The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 04 cze 2014, 20:08

Simka w fioletowo-czarnych pasemkach; jej mimika, oczy, strasznie przypomina mi simow z dwójki <3
Mi również babcia skojarzyła sie z Zadecką.
Calkiem fajna. Jakos specjalne podekscytowana nie jestem, to tylko okładka, a ja chce nowe informacje i zdjęcia z otoczenia :< Mogliby coś dać przed E3.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 cze 2014, 20:24

Będzie kilka otoczeń, chyba bo w nowym opisie gry użyta jest liczba mnoga
Ostatnio zmieniony 04 cze 2014, 20:26 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 04 cze 2014, 20:25

Widać na okładce paznokcie u simów, ale takie rzeczy to chyba tylko na okładce. :P
Ostatnio zmieniony 04 cze 2014, 20:25 przez Jackob, łącznie zmieniany 1 raz.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 04 cze 2014, 20:25

Okładka jest ładna, ale bardzo rzuca się w oczy to, że są to tylko rendery i niestety od razu widać, że gra nie będzie się tak prezentowała. Dla przykładu na jedynki Simy są tak samo kanciaste, co w grze a w tamtych czasach nie było to takie oczywiste :P.
A tak swoją drogą to miło widzieć logo Maxis na tej okładce ;).

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2014, 0:31

No i chyba wiemy, co będzie tą specjalną zawartością Edycji Cyfrowej :D
https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/ ... ed-edition

W tabelce porównującej Edycję Limitowaną z Cyfrową widać, że dodatkową zawartością tej drugiej będą jakieś zwierzęce kapelusze (zapewne czapki dla simów w kształcie zwierząt).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 05 cze 2014, 2:30

OBOZE ZOBACZCIE TO: http://www.thesims.com/es_ES/ :wub:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek
Poznawaj nowe możliwości gry w nowych światach, ożywianych przez realistyczne otoczenie.
To by potwierdzało wiecej niz jedno otoczenie! <3
Ostatnio zmieniony 05 cze 2014, 2:38 przez Larissa, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 05 cze 2014, 2:31

Obrazek
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek
http://www.thesims.com/game-info/vibrant-neighborhoods

Wygląda na to że znana jest oficjalna nazwa otoczenia: Willow Creek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1XBuaDrHbik#t=11[/youtube]

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 05 cze 2014, 2:59

To wszystko jest takie piękne ze az nie do uwierzenia. Błagam, niech tylko dobrze zoptymalizują tą gre ;_; Czuje sie jakbym powracała do kochanej dwójki, bo tak wiele mi ją przypomina w czwórce. A najbardziej podoba mi sie otoczenie. Jest przepiękne, pełne życia i moi simowie prawdopodobnie będą spędzać cały dzień poza domem, tu w parku, u sąsiada czy gdzie sie da, a myślę ze możliwości będzie sporo.

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 05 cze 2014, 5:28

Czy mnie sie zdaje, czy zmieniono liczbę otoczeń z mnogiej na pojedynczą?

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 05 cze 2014, 6:02

Nadzy Simowie, seriously?
Umiejętność bara-bara, seriously?
Co oni kombinują soft9

Co do nowych filmików z oficjalnej strony - te ruchy Simów są cudownie naturalne. Takie płynne i urealistycznione. <3 Uwielbiam, uwielbiam! I do tego samochody, statek, tramwaj, ahh. Super, super!
Kannotekina pisze:Wygląda na to że znana jest oficjalna nazwa otoczenia: Willow Creek
Kurde, jestem pewien, że przetłumaczą to na jakiś Zalew Wierzbowy xD Masakra. Pozdrowienia z Zatoki Pokrzyku.

A tak poza tym nie hotlinkujcie tyle! Przecież oni potem zmieniają adres tych zdjęć na inny i nagle z forum znikają wszystkie fotki. To niewielki wysiłek wrzucić to najpierw na jakiś Imgur czy coś, wtedy żadne zdjęcie nie zostanie usunięte. Wrzucone przez Larissę fotki już podmieniłem, pamiętajcie na przyszłość. Już nie mówię nawet, że hotlinkowanie jest zabronione netykietą i regulaminem.. XD
A ja dodam, że jak zauważę jeszcze raz hotlinki gdzieś, to będę Wam wlepiać ostrzeżenia, a potem bany na 3 dni, nie będę się z Wami bawić jak Pieszczoch. Może ktoś wreszcie weźmie to do siebie. /Rai

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 cze 2014, 7:30

OMG parowiec sobie płynie na rzece. Czy mi się wydaje czy samochody są zaparkowane na ulicy :dotatusia:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=R2tqrf0iQD0[/youtube]


WOW czyli na ślubach będziemy mogli wynająć pianistę
Obrazek

A dla mnie właśnie otoczenie jakoś zbytnio się nie podoba, jakieś takie dziwne. :szkoda: Nie powinniśmy się ekscytować tym, że takie żywe bo na zwiastunach trójki też takie było. Nazwa otoczenie wyjaśnia dlaczego wszędzie jest te same drzewo, I chyba faktycznie jak zauważył Guuki, nie ma zmiennej wielkości bo one wszystkie są takie same :(

Jak myślicie, czy gra będzie działała z Windows XP?
PREMIERA PRAWDOPODOBNIE 2 WRZEŚNIA
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 05 cze 2014, 10:21

O, z ciekawych rzeczy to spodobał mi się plac zabaw jako statek piracki, ten prawdziwy statek parowy, pustynna okolica no i "trójkowy" kostium hot-doga :dotatusia: .

To wszystko wygląda tak pięknie, że nie umiem sobie wyobrazić jak ta gra inaczej mogłaby wyglądać.
Minus jest taki, że faktycznie wszystko się beznadziejnie świeci (przykład: zdjęcie powyżej).

Willow Creek? Brzmi świetnie. Oby polski oddział EA nie pokusił się o tłumaczenie nazw okolic i rodzin. Anglojęzycznie jest o wiele lepiej.

Premiera gry 2 września już? Spodziewałem się gdzieś połowy października... Super ;) .

Kapelusze w kształcie zwierząt jako super-mega-odjazdowa-ekskluzywna-musisz-to-mieć zawartość cyfrowej edycji Origin? Nie, dziękuję -.- .
Zostaję przy edycji limitowanej, bo bar w stylu Tiki całkiem ciekawie w grze się prezentuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 cze 2014, 10:24

https://pbs.twimg.com/media/BpVPRNDIgAAxdYZ.jpg
https://pbs.twimg.com/media/BpVQ6laIcAEIZ-K.jpg:large
Czyżby zmienili wygląd?

Dzieci są dziwne, wyglądają jak w The Sims Freeplay
Ostatnio zmieniony 05 cze 2014, 10:29 przez Shattered, łącznie zmieniany 2 razy.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 05 cze 2014, 10:28

Zmieniony interfejs? Czeeeemu? :(
Tamten był cudowny, ten beznadziejny...
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 05 cze 2014, 10:35

Mnie się żaden do tej pory opublikowany interfejs nie spodobał. Wszystko rozsiane po ekranie albo poupychane dziwacznie. Każdy róg ekranu czymś zawalony. Co to ma być! XD Pewnie trzeba będzie używać klawiatury by się nie denerwować skakaniem z trybu kupowania do cofania. Ale ja np. lubię siedzieć z nogami na krześle i wysuwanie klawiatury w czasie gry może być niekomfortowe. xp Niby głupi argument, ale gra w simsy nie powinna polegać na używaniu skrótów klawiszowych, nie rozumiem, czemu jeden przycisk jest na górze, drugi w rogu, trzeci na dole. Niech ogarną to tak, żeby było choć trochę pomyślane, skoro dla nich to przecież "gra dla dzieci", a dzieci potrzebują intuicyjnych opcji rozmieszczonych prosto na ekranie, a nie hulajdusza.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 05 cze 2014, 10:38

Tak to świecenie dziwne takie jest ale myśle że w rozgrywce tak nie będzie...

Co do interfejsu baardzo mi się ten jasny podoba/podobał? ale jak tak patrze to jednak ten niebieski jest lepszy bo w tym jasnym tak sie jakoś to wszystko zlewa/gubi...wole mieć jednak nieco bardziej oznaczone kolorystycznie itd.także dla mnie zmiana jest na + aczkolwiek jak nie zmienia to też będzie ok ;)

Co do przedstawionych filmików/zdjęć jestem mega zadowolona i już sie nie mogę doczekać kiedy zakupię grę i będę śmigać na laptopie :D

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 05 cze 2014, 11:57

Shattered pisze:WOW czyli na ślubach będziemy mogli wynająć pianistę
http://pictap.pl/di-Y5JG1MDL.jpg
Nie sądzę. Po prostu gracz kazał kobiecie, która jest w rodzinie, grać na pianinie. I tyle.

Co do interfejsu, ten biały był ładniejszy. Taki minimalistyczny. Ten jest straszny. X_X Zbyt wiele niebieskiego...

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 05 cze 2014, 12:04

Ktoś pisał o zwiastunach - mi się właśnie podobały zwiastuny trójki z tymi dynamizmem i "elektro muzyką". Fajne te muzyczki były. Zwłaszcza do Zwierzaków i Pór Roku :P

W 0:17 Widać jaka ta simka jest podobna do trójkowych simów...
Ja się jakoś nie potrafię tym zachwycać. Po pierwsze to rendery zawsze wyglądają lepiej, a po drugie to w trójce na zwiastunach też wszystko było super pięknie, a w rzeczywistości chyba każdy wie. Tak że ja podchodzę do tego z dystansem.

A co do tego interfejsu, to ja 1000 wolę ten niebieski. Ten niby przeźroczysty, wygląda jakby był niedorobiony.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 05 cze 2014, 12:06

Wow, fajne te zdjęcia i filmiki. Rzeczywiście takie dwójkowe wrażenie, dlatego mam wrażenie, że trójka będzie częścią, którą fani po prostu wymażą z pamięci :P. Pani ogrodnik z 4 zdjęcia Larissy wygląda bardzo dwójkowo.
Otoczenie wygląda całkiem fajnie, ale tak jak wspomniano wyżej, trójkowe na filmikach też wydawało się super. Ale z drugiej strony chyba nie widziałem tam króliczych nor. To co się jednak rzuca w oczy to te okropne drzewa. To już nawet te z jedynki były ładniejsze! I rzeczywiście straszne jest to świecenie, ale to pewnie tylko efekt na potrzeby filmiku. A interfejs... teraz wygląda strasznie oO

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 05 cze 2014, 12:12

Pacyfka pisze:Ktoś pisał o zwiastunach - mi się właśnie podobały zwiastuny trójki z tymi dynamizmem i "elektro muzyką".
Tych filmików z tworzenia Sima i budowy domów nie traktowałbym jako zwiastuny typu te do "trójkowych" dodatków.
Taki zwiastun pokazujący wszystkie aspekty gry dostaniemy pewnie w okolicach premiery. I na pewno będzie dynamiczny.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości