Mango

Awatar użytkownika
chloe
Posty: 35
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:01

Mango

Postautor: chloe » 09 gru 2015, 18:35

Życie rodziny Mango to pasmo nieustannych zmian... A przynajmniej było nim, dopóki familia nie osiedliła się w rajskim Sunlit Tides, gdzie ich historia wreszcie zaczyna się ustatkowywać. Czy jednak rutyna nie znudzi ich i nie doprowadzi do kolejnych zwrotów akcji?


Najpierw trochę historii :)


Klan Mango wywodzi się z Aurora Skies, gdzie Cassidy Wrede, jedyna córka Elin (na zdjęciu) i Johana zakochała się z starszym od swojego ojca Mangusie Mango.
Obrazek

Rodzice od początku zaakceptowali wybór jedynaczki i pozwolili młodej dziewczynie wyjść za starzejącego się już wojskowego. Krótko po ślubie narodził się im syn, Theodor. Chłopiec nie nacieszył się zbyt długo obecnością ojca - Mangus zmarł, gdy Theo był nastolatkiem. Razem z dziadkami i mamą przeprowadził się do Riverviev, gdzie już jako mężczyzna poznał i zamieszkał z Beatą Simowicz. Para bardzo długo nie mogła zdecydować się na poważniejsze kroki dotyczące związku. Z Riverview przeprowadzili się chwilowo na wyspę Isla Paradiso, gdzie Theodor wykonywał zlecenia zawodowe jako międzynarodowy superszpieg. Beata zdobywała umiejętności, a wolny czas spędzała nurkując w ciepłych wodach oceanu. Niestety oddalili się od siebie - nieustanna rozłąka i wyczerpująca praca Theodora dawała się we znaki. Gdy misja mężczyzny się zakończyła, za zarobione pieniądze postanowił wybudować dla siebie i wybranki serca dom na sąsiedniej wyspie, Sunlit Tides. Tam też oświadczył się Beacie - ślub był skromny, w obecności plaży, palm i zachodzącego słońca.
Obrazek

Świeżo upieczone małżeństwo zajęło się sobą, rozwijaniem swoich pasji i karier. Theodor miał stałą pracę na posterunku policji, a Beata spełniała się w karierze muzycznej - od zawsze chciała być kompozytorką filmowych hitów. Lubiła też malować.
Obrazek

W ich życiu zaczęło jednak czegoś brakować. W końcu zdecydowali się powiększyć rodzinę, a na świat przyszło ich pierwsze dziecko - rozkoszna córeczka Stella.
Obrazek
Obrazek

Czas upływał szybko. Theodor stał się prawdziwym dorosłym, Stella wkroczyła w wiek szkolny, a i na twarzy Beaty zaczęły pojawiać się pierwsze zmarszczki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Życie rodzinne kwitło.
Pan domu uwielbiał spędzać wolny czas na joggingu...
Obrazek

Stella wolała przejażdżki rowerem.
Obrazek

Tata i córka doskonale się dogadywali.
Obrazek
Obrazek

Wszyscy uwielbiali wrotki - nie wszyscy jednak umieli na nich jeździć :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Beata kocha wygrzewać się na piasku.
Obrazek

Ponieważ Beata i Theodor byli jedynakami, nie chcieli takiego życia dla Stelli.
Obrazek
Obrazek

I pojawił się Felix :) Różnica wieku między rodzeństwem jest dość spora.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Stella chyba będzie nurkiem
Obrazek
Obrazek

Widać, że są szczęśliwi :)
Obrazek

--------------------------------------------------------------------------------
To na razie tyle, jak wam się podoba? :)
Zapraszam do komentowania :)

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Mango

Postautor: Stara-Raszpla » 09 gru 2015, 18:58

jej.. jaka pokrecona wstepna historia.. az musialam przewinac i przeczytac 2 razy by zrozumiec ;D urocze zdjecia :) chociaz jak dla mnie za slonecznie ;) czekam na rozwoj wydarzen
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: Mango

Postautor: severuska » 09 gru 2015, 19:09

Jak miło zobaczyć relacje z The Sims 3 :) Lubie oglądać na zdjeciach takie normalne simowe rodzinki.
Ja nie miałam problemu ze zrozumieniem wstępu historii, mam tylko nadzieję, że ułoży się im i spędzą miło i spokojnie swoje simowe lata na Sunlit Tides <3

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Mango

Postautor: adasdelrey » 09 gru 2015, 19:18

Chyba pierwsza relacja, którą czytam XD
Baaardzo mi się podoba! Historia dosyć sielankowa, troszkę z dramą, ale nadal bardzo przyjemna :) Widać, że rodzinka bardzo się kocha. I ładne zdjęcia :P
Będę zaglądać częściej ;)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Mango

Postautor: Lenna » 09 gru 2015, 20:12

W przeszłości rodzina chyba nie miała aż tak sielankowych losów, ale teraz bardzo przyjemnie się na nich patrzy, Theodor i Beata są fajną parą ^^
No i zdjęcia świetne!
Czekam na kolejne relacje ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
chloe
Posty: 35
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:01

Re: Mango

Postautor: chloe » 10 gru 2015, 19:16

dziękuję bardzo za wszystkie komentarze i miłe przyjęcie mojej rodzinki :)

Dni mijają, państwo Mango i ich potomstwo się starzeje - dzisiejsza relacja to sielanka :)
Dni Beaty na urlopie macierzyńskim kręcą się wokół opieki nad domem i dziećmi.
Obrazek
Obrazek

Przewijać malca też ktoś musi, tatuś woli karmienie :D
Obrazek
Obrazek

Migawki z weekendu Stelli:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Poranki na wyspie są piękne :wub:
Obrazek

A malusi Felix wcale nie jest taki malusi! Nastał czas zabawy i nauki najpotrzebniejszych w życiu czynności: chodzenia, mówienia i oczywiście samodzielnego korzystania z nocniczka (rozpływam się nad nim, cudny chłopczyk z niego)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Higiena to podstawa :)
Obrazek

Beata jest dobrą kucharką - jak widać mężczyznom jej życia wszystko bardzo smakuje (Theodor kosztuje tu chyba steku z polędwicy wołowej)
Obrazek
Obrazek

Felix nie zawsze jest potulny:
Obrazek

Beata zabrała go pierwszy raz na plażę, gdzie pluskali się na brzegu oceanu:
Obrazek
Obrazek

Triumf! Tatko nauczył bobasa chodzenia:
Obrazek

Stella uwielbia swojego braciszka, od dawna marudziła rodzicom o rodzeństwo, to ma :D
Obrazek
Obrazek

Szczęście jednak nie może trwać wiecznie... :(

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Mango

Postautor: Lenna » 11 gru 2015, 21:09

Stella jest przeurocza, ale Felis bije ją na głowę :D To dziecko jest cudowne! <3
Może się powtórzę ale napraaawdę śliczne zdjęcia! I bardzo rodzinne ;)
Czyżby szykowały się jakieś dramy? :cwaniak:
Obrazek

Awatar użytkownika
chloe
Posty: 35
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:01

Re: Mango

Postautor: chloe » 11 gru 2015, 21:27

Lenna, o tak, Felix jest przecudny :) Dramy? Katastrofy życiowe prędzej :D dzisiejsza relacja obfituje w pierwszą z wielu...

Wielkim hobby Stelli jest wędkowanie, a że ma za domem czyste wody oceanu to korzysta ile może.
Obrazek

Ponieważ Theodor ma w weekendy wolne, to poświęca czas swoim dzieciom w stu procentach.
Obrazek

A Beata... Beata po macierzyńskim wróciła do pracy w teatrze. Wszyscy się za nią stęsknili, szczególnie Rosalinda, z którą nasza bohaterka bardzo się zżyła przez te wszystkie lata. Beata zaczęła ostatnio brać nadgodziny, wychodzić wieczorami... Rodzinie tłumaczyła to tym, że musi się trochę oderwać od domu i dzieci - mąż się z nią zgadzał, w końcu oprócz matki jest też zwykłym simem. Niestety dla niego, jedno z takich spotkań okazało się odkryć prawdziwe oblicze Beaty....
Obrazek
Obrazek

Kobieta nie mogła żyć ze świadomością zdrady. Poczucie winy wzięło górę i przyznała się Theodorowi do zdrady z koleżanką z pracy.
Obrazek

Jak możecie się domyślać, Theo bardzo się zdenerwował. Krzyczał na kobietę, że zmarnowała im życie - tyle lat tworzenia związku i rodziny. Jedyne co Beata miała na swoje usprawiedliwienie to to, że mąż skupiał się tylko na pracy i dzieciach, zapominając całkowicie o partnerce i pożyciu małżeńskim.
Obrazek
Obrazek

Postanowił wyładować gniew biegając (nie wiem czemu na boso i w kąpielówkach ale ok)
Obrazek

Beata korzystając z chwili wolności zaprosiła swoją wybrankę serca na mizianie. Nakryła ich Stella. Dziewczynka widziała od dawna, że między rodzicami brakuje tego czegoś, nie mniej było jej jednak smutno, kiedy widziała matkę w objęciach kobiety.
Obrazek
Obrazek

Tej nocy Beata spała na kanapie, a następnego poranka wyprowadziła się z Rosalindą Cruzitą do wspólnego domu. Dzięki SimVitro poczęły syna, który jednak zmarł jako niemowlę w pożarze. Losów tej pani dłużej śledzić nie będziemy.
Obrazek

"Damy radę, tato."
Obrazek

Rodzinne zdjęcie - Stella smutna, Theodor z Felixem na rękach też ma nietęgą minę. Jak sobie poradzi samotny ojciec z wychowywaniem dwójki dzieci, zajmowaniem się domem i pracowaniem?
Obrazek

Otóż jakoś sobie radzi :) Stella jeździ do szkoły, uczy się (jest piątkową studentką), a Felix powoli rośnie.
Obrazek
Obrazek

W następnej relacji kolejne dramy... jeszcze lepsze :P

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Mango

Postautor: adasdelrey » 12 gru 2015, 13:14

Beata :O :O :O Grubo :P A taką fajną rodzinką się wydawali :(
W ogóle zakochałem się w Sunlit Tides <3
Czekam na dalszą cześć relacji ;)

Awatar użytkownika
chloe
Posty: 35
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:01

Re: Mango

Postautor: chloe » 12 gru 2015, 20:15

dziękuję za komentarz ;)

Mina Theodora po skosztowaniu ulubionej potrawy Stelli - chilli con carne. Dla tatusia chyba trochę zbyt ostra :D
Obrazek

Stella pędzi do domu, bo...
Obrazek

I ona, i Felix mieli urodziny!
Najpierw dorósł chłopczyk:
Obrazek

Urodzinowy zezik XD
Obrazek

I już Felo w wieku szkolnym :)
Obrazek

Stella wkroczyła w trudny, nastoletni wiek
Obrazek
Obrazek

Od razu wypełniła test (później też jeden wypełni :cwaniak: ) umiejętności, żeby zobaczyć czy ma jakąś szansę na studiach i pochwaliła się swojej najlepszej przyjaciółce, Brooke.
Obrazek
Obrazek

A tata uczył ją jazdy samochodem
Obrazek

Sam dorabia sobie jako złota rączka, bo żona zabrała mu cały majątek
Obrazek

Stella zapisała się na dwa koła zainteresowań - artystyczne i redakcyjne
Obrazek

Wieczór filmowy Felixa i Theodora
Obrazek

Nasza nastolatka złowiła gigantyczną ropuchę soft9
Obrazek

W deszczowe dni, najmłodszy (póki co :cwaniak: ) członek rodziny gra na komputerze...
Obrazek

Pluska się w wannie...
Obrazek

I sprawdza czy gdzieś pod łóżkiem (swoją drogą nie ma tam miejsca przecież no ale dobra) nie czają się potwory - tym razem ich nie było
Obrazek

Wspólne odrabianie pracy domowej - starsza siostra zawsze pomoże w jakimś przedmiocie
Obrazek

Stella zaprosiła swojego przyjaciela z dzieciństwa, w którym od dawna się kochała - Tophera Bakera. Okazało się, że chłopak odwzajemnia młode uczucie i zostali parą - zdecydowali się też razem pójść na szkolny bal.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bal balem, ale obowiązki muszą być wykonane.
Obrazek
Obrazek

Czekam tu na milion komentarzy, bo w następnej relacji będzie niezła patologia soft9

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: Mango

Postautor: severuska » 12 gru 2015, 20:56

Na śliczną blondynkę wyrosła nasza mała Stella, tylko.....czemu ona musiała sie zakochac w takim brzydalu soft2 , Felo też jest całkiem uroczy jako dziecko szkolne ( które zazwyczaj są okropne ).
Ciekawe tylko czy tatuś zarobi na dzieciaczki i ich zachcianki ---> patrz nastolatka :curious:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Mango

Postautor: Lenna » 12 gru 2015, 21:28

Nie spodziewałam się czegoś takiego po Beacie soft9 No nieźle... Jej kolejne losy są jeszcze bardziej tragiczne...
Szkoda dzieci, na szczęście mają jeszcze Theodora.
Stella jest ładną Simką, tylko niezbyt podoba mi się jej nowy chłopak... xD
Obrazek

Awatar użytkownika
doo152
Posty: 53
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:51

Re: Mango

Postautor: doo152 » 13 gru 2015, 13:18

Ładna rodzinna sielanka. Szkoda tylko, że tak krótko trwała :)

Beata mnie rozczarowała. Zostawić rodzinę dla kochanki, spoko...

Stella jest śliczna, ale jej chłopak, dla kontrastu, już nie :P Z nim zajdzie w ciążę? A może to będzie ktoś zupełnie inny?

Czekam na więcej :)

Awatar użytkownika
chloe
Posty: 35
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:01

Re: Mango

Postautor: chloe » 13 gru 2015, 19:37

Noo, wiem, ten Topher urodą nie grzeszy soft9 ale miłość jest ślepa, jak to mówią :D
Dziękuję za komentarze :wub:

Kolejny weekend w domu państwa Mango. Theodor pracuje nad sylwetką, bo trochę mu się utyło ostatnio.
Obrazek

A Felix wybrał się na kurs logiki - w przyszłości chce być naukowcem.
Obrazek

W niedzielę tata i syn wybrali się na ryby i poszli na film do teatru.
Obrazek
Obrazek

Stella była jakaś markotna, więc zaprosiła swojego chłopaka.
Obrazek
Obrazek

Trochę nimi pomiotało soft9
Obrazek

Przez kilka dni nie czuła się dobrze, to pewnie przez zepsutą zapiekankę, którą zjadła na obiad... soft1
Obrazek

Ale okazało się, że to nie potrawa była sprawcą wymiotów, a dzidzia soft9
Obrazek

(Nie)Radosną nowinę postanowiła przekazać najpierw Topherowi. Delikatnie się przeraził XD
Obrazek

Ale obiecał dziewczynie, że dadzą sobie radę i nie opuści jej.
Obrazek

Brzuch rósł i Stella nie mogła dłużej ukrywać ciąży przed ojcem. Theodor na początku strasznie nakrzyczał na nastolatkę...
Obrazek
Obrazek

...ale później ją przeprosił i zagwarantował pomoc w opiece nad dzieckiem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety, dla nastoletnich matek nie przewidziano przerwy od szkoły - chciały bezmyślnego baraszkowania to mają, ale szkoły zaniedbywać nie wolno.
Obrazek

Stelli często dokuczały bóle pleców, więc korzystała z usług masażysty.
Obrazek

Przyszły dziadek postanowił poważnie porozmawiać o przyszłości Stelli i dziecka z Topherem
- No wiesz, jeśli chcesz, możesz się do nas wprowadzić.
- Ech, moi rodzice i tak wywalili mnie z domu, prawdę mówiąc chciałem pana o to prosić.
Obrazek

Stella bardzo się ucieszyła.
Obrazek

Młody tata bardzo dbał o nastolatkę.
Obrazek
Obrazek

Brzuch rósł, aż w końcu pękł (tak jak coś wcześniej soft9 ) - na świecie pojawiła się Camelia.
Obrazek

Podczas sprawowania pierwszego nocnego dyżuru nad córeczką Topher wybiegł zobaczyć dziwne światła przed domem....
Obrazek

I porwali go kosmici!
Obrazek

A potem dostał burę od Theodora za szlajanie się po mieście po nocy soft9
Obrazek

Dziadek bardzo pomaga nastoletniej córce i jej chłopakowi w opiece nad Camelią - dzieciaki muszą przecież skończyć szkołę.
Obrazek
Obrazek

Topher też jakoś sobie daje radę.
Obrazek

Niestety, z powodu braku pani domu i ogromu obowiązków, Theodor musiał przejąć rolę kucharza, sprzątacza, opiekunki do dzieci i jedynego żywiciela jednocześnie (Topher dorabiał sobie jako sprzedawca w księgarni ale ostateczni zrezygnował z pracy na rzecz nauki).
Obrazek

Camelia miała urodziny :sweet: nie jest tak słodka jak mama czy wujek, ale nadal całkiem fajny z niej bobo.
Obrazek
Obrazek

Młodzi rodzice mieli urodziny - teraz są już dorośli. Mimo ciąży i opieki nad dzieckiem Stella skończyła szkołę z celującymi wynikami, a Topher z bardzo dobrymi - teraz pracuje jako kucharz w restauracji niedaleko domu. Stella natomiast do czasu wkroczenia córeczki w wiek szkolny chce całkowicie poświęcić się byciu mamą.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Argonek
Posty: 99
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:03

Re: Mango

Postautor: Argonek » 15 gru 2015, 22:47

Ciekawa relacja ^^
and he's blueeee

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: Mango

Postautor: severuska » 16 gru 2015, 10:27

No to sie porobiło, ale żeby tatusiek przepraszał w takiej sytuacji córkę? Troche dziwne :P Za to zaskoczył mnie dorosły Topher :O No...nie spodziewałam się, nawet całkiem całkiem z niego sim.

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Mango

Postautor: Galcia » 16 gru 2015, 17:31

Jak pięknie, jak cudownie, jak sielankowo, jak rajskowyspowo! <3 Piekni ludzie żyjący w pięknym domu na pięknej wyspie i mający piękne dzieci. :aww: Ktoś tu wygrał na loterii życia. Nie mogę się doczekać, aż spotka ich coś złego. soft9
Podoba mi się, że to kobieta jest tą niedobrą. Zwykle to z faceta robi się potwora, co jest bardzo krzywdzące. :P Dziwi mnie tylko, że Beata zrezygnowała tak po prostu z opieki nad dziećmi, zupełnie jakby ich nie kochała. soft1 Wspaniała z niej matka, nie ma co.
Stella jako nastolatka jest taka śliczna! :sweet: Za to Topher jest paskudny. Oby nie miał zbyt dominujących genów. :P
Fajnie, że jakoś sobie z tym wszystkim poradzili. Ciekawa jestem, jakie dramaty planujesz dla nich teraz. :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Mango

Postautor: Lion » 17 gru 2015, 12:03

Zniszczyłaś moje niezniszczalne przekonanie, że simowie w The Sims 3 nie mogą wyglądać ciekawie :D Sam chętnie bym pograł twoją rodzinką!
Beata mnie zaskoczyła, nie powiem... No cóż, jeśli miała być na siłę z Theodorem, to faktycznie bez sensu. Szkoda też, że jej najmłodszy synek zginął, mógłby się pojawić w relacji "po latach", jako sim pragnący odnaleźć swoje rodzeństwo :P
Jak dla mnie Thoper nie wygląda aż tak źle, tworzy faną parę ze Stellą. Camelia też ma swój urok!

Czekam na więcej ;)

Awatar użytkownika
chloe
Posty: 35
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:01

Re: Mango

Postautor: chloe » 17 gru 2015, 21:30

Dzięki za wszystkie komentarze!
Lion, miałam taki plan, jednak ten zgon pokrzyżował mi zamiary (btw. gra chyba nie przewiduje śmierci dzieci, bo nadal widnieje kolorowe zdjęcie w drzewie - też tak macie?)

Dni mijały powoli i spokojnie. Mała Camelia rosła, a Stella poświęcała całą uwagę ukochanej córeczce.
Obrazek

Theodor przeprowadził się na piętro do pokoju, gdzie urzędowała wcześniej jego pierworodna, która teraz zajmuje sypialnię rodziców.
Obrazek

Topher od razu po urodzinach zabrał się do rozsyłania CV.
Obrazek

Nadszedł dzień oficjalnego zakończenia szkoły. Jak pisałam wcześniej Stella otrzymała celujące wyniki, a Topher bardzo dobre :)
Obrazek

Felix elegancik :D
Obrazek

A tu dumny Theo z wnuczką - uwielbiam ten strój małej <3
Obrazek

Uroczysty obiad - podano risotto z borowikami.
Obrazek

Chłopiec nadrabia zaległości w lekturach.
Obrazek

Pewnego słonecznego dnia Topher zaprosił ukochaną na plażę, gdzie wręczył jej bukiet czerwonych róż i... spytał Stellę, czy będzie jego żoną! Oczywiście od razu się zgodziła i była wniebowzięta.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mężczyzna dobrze sobie radzi z opieką nad Camelią - kocha ją nad życie i mimo pracy stara się spędzać z nią dużo czasu.
Obrazek

W końcu nadeszła ta oczekiwana przez wszystkich sobota. Na miejsce ślubu młodzi wybrali samotną plażę, która zapewniłaby im i ich gościom prywatność. Kilka fotek sprzed ceremonii...
Obrazek
Obrazek

A tu już moment kiedy Stella Mango stała się Panią Baker.
Obrazek

Mimo nieprzyjaznych stosunków między naszymi bohaterami a Beatą, Stella i tak postanowiła zaprosić ją (solo, bez Rosality) na swoje wesele. W końcu to jej matka, a taki ślub bierze się tylko raz w życiu. Jak widać nawet Theodor postanowił zagrzebać na ten dzień topór wojenny i wspólnie cieszyć się szczęściem ich córki.
Obrazek

Konsumowanie pysznego tortu....
- No, kochanie, niezły ten twój mężuś.
- Mamo... Tobie chyba już dość sensacji miłosnych w życiu, co?
Obrazek

Pierwszy taniec młodej pary.
Obrazek

Tej nocy pod prysznicem było... parno :dotatusia:
Obrazek

Wujek Felix uwielbia swoją siostrzenicę, którą w sumie, z uwagi z różnicę wieku, traktuje jak siostrzyczkę.
Obrazek

Zainteresował się też winsurfingiem (już miałam napisać, że podczas któregoś razu się utopił, bo mi go gdzieś wcięło [także w panelu], ale na szczęście overwatch zadziałał i wrócił do rodziny o 3:00 B) )
Obrazek

Czas na urodziny! Tego dnia i Theodor, i Felix i Camelia zmienili grupę wiekową.
Obrazek

Z Felixa to na każdym etapie jest ciasteczko. Od razu po urodzinach nastolatek wyjechał do szkoły z internatem - ojciec chce mu zapewnić lepszy standard edukacji, jako że młody chce być naukowcem i wybrali wspólnie Gimnazjum Prywatne Śmigoła jako miejsce nauki.
Obrazek
Obrazek

A Theodor stał się fajnym dziadziusiem - wyjątkowo mu pasuje ten wąsik :D
Obrazek

+ widoczek
Obrazek

PS zdjęcie Camelii w wieku szkolnym w kolejnej relacji, bo zapomniałam zrobić soft1

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Mango

Postautor: Lenna » 18 gru 2015, 13:50

No to nieźle się Stella i Topher dorobili :P Theodor trochę zbyt łagodnie ją potraktował, no ale dobrze jednak, że im pomagał ;)
Myślałam, że z porwania przez kosmitów wyniknie coś więcej :swelol:
No proszę, Topher wyrósł na całkiem przystojnego Sima!
Ślub na plaży jest cudowny! :aww:
Wooow, potrójne urodziny :D
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość