Zdjęcia z The Sims 4

NIE WSTAWIAMY ZDJĘĆ W ZAŁĄCZNIKACH!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

The Sims 4 - zdjęcia z gry

Postautor: Kapitan Indra » 21 sie 2019, 19:48

Raszpla, nie wiem, czy syreny się starzeją (ale pewnie tak), bo gram z wyłączonym starzeniem od pewnego czasu :)
Miśki fajnie wyglądają na kanapie, kolorowe prawie jak misie Haribo :P Co do Prune, to zobaczyłam zdjęcie zanim przeczytałam opis do niego i od razu wiedziałam, że to Landgraabówna, bo podobna jest do urodzonych w grze Galciowych córek Landgraabów :)

Marguerite z Gretą.
Obrazek
Greta po urodzinach - kolory oczu, włosów i skóry po mamusi, ciekawe, czy z twarzy też będzie podobna. W ogóle genetyka w czwórce jest zjechana, bo dziecko po ciemnoskórym ojcu jest jasne... :facepalm:
Obrazek
Greta z prababcią Indrą...
Obrazek
... która doskonale wie, jak się dzieckiem zająć (w końcu wychowała najpierw wychowała pięcioro dzieci i wnuka, a potem, po katastrofie czasoprzestrzennej, troje dzieci i dwóch wnuków) i kiedy jest czas na naukę...
Obrazek
... a kiedy na zabawę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tumb-Indr ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
ObrazekObrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019

:indra:

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 21 sie 2019, 21:41

Z tego co widze to Greta jedst przynajmniej o 2 tony ciemniejsza niz matka. Takze genetyka nie dziala tak calkiem zle :) I bardzo dobrze w sumie ze tak jest :P

Dzieci urzadzaja rodzicom koncert. Juz w nowym domu

Obrazek

Obrazek

Projekty szkolne :
Obrazek

Ulepimy dzis balwana ....
Obrazek

Swiateczny czas
Obrazek

Obrazek
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
Apple MacBook Pro 15" Retina. i7 2.5GHz/16GB/512GB/AMD Radeon R9 M370X w/2GB
oraz
MSI GS65 15"" i7-8750H (6 core) 2.2 / 32GB / 512GB / Nvidia GTX 1070 Max-q - 8GB

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Galcia » 22 sie 2019, 0:55

Tak, po Prune od razu widać, że jest córką Malcolma! :D On ma jakieś takie parszywe geny, które sprawiają, że jego dzieciom źle z oczu patrzy.
Indra Greta owszem, wciąż pozostaje blada, ale i tak jest dużo ciemniejsza od matki, która jest TRUPIO blada. :P
Raszpla na ostatnim zdjęciu atak klonów? :D

Wjeżdżają zdjęcia Judki i Belli z wycieczki na Sulani.
wspólne budowanie piaskowego gnoma.

Obrazek

Opalanko-plażowanko. Bella wygląda tutaj prawie jak kobieta luksusowa. ;)

Obrazek

Leżenie plackiem na leżaku szybko je znudziło i poszły popływać. Judka zasuwa ostrym kraulem jak na byłą tajną agentkę przystało:

Obrazek

A w tym czasie Bella niechętnie dzieli się z delfinem swoim drugim śniadaniem xD

Obrazek

Później rozjechała go skuterem wodnym <muzyczka z Bonda>

Obrazek

Zaś Judka poszła szukać kapsli... to znaczy muszelek.

Obrazek

Wieczorem panie wybrały się do lokalnego baru, gdzie nawiązały kilka nowych znajomości. Bella oczywiście żre. :P

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 22 sie 2019, 2:39

Raszpla - pani w kocim wdzianku wymiata :yes:
O Galci mowa, Galcia tu! :D Stęskniłam się za widokiem Belli i Judki, widzę, że Belli już trochę włosy odrosły, do twarzy jej w tej fryzurce :)
Galcia pisze:Indra Greta owszem, wciąż pozostaje blada, ale i tak jest dużo ciemniejsza od matki, która jest TRUPIO blada. :P
Reklamacje i pretensje co do karnacji Marguerite proszę kierować do Raszpli, bo to jej Simka :) Nie ingerowałam w jej wygląd poza urządzeniem jej urodzin ^^

- Do zobaczenia, wnusiu kochany.
- Pa, babciu, zaglądaj częściej.
Obrazek
Indra chciała odwiedzić sąsiada wnuczka, ale go nie zastała, bo pukała i pukała a tu nikt nie reagował...
Obrazek
I przed blokiem.
Obrazek
A ten co tu robi? Przecież powinien być w domu, na służbie... dobrze, że Indra zajęta, nie widziała go...
Obrazek
A zajęta Indra tworzy mural.
Obrazek
I znowu mój tatuś, wersja Simowa.
Obrazek
Nocne niebo i rakieta.
Obrazek
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 22 sie 2019, 9:40

@Galcia no geny ma silne skubaniec :) To samo ze Straudem... po nim simowie sa zawsze strasznie brzydcy. Przy czym np po Alexandrze simowie wychodza calkiem calkiem. Jak pamietam to Penny byla sliczna :)
Ten atak klonow to dlatego ze dzieci maja zalozony klub. Dziewczynki sa w klubie Ladies, a Chlopcy w Klubie Masters.
Fajnie ze Bella i Judyta odpoczely w koncu od rodziny :) Przy takiej rodzinie wrogowie nawet niepotrzebni.

@Indra Pani w kocim to Catarina Lynx :) No teraz juz Rendard :D

A u mnie ostatnia porcja zdjec, i doszlam do stanu faktycznego gry.

Zdjecie jeszcze ze swiat chyba gdzie Maud i Prune sa dziecmi :

Obrazek

Druga szczocho- wlosa dziewczyna to Soline Rocca - takze nie Landgraabowna jakby mozna bylo oczekiwac. Matka dziewczynki jest Dina Caliente obecnie Rocca

Na nowy Rok u Renardow znow zebrala sie halastra :

Obrazek

Obrazek

NIedlugo po nowym roku, urodzinki swietowali Josephine i Julien :

Obrazek

(Nie wiem co zrobic z ta figura.... Jest jakis eliksir na operacje plastyczna ?? )
Obrazek

Josephine to kluseczka :)
Obrazek

I zdjecie z projektu.. tylu mam simow wpisanych jak na razie :

Obrazek
Przy czym Renardow samych jest tylko 5. To raczej status bardziej z miasta, ale tylko tych simow, ktorzy tworza jakies zwiazki. Pustych simow nie wpisywalam
Mój sprzęt:
oraz
MSI GS65 15"" i7-8750H (6 core) 2.2 / 32GB / 512GB / Nvidia GTX 1070 Max-q - 8GB

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 22 sie 2019, 19:09

Raszpla, faktycznie, figurę to on ma tragiczną. Daleko mu jednak do mojego Felixa, który zanim nie zainterweniowałam, miał wielki brzuch i chude ramionka oraz zapadniętą klatkę piersiową.

Indra w zmienionym kolorze włosów (skoro ja mogłam się przemalować na czarno, to ona tym bardziej ;) ).
Obrazek
Obrazek
Zmieniłam jej też kilka strojów...
...sportowy...
Obrazek
... do spania (tak, tak, mam Moschino :P )...
Obrazek
... kąpielowy - choć z niego nie będzie pewnie korzystać zbyt często, w wodzie automatycznie stanie się syreną...
Obrazek
...i letni.
Obrazek
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 22 sie 2019, 19:52

@Indra postanowilam sie trohce nad Toba popastwic i wybralam kilka fryzur w ktorych moim zdaniem wygladasz najlepiej ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 22 sie 2019, 20:28

Raszpla - wszystkie odpadają, bo raz, nie cierpię długich włosów, a dwa, moja Simka odwzorowuje mniej więcej mój wizerunek w świecie realnym, tam mam krótkie włosy i przefarbowane na dawny naturalny kolor, czyli czarny :) Poza tym prawdziwa Indra, czyli ja, w długich włosach wygląda koszmarnie. Że już nie wspomnę o tym, iż te fryzury w TS4 kompletnie mnie się nie podobają.

Ostatnie fotki z tego, co ugrałam.
Cecylia z duchem Gieni, która wstała sobie z grobu i łazi po parceli.
Obrazek
Obrazek
Nasza gwiazda też postanowiła przebrać się w ciuszki od Moschino.
Obrazek
Obrazek
Po czym zaprosiła sobie ekipę z pracy i ćwiczyła z nimi sceny akcji, czyli pozorowane bójki. Na środku salonu :facepalm:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przy okazji można zobaczyć, jak pięknie gra wystylizowała filmowców... strach i zgroza :wall:
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 22 sie 2019, 21:37

@Indra.. ja mam na odwrot :) Tylko ldugie wlosy, doslownie kilka simek stylizowalam z krotkimi wlosam :) Chociaz Indra jako Gessler style chodzi mi po glowie :D
Simka to prawie klon Indry :D

Ta ramka na zdjecia to jest mod jakis czy w grze to jest ?? ?

Odchudzamy boczki... ale dupsko to ona ma :)

Obrazek

Nastoletni Julien uczy sie majsterkowania, co kazdy mezcyzzna powinien znac :

Obrazek

Josephine postanowila zajac sie sprzataniem... Jest tak sumienna ze wyciera mokre plamy w deszczu :) Inteligencja to chyba po mamusi :D

Obrazek

Ktos chyba nie docenil jej staran :D

Obrazek

Catarina jest slynna kucharka. Josephine rowniez postanowila swych sil .. Przeciez co w tym trudnego.. obczaja wlasnie przepis na jakies smakolyki...

Obrazek

No... talentu chyba nie odziedziczyla

Obrazek

Do stolu podano !

Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Galcia » 23 sie 2019, 21:37

Indra to osobny save, na którym testuję nowe rzeczy, więc w relacji fryzury zostają takie jakie były. Ale w przyszłości kto wie... ;) Simowej Indrze nowy kolor włosów ładnie podkreśla opaleniznę, choć tak się przyzwyczaiłam do czerwonego, że dziwnie widzieć ją tak odmienioną. :D Tak jak Raszpla należę do teamu "długie włosy", pewnie dlatego, bo w krótkich wyglądam idiotycznie. x)

Raszpla chyba bardzo nie lubisz tego żółtego blondu w czwórce. :D Przyznaję, że jest mało naturalny, ale i tak go uwielbiam. A Juliena możesz tak bardzo bardzo utuczyć żeby stał się figurą doskonałą, czyli kulą. xD Aż żal patrzeć jak się męczy z tym zlewem. I widzę, że program się rozwija. :) Wygląda już naprawdę dobrze.

Druga i póki co ostatnia porcja zdjęć z Sulani. Następnego dnia dziewczyny postanowiły zakosztować kąpieli słonecznej... nago. :D

Obrazek

O ile Bella (pewnie z racji swej ciemnej karnacji) opaliła się na apetyczną czekoladkę... (przy okazji mamy tu błąd: mimo opalania nago wyraźnie widać bledszą skórę w miejscu tego różowego stanika, w który są ubrane wszystkie simki jak się je rozbierze w CAS)

Obrazek

... o tyle nasz blady rudzielec szybko pożałował tej decyzji. xD Nie pomógł fakt, że Bella wycięła przyjaciółce chamskiego psikusa.

Obrazek

Jak mawiają, niech się wstydzi ten kto widzi - Judka nie pozwoliłaby, żeby taka drobnostka zepsuła jej wyjazd. Tutaj uprawia nagi snorkeling.

Obrazek

Wieczorem razem z Bellą wzięły udział w ognisku z lokalsami.

Obrazek

Judyta musiała oczywiście poszpanować w towarzystwie. Tak samo jak u Indry już przy pierwszej próbie okazała się być koksem, więc może to zależeć od poziomu kondycji, choć podczas tańca rozwijała umiejętność tańczenia (którą ma chyba na 1 poziomie).

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 23 sie 2019, 23:11

@Galcia Wiesz co.. to jest w sumie druga wersja projektu. Pierwsza, gdzie juz nawet rysowanie drzewa mam zrobione, lezy odlogiem bo mialam tam 2 powazne problemy, a ze chcialam przesiasc sie na nowa technologie, to postanowilam przepisac to ponownie i zmienic algorytm rysujacy. Niestety, projekt raczej nie ujrzy swiatla dziennego, bo okazuje sie, ze tak duzego obrazu jak ja chce wygenerowac sie po prostu nie da ( ograniczenia sprzetowo - graficzne). Moze uda sie to troche uproscic... ale to nie bedzie to samo i przy ktoryms pokoleniu, to i tak sie rozsypie. Wiec jestem w rozterce... bo nie wiem czy mam sile szukac innej platformy i po raz 4 w sumie refactorowac caly projekt. A tym razem o wiele gorzej. Bo poki pisalam z Javy, to moglam uzywac starego kodu i szlo w miare sprawnie. Natomiast przeisanie na C# to juz wiecej zabawy...
A tak w ogole to zaniedbujesz czytelnikow.. wiesz ze ja od wczoraj czytam Mysikrolikow OD POCZATKU ?? Poniewaz zapomnialam juz co nieco... i oczekuje ze zaczniesz bardziej regularnie wstawiac relacje.

O degustacje został poproszony najpierw Senior Rodu ...
L: Hmmmm serniczek...... Cudowny zapach przepoconych 3 tygodniowych wojskowych skarpetek...tak to na pewno serniczek ... no czuje sie ponownie jak na misji w 19.....

Obrazek

L: O ja simole....

Obrazek

L: (mysli) no... albo ktos podmienil mi corke i to agent obcego wywiadu.. albo rodzina liczy na przedwczesny spadek...

Ojciec zbesztal Josephine wzrokiem

Obrazek

Nastepnym krolikiem doswiadczalnym byl Julien :

J: Za co .... :(

Obrazek

Ojciec moze nigdy nie był tyranem, natomiast w wychowywaniu dzieci.. i dzieci innych simow stosowal czasem wojskowe zasady... Josephine musiala sama zjesc to co napiekla...

Obrazek

Tego dnia bardzo skrupulatnie nadzorowal nauke dzieci :

Obrazek

Moze ta"kara" wydaje sie okrutna a ojciec tyranem... jednakze te lata w wojsku bardzo go rozwinely rowniez jako ojca. Jest z dziemi bardzo zwiazany. Dzieci dobrze sie czuja w jego towarzystwie, nawet gdy pitoli te swoje historie o wojnie w Al Simhara...

Do tego stopnia sa ze soba zrzyci, ze Jul w ogole sie nie krepowal przed wyznaniem swoich uczuc w obecnosci ojca

Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Frosnese

Postautor: Frosnese » 24 sie 2019, 15:45

Ode mnie kilka migawek z San Myshuno. :)

Obrazek
Obrazek

Targ Smaków wygląda świetnie podczas jesieni i zimy. To moja ulubiona dzielnica San Myshuno.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 24 sie 2019, 16:00

@Frosnese oo widze nowa twarz na forum :) Witamy Witamy i zapraszamy do aktywnosci :)

A u Renardow nadeszly walentynki :) Mlodziezy powstanowila spedzic je na rajskich wyspach :)

Obrazek

Obrazek

Josephine wpadla w oko Munchowi....
Sim ten jest Nicolas Munch. Syn Morgan Munch (Fyres) i Lucasa Muncha

Obrazek

Obrazek

Obrazek

NIe tylko simowie poczuly zew milosci

Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Galcia » 25 sie 2019, 15:31

Raszpla wiem, PRZEPRASZAM! ;( Ale kolejny odcinek już jest prawie napisany, tylko zrobić zdjęcia i gotowe. Mam wreszcie urlop (taki prawdziwy, dwutygodniowy :D ), więc na pewno wkrótce coś wrzucę. A co do drzewa, sądziłam, że prędzej będzie problem z rysowaniem grafów w pogmatwanych rodzinach a la Moda na Sukces gdzie siostra z bratem szwagra syna kuzynki matki i tak dalej, a nie z rozmiarem grafiki. :O
Sernik Josephine nawet z wyglądu nie przypomina sernika. Dlaczego u diabła jest zielony? :D I te mewy! xD xD xD
Frosnese robisz śliczne zdjęcia. :love: Bardzo ładnie dobierasz ujęcia.

Ja tym razem wzięłam na warsztat Enryczka z piesełem i... Dorotką :D żebyś, Raszplo, wiedziała, co ich kiedyś łączyło. :dotatusia:
Na jednej z plaż urządziłam mini tor przeszkód dla piesosów.

Obrazek

Aportowanie trochę mnie rozczarowało, miałam nadzieję, że pies będzie mógł wskakiwać do wody za piłką, a tymczasem nie jest w stanie nawet wziąć jej z płycizny.

Obrazek

Podczas gdy gołąbeczki bawiły się na huśtawce...

Obrazek

... niewychowana bestia straszyła Plumbobowi ducha winne mewy. :P

Obrazek

"Geronimoooo!"

Obrazek

Enrique uwiecznia swoje boskie ciało na Simstagramie. ;)

Obrazek

I romantyczny zachód słońca. :love:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 26 sie 2019, 1:50

@Galcia co do grafow to mam nowy algorytm ktory rysuje po prostu kilka drzew obok siebie i daje odnosniki.. niestety przy baaardzo duzym sue wykrzacza...
Co do Mysikrolikow, to w sumie myslalam ze jest to bardziej spontaniczne :D A swoja droga.. wez kiedys pokaz kulisy powstania... Ustawienia itd :)
Enryczek jak widze lubi starsze :)

A u mnie kolejne z rajskiej plazy
Obrazek

Wieczorem gdy na plazy zostali tylko Prune i Julien... doszlo do niezrecznej sytuacji...
Prune nie chciała flirtowac z Julienem, ze wzgledu na swoja przyjaciolke Maud. Dla Juliena to równiez było niezreczne... nie planował tego...

Obrazek

Obrazek

Przyjaciele spedzaja ze soba sporo czasu :)

Obrazek

Obrazek

Julien czeka na swoja pierwsza randke

Obrazek

Hmm.. Randka chyba sie udała

Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 02 wrz 2019, 0:56

No OK, trochę pograłam, ale fotek zrobiłam niewiele, w sam raz na jeden post.
Raszpla - ramka - jeśli Ci chodzi o tę wielką jak telewizor z aktualnym portretem rodziny to żaden mod, tylko została dodana w którejś aktualizacji, chyba z okazji urodzin serii The Sims czy coś w tym guście, powinnaś mieć ją w grze, poszukaj chyba w ozdobach ścian :conf:

Felix odblokował aspirację smażonego sera i teraz bez przerwy żre te tosty i gada o serze z kim popadnie... :facepalm:
Obrazek
Obrazek
Uduchowiony Daniel postanowił tym razem odwiedzić brata. Widać, jak się za sobą stęsknili.
Obrazek
Indra gra na gitarze Mrocznego.
Obrazek
Czas na "drynia".
Obrazek
A po "dryniu"... syrenia drzemka.
Obrazek
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 02 wrz 2019, 2:46

Indra jest swietna jako syrena :D I widze ze lubi sobie chlapnac :)
Jako przyszywanej Ciocia prosze duuuzo zdjec robic potomkom mojej pieknej Marguerite ;)

Jedno z moich ulubionych selfiaczków 😊 Moim zdaniem ona jest zjawiskowa :
Obrazek

Jospehine zostala wmanewrowana w gotowanie.... Ta radosc... az strach co tam dodala...

Obrazek

Do kraju tego, gdzie kruszyne chleba...
Obrazek

A wieczorkiem...
Tancujemy parówy :!
Obrazek

Nie do konca wiem co oni tu odstawili :D
Obrazek

Louis: (pod nosem). .. ja simole... za moich czasow to sie lekcje robilo samemu.. a teraz te bachory nic same nie umieja zrobic... pasa za samo.. oj za malo...

Obrazek
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Postautor: Kapitan Indra » 09 wrz 2019, 0:14

Raszpla - nie, Indra nie "lubi sobie chlapnąć", po prostu chyba po raz trzeci w swoim długim życiu skorzystała z zawartości globusa ;)
Fajny selfik.

Ledwo wylazła z wody, już obejmuje się z wnukiem. A Gerd grzeczne dziecko, nosi przebranie. Niby ta fotka wygląda niewinnie, a to... syrena obściskująca się z kosmitą, w dodatku to niezwykle młoda babcia z wnuczkiem :D
Obrazek
Jakaś mania na selfie nastała. Tu Cecylia z lokajem...
Obrazek
... a tu Indra z Felixem.
Obrazek
Cecylia nagrywa kolejny film.
Obrazek
I widoczek z Brindleton Bay.
Obrazek
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla

Postautor: Stara-Raszpla » 09 wrz 2019, 10:35

Dobra dobra.. raszpla tez tak mowi.. a w lodowce ma 9 budelek alkoholi... co jest o tyle zabawne, ze nie poza tym jest tam 1 jogurt... z terminem waznosci jakies 8 miesiecy temu ( ale spokojnie zjem go jeszcze) i mleko do kawy :D Chleba w domu nie ma ;D . Indra wiecznie mloda na zdjeciach :) Troche zabawnie to wyglada jak jest w wieku swoich dzieci ;)

Piekno zachodzacego slonca w Bridnleton Bay...
Obrazek

Obrazek

Nikt nie spodziewał się, że tak piękny wieczór stanie się początkiem serii nieszczęśc jakie spadną niedługo na Renardów...
Nic nie przeczuwajacy simowie postanowili zlozyć wizytę Panu Benjaminowi Hubert, ojcu Maud. Maud bardzo chciała przedstawić swojego chłopaka ojcu.
Obrazek

Julien: Witam Pana panie Hubert. Nazywam się Julien Renard.. bardzo mi mi....
Benjamin: Renard ... ?? Ten RENARD ?? SYN LOUISA RENARDA ?? !!!
Julien : Tak proszę Pana. Moj zasłużo.....
Benjamin: ... PRECZ... PRECZ DIABELKI POMIOCIE Z MOJEGO DOMU.... ZAKAZUJE CI WIDYWAC SIE Z MOJA CORKA... WYNOCHA
Obrazek

Julien po powrocie do domu opowiedział o całym zdarzeniu ojcu.
Louis: Jeszcze raz... jak nazywal się ten Pan ?
Julien: Benjamin Hubert.. nie wiem co go ugryzlo.. znasz go ojcze ?
Louis: Benjamin Hubert hmm... Benjamin Hubert… nie.. nic mi to nie mowi...
Julien: To niemozliwe ojcze.. on Cie dobrze zna... no w zasadzie dobrze to naduzycie.. musicie sie znac...
Louis: Czy ty synu podwazasz moje zdanie ??
Julien: Nie ojcze... ja tylko ...
Louis: Powtorze raz jeszcze. Nic mi nie mowi nazwisko Hubert. Rozmowe uwazam za zakonczona. A tobie synu, radze zapomnij o tej mlodej damie.
Obrazek

Ojciec był bardzo stanowczy. Julien postanowił więcej nie wracac do tematu. Może kiedyś uda mu się odkryć zagadkę.
Mój sprzęt:
oraz

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 12 wrz 2019, 0:17

Portal do krainy magii w Glimmerbrook.
Obrazek
Obrazek
Morgyn, Mędrzec magii nieokiełznanej idzie sobie przez Glimmerbrook.
Obrazek
Indra biega po Glimmerbrook. Zwiedza nowe miasteczko.
Obrazek
I żabek poszuka...
Obrazek
Idąc za Morgynem, znalazła portal.
Obrazek
Przejść albo nie przejść... oto jest pytanie.
Obrazek
Tumb-Indr ^^
ObrazekObrazek