"Prezydent" - historie Różowej Pantery

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: "Prezydent" - historie Różowej Pantery

Postautor: Galcia » 01 sie 2015, 16:58

Dopiero rozkręcasz fabułę?! :O Boję się myśleć, co się będzie działo, jak już się rozkręci! :D
Wesołe jest życie senatora - przez całą relację nie poświęcił ani chwili na pracę. :rotfl:
Teddy skradł moje serce, ale mam nadzieję, że nie uda mu się zostać prezydentem. Nigdy. soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: "Prezydent" - historie Różowej Pantery

Postautor: Stara-Raszpla » 01 sie 2015, 18:27

Lubie Korwina wiec i twoja relacja jest w moim guście :D chociaż wszystko dzieje się nieco zbyt szybko ;)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: "Prezydent" - historie Różowej Pantery

Postautor: Lion » 02 sie 2015, 10:14

Ciekawy początek, Teddy to bardzo barwna osobowość! Jego przygody na tle politycznej kariery nabierają jeszcze większego kolorytu, choć wszystkie jego kobiety, które pokazałeś w tej relacji, są jakieś takie nijakie - według mnie powinien być z wybuchową simką o charakterystycznym (wyrazistym) wyglądzie ;)

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: "Prezydent" - historie Różowej Pantery

Postautor: Lion » 09 sie 2015, 18:39

No proszę jaki spryciarz z tego Thina, wiedział jak trafić do simów :P Ciekawe jakim będzie tatusiem, bo pewnie choćby dla potrzeb kampanii zainteresuje się maluchem...

Coś czuję, że Delicia może mu nieźle zaszkodzić! Zresztą tak naprawdę do teraz nie wiemy, czy to przypadkiem nie ona poinformowała prasę o wpadce naszego polityka :curious:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: "Prezydent" - historie Różowej Pantery

Postautor: Galcia » 09 sie 2015, 21:18

Ojej, jaka zmiana! Z kobieciarza w statecznego męża stanu. :D Jak to mówią: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - niechciane dziecko nie tylko nie zrujnowało kariery Teddy'ego, ale wręcz nadało jej nowego rozpędu. ^^ Myślę, że Delicia byłaby idealną Pierwszą Damą, mądra z niej kobieta.

PS. Dziękuję za dedykację. ^^
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości