Konkursy - temat zbiorczy

Masz jakieś uwagi? Propozycje? Napisz je tutaj, a na pewno zostaną przeczytane i rozpatrzone!
smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: smisiv » 18 lis 2013, 1:41

Jeśli masz pomysł na nowy konkurs, który mógłby wypalić na tym forum, śmiało go zaproponuj.
Oprócz tego można tutaj zadawać pytania w temacie tych już istniejących.
Zapraszamy!

Uwaga! Jeśli została już rozpoczęta konkretna edycja, to na pewno ma ona swój własny wątek. Pytania dotyczące zmagań na konkretny miesiąc prosimy zadawać właśnie tam!

Awatar użytkownika
Cinamon.
Posty: 62
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Cinamon. » 24 gru 2013, 23:19

Remont Ekstremalny może niedługo? :>
"A teraz szybko zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
moje~

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: smisiv » 24 gru 2013, 23:32

200 userów wydaje się zbyt mała liczbą, ale kto wie? Myślę, ze wystarczy znaleźć minimum 3 zadeklarowanych uczestników i można organizować ^^ Przy okazji zapytam (nadzieja matką głupich) czy znajdą się chętni do edycji sims2? Byłoby świetnie *-*

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Kasim Hazim » 25 gru 2013, 0:28

Ja dodam od Siebie, że jeszcze jak byłem modem, userzy chcieli nowej edycji RE, którą prowadziłem i mimo początkowej chęci, zgłoszono 3 prace, więc z takim podejściem, radzę Wam się zastanowić dwa razy, czy chcąc konkurs, udział w nim weźmiecie, żeby nie było jak wtedy, że chętnych z 10 osób, a prac tylko 3. xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
ouhoh
Posty: 51
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:10

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: ouhoh » 25 gru 2013, 0:52

^ Przesłano 4 prace ;) Można spróbować z RE. Może odrodzi się na tym forum... Pamiętam, że był jeszcze konkurs, który prowadził Guuki i cieszył się on popularnością. Remontowało się wtedy tylko jeden pokój. Był to bodajże "Simowy Designer".
Łódź Lodz Lodsch Лодзь לודז'

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: smisiv » 25 gru 2013, 1:29

Z designerem też dobry pomysł.
Ale tak generalnie, to myslałem też nad konkursem ze zdjęciami, czymś tematycznym. Myślę, że jak na rozruch, byłoby fajnie zrobić coś graficznego połączonego z simami.

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: alpaka terapeutyczna » 25 gru 2013, 1:30

Edycja ts2 dla mnie byłaby mile widziana i z chęcią wziąłbym udział :)
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Jackob » 25 gru 2013, 1:38

Remont Ekstremalny nie, nie teraz trzeba na niego poświęcić trochę czasu, a teraz nikt w nadmiarze go nie ma. Desinger jak najbardziej tak, jedno pomieszczenie do zrobienia poświęci się jeden weekend i praca gotowa. Albo może Screen of the week? :D

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Cain » 25 gru 2013, 2:19

Jestem za Simowym Designerem. ^^
RE także. Tylko trochę dziwne jest to, że na tamtym forum potrzebne było minimum pięć prac, a tutaj piszesz, Smisiu, że trzy osoby mogłyby być. soft1 No ale ok.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: smisiv » 25 gru 2013, 2:43

Nie rozumiem, w czym problem. Chodzi o to, że liczba jest zbyt mała? Jeśli tak, to powiedz .. można ja zwiekszyć, ale nie wiem, czy o to ci chodzi oraz jaki jest tego sens. :P Wcześniej RE organizował ktoś inny i były zasady tejże osoby. Ja daję minimum, jakie jest dla mnie sensowne. Im więcej, tym lepiej i swoimi słowami nie umniejszam temu, że 5 osób to o wiele lepsza sytuacja, niż 3!

Edit - poza tym konkurs jest sprawą ogólną i trzeba to będzie przedyskutować ze wszystkimi, w szczególności ze starymi prowadzącymi. Myślę, że ich opinia jest równie ważna, co moja. Także, jeśli chodzi Cainie o liczbę min. uczestników. Ja niczego nie zadecydowałem.

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Cain » 25 gru 2013, 3:30

Mi absolutnie to nie przeszkadza! :P
Tylko akurat na tamtym forum Kasim chciał zrobić RE, ale nie panowały tam jego zasady; prac było 4, ale chyba Ufnal wymagał od niego minimum pięciu no i... ;/
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Loki
Posty: 17
Rejestracja: 15 gru 2013, 17:24

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Loki » 25 gru 2013, 9:33

W tym roku prowadziłam taki konkurs na oficjalnym. http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/651289.page Oczywiście bryła była w miarę prosta, można wybrać coś bardziej złożonego

Awatar użytkownika
Cinamon.
Posty: 62
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Cinamon. » 25 gru 2013, 9:38

To Simowy Designer byłby lepszym rozwiązaniem. Mniej poświęconego czasu na pracę :) I Screen of the week też fajnie byłoby uaktywnić : P

EDIT: Loki fajny pomysł z tym odwzorowywaniem ze zdjęcia. Wydawałoby się, że nudne, ale fajnie, że zaproponowałaś własny pomysł na elewację ;)
"A teraz szybko zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
moje~

Awatar użytkownika
Loki
Posty: 17
Rejestracja: 15 gru 2013, 17:24

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Loki » 25 gru 2013, 9:51

Dokładnie bo od nas zalezy czy będzie to chatra trapera z lasu, czy może coś z klimatu Aurrora, albo coś z horroru

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Jackob » 25 gru 2013, 10:17

Coś dla mnie. ^^
Często szukam projektów domów i przenoszę je do gry. Tylko nie może on być za duży bo wyjdzie okropnie w grze. No i mały też być musi by szybko się go skończyło.

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Cain » 25 gru 2013, 15:11

Ja nie byłbym za odwzorowaniem czegokolwiek ze zdjęcia. soft1
Loki, ale rearanżując jakiś domek też można zdecydować, czy to będzie chatka z lasu czy jakaś twierdza z horroru. :P Kłopot w tym, że trzeba wybrać odpowiednią bryłę, czyli taką, która po rearanżacji nie będzie okropna...
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Kasim Hazim » 25 gru 2013, 15:21

Z ostatnim RE było tak, że ja osobiście chciałem wystartować z 4 pracami, ale Ufnal uznał, że to za mało prac. :P No cóż, nie miałem wyjścia i musiałem jako mod posłuchać forum bossa. :P
Designer mógłby wrócić, prosty konkurs, przyjemny. :D
Screen of the week, też mógłby powrócić, lubiłem ten konkurs. xD
Z tego co pamiętam, jeszcze jak w redakcji byłem, to Indra chciała poprowadzić nową edycję forumowa, może ten konkurs? Bo z tego co pamiętam, był całkiem fajny. ^,^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: smisiv » 25 gru 2013, 15:34

No to niech się Indra wypowie w sprawie forumowa.. ja już średnio to pamiętam, to było tak dawno XD Ale idea konkursu z użytkownikami oraz ukrywaniem, czy tworzeniem zadań, wydaje mi sie bardzo fajna.

BTW. Chodzi mi po głowie pomysł konursu na stworzenie najładniejszej okładki gazety. Hit, czy kit, jak myślicie?

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: Kasim Hazim » 25 gru 2013, 15:43

Indra mówiła to już ładnych kilka miesięcy, ja tylko tak sobie przypomniałem, to i napisałem. :P
A co do konkursu na okładkę gazety - jestem na nie. Nie każdy umie robić takie rzeczy, nie każdy zna się na grafice komputerowej, a udział w konkursie wziąć by chciał. xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Konkursy - temat zbiorczy

Postautor: smisiv » 25 gru 2013, 15:46

A ja pamiętam, że w konkursie Halloween znalazło się wielu grafików ;D [*broni pomysłu*]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości