Big Mummy: Origins (CS Edition)

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Verion » 25 lut 2016, 23:37

Hmm.... a gdyby tak powrócić do BM ;)? Co myślicie?

Trochę czasu minęło od ostatniego odcinka xD

Na zapełnienie tego posta oto jakby wyglądali uczestnicy BM gdyby w magiczny sposób przenieśli się do świata Sims 4. Czy rozpoznajecie kto jest kim?

Obrazek
Paradox wyszedł mi zbyt przystojnie xD

Obrazek

Spytacie się dlaczego odwzorowałem uczestników w Czwórce? Tak po prostu... :cwaniak:


Już wkrótce kolejny odcinek!

Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 lut 2016, 23:43 przez Verion, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: salberg » 25 lut 2016, 23:42

Super, właśnie niedawno zastanawiałem się co stało się z twoją relacją, że tak długo nie było nowych odcinków. :P Cieszę się bardzo, że będzie ciąg dalszy, zwłaszcza, że mam w programie swojego uczestnika.

Który tak nawiasem mówiąc świetnie wyszedł w czwórce. B)

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Kapitan Indra » 26 lut 2016, 0:01

W tych czwórkowych odwzorowaniach Guuki i Francis wyszli Ci chyba najlepiej :)
Nie komentowałam może wcześniej, ale przeczytałam wszystkie relacje i są super. Poproszę o kolejną :)
Zdjęcie... co to za króliczki? :wat: Zadanie wielkanocne? :D
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Guuki » 26 lut 2016, 9:34

Całkiem wiernie odwzorowani uczestnicy. ^^
A zdjęcie z króliczkiem jest mega. Ten podświetlany pień, wow.
Stęskniłem się za tą relację, więc czekam!
Obrazek

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Verion » 26 lut 2016, 23:15

Odcinek miałem już wcześniej naszykowany ale nie miałem chęci ani czasu by go dokończyć, ale zdjęcia miałem gotowe. Teraz znowu czeka mnie robienie zdjęć :D

Na razie żadne z was nie zgadło czego dotyczy następne zadanie tygodniowe. Podpowiem, że wskazówki znajdziecie w rozmowie Francisa i Sevci i komentarzu Lenci w Schowku Zwierzeń ;). W tym odcinku również znajdziecie kilka wskazówek ;D.

Oto kolejny odcinek Big Mummy :D!.

UWAGA: Odcinek wyjątkowo długi (trzeba nadrobić trochę xD). Obiecuję że kolejne będą znacznie krótsze (chyba że wam się spodoba ;) ).

Odcinek 4
Dzień 5, godzina 9:11

Nadszedł ostatni dzień zadania tygodniowego w Domu Wielkiej Mumii. Dzisiaj śniadanie przygotowuje Jackob...
Jack: Tak, tak telewidzowie. Płynę sobie do kuchni ku przygodzie!. Ekhm... zrobić śniadanie...
Obrazek

Jackob nie znając się za bardzo na kuchni postanowił przygotować babeczki jagodowe od Dr. Simoetker'a
Obrazek

Dopiero po chwili zauważył, że nie jest jedynym nieśpiącym w Domu. Roman i Bartek pochłonięci są patrzeniem na piorące się ciuchy...
Obrazek

Bar: Chciałbym przestać się patrzeć, ale to jest takie hipnotyzujące jak przesłodki puszysty chomiczek na kołowrotku!
Rom: Co ja właściwie robię tutaj z tobą??
Obrazek

Inni mieszkańcy zaczęli dołączać do kuchni.
Fr: Babeczki jagodowe? One są zbyt proste dla takiej gwiazdy jak ja!
Obrazek


Gu: Mam małą *bip* teorię. A co jeśli wszyscy jesteśmy tylko marionetkami w jakimś symulatorze życia i robimy to wszystko bo ktoś nam każe się tak zachowywać *bip*?
Obrazek

Sev: Guuki, weź mnie nawet tak nie strasz!
Fi: No, to by było chore!
Bar: Ale przyznajcie, że nawet jeśli by tak było, to ten ktoś upakował nas wszystkich w przytulnym Domu!
Obrazek

Rom: No Simy no! Znowu muszę przy niej jeść?! Przecież ona je jak dzikuska! I popatrzcie tylko, na jej oczy, zaraz pewnie się na kogoś rzuci!
Obrazek

Len: Bloodlust: Activate... To znaczy - wstałam dzisiaj lewą nogą, oczy mi się święcą o.O?
Obrazek

Rom: W takim razie siądę tutaj...
Fi: Roman! Przecież to miejsce Sevci! Naszykowała sobie nawet miejsce!
Rom: Co z tego? Ja z TrogloLeną siedzieć nie będę!
Obrazek

Sev: Roman potrafi być bezczelny, ale to już przesada. Co on w ogóle robi w tym programie? Wydaje mu się ze wszystko mu wolno i że ma gwarantowaną nagrodę!
Obrazek

Ab: Dziewczyny, odpuście mu. Ten typ po prostu tak ma!
Obrazek

Ab: On długo tu nie zagrzeje miejsca. Jeśli nadal będzie się zachowywał jak zwycięzca to na pewno nim nie zostanie...
Obrazek
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Godzina 11:09

Wielka Mumia przygotowała zadanie dla Bartka i Jackoba.
WM: Tu Wielka Mumia. Oto wasze zadanie specjalne: Bartek oraz Jackob wcielą się w swoje gnomie odpowiedniki bardziej niż zazwyczaj. Znajdujecie się na Mumiowej Łączce, miejscu zamieszkania gnomiego Zająca.
Obrazek

WM: Bartek Wolf odegra rolę Gnomiego Zajączka, który przekaże Jackobowi - wędrownemu gnomiemu nurkowi - zadanie specjalne.
Bar: Ach, będzie słitaśnie!
Obrazek

Jack: Dobra, idźmy z tym koksem. Nawet seksownie wyglądam w tym kombinezonie, może zacznę tak podrywać panienki...
Obrazek

Bar: Ach, przemilutki wędrowcze! Moje słodziutkie serce jest przepełnione smutkiem i żalem, ponieważ przez przypadek upuściłem moje drogocenne jajeczka do tej brzydkiej studni...
Obrazek

Jack: Chwila, zaraz ci pozwolę dokończyć, tylko doczytam rozdział tej ciekawej książki...
Obrazek

Bar: Jackob! No i zepsułeś nastrój. Ja rozumiem że że książki detektywistyczne są ciekawe, ale weź mnie posłuchaj bo inaczej przegramy zadanie!
Obrazek

Bar: Naprawdę, molto bene! To ja tutaj się staram być najlepszym króliczkiem tej edycji a on mnie tak traktuje ;_;. Gdyby nie to że się powstrzymuje, to by mój instynkt zadziałał i by się Jackob już nie wygłupiał...
Obrazek

Jack: Ja cie priszę, Bartek. Dobra już odkładam. Gadaj dalej...
Obrazek

Bar: Dobra, ekhm... Moje drogocenne jajeczka wpadły do tej brzydkiej studni, kiedy tak sobie słodko kicałem! Ja strasznie boje się wody, czy ty nureczku mógłbyś mi pomóc? Byłbym bardzo szczęśliwy i odwdzięczyłbym ci się serdecznie!
Jack: Ech, jak trzeba do trzeba Ku przygodzie! Obym tylko nie spotkał wszechmocnego Krakena bo wtedy będzie potrzebny harpun! Ahoj!
Obrazek

(później)

Bar: Wędrowcze, wróciłeś! Już się bałem że ta brzydka studnia cię porwała! Znalazłeś moje jajeczka?
Jack: Ja cię priszę zajęcu! Co ja tam przeżyłem to się tobie nie śni!
Obrazek

WM: Gratulacje Jackobie, udało ci się znaleźć wszystkie jajka!
Bar: Ach, moje świecące skarby! Naprawdę nie wiem jak ci się odwdzięczyć!
Jack: Ahoj! Zabierz mnie stąd Wielka Mumio zanim strzelę harpunem tego tęczowego królika!
Obrazek


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Godzina 14:14

Alpaka po wszystkich przygodach postanowił odreagować w siłowni. Fiora w tym czasie była w trakcie swojego popołudniowego treningu.
Obrazek

Jack: Rekiny w studni, uwierzyłabyś?!
Fi: No to jest program Wielkiej Mumii, czego się spodziewałeś
Jack: Jakiś ładnych syren na przykład!
Fi: A ty tylko o jednym...
Obrazek

Jack: Ja cię priszę Wielka Mumio! Czy to takie trudne było wyczarować jakieś ładne Simki-syrenki? I najlepiej nie podwodną jaskinię a tropikalną wyspę z barem. I do tego konie!
Obrazek

Fi: Na gnoma!
Jack: Co?
Fi: Zapomniałam zrobić dzisiaj obiad! Już podskakuje!
Obrazek

Fiora czym prędzej pobiegła do kuchni by przygotować swoje popisowe danie ;D.
Obrazek
Obrazek

Gu: O *bip* fuu! Co tak *bip* śmierdzi z tej lodówki?
Obrazek

Fi: Oj przesadzasz. To jest tylko zsiadłe mleko i zgniłe jajka. Specjalnie je zostawiłam by zrobić moje specjalne proteinowe naleśniki!
Obrazek

Gu: C-co? Nie przesłyszałem się? Może zjem coś później...
Obrazek

Po przygotowaniu posiłku wszyscy mieszkańcy zasiedli przy stole.
Jack: Naleśnikii?! Moje ulubione!
Obrazek

Fr: Guuki, dlaczego nie ruszasz swoich naleśników?
Gu: Wolałbyś *bip* nie wiedzieć z czego są *bip* zrobione...
Fr: A co z naszą prehistoryczną hollywoodzką gwiazdeczką?
Len: Niszczyć... miażdżyć...spalić...
Gu: Lepiej jej nie dotykaj...
Obrazek

Ro: Dobrze prawisz! TrogloLena jest nieobliczalna, najlepiej się od niej odsunąć.
Mówi osoba, która socjalizuje się z kanapą w salonie ^^.
Obrazek

Fi: Hej ho! Hej ho!
Kto tu jest kto?
Jedzcie naleśniki moje
I spełniajcie zadania swoje!

Bar: Co ty wyrabiasz Fiora?
Jack: Kibicuje nam tak jak jej Wielka Mumia kazała.
Obrazek

Fi: Dobrze prawisz mój Alpako
Naleśniki jedz chłopaku!
Teraz złapie się pod boki
A zajączek zje karotki!

Bar: Okeeej, posłuchajmy tego co mają do powiedzenia inni
Obrazek

Fr: Wiesz skarbie, możemy się po programie spotkać ale nie obiecuję ci że coś z tego będzie. Co najwyżej będziesz mogła na mnie popatrzeć w telewizorze!
Ab: Ciekawe jakby te naleśniki smakowały z twoimi gałkami ocznymi? A może od razu zrobię wywar z gwiazdora w moim kotle?
Obrazek

Jack: Dooobra, to jest jeszcze dziwniejsze od Krakena w muszli klozetowej.
Bar: I tak samo dziwne jak pluszowe zwierzątka na tęczowym polu.
Obrazek

WM: Tu Wielka Mumia. Mieszkańcy, za kilka godzin skończy się wasze zadanie tygodniowe...
Fr: Och dzięki Wszechwidzącemu. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam bycie gwiazdorem. Chodziłem jak trybik!
Len: Oj nie przesadzaj Francis. Przynajmniej wzbogacałeś życie w tym Domu swoimi popisami!
WM: Lecz zanim to nastąpi Wielka Mumia ma jeszcze jedno zadanie...
Obrazek

WM: Po wyłączeniu rdzenia moc w Domu Wielkiej Mumii znacznie się osłabiła i działa aktualnie na zasilaniu awaryjnym. Jedyny sposób by przywrócić działanie rdzenia to wyemitować dostateczną ilość energii magicznej i muzycznej. Francis, Severusko...
Obrazek

Nagle niczym z podziemi pojawiła się Severuska
Sev: Będziemy musieli zrobić gwiazdorski koncert?!
WM: Waszym zadaniem będzie zorganizowanie pokazu magicznego i muzycznego w Pokoju Kreatywnym. Im więcej sztuczek zrobicie, im więcej piosenek wykonacie i zadowolicie publikę, tym więcej energii wpłynie do rdzenia Domu.
Sev: Będzie bajecznie!! Aż się podnieciłam!
Fr: Ale to ja będę błyszczeć na scenie, nie ty!
Obrazek


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Godzina 16:01

W Pokoju Kreatywnym właśnie rozpoczął się magiczny pokaz połączony z koncertem magicznym :D.
Sev: Witajcie drodzy Severusonersi...
Fr: ...oraz Francisolieberzy!
Sev: Oto pierwszy i ostatni występ naszego duetu! Dlatego zapnijcie pasy i przygotujcie się na śpiewną rewelacje!!
Obrazek

Fr: A teraz z moich gołych dłoni wyczaruje coś magicznego!
Sev: ~ Coś magiczneegooo ~
Obrazek

Fr: I abraka... kadabra? Well... soft1 .
Sev: ~ Nic się nie stałooo, Simowie nic się nie stałooo! ~
Obrazek
Obrazek

WM: Rdzeń naładowany w 30%
Obrazek

Fr: A teraz wzniosę się ponad ranking gwiazd!
Sev: ~ Rozpędzeni prosto w stronę słońca ~
Obrazek

Niektórych aż zamroczyło z wrażenia xD
Obrazek

Fr: A teraz... aaaa!
Sev: ~ It's raining man! ~
Obrazek

Fi: Świetne przedstawienie, naprawdę świetne...
Ro: Taak! Ja chce jeszcze raz!
Obrazek

Fi: Ups, zapomniałam! Miałam ich wspierać!
Dalej Sevcia dalej magik!
A do zupy dodaj Maggi!

Fr: A teraz magiczna poza Elvisa!
Sev: ~ Elvis opuuuściiił budyneeek! ~
Obrazek

Fr: Mimo kilku moich wpadek występ był znakomity. Poczułem się jak gwiazda! A panna Severuska... cóż. Posiada wiele innych zalet. Przynajmniej dobrze się bawiliśmy!
Obrazek

WM: Rdzeń naładowany w 90%
Obrazek

Fi: A teraz efektywne salto!
Sev:~ You spin me right round, baby right round! ~
Fr: A na koniec kwiatki z różdżki!
Obrazek
Obrazek

WM: Rdzeń naładowany w 100%
Obrazek

WM: Gratulacje! Udało wam się przywrócić działanie rdzenia. Zadanie zostało wykonane!
Sev: Super!! Tak się ciesze :D!
Obrazek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Godzina 18:58

Za chwilę odbędą się nominacje. Abbie postanowiła napić się nektaru dla odwagi. Nie przypuszczała jednak że na dole znajduje się też Roman.
Ab: Co ty tutaj robisz? Chcę zostać sama!
Ro: Tak samo jak ja. Nie widzisz że pije czerwony, krwisty sok z buraków?
Ab: Sam jesteś wampirzy burak. Od samego początku przyprawiasz wszystkich od nerwice! Uważasz się za nie wiadomo kogo! A ja myślałam że cię trochę zmienię!
Obrazek

Ro: Nie trzeba mnie wcale zmieniać! W ogóle nie wiem co ci przyszło do głowy! Słuchaj... przepraszam...
Ab: Że co proszę?!
Ro: Przepraszam że wobec ciebie byłem taki niemiły. Jeśli nasza drużyna w jakiś sposób przegra i któreś z nas będzie nominowane, chcę zrobić jedną rzecz...
Ab: Jaką?
Obrazek

Ro: Tą
Obrazek

WM: Tu Wielka Mumia, zapraszam wszystkich domowników do salonu.
Ro: Dobra, czas iść na łowy
Ab: Na żabi skrzek...
Obrazek

WM: Witam wszystkich mieszkańców. Pora żeby Wielka Mumia przekazała wam wyniki co do zadania tygodniowego.
Len: No dawaj!
WM: Przez kilka dni widzowie głosowali na grupę, która według nich spisała się najlepiej w tym tygodniu. Decyzją widzów najlepiej udało się to grupie:
Obrazek

WM: Nieavków! Wasza grupa jest bezpieczna. Otrzymujecie także dodatkowy budżet do wykorzystania na żywność i przyjemności. Z drugiej grupy zostaną nominowane 2 osoby do opuszczenia programu Big Mummy.
Ro: Wiedziałem, że wygram!
Obrazek

Len: O nie! Ja nie chcieć być jaskiniowiec dłużej! Mam włosy w miejscach w których nie chciałabym mieć! No i nie chce odpaść oczywiście!
Gu i Bar: Kobiety!
Obrazek


WM: Jest jednak jedna rzecz, którą Wielka Mumia trzymała w wielkiej tajemnicy.
Ab: Jak to?
WM: Na początku programu Wielka Mumia wybrała spośród was jedną osobę, która została Sekretnym Pomocnikiem Wielkiej Mumii. Ta osoba obserwowała was przez cały tydzień i na podstawie doświadczeń wybrała 2 osoby, które zostaną wybrane do opuszczenia programu JESZCZE DZISIAJ!
Fi: CO?!
Obrazek

Fi: Chcesz nam powiedzieć, że wśród nas jest osoba, która współpracuje z Tobą i w tym tygodniu wybrała dwie osoby które chciała się pozbyć? To straszne!
Obrazek

WM: Abbie, Roman - decyzją Sekretnego Pomocnika zostaliście wytypowani do opuszczenia Domu Wielkiej Mumii! Proszę wybierzcie się w miejsce spoczynku mumii. Reszta mieszkańców niech opuści pomieszczenie. Natychmiast!
Ab: Co?!
Ro: Że co?!
Obrazek
Obrazek

Ab: Roman...
Ro: Nie mogę odpaść! Nie mogę!
Ab: A ty ciągle o sobie...
Obrazek

WM: O tym które z was odpadnie zadecyduje jedna z moich mumii!
Obrazek

Mum: To będziesz ty! Argh!!
Obrazek


WM: W programie Big Mummy Origins zostaje:
Obrazek
Obrazek

WM: Roman Bulgarin
Ro: Hej, cieszycie się?
Obrazek

Mieszkańcy: Taaa...
Obrazek

WM: Grupa Avków - zapraszam do pomieszczenia nominacyjnego.
Sev: Nieee!! Tylko nie mumie!
Obrazek

Ro: Sevcia!
Sev: Ja nie chcę tam iść!! Przeraźliwie boję się mumii!
WM: Severuska, proszę natychmiast przejść do pomieszczenia nominacyjnego!
Obrazek

Ro: Posłuchaj mnie! Poradzisz sobie! Pójdziesz tam i staniesz twarzą w twarz z bestią w bandażach!
Sev: Ale... ja nie mogę się ruszyć...
Ro: Nie bądź dziecinna! Nie jesteś tchórzem, jesteś twardą piosenkarką!
Obrazek

Sev: Tak myślisz? Dobrze... dzięki Roman. Nie przypuszczałam...
Ro: Nawet nie kończ... wolałbym żebyś odpadła, ale chcę wygrać uczciwie i godnymi mnie przeciwnikami. No i fatalnie gotujesz!
Obrazek

Sev: Już jestem!
WM: Severusko, Bartku, Guuki, Lenno - dwójka z was zostanie nominowana do opuszczenia Domu Wielkiej Mumii
Obrazek
Obrazek

Sev: Tylko nie mnie, tylko nie mnie, tylko nie mnie... dlaczego ta strasznie na mnie gapi?!
Obrazek

Sev: Aaa! Nie mogę na to patrzeć!!
Obrazek

M1: Spełniłaaaam swoje zaadaaniie
M2: Czeeekaaaaj Krycha!!! Zrobięęę ci jeeeszczeee zdjęcieeeee!
Obrazek
Obrazek

Gdy Severuska się ocknęła została przeteleportowana do reszty mieszkańców.
Sev: No świetnie...
Obrazek

Zaraz po Severusce, ofiarą mumii padł Bartek
M2: Oooo, jaaakiii cuuudnnyyyyy króliczeeek <3!
Obrazek

Len: Bartek...
WM: Severusko i Bartku - zostaliście nominowani do opuszczenia Domu Wielkiej Mumii! Przez kilka dni widzowie zdecydują które z was zostanie w programie!
Obrazek

Len: Stałam tam jak wryta przez parę minut. Nigdy nie widziałam mumii na żywo... to było przerażające...
Obrazek

Po chwili wszyscy mieszkańcy zostali zamienieni z powrotem w Simów.
Len: Bartku! Chodź tutaj! Będzie dobrze!
Bar: Mam nadzieję!
Obrazek


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Godzina 21:00

Mieszkańcy powoli szykują się do snu. Guuki i Lenna dyskutują na temat dzisiejszych wydarzeń.
Len: Nie wierzę że Abbie odpadła a Bartek i Sevcia zostały nominowane!
Gu: No to jest niewiarygodne. Wśród nas jest osoba, która knuje razem z Wielką Mumią.
Obrazek

Ale ciekawe też w jaki sposób się komunikuje z Wielką Mumią, przecież ta osoba musiałaby znikać na jakiś czas a to by było zauważalne. Może jest tu jakieś sekretne pomieszczenie? Mogłaby tam być szkolna ławka a Wielka Mumia byłaby nauczycielem!
Obrazek

Tymczasem w Pokoju Zwierzeń...
Ro: Jak mogłeś wyrzucić z programu Abbie! Kto cię do tego upoważnił!?
WM: Sekretny Pomocnik podjął taką decyzję, to mumie Wielkiej Mumii wybrały z waszej dwójki...
Obrazek

Ro: Nie obchodzi mnie to! Zagrałeś na moich emocjach! Ten wampirzy gnom mi pomieszał w głowie! Dla nikogo od teraz nie będę mieć litości! Wygram ten program, pokaże wszystkim! Ta wygrana mi się należy!
WM: Wielka Mumia nie będzie tolerować takiego zachowania wobec Wielkiej Mumii. W przeciwnym razie zostaniesz usunięty z Domu. Proszę opuścić Schowek Zwierzeń
Obrazek

W międzyczasie do Guukiego i Lenny dołączył się Bartek.
Bar: O czym tu się rozmawia?
Len: Mówimy o tych okropnych nominacjach, nie wierzę że możesz odejść z programu!
Obrazek

Gu: Zostawię was tutaj. Powinniście skorzystać z okazji i porozmawiać póki jeszcze zostało trochę czasu, bo nie wiadomo czy kolejnego dnia coś złego się nie wydarzy...
Obrazek

Bar: Lencia, ty wiesz o czym o gada?
Len: Nie mam zielonego pojęcia, a ty?
Obrazek

Bar: Może trzeba mu lekarza?
Gu: Tak, tak od razu psychiatry. nieważne, idę do łóżka.
Obrazek

Idąc w stronę sypialni Guuki spojrzał na ścianę, w której zmieniły się kolory ramek. Wiedział że za kilka dni ktoś opuści program. Nie wiedział jednak potem zdarzy się coś... tajemniczego.
Obrazek


W tym tygodniu nominowani są Severuska Kowalik oraz Bartek Wolf - wy zadecydujecie które z nich odpadnie :D. Na pierwszej stronie tematu pojawi się ankieta, gdzie będziecie mogli oddać swój głos. To tyle na dzisiaj, dobranoc :D!

PS. Właścicieli Abbie, Severuski oraz Bartka proszę o kontakt na PW :).
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Misiek » 27 lut 2016, 11:43

Odcinek świetny ;). Dużo się dział i takie odcinki mogą być. Nie spodziewałem się ze Roman pocaluje Abbie. Nie cierpię tego pomocnika xD. No nic... trudno. Ważne ze moją simka była w jakimś programie :). Szkoda i się jednocześnie tego spodziewałem ze szybko odpadnie. Nikt jej chyba nie lubiał. :/. Z nominowanych wolałbym by został/a............... Bartek gdyż sądzę że kryje jakoś tajemnicę.

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Galcia » 27 lut 2016, 12:46

Jackob chyba za dużo wymaga od Wielkiej Mumii - syreny ok, drinki z palemką też rozumiem, ale konie pod wodą? :D
Francis zachowuje się jak bubek. :P Na jego miejscu po powrocie do normalnej postaci spaliłabym się ze wstydu.
Gdybym była rdzeniem, po takim występie "artystycznym" chyba jeszcze bardziej bym się rozładowała. :haha: Wielka Mumia jest zdecydowanie zbyt łagodna w ocenie zadań.
ROMAN?! :O Nie tak cię wychowałam. :rotfl:
Już myślałam, że mój reprezentant odpadnie - bądźmy szczerzy, zasłużył sobie na to. :P Tylko Abbie szkoda, nie rozumiem, czemu została wytypowana do opuszczenia domu. ;/
Nie mam pojęcia, na kogo z nominowanych zagłosować. :mysli: To będzie ciężka decyzja.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Lenna » 27 lut 2016, 13:52

NARESZCIE <3
Świetny odcinek, uśmiałam się bardziej niż zwykle :D Jeśli o mnie chodzi, tak długie odcinki to mogą być ^^
Alpaka jaki niewychowany XD
Nie spodziewałam się, że Roman coś czuje do Abbie :O Co prawda byli ze sobą blisko, ale kto by pomyślał, że Roman też ma jakieś uczucia :P Mile mnie zaskoczył też przy rozmowie z Severuską ;)
Mimo wszystko, wolałabym żeby to on odpadł a nie Abbie ;( Szkoda jej, była fajną wiedźmą...
O nieee, Bartek nie może odpaść ;_; Najpierw musimy się dowiedzieć, jaką tajemnicę skrywa, chociaż ja jestem już prawie pewna, co to jest :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: ollie » 29 lut 2016, 19:15

NIEEEEEEEE! Sim Bartek ;( ;( ;(

Cały swój dorobek życiowy przekazuję Lenie, jak odpadnę ona ma wygrać <3

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Guuki » 01 mar 2016, 14:58

Haha, genialna relacja! ^^
Ciekawe zadanie z tym szukaniem jajeczek w studni. A Francis podczas występu w Pokoju Kreatywnym naprawdę wyglądał jak ten Elvis. :D
Dobrze, że mój Sim nie jadł jednak tych naleśników, hah.
Fajnie wykombinowałeś z tą eliminacją, te mumie, ta czerwień. I też fajnie wyszło z tym elementem oczekiwania na to, kto odpadł.
Zagłosowałem na uczestnika, którego chcę się pozbyć, ale w sumie obu nominowanych lubię i żal będzie stracić któregokolwiek.
Czekam na następną relację. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Verion » 15 mar 2016, 19:46

Dziękuje wszystkim za komentarze :). Ech, odcinek miał być w tamtym tygodniu ale zaraz po tym jak odpaliłem grę i chciałem coś zmienić wyskoczył mi jakże cudowny czarny ekran <3. Dlatego odcinka na razie nie ma.

JEDNAKŻE!


Przenoszę się w tym tygodniu na nowego laptopa (o wiele lepszego od tego co mam). Grafikę będę mieć lepszą oraz pamięć RAM będzie większa (z 4 na 16 GB xD) więc jest szansa że Trójka mi pójdzie bez żadnych zakłóceń i będzie nowy odcinek BM :D! Ale kiedy - tego nie wiem.

A żebyście nie byli na mnie źli że znowu co niektórzy będą czekać miesiąc na nowy odcinek - macie jedno ze zdjęć które udało mi się zrobić w grze xD.

Obrazek
Jak myślicie, co tu się stało?


PS. Wciąż nie otrzymałem wiadomości związanej z prośbą od Severuski. Mam nadzieję że otrzymam tą wiadomość niedługo :).
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość