O`Botowie

Awatar użytkownika
Agath
Posty: 64
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:02

Re: O`Botowie

Postautor: Agath » 19 maja 2014, 20:54

Bardzo podoba mi się ta rodzinka, jest bardzo sympatyczna :)
Biedna Luisa, ale przynajmniej Richie przeżył ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: O`Botowie

Postautor: Kapitan Indra » 19 cze 2014, 16:38

Noo, ładnie się dzieciaki postroiły.
Martyna, haha!
Super akcja z końmi :)
Ale z tych dzieci szantażyści :)
Niezła akcja w domku sióstr.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: O`Botowie

Postautor: Eq » 04 sie 2014, 22:13

Ta cała sprawa z pożarem :O
Czekam na przyjęcie.
Świetna rodzinka, czekam na nowe zdjęcia :D

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: O`Botowie

Postautor: Verion » 04 lut 2015, 14:48

#6 - Halloween i urodziny Ariel!

Parówa Elize wita wszystkich przybyłych na imprezę kostiumową ;D!
Obrazek

Wszyscy od razu dobrali się do jedzenia, jakby nie jedli przez tydzień xD.
Obrazek
Obrazek

Na imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć tańczącego kosmity w stroju ze średniowiecza, który z łatwością obrzydzał innych Simów, zwłaszcza tą tygrysice xD
Obrazek
Obrazek

Na imprezie pojawiły się też siostry Caliente, które od momentu pożaru w ogóle się nie wykąpały! Droid natychmiast wziął sprawy w swoje ręce i (jako pół-kosmita) postanowił przejąć kontrolę nad Diną!
Obrazek
Obrazek

Niestety operacja zakończyła się niepowodzeniem i Dina wyszła wściekła z imprezy ^^.
Obrazek

Razem z nią wyszedł również mięsny wilkołak w bułce ;D.
Obrazek

I oczywiście głównym punktem każdej imprezy jest zgon... ale ta pani potraktowała go zbyt dosłownie :(.
Obrazek

Po tym wydarzeniu wszyscy goście uciekli w popłochu do swoich domów. Richie skorzystał z okazji że (w końcu) jest wolny bufet i zjadł późną kolację z córką :).
Obrazek
Obrazek

Jednak małej coś zaszkodziło (albo to przez masę słodyczy, które dostała za szantażowanie złodziejki ^^) i musiała zwrócić wszystko... nosem o.O.
Obrazek
Obrazek

Następnego dnia Elize sprzątając dom (właściwie prosząc swojego złomianego ojca pół-dżina o posprzątanie magią xD), znalazła stary magnetowid z jej czasów studenckich i postanowiła poszaleć w salonie ^^.
Obrazek

Chwilę później dołączyła do niej Aurora. Obie uwielbiały tańczyć kiedy Elize była jeszcze nastolatką (a Aurora była... no nadal Aurorą xD)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Aurora: A idź ty! Odpychasz mnie tymi swoimi ruchami!
Obrazek
Obrazek

Po dość zwyczajnym dniu (;>) Elize ułożyła swojego syna Picona do snu i zaczęła uczyć się nowego przepisu (Elize już za młodu lubiła czytać książki kulinarne i chciała poznać wszystkie dotychczasowe przepisy :) ). A syn obok śnił o zamkach ^^.
Obrazek
Obrazek

Tymczasem Aurora znalazła niespodziankę, którą Elize przygotowywała cały dzień. Za to że obraziła jej styl tańca, ta zasypała wejście do piwnicy xD (a tak naprawdę to był jakiś dziwny błąd, ale się wtedy naprawił ^^)
Obrazek

Parę miesięcy później Ariel miała urodziny :D! Czas aby mała bizneswoman z lekkim piórem stała się dużą bizneswoman z lekkim piórem :D!
Obrazek

Elize była najbardziej podniecona tym faktem xD.
El: Dajesz mała! Zdmuchnij świeczki! Tylko nie za mocno by nie spowodować pożaru! Jestem taka z ciebie dumna!
Obrazek

Ar: Mamo! Robisz mi przypał przy rodzinie! No dobra, czas dmuchać!
Obrazek
Obrazek

A oto Ariel jako nastolatka :D. Jak dorośnie będzie jeszcze lepsza <3, ale na razie trochę się wydarzy w jej życiu ;D.
Obrazek

Wszyscy O'Botowie przystąpili do konsumpcji tortu... razem z Martyną o.O
El: Mamo! Przecież ty nie możesz jadać Simowego jedzenia! Zapomniałaś że od tego przypalają ci się obwody i stajesz się zrzędliwa?
Mart: Nie mów mi jak mam żyć Elizabeth!!!
Obrazek

Zaraz po posiłku, Ariel poleciała na górę, żeby pisać swoją pierwszą książkę jako nastolatka pt. "Sparkląca nastolatka xD"
Obrazek

Od razu po skończeniu kilku rozdziałów skontaktowała się ze swoim wydawcą - Leonardem Potterem :)
Ar: -Ta nowa książka którą piszę, jest najlepsza ze wszystkich innych, dostałeś te rozdziały, które ci dosłałam? Aha i co o nich myślisz? Niezbyt moralne i przyzwoite? No coś ty! Przecież to literatura brukowa, ona musi być taka! "Sparkląca Nastolatka" będzie przebojem, uwierz mi!
Obrazek

W przerwie między pisaniem rozdziałów, Ariel postanowiła się zrelaksować i ulepić bałwana :)
Obrazek
Obrazek

Ar: Hm... wystarczy wsadzić palec tam i wsadzić palec tutaj... i będzie idealnie! (xD)
Obrazek

Natomiast co się działo w środku...
Dr: Elize, mój skaner chyba oszalał, wykrył jakieś dziwne zaburzenia w przyrodzie, a na dworzu nic się nie dzieje...
Obrazek

El: Spokojnie wujku, twój skaner nie zwariował. Właśnie dostałam powiadomienie na telefon. To oznacza tylko jedno...
Obrazek

El: ...siostry Caliente zaczęły rodzić!
Di: O matko Nina! Ty rodzisz!!
Ni: Ty też Dina!
Di: No przecież wiem!! Nie panikuj tylko!
Ni: To ty panikujesz ja jestem spokojna!!
Di i Ni: RODZIMY!!!
Obrazek

W następnym odcinku: Poród sióstr Caliente, życie miłosne Ariel... i narodziny przyprawianych kartonów :D!
Obrazek

Awatar użytkownika
exodus
Posty: 167
Rejestracja: 20 gru 2013, 17:23

Re: O`Botowie

Postautor: exodus » 04 lut 2015, 15:09

bal maskowy chyba najlepszy, bo ten hot dog <3
mina, gdy dostałam sms-a najlepsza :D
tylko czekać na nastepne
KasimEdit: No bez przesady...

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: O`Botowie

Postautor: Kapitan Indra » 04 lut 2015, 23:35

No, nareszcie kontynuacja :)
Parówa Elize <3
Świetne przyjęcie Halloweenowe. Zgon obowiązkowy.
Ależ ta Ariel wyrosła :)
El: Mamo! Przecież ty nie możesz jadać Simowego jedzenia! Zapomniałaś że od tego przypalają ci się obwody i stajesz się zrzędliwa?
Mart: Nie mów mi jak mam żyć Elizabeth!!!
Uwielbiam takie teksty! :)
Poród sióstr Caliente - uśmiałam się do łez.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: O`Botowie

Postautor: Verion » 06 lut 2015, 23:25

Dzisiaj nieco krótka relacja bo gdzieś mi się zdjęcia z życia uczuciowego Ariel zapodziały... ale znajdę je ;D

#7.1 - Poród sióstr Caliente i narodziny McKartonu :)

To już jakaś tradycja, że relację otwiera moja kochana Elize O'Bot :D!
Obrazek

Wróćmy jeszcze na moment do tego dnia, kiedy Elize i Aurora urządziły sobie pląsy (idealne ujęcie xD)
Obrazek

Aur: Siostra, słyszałaś że siostry Caliente są w ciąży?
Obrazek

El: Serio?! Nie zalewaj! Jakim cudem? Znaczy wiem skąd się biorą dzieci, ale... jak?!
Obrazek

Aur: Do tego ponoć z jednym i tym samym Simem zaszły!
El: No nieźle. Ja i rodzice musimy założyć im podsłuch i monitoring - same o siebie nie zadbają, więc my musimy to zrobić!
Obrazek

Po czym obie wróciły do tańczenia, ale Elize weszła w dobry humor rozmyślając jak będą monitorować TE siostry Caliente xD.
Obrazek

Wróćmy jednak do aktualnych wydarzeń... no może jednak się cofnijmy trochę. Elize po urodzinach Ariel zamówiła pizzę (żeby było no... młodzieżowo ^^). Jednak coś jej nie pasowało w smaku... a przyprawiała przecież kilka razy!
Obrazek

Postanowiła więc zrobić coś, czego nikt nie zrobił - przyprawiła karton :O!
Obrazek

I tak oto narodziły się Przyprawiane Kartony z McKartonu, sponsorowane przez Hinduskie Hipiski :D!
Obrazek

Po przyprawieniu kartonu pizza od razu nabrała smaku i aromatu. Dlatego i ty zamów Przyprawiane Kartony już dzisiaj za jedyne 99.99$, a otrzymasz w prezencie tą wspaniałą figurkę św. Hanki Wszechkartonowej - patronki Kartonów!
Obrazek
Obrazek

Po wszystkim Elize była w tak dobrym humorze, że postanowiła przyprawić jeszcze tort urodziny Arielki ;D.
Obrazek
Obrazek

Ale wróćmy do AKTUALNYCH wydarzeń. Elize po otrzymaniu powiadomienia o porodzie sióstr Caliente, natychmiast wybiegła z domu, lecz po chwili zrozumiała, że zapomniała stroju wierzchniego. Dlatego napisała do męża SMSa, by ten jej przysłał jakąś kurtkę.
Obrazek

Tymczasem u samych sióstr Caliente...
D: Nina, wiesz co? Nie wiem czy my to przeżyjemy... Chce, żebyś wiedziała, jak bardzo cię kocham i że to ja odbiłam ci chłopaka podczas balu maturalnego...
N: Siostra, to tylko ciąża, nie spinaj się! Ale... jeśli tego nie przeżyjemy wolę żebyś wiedziała - to ja ci podkradłam twojego narzeczonego, no wiesz tego staruszka jak on się nazywał... no tego z Ćwirów!
Obrazek

El: Witajcie drogie Panie Caliente! Tak sobie przypadkiem przelatywałam na moim latającym odkurzaczu i usłyszałam że rodzicie! Chodźcie, zawiozę was do szpitala!
Obrazek

Po odwiezieniu sióstr do szpitala Elize postanowiła wracać do domu...
Obrazek

...ale po drodze złapały ją mdłości!
Obrazek

D: Przyj Nina, przyj!
N: Jak mam przeć?! Jesteśmy przed szpitalem!
D: W takim razie nie przyj, wszystko mi jedno, tylko nie rób tej miny bo się ciebie boję! Gdzie ci lekarze!?
Obrazek

Elize wróciła się do szpitala w chwili, gdy lekarze zabrali Caliente na porodówkę. Elize bała się, że znowu zaszła w ciąże, ale okazało się że mdłości były spowodowane słabej jakości pizzą (bo Przyprawione Kartony McKartonów są zawsze dobrej jakości!). Przechadzając się po szpitalu, O'Botówna spotkała rodzące siostry Caliente i nie mogła przegapić okazji... by to wszystko nagrać ;D!
Obrazek

Po powrocie do domu Elize miała dwie wspaniałe wiadomości dla swojego męża ;).
El: Nie jestem w ciąży, to tylko słabej jakości pizza! A i nagrałam poród sióstr Caliente :D!
Ric: Co???
Obrazek

Ric: O fuuuuu!!! Ohyda! Jak ona się poci! Widzę główkę! Gdzie ty byłaś że udało ci się to uchwycić?! O matko! Normalnie zaraz zwymiotuje! Dostałem oczopląsu!
Obrazek
Obrazek

Tymczasem na dole Daisy rozmawiała ze swoją wymyśloną przyjaciółką Łamigłową :)
Obrazek

A Nina i Dina urodziły swoje dzieci :D - Dina urodziła córeczkę Natalie, natomiast Dina - chłopca Juana :) (przepraszam za jakość tego zdjęcia, to zdjęcie wspomnieniowe nie wyszło za bardzo :( )
Obrazek

W następnej części - życie uczuciowe Ariel, kosmiczne tarapaty Roberta... i Święta :D!
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: O`Botowie

Postautor: Lenna » 09 lut 2015, 21:33

Aż dziw, że jeszcze nie skomentowałam :O
Uwielbiam twoje relacje!! :D Obśmiałam się do łez!
Przyprawiane Kartony z McKartonu XDDDDDDDD
Poród sióstr Caliente :haha:
Czekam na więcej :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: O`Botowie

Postautor: Levkoni » 10 lut 2015, 12:00

No, no, ciekawy pomysł na rodzinę :) W tej relacji jest dosłownie wszystko z TS3 :D Roboty, magia, półkosmici, duchy, wróżki :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: O`Botowie

Postautor: severuska » 15 lut 2015, 13:09

Hahahhaha fajne :D
Poród najlepszy sióstr Caliente - ta pomoc przy porodzie El, jaka ona dobra i uczynna ^^"
Biedny Ric musiał obejrzeć jak wygląda rodzenie dzieci hahahhaha xD Będzie miał teraz traumę! I te jego miny :D
Pizza El doprawiany karton i te hinduski omygy <3

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: O`Botowie

Postautor: simunia » 22 lut 2015, 17:57

Ciekawie się robi.

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: O`Botowie

Postautor: Verion » 21 maja 2015, 22:10

Dawno tutaj nie było relacji, więc czas jakąś dać :D!


#7.2 - Kosmiczne przygody Roberta i kartka z życia Ariel O'Bot


Tym razem relację otwiera Elize z Ariel(ką) :D. Elize zabrała córkę na Festiwal Zimy, by spędzić nieco czasu... i wypytać o jej życie łóżkowe ;D.
Obrazek

El: Kochanie, moim zdaniem powinnaś w końcu kogoś znaleźć, co prawda dopiero od niedawna jesteś nastolatką, ale wiesz - te hormony i w ogóle. I najlepiej jakby to był ktoś przystojny, z bogatej rodziny, może też być zwariowany - będzie pasował do rodzinnego zdjęcia!
Ar: MAMO!!
Obrazek

A oto małe zdjęcie z Daisy rozkoszującą się zimą... bo tak po prostu <3.
Obrazek

Jeszcze tej zimy miał odbyć się pierwszy bal Ariel. Liczyła, że ktoś ją zaprosi, ale niestety wszyscy byli zajęci. Postanowiła zatem zaprosić na bal swojego wydawcę, Leonarda. Co prawda chodzi do innej szkoły w innym mieście i może ma już kogoś... ale czasem warto spróbować :).
Obrazek

Czas tym razem się skupić na Robercie (UWAGA: Zdjęcia z MyPage'a, słaba jakość)
Siostry Kaliente zaprosiły O'Botów na przyjęcie z okazji narodzin Juana i Natalie połączone z imprezą w strojach kąpielowych. Jedynie Robert miał wolny czas (reszta zajmowała się potajemnym zdejmowaniem monitoringu z posiadłości Niny i Diny xD)
Obrazek

Robert jest Sim(Bot)em-perfekcjonistą, więc kiedy zobaczył wilkołaka gryzącego meble sióstr, ten natychmiast zaczął bić go gazetą!
Rob: Ty przebrzydły wilkołaku! Nie waż się gryźć mebli pań Kaliente!
Obrazek

Alek: Argh... pożrę cię, ale najpierw zmuszę do przejścia się po kładce!
Obrazek

Rob: Oj tam, nie przesadzaj, zobacz jakie mam fajne wnuki! Co prawda to nie są ich zdjęcia ale i tak są cudni!
Obrazek

Rob: A i zobacz jeszcze filmik z porodu Niny i Diny nagrany przez moją córkę, zrobiła świetne ujęcia... o Dina, cześć...
Obrazek

Alek: O matko, to jest gorsze niż surowe mięso! Znaczy, bardzo ładny poród panie Kaliente! Ale... idę zwrócić!
Obrazek

D: Wiesz co Nina, chyba trzeba zadzwonić do naszych krewnych, wiesz, tych zielonych. Panie Robercie byłby pan chętny na małą przejażdżkę?
Obrazek

Robert od momentu kiedy usłyszał groźby Caliente, postanowił przeglądać niebo by szukać czyhających kosmitów...
Obrazek

Ani się obejrzał a za nim pojawiła się kosmitka o imieniu Zolanda. Z: Słyszałam, że obraziłeś moją rodzinę...
Obrazek

Na szczęście w porę zjawił się Droid, który postanowił zdezorientować kosmtikę i ją pocałował, natomiast Robert pędem wszedł do domu.
Obrazek

Zolanda wróciła nieco zdezorientowana do swojego statku i odleciała, ale planowała wkrótce wrócić... Aurora była świadkiem całej sytuacji.
Au: Wujku, czy troszeczkę nie przesadziłeś?
Dr: Ależ Aurorciu, to było jedyne wyjście!
Au: Ale przecież mogłeś ją obezwładnić rakietami z rąk, laserami z oczu... albo po prostu walnąć ją rurą!
Dr: Tak, wiem, ale to było jedyne PRZYJEMNE wyjście ;3...
Obrazek

Nadszedł dzień balu Ariel. Dziewczyna czeka na Leonarda, który obiecał, że pójdzie z nią na imprezę...
Obrazek

...jednak Leonard nie pojawił się, a Ariel musiała iść na bal sama...
Obrazek

Ale nie tylko ona miała złą noc. Auto w którym jechał ojciec z córką ugrzązł na drodze i nastolatka nie mogła pójść na bal xD
Obrazek

Po powrocie z balu, zawiedziona Ariel postanowiła wyżyć się w piśmie. Z drugiej strony wieczór nie był aż taki zły. Na balu poznała Marcusa Malifa
Obrazek
Obrazek

Od tamtej pory Ariel i Marcus byli nierozłączni i parę kroków przed zostaniem parą. Tego dnia Ariel umówiła się z Marcusem na terenach festiwalu zimowego
Obrazek
Obrazek

Ariel jeszcze nie wiedziała, że już niedługo odwiedzi ją bardzo znana jej osoba...
Obrazek


W następnym odcinku: Świąteczna impreza rodzinna ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: O`Botowie

Postautor: Kapitan Indra » 21 maja 2015, 22:45

Miałam zaległość jedną relację w tył, nadrobiłam.
Poród sióstr Kaliente - boskie. Filmowanie całego wydarzenia i pokazanie go mężowi a potem wilkołakowi :D
Hah, fajna akcja z Zolandą ^^
D: Wiesz co Nina, chyba trzeba zadzwonić do naszych krewnych, wiesz, tych zielonych. Panie Robercie byłby pan chętny na małą przejażdżkę?
Au: Ale przecież mogłeś ją obezwładnić rakietami z rąk, laserami z oczu... albo po prostu walnąć ją rurą
Uwielbiam te teksty <3
Śliczne dzieciaczki.
Drań z tego Leonarda, że nie przyjechał.
Ugrzęźnięty samochód.
McKarton.
Ciekawa relacja, dużo się działo. Czekam na następne :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: O`Botowie

Postautor: Lenna » 23 maja 2015, 16:52

Verion pisze:Rob: Oj tam, nie przesadzaj, zobacz jakie mam fajne wnuki! Co prawda to nie są ich zdjęcia ale i tak są cudni!
Verion pisze:Rob: A i zobacz jeszcze filmik z porodu Niny i Diny nagrany przez moją córkę, zrobiła świetne ujęcia... o Dina, cześć...
:haha:
Jak zwykle się uśmiałam, to jest genialne :D
Nie ma to jak związek z przypadkowym Simem podczas balu soft9 Ale może coś wyjdzie z tego?
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości