Big Mummy: Origins (CS Edition)

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Misiek » 17 lut 2015, 22:05

Myślałem że to usunàłem. Sorry wiem. Guuki tez sorry za SB2014 i sry Verion.

Zdjęcia uczestnikow super. Nareszcie to zostalo nam czekanie na pierwsza relację

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: severuska » 17 lut 2015, 22:43

Suuupcio <3
Czekam na relację, wspólna fotka cudowna i te przedstawienie postaci ^.^
Teraz tylko czekac na Veriona wszechmocnego, aż wstawi kolejną część.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Lenna » 17 lut 2015, 23:33

Świetne! :D Teraz tylko czekać na relację!
Mi również Simki Severuski i Medieval bardzo się podobają ;)
O czymś takim jak wiek czy miejscowość nie pomyślałam nawet XD, ale Verion dobrze sobie poradził ;)
PS: Przyczepię się tylko, że pisze się "Appaloosa Plains" (zabrakło jednego o)
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Guuki » 18 lut 2015, 13:28

Sympatyczni ci moi rywale. ;)
Nie mogę się doczekać rozpoczęcia programu, zapowiada się niezła rozrywka.
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: ollie » 18 lut 2015, 15:03

Już nie mogę się doczekać :aww:

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Verion » 26 lut 2015, 18:30

Oto przed wami pierwszy odcinek BM :D!

Odcinek 1

Obrazek
Tess: Witajcie kochani, oto Big Mummy!!
https://www.youtube.com/watch?v=barWV7RWkq0

Obrazek
Tess: Jestem Tessa Wolant i razem z Mackiem Guthrie będziemy prowadzić wasz ukochany program - BIG MUMMY: ORIGINS!

Obrazek
Tess: Dziewiątka Simów wejdzie już dzisiaj do Domu Wielkiej Mumii - gdzie przez kilka tygodni będą rywalizować o pierwsze miejsce i milion simoleonów. Nad losem uczestnikom będą czuwać pomocnicy Wielkiej Mumii - gotowi wyeliminować lub nominować Simów do opuszczenia programu. Lecz to wy oglądacze będziecie mieli decydujący głos w tej sprawie!

Obrazek
Tess: Jak potoczy się życie uczestników w ciągu nadchodzących tygodni - będą się lubić, nienawidzić, nawiążą przyjaźnie, romanse... a może ktoś okaże się być zupełnie kimś innym? Zaraz się dowiemy! Oto START Big Mummy: Origins! Mack jest już na miejscu by zrelacjonować dla was pierwsze przejście uczestników do Domu Wielkiej Mumii! Mack, oddaje ci głos!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sunset Valley

Obrazek
Mack: Dzięki Tessa! Jak już wiecie jestem Mack Guthrie - drugi prowadzący Big Mummy! Stoję właśnie przed wejściem do Domu Wielkiej Mumii, który znajduje się w podziemiach parku w Sunset Valley!

Obrazek
Mack: Nasi uczestnicy są już w drodze. Oczywiście, kiedy dojdą nie miejsce, nas już tutaj nie będzie. Ale wciąż będziemy relacjonować dla was to co się wydarzy w Domu Wielkiej Mumii! Do DWM wprowadzi się 9 Simów - o różnych osobowościach, różnych zainteresowaniach, lecz każdy z nich jest tak samo nastawiony na wygraną. Moje dane donoszą że jeden z nich skrywa też jakiś sekret... czy dowiemy się o nim w trakcie programu? Zobaczymy już wkrótce!

Obrazek
Mack: Oto przed wami relacja z dnia pierwszego!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzień 1, godzina 8:09

Obrazek
Obrazek
Uczestnicy właśnie biegną w kierunku wejścia do Domu Wielkiej Mumii. Jackob nie mógł jednak przestać myśleć o... alpako-lamach o.O.

Obrazek
Fi: Ha! Jestem pierwsza!
Len: Fiora! To jest krawężnik, park Wielkiej Mumii jest kilka ulic dalej!

Obrazek
Mimo wszystko uczestnicy dochodzą na miejsce.
Jack: No, to kto pierwszy wchodzi?
Sev: Na mnie nie patrz! Ja się boję tam iść, a co jak tam będą MUMIE?!
Abb: Na mnie też nie patrz! Ja wolę się napawać widokiem powierzchni zanim mnie zamkną w miejscu bez kotów!
Jack: Ech, dziewczyny... to ja wchodzę!

Obrazek
Obrazek
Po chwili wszyscy znaleźli się w domu :). Lecz coś ich nagle zatrzymało...
Sev: Chwila, muszę to wykadrować...
(dla osób z dobrym wzrokiem - Roman próbuje udusić Francisa za jego plecami - trzeba pozbywać się konkurencji ;D)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na pierwszy rzut oka, nie widać nic dziwnego - są ściany, salon, puste zdjęcia na uczestników, przerażające sarkofagi z niebezpiecznymi mumiami... tak, nic nadzwyczajnego...

Obrazek
Lecz przed uczestnikami rozgrywają się przedziwne rzeczy... z gnomami :o!

Obrazek
Zając: Blingabu, niezłe ruchy! Jesteś prawie jak taki kicający króliczek! Gdzie się tego uczyłeś?
Troglodyta: Ech! Troglodyta chcieć wiedzieć kiedy uczestnicy przyjść! Nudzić się!

Obrazek
Wiedźma: Och, popatrzcie! Już są!! Szybko, wracajcie na swoje pozycje! Ja sobie niewinne pozamiatam miotłą! CHRAPACZ!

Obrazek
Chrapacz: Oo!! Już jestem, już wstałem! Zaraz do nich pobiegnę!

Obrazek
Troglodyta: Ech! Troglodyta smutny bo musieć wstać!
Zając: Co ty mówisz? Jest super! W końcu ktoś jest!
Wampirzyca: Troglodyciu, jak chcesz mogę cię rozbawić - wiesz jak grać w "Ugryźć szyję Troglodyty"?

Obrazek
Chrapacz: Witajcie kochani! Jak pewnie wiecie jesteśmy Magicznymi Gnomami! I chcemy was powitać oficjalnie w Domu Wielkiej Mumii!

Obrazek
Len: HAHAHA! Jakie one są śmieszne! I takie malutkie!

Obrazek
Chrapacz: Kotku, to że jesteśmy mali nie oznacza że nie potrafimy nabroić! Więc lepiej uważaj! Mimo wszystko. Jesteśmy tutaj też dlatego, bo chcemy przekazać wam w imieniu Wielkiej Mumii zasady PIERWSZEGO ZADANIA TYGODNIOWEGO! W pierwszym tygodniu zmierzycie się z naszym życiem - czeka was Tydzień Gnoma!
Śpiewak: Mów jak jest Chrapacz!
Magik: Jesteś taki magiczny, ale nie magiczniejszy od nas dwóch!
Blingabu - Yo, yo!

Obrazek
Chrapacz: Już śpieszę z tłumaczeniem:
W tym tygodniu wcielicie się gnomy! Dla każdego z was został wylosowany gnom, w którego się zamienicie. Zaczynając od następnego dnia, będziemy zjawiać się nieoczekiwanie osobom, którzy dostali danego gnoma, a ci natychmiast przybiorą jego formę.
Przez cały tydzień będziecie musieli nas reprezentować - przyjąć nasze zachowania i wygląd. Niektórzy z was dostaną też sekretne zadania od Wielkiej Mumii, których zrobienie będzie potrzebne, by wygrać ten tydzień.
Żeby ułatwić widzom głosowanie, zostaniecie podzieleni na dwie równe grupy - Avków i Nie-Avków. Jako że jest was dziewiątka, jedno z was przejmie moją rolę i będzie dopingować obie grupy w drodze do zwycięstwa.
Grupa, która otrzyma najmniejszą ilość punktów spotka się z mumiami, które nominują dwójkę Simów do opuszczenia Domu Wielkiej Mumii!


Obrazek
Troglodyta: Hmm, Troglodyta ciekawy jak smakować pieczone mięso z mumii...
Wampirzyca: Nieee! Weź mi tego nie przypominaj! Raz próbowałam jedną mumię - smakowała jak piasek, fuuu!!

Obrazek
Magik: Dobra Chrapacz, jeśli już skończyłeś gadać...
Chrapacz: Ała! Moja noga!
Śpiewak: Czas rozkręcić tą imprezę, co powiecie na mały performance magiczno-muzyczny. Ja zaśpiewam jak Simlvis Presley, a kolega tu obok was oczaruje!

Obrazek
Nurek: Dobra mam ich na celowniku! Szykuj się!
Wampirzyca: Jestem gotowa wypić krewww z tych dwóóóch!!
Blingabu: Yo, yo! Luz ziooommm!!

Obrazek
Troglodyta: Troglodyta mieć dość tej błazenady!!!

Obrazek
Wiedźma: Aaaa!! Miotła mi ucieka!!
Zająć: Chwila! Już cię łapie!! Ale kicaaaa!

Obrazek
Chrapacz: Jak widzicie - nasze życie jest pełne śmiesznych przygód i niespodzianek. Mam nadzieję że uda wam się wygrać ten tydzień.
Magik: Ała!! Nie za moje nażelowane włosy!!
Śpiewak: Puść mnie jaskiniowcu! Nie licz na mój autograf!!

Obrazek
Chrapacz: Życzymy wam powodzenia! Do jutra!!

Obrazek
A w jaki sposób nasi uczestnicy odreagowują szok po zobaczeniu gnomów? Oczywiście robią olbrzymią kolejkę do karmienia rybek xD

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Godzina 11:57

Obrazek
Uczestnicy powoli klimatyzują się w DWM. Kilku z nich próbuje się poznać nieco bardziej.
Gu: No więc - co lubicie dobrego jeść? No wiecie, ja na przykład lubię dania podawane na tacy... no bo jest srebrna no i... ładnie się ją fotografuje...

Obrazek
Tymczasem Bartek Wolf sprząta po poprzednich lokatorach.
Bar: Simowie w Niebosach! Kto zostawia taki syf po opuszczeniu Domu?!

Obrazek
Abb: Czekaj Bartek! Pomogę ci!

Obrazek
A czym dla Abbie jest pomoc przy sprzątaniu prania? Oczywiście wzięcie worka na pranie i rzucenie go pokój obok - problem rozwiązany xD.

Obrazek
Później Abbie postanowiła się pochwalić tym przed Lenną... oczywiście żartuje xD. Abbie chciała jakoś zagadać do Lenny, ale coś jej nie wyszło...
Len: Sorry, ta rozmowa do mnie nie przemawia...

Obrazek
Gu: A co myślicie o jednorożcach? Moim zdaniem są bardzo majestatyczne. Raz miałem okazję robić jednemu z nich zdjęcia, ale niestety potem przebił mi aparat swoim rogiem...

Obrazek
W międzyczasie Sevcia i Francis zajmowali się malowaniem :D.

Obrazek
Jackob, jako nieuleczalny flirciarz nie mógł nie skorzystać z okazji do podrywu ;>.
Jackob: Hej mała, co malujesz?
Sev: No wiesz... pędzlami maluje takie tak bazgroły...

Obrazek
Jackob: Może po programie coś razem zmalujemy? Ale ostrzegam, mam bardzo wysublimowany gust...
Sev: Jeśli to jest jedna z tych scen z 50 Twarzy Simey'a to od razu powiem, że jesteś kiepskim aktorem!

Obrazek
Len: No i to się nazywa rozrywka!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Godzina 14:46

Obrazek
Sevcia postanowiła przygotować obiad dla swoich współmieszkańców - swoją specjalność - "gulasz z niespodzianką ;>".

Obrazek
Tymczasem Fiora postanowiła popełnić samobójstwo zaczadzając się na śmierć... to znaczy postanowiła zrobić pranie xD.

Obrazek
W sypialni natomiast Bartek i Lenna rozmawiają na temat pewnego obrazka.
Len: Wow, ciekawe kto namalował takie cudo, przypomina to trochę jaką dziewczynę...

Obrazek
Len: W ogóle co myślisz o kolorze limonkowym? Jest taki żółty i wyrazisty... no i cytryny mają prawie taki kolor!

Obrazek
Bar: No... może być. Ale wiesz co ci powiem? Ja najbardziej uwielbiam niebieski! Jest taki błękitny, ale w sensie ciemny! No i mam oczy w takim kolorze więc...

Obrazek
Len: Wiesz co? Fajny jesteś. To może być początek wspaniałej przyjaźni!
Bar: Molto bene!

Obrazek
Sevcia nieco się przeraziła gdy nagle z piekarnika zaczęły wylatywać bąbelki!
Sev: Masakra... chyba wcisnęłam nie ten guzik...

Obrazek
Francis postanowił wyciągnąć Jackoba na stronę, gdy ten próbował poderwać kolejną Simkę.
Fr: Coś ci powiem. Moim zdaniem podchodzisz do tego za bardzo prostacko. Powinieneś najpierw sprawić przywitać się pocałunkiem w dłoń, potem powiedzieć komplement... no wiesz, zachować się jak dżentelmen...

Obrazek
Ja: Ja cię priszę! Rozumiem, że żyjesz w swoim świecie lat 80., ale w tych czasach do Simek trzeba podchodzić jak chłop a nie jak laluś. Trzeba je łapać na siatkę jak ryby, czasem delikatnie a czasem agresywnie! Jako rodowity kowboj z Appalosa Plains nie potrzebuje całowania w rączkę dziewczyn!

Obrazek
Na niższym piętrze, w pomieszczeniu kreatywnym Roman postanowił się popodziwiać w lustrze.
Roman: Tak! To ty wygrasz tę nagrodę, popatrz tylko na siebie! Jesteś urodzoną gwiazdą!

Obrazek
Sev: Kochani! Obiad gotowy! Zapraszam do stołu! I polecam wzięcie nektaru!

Obrazek
Domownicy zasiedli zatem do stołu, by spróbować pyszności od Sevci :)

Obrazek
Nie mogło oczywiście zabraknąć kultowych rozmów przy obiedzie ;D.
Len: Ten gulasz przypomina mi czasy, kiedy to zwymiotowałam a koleżanka mnie spytała czy mi nie dać plastra! To ja jej wtedy powiedziałam że nie, a ta "plastr with it!", duh!
Abbie: Co?
Len: No wiesz "deal with it" ale w wersji plastrowej. W ogóle uwielbiam plastry, pamiętam jeszcze jedną ciekawą historię, aż zeza dostałam...

Obrazek
Roman: Stop! Takie historie to możesz gadać jak cię jako pierwszą wyrzucą z domu. Teraz oszczędzaj siły.
Ja: Uuu, widzę gwiazdor do nas w końcu przemówił w końcu! To dopiero pierwszy dzień, a ty już się tym jarasz jakby to były finały... no ja cię priszę!

Obrazek
Skoro mowa o jaraniu....
Fi: Chodź Guuki, wymieńmy się ogniem... MIOTACZ OGNIA!!

Obrazek
Abbie również podłapała ten pomysł ;D.

Obrazek
Rom: SEVCIA!! Aż się posikałem!!!

Obrazek
Sev: Och sorry! Musiałam dać chyba za dużo papryczki chilli :3...

Obrazek
Len: Hahaha, my Appaloosończycy już nie takie ostre rzeczy jedliśmy co nie Jackob?
Jac: Jesteś pokręcona...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Godzina 19:08

Obrazek
Wielka Mumia przygotowała dla uczestników małą niespodziankę - powitalną imprezę maskową ;D!

Obrazek
Pierwsza na dole była Lencia
Len: Auć!

Obrazek
Goście powoli zaczęli się schodzić ;)

Obrazek
Jako że to bal maskowy, nie mogło zabraknąć Simek, które ubrały się w ten sam strój... tylko że w tym przypadku mamy Guukiego i Jackoba xD.

Obrazek
Obrazek
Lenna i Guuki dorwali się do automatów z popcornem i watą cukrową xD

Obrazek
Natomiast Abbie...
Abbie: Mój wiśniowy lodziku z procentami <3!

Obrazek
Później zaczęły się dzikie tańce ;D
Len: Bartek! Dlaczego masz takie świecące oczy?
Bar: Ja?! To... część garderoby, mam takie specjalne soczewki świecące!

Obrazek
Obrazek
Abbie: Kochani! Kto chcę nektaru? Bo jakby co to jak z chęcią wypije całą tacę!

Obrazek
Roman w połowie imprezy postanowił zrezygnować z bratania się ze swoimi "współmieszkańcami" i relaksował się w spokoju w kuchni :).

A tak minęła reszta imprezy ;D:

[spoiler="Reszta imprezy"]Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/spoiler]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Godzina 00:02

Obrazek
Obrazek
Pozostała część domowników kładzie się spać. Jako że łóżek jest tylko 8, jeden Sim musiał zadowolić się śpiworem. Roman postanowił pierwszą noc przespać na podłodze - byle tylko wytrwać w programie :).

Obrazek
Pierwszy dzień w Domu Wielkiej Mumii dobiegł końca. Domownicy jednak nie przeczuwają co tajemniczego ich czeka w nadchodzących dniach...

Obrazek
...jakie przejścia odkryją...

Obrazek
...i które z nich odpadnie jako pierwsze. A może kryje się za tym coś jeszcze?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek
Tess: I w ten oto sposób przebrnęliśmy przez pierwszy dzień Big Mummy! Czas się już żegnać! Mnie i Mack'a zobaczycie znowu podczas pierwszych eliminacji. Zatem do zobaczenia w odcinku eliminacyjnym! Dobranoc!
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: salberg » 26 lut 2015, 19:02

Bardzo podoba mi się, że relacja jest całkiem długa. I znalazło się miejsce na parę bezcennych zdjęć i momentów, jak podczas kolacji, gdy wszyscy ziali ogniem po papryczkach. Bardzo sympatycznie to wyszło - jedyne, czego mi zabrakło, to jakieś zdjęcia domu, układu pomieszczeń. I czasem rozpraszały mnie dymki (rozumiem, że zostawiłeś je celowo dla dialogów).

Czekam na więcej. :yes:

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: ollie » 26 lut 2015, 19:05

Awwwww <3

Świetnie i zabawnie! Alpacz widzę romantyk :doge:

Zianie ogniem <3

Ale z tego Romana samotnik, mógłby wyluzować i się zabawić XDDDDD

Francis żyje jeszcze zeszłym wiekiem widzę, ale trochę czasu z nami i się zmieni :doge:

Lenka krejzolka widzę! Będzie chyba sojusz :swelol:

Dzięki za pomoc Abbie, wiesz XDDDDD

Guuki chyba rzeczywiście coś bierze, jednorożce widzi :doge:

Sev od razu widzę zaczyna z grubej rury :D

I oczywiście ja XDDDD

Dalej simowy Bartku, dalej! :doge:

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Misiek » 26 lut 2015, 20:34

Widzę że coś bedzie z Fiory i Guukiego xD

Lenna- rozgadana wariatka. Sry jak coś
Bartek- moze daleko zajść PS nie ma za co xD
Guuki- kolezenski i tez raczej daleko zajdzie
Fiora- w tej relacji było jej malo ale wydaje sie mila i moze nieźle zamieszać
Jackob- chamski xD moze sie zmieni ale jak tak bedzie dalej to szybko odpadnie
Francis- noooom Gentelman
Severuska- hmm.. ciekawa osoba
Roman- samotnik ale sądzę że jeszcze w programie bedzie bardziej otwarty.
Czekam teraz na odcinek drugi i mam nadzieję ze bedzie szybko i długi

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Lenna » 26 lut 2015, 21:00

Alpaka jaki podrywacz :O Oj nie ładnie... xD
Bartek na bank coś ukrywa! Może wilkołak? :doge:
Boże moja historia o wymiotowaniu i plastrach XDDDDD I oczywiście nikt mnie nie chce słuchać, no cała ja XDDD
Roman faktycznie samotnik
Fiora i Abbie wydają się sympatyczne
Severuska jest fajna xD
Francis jaki dżentelmen... aż za bardzo xD
Guuki i Alpaka ten sam strój, hah xD


Wszystko fajnie, śmiesznie i ciekawie :P Jedna rzecz mi tylko nie pasuje - najpierw jest zdjęcie potem opis, estetyczniej byłoby chyba najpierw opis, potem zdjęcie ;) Bo czasem się gubiłam, który opis do czego jest xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Galcia » 26 lut 2015, 21:40

Nareszcie relacja! :D Bardzo mi się podoba i jestem strasznie ciekawa, komu przypadnie który gnom. Jeśli chodzi o uczestników, najfajniejszy wydał mi się Guuki - jest sympatyczny i otwarty, ale kompletnie oderwany od rzeczywistości xD Mam też nadzieję, że Francis podbierze Jackobowi wszystkie najlepsze laski :>
Oczywiście mój Roman musiał być tym, który zaliczył wpadkę z pęcherzem i spał na podłodze - dawno się tak nie uśmiałam :D Oby podczas nominacji nie miał tyle pecha.
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Guuki » 27 lut 2015, 22:53

Masz talent, wszystko jest takie świetne i zabawne, super się czyta i ogląda. ^^
Zadanie z gnomami bardzo ciekawe, chyba wykorzystam w Sim Brotherze. :cojapacze:
Nie będę zdradzał kogo lubię najbardziej, ale na to chyba nawet za wcześnie.
Czekam na kolejną relację.
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Misiek » 28 lut 2015, 8:30

Chyba wiem jakie bedą drużyny w kolejnej relacji ale nie chce zdradzac. Przy okazji wczoraj gralem Abbie w simy i zdarzyła mi się historia związana z BM. Mianowicie moja simka chciala wyniesc smieci i zamiast do śmietnika poszla do sypialni i je tam rzuciła. Widze ze Verio znasz lepiej Abbie ode mnie xD

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Lunon » 28 lut 2015, 9:39

Te gnomy są takie śmieszne i urocze <3
Jestem bardzo ciekaw tego zadania.
Haha jaki z tego Jakuba podrywacz- mamy dobrego kasanowę xD
Bardzo ładne fotki z imprezy, super przebrania ^^

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Crux » 01 mar 2015, 17:15

Boże te gnomy <3 XDD
Bardzo ciekawe tematy rozmów, aż czuć to zaangażowanie w nawiązywanie nowych kontaktów :D
Obiad mnie rozwalił XDD Wymiana ogniem boska <3
Impreza taka ekskluzywna B)

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Verion » 07 mar 2015, 18:06

Niedawno się przeprowadziłem do nowego mieszkania (ach to studenckie życie xD), dlatego z odcinkami będą czasem momenty problemy. Oczywiście odcinek jest w trakcie przygotowania - najprawdopodobniej w ciągu tego tygodnia (co będzie) pojawi się odcinek ;D.

A żeby temat nie stał pusty, oto dwa spoilery ;D:

Obrazek

Obrazek

Jak myślicie - kto ukrywa się pod którymi gnomami :D?
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: ollie » 07 mar 2015, 18:27

Coś czuję, że mam na sobie garnitur XDDD

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: alpaka terapeutyczna » 07 mar 2015, 19:20

Dopieo komentuję, wybacz <3
Podoba mi się ogół tej relacji i ilość zdjęć, chociać lepiej by się czytało z opisami nad obrazkami i mniejszą ilością emotek ;d
Nie wiedziałem że ze mnie taki podrywacz :doge: ale kto powiedział że ze wsi znaczy prostak! XD
Nie podoba mi się bliskość lenki i bartka.. będe miał na nich oko Obrazek
ten sam ciuch, z guukim, bracia XD A Abbie będzie chyba naszą mumiowa sprzątaczką ;_;
Francis niech się lepiej nie mądrzy, u nas w appaloosa plains dziewczyny wyrywa się na szybkość traktora. :)
No i zgadzam się z rax, o co chodziło z tymi gnomami ;_____;
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Lenna » 07 mar 2015, 19:54

Yyy, czy ja jestem Troglodytą? soft9 ahahahahh XD Albo to albo wampirzyca ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Big Mummy: Origins (CS Edition)

Postautor: Guuki » 07 mar 2015, 22:27

Mój Sim pewnie jest robotem. ;)
Trzymam kciuki za następny odcinek, oby pojawił się jak najszybciej.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości