Montgomery-Marshall

Awatar użytkownika
Agath
Posty: 64
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:02

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Agath » 02 cze 2014, 1:38

Jackob: Co do ostatniego komentarza, myślę, że dzisiejsza relacja powinna cię zadowolić :P
#38
Elaine powoli zaczęła się niecierpliwić z powodu ślubu Nathaniela i Ariany. Nie robi się przecież młodsza a chce zobaczyć jeszcze jakieś wnuki. Ariana nie miała zbyt dużo czasu na słuchanie narzekań mamy, bo natychmiast poczuła się niedobrze. To pewnie przez ten zepsuty jogurt...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kiedy Kenneth wrócił z pracy (Elaine miała dzień wolny) małżeństwo pozwoliło sobie na odrobinę czułości.
Obrazek
Obrazek
Dzisiał były też ich urodziny! Oczywiście Elaine musiała urządzić z tego powodu przyjęcie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czas na zdmuchiwanie świeczek!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A oto seniorzy rodziny po zmianie wyglądu:
Obrazek
Obrazek
Oczywiście nie mogło obyć się bez prezentów ;)
Obrazek
Obrazek
Jednym z prezentów od Ariany, był nektar, który Kenneth zaserwował całej rodzinie. Ariana musiała jednak odmówić...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Okazało się, że Ariana jest w ciąży!
Obrazek
Tymczasem Elaine i Kenneth postanowili znowu razem zatańczyć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I taki bonus: Porównanie Elaine i Kennetha jako emerytów i Elaine i Kennetha kiedy ich stworzyłam:
Kenneth:
Obrazek
Obrazek
Elaine:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Agath
Posty: 64
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:02

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Agath » 15 cze 2014, 19:50

#39
Dzień po swoich urodzinach, Kenneth i Elaine postanowili przejść na emeryturę (od teraz zamiast zarabiać po 1000 simoleonów każdy, zarabiają po 400 i 300 simoleonów soft2 )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kenneth nie wydaje się być zbyt zadowolony z tego ile teraz zarabia.
Obrazek
Tymczasem Ariana oznajmiła Kennethowi i Nathanielowi o swojej ciąży. Przyszli dziadek i ojciec, byli bardzo podekscytowani tą wiadomością.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ariana i Nathaniel natychmiast zaczęli czytać książki o dzieciach, żeby lepiej przygotować się na poród.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Z dużą ilością wolnego czasu, Elaine powróciła do pisania książek. Niestety nie była zbyt zadowolona z tego gdzie musiała to robić, więc postanowiła przenieść się do stodoły :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mimo tego, że bardzo poświęca się swojej nowej książce, Elaine miała też czas na spędzenie trochę czasu z mężem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Niestety, Joseph dowiedział się, że jego szefowa, Maisy, rozpoczęła związek z innym współpracownikiem. Mimo tego, że ten związek nigdy nie miał być poważny, Joseph uznał, że czas go zakończyć. Całe szczęście Maisy nie przejęła się tym za bardzo.
Obrazek
Obrazek
Potem Joseph postanowił oczyścić głowę, poprzez ćwiczenia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Jackob » 15 cze 2014, 20:39

Nie skomentowałem poprzedniej relacji. :O Już nadrabiam.
Dzidziuś (liczę na dwa) w drodze. <3
Miłość staruszków w simsach jest taka piękna. :sweet:
Ja bym się nie przejmował obniżeniem dochodów. Pewnie mają na koncie z 50 000 simoleonów. :P

Awatar użytkownika
Agath
Posty: 64
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:02

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Agath » 16 cze 2014, 17:15

Dziękuję za komentarze :) Rzeczywiście na brak pieniędzy to Kenneth i Elaine nie mogą narzekać :P
kasiu tort urodzinowy jest w zestawie razem z piekarnią ze store. Można go upiec albo kupić (ja poszłam tą łatwiejszą drogą :P)
#40
Nadszedł Dzień Śnieżynki! Rano, Nathaniel postanowił spędzić trochę czasu ze swoim nienarodzonym dzieckiem, a Joseph naprawił zmywarkę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nathaniel, Elaine i Kenneth postanowili też pobawić się trochę w śniegu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Razem z dniem Śnieżynki, oczwiście nadeszła impreza z prezentami, na której rodzina mogła pokazać swoje umiejętności taneczne.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Joseph bardzo szybko zapomniał o Maisy, kiedy zobaczył Shaunę, która okazała się być też pokojówką rodziny Montgomery! Młodzi bardzo szybko się dogadali ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czas na otwieranie prezentów!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Otwieranie prezentów zostało jednak szybko zakończone, ponieważ Ariana zaczęła rodzić!
Obrazek
Do rodziny dołączył Paul (Jackob, niestety tylko jeden ;) ). Mimo tego, że Ariana chciała mieć dziewczynkę i była trochę zawiedziona, szybko pokochała swojego synka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Thom
Posty: 83
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:22

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Thom » 16 cze 2014, 18:20

Fajnie, że Ariana urodziła synka ^^ Mam nadzieję, że Joseph będzie z Shauną, ładna jest! Czekam na dalszy ciąg :)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: diamond5 » 17 cze 2014, 9:27

Lubię oglądać tą rodzinkę...podobają mi sie zdjęcia ale tez i simowie :))

Awatar użytkownika
Agath
Posty: 64
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:02

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Agath » 29 cze 2014, 11:22

Dziękuję za komentarze :)
#41
Mały Paul szybko stał się oczkiem w głowach swoich rodziców. Ariana poświęciła mu dzisiaj całą swoją uwagę, szczególnie biorąc pod uwagę, że spędził połowę dnia płacząc.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ariana postanowiła przerobić kuchnię, co zdecydowanie nie spodobało się Elaine.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mimo swoich nie za dobrych relacji z Arianą, Elaine stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoim wnuczkiem.
Obrazek
Obrazek
Dzięki przejściu na emeryturę Kenneth i Elaine mają dla siebie dużo więcej czasu a ich uczucie kwitnie ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tymczasem Joseph zaczyna bardzo lubić Shaunę. Postanowił zaprosić ją na randkę do parku, gdzie zauważył Karin flirtującą z dużo starszym od siebie mężczyzną (który jest też jej wujkiem o.O). Joseph uznał że zerwanie z Karin było dobrym wyborem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak jak Elaine i Ariana, Nathaniel stara się spędzić jak najwięcej czasu z Paulem. Niestety z powodu swojej pracy, widuje go tylko rano i wieczorem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Niestety jeden ze związków w rodzinie Montgomery nie idzie najlepiej. Ariana zaczęła coraz częściej myśleć o swojej zdradzie na Uniwersytecie, i postanowiła w końcu powiedzieć o tym Nathanielowi. Chłopak był wściekły i natychmiast pojechał do miejscowego baru, podczas gdy jego narzeczona postanowiła spędzić noc na kanapie, żeby uniknąć kolejnej kłótni, gdy Nate wróci do domu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: diamond5 » 30 cze 2014, 9:29

Widać ze Nathaniel poprawił sobie humor :D

Awatar użytkownika
Agath
Posty: 64
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:02

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Agath » 01 lip 2014, 21:29

diamond5: Oj tak zdecydowanie :P, niestety nie można tego samego powiedzieć o Arianie
#42
Mały Paul dalej przysparza wiele kłopotów całej rodzinie. Prawie swój cały wolny czas spędzają próbując sprawić, żeby najmłodszy członek rodziny przestał płakać.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Już z samego ranka Nathaniel powiedział Arianie, że wybaczy jej zdradę, i dalej ma zamiar ją poślubić, jednak to wszystko ze względu na Paula.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nathaniel postanowił zaprosić też swoich rodziców- Felipe i Kim oraz swojego brata- Bradly, na małe spotkanie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W tym samym czasie Joseph postanowił odciągnąć Shaunę od pracy, żeby mogli spędzić trochę czasu razem ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kenneth zorientował się, że po przejściu na emeryturę zaczęło mu się strasznie nudzić. Nie pomogła nawet walka z bałwanem. Postanowił zaadoptować więc małego szczeniaczka. Rodzina powitała więc Wiggles Montgomery :).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nathaniel postanowił urządzić też swój wieczór kawalerski. Krótko przed wyjazdem do baru w którym odbywała się impreza dowiedział się jednak, że umarła jego matka, Kim. Mimo żałoby, Nathaniel próbował się dobrze bawić. Całe szczęście znalazł oparcie w bracie i ojcu. Tymczasem smutny nastrój w cale nie przeszkadzał Josephowi, który bardzo polubił jedną z tancerek ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: diamond5 » 02 lip 2014, 10:01

O wieczór kawalerski :) no no z pokojówką :P

Awatar użytkownika
Agath
Posty: 64
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:02

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Agath » 02 lip 2014, 22:20

diamond5 Dziękuję za komentarz :)
#43
Nadszedł dzień urodzin Paula! Nathaniel zaprosił swojego ojca i brata, ale niestety nie pojawili się na urodzinach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czas na zmienienie grupy wiekowej ;) Tym razem nie było zeza
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Oczywiście zmieniłam mu wygląd (chociaż w swoim różowym ubranku wygląda super stylowo)
Obrazek
Pierwszy dzień Paula jako małe dziecko, minął dość spokojnie. Oczywiście jak na Paula przystało był trochę marudny, ale obyło się bez płaczu ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tymczasem Elaine dowiedziała się o wybrykach Josepha i Shauny, co nie zabardzo jej się spodobało. Natychmiast powiedziała Josephowi co myślała o całej sytuacji i zwolniła Shaunę. Wieczorem Joseph zaprosił dziewczynę i próbował wytłumaczyć jej całą sytuację, ale dziewczyna była zbyt wściekła, żeby go słuchać i od razu z nim zerwała.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Do Appaloosa Plains nadeszła też wiosna, więc wszyscy zaczęli spędzać więcej czasu na zewnątrz, podczas gdy Wiggles niszczył kanapę, ponieważ jego zabawka hotdog była już całkowicie rozgryziona.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Po śmierci, Kim Marshall została pochowana w ogródku rodziny Montgomery, a Nathaniel zorientował się jak krótkie jest simowe życie i trzeba być blisko z ludźmi na którym najbardziej ci zależy. Nate natychmiast odnalazł Arianę i wybaczył jej wszystko. Międzi nimi jest znowu dobrze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: diamond5 » 03 lip 2014, 9:11

Jaki słodki Paul :)) ha matka czujna nie da się zabawiać z pokojówką ;)

ps.jak to robisz ze zdjęcia są tak z bliska Paula ? mi to nie wychodzi...

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Darkling » 05 lip 2014, 16:20

Szalony wieczór kawalerski. :dotatusia:

U mnie gra też często próbuje robić z chłopców dziewczynki i na odwrót. xD

Awatar użytkownika
Agath
Posty: 64
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:02

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Agath » 01 sie 2014, 14:17

Przepraszam za prawie miesięczną nieobecność, ale po prostu nie chciało mi się w ogóle grać :/ (diamond, zdjęcia Paulowi (i wszystkiemu) robię po przyciśnięciu klawisza TAB, po czym przybliżam klawiszem z) Chcę też podziękować za ponad 2000 wyświetleń <3
#44
W nocy pojawiła się matka Nathaniela, Kim. Całe szczęście Nate'owi udało się z nią chwilę porozmawiać.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tymczasem Ariana spędziła poranek na (co za niespodzianka) zajmowaniu się Paulem, podczas gdy Elaine spędziła trochę czasu z Wiggles.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nadszedł pierwszy dzień wiosny! Ariana i Nathaniel postanowili nie zwlekać ani chwili dłużej i w końcu postanowili wziąć ślub. Niestety na początku ceremoni, Nathaniel dowiedział się, że odszedł też jego ojciec, Felipe. Mimo kolejnej tragedii, Nate postanowił kontynuować skromny ślub.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czas na wesele i pierwszy taniec państwa Marshall.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rodzina postanowiła się trochę rozluźnić.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A Paul siedział w domu :P
Obrazek
Po ślubie nadszedł czas na podróż poślubną. Cel państwa Marshall był dość... nietypowy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: diamond5 » 01 sie 2014, 15:03

A się właśnie zastanawiałam gdzie dalsza relacja :P
Już ogarnęłam przybliżenia ;)ale dziękuję za odpowiedź :)

Ale śliczna Panna Młoda :) pasuje jej ten styl retro bardzo(tak mi się kojarzy ta fryzura itp. )!
Przykre ze jednak śmierć spotkała i ojca Nathaniela :(

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Jackob » 10 sie 2014, 11:03

Matka opiekuje się swoim dzieckiem ~ niespotykane :doge: XD
Przyjęcie choć udane to wyprawione w cieniu śmierci ojca pana młodego. :c
Panna młoda miała ładną fryzurę na swoim ślubie. Pasuje do niej. ;)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: diamond5 » 21 paź 2014, 16:14

Będzie jeszcze relacja prowadzona ?

Awatar użytkownika
Agath
Posty: 64
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:02

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: Agath » 15 lis 2014, 17:18

Niestety mój komputer zepsuł się i straciłam cały zapis. Ponieważ Arianę opublikowałam na giełdzie wymiany, mogę ją pobrać i spróbować wymyślić jakąś historię związaną ze zniknięciem reszty rodziny, ale relacje powinny niedługo wrócić :)
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: diamond5 » 15 lis 2014, 19:06

Ooo szkoda...ale dobrze ze masz Ariane :) także czekam na nowe/dalsze?losy Ariany :)

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: Montgomery-Marshall

Postautor: dzejan » 15 lis 2014, 21:23

O jezu, jaka ładna grafika :aww: jak ci chodzi gra i na jakich ustawieniach grasz?
Nie mogę się napatrzeć na te zdjęcia, są takie ładne i rodzinne :sweet:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość