Witaj w Pracy - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Jackob » 19 lut 2015, 12:38

Poród ciekawie wymyślili. Coś w stylu cesarskiego cięcia(?) W końcu opcja urodź dziecko w szpitalu będzie miała sens. Ta sama maszyna będzie służyć również do innych operacji. Co widać na tym zdjęciu. Choć możliwe, że właśnie jest odbierany poród ciężarnego sima. :P

Levkoni, właśnie chciałem się o to pytać. Dobrze, że zdecydowali się na takie rozwiązanie.

Premiera dodatku już tak blisko. ^^

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Bart » 19 lut 2015, 12:41

Levkoni pisze:No właśnie pocieszające jest to, co ostatnio napisał Graham Nardone na twitterze - że nie musimy codziennie podążać za simem w jego pracy. Można go wysłać po prostu do szpitala tak jak w przypadku zwyczajnych karier. Oto link do twitta:

https://twitter.com/SimGuruGraham/statu ... 5403127808
O czymś takim marzyłem! Zawsze w TS3 miałem ten problem, że nie dało się ogarnąć jak kilku simów w rodzinie miało profesje. I do tego po jakimś czasie robiły się nudne, a teraz jak będę chciał to mogę sobie odpuścić. Bardzo podoba mi się to rozwiązanie. ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 19 lut 2015, 13:40

Wiem, że nie popiszę się w tym momencie oryginalnością, ale... TEN PORÓD.
Jako osoba aktualnie będąca w ciąży wiele bym dała, aby tak to wyglądało :D

Znowu jednak wracamy do tematu tworzenia TS4 pod małe dzieci... Pomijam już bardzo delikatną formę cudu narodzin. TE znaki na ciele, no ja nie mogę, ŚLACZKI SLIMACZKI. Co to ma być?! Kto wpadł na ten pomysł? Czemu nadal tam pracuje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 19 lut 2015, 13:48

PoProstuAnia pisze: Znowu jednak wracamy do tematu tworzenia TS4 pod małe dzieci... Pomijam już bardzo delikatną formę cudu narodzin. TE znaki na ciele, no ja nie mogę, ŚLACZKI SLIMACZKI. Co to ma być?! Kto wpadł na ten pomysł? Czemu nadal tam pracuje?
Wszystkie trzy pierwsze generacje simsów były nierealne. Nie rozumiem, dlaczego ludzie oczekują od czwórki realizmu? To by się mijało z celem, to już nie byłyby simsy...
Pamiętajcie, to simowie - nie ludzie, więc nie oczekujcie realizmu... :P

Jackob, a propo maszyny - może faktycznie facet rodzi, w końcu w dodatku dochodzą kosmici - kosmiczna ciąża. XD

I super że nie trzeba będzie sterować profesją zawsze, to jest męczące! :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 lut 2015, 14:22

PoProstuAnia - gratulację z powodu ciąży ;) A co do ślimaczków i tym podobnych to raczej te choroby będą dosyć humorystycznie przedstawione. Nawet w artykule oficjalnym była wymieniona jakaś choroba z nazwy - tak samo dziwacznej jak te szlaczki :D W ogóle ta profesja lekarza mi przypominać zaczyna Theme Hospital :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 19 lut 2015, 14:32

Levkoni pisze:PoProstuAnia - gratulację z powodu ciąży ;) A co do ślimaczków i tym podobnych to raczej te choroby będą dosyć humorystycznie przedstawione. Nawet w artykule oficjalnym była wymieniona jakaś choroba z nazwy - tak samo dziwacznej jak te szlaczki :D W ogóle ta profesja lekarza mi przypominać zaczyna Theme Hospital :D
Dziękuję bardzo :)
Ja rozumiem plamy, cieknące nosy, wypieki na twarzy, ale ślaczki ślimaczki? Moim zdaniem to po prostu zbyt nierealistyczne. Komizm przedstawiany we wszystkich odsłonach The Sims zawsze bardzo mi się podobał, ale to nawet nie jest zabawne moim zdaniem.
Theme Hospital? No mam nadzieję, że przypadków wielkich głów, niewidzialności i wystających jęzorów nie napotkamy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Cain » 19 lut 2015, 18:19

Nie będę wyjątkiem i również gratuluję ciąży. ^^

Mnie również nie podobają się te kreski na Simach, wygląda to okropnie. W dwójce nastolatkowie mogli dostać trądziku i twórcy nie zrobili z tego jakichś "ślaczków", w czym problem był tutaj? The Sims to seria z humorem, ale takie coś nawet śmieszne nie jest ._.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 19 lut 2015, 19:43

rowniez gratuluje blogoslawionego stanu ;)

Co do dodatku ja jestem bardzo na TAK.. od dawna brakowalo mi chorob ( takich bardziej przewleklych) w simach i wreszcie one sie pojawia ;) chociaz pewnie i tak nie bedzie smiertelnosci z tego powodu....
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lunon » 19 lut 2015, 21:10

Rzeczywiście te wysypki nie wyglądają dobrze.
Wyglądają jak znaki kosmitów na polach xD

Bardzo ciekawie wyreżyserowany film o lekarzach.
Tylko skoro dotychczasowe miasta są tak małe to skąd się wzięło tyle pacjentów ._.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Bart » 19 lut 2015, 21:19

Lunon pisze:Tylko skoro dotychczasowe miasta są tak małe to skąd się wzięło tyle pacjentów ._.
Czy miasta w TS4 mają mało mieszkańców? Nie wiem jak jest u Ciebie w grze, ale u mnie zawsze jest po 20 simów na parcelach publicznych. Po za tym na pewno dojdzie przynajmniej jedna nowa dzielnica, a z tym też nowi mieszkańcy; nie zapominajmy też o NPC.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 lut 2015, 22:51

Ale z tymi szlaczkami na ciele nie przesadzajcie, pokazana była też zwykła wysypka wyglądająca jak normalne plamki :P

Bad Wolf - na razie nic oficjalnie nie wiadomo, ale ze screenów wynika, że Willow Creek i Oasis Springs zostaną poszerzone o nowe dzielnice.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 19 lut 2015, 22:55

Fajnie by było, jakby trądzik wrócił ;__;

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Gambit » 24 lut 2015, 19:37


youtu.be/CjpUFfehShk

Jest i policjant-detektyw. :P

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: bluekuba » 24 lut 2015, 20:53

Nie moge doczekać się naukowca, wydaję się być najbardziej rozwiniętą z tych karier.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 24 lut 2015, 22:06

Ciekawe czy to będzie działać w drugą stronę. Tzn. czy nasi simowie, którymi gramy będą mogli popełniać przestępstwa i zostać umieszczeni w więzieniu. Pewnie nie..

Patrole? Simka dostała mandat. Ciekawe za co... Bo na pewno nie za złe parkowanie :D
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 24 lut 2015, 22:34

Świetne są rzeczy do naukowca, widziałem m. in. takie steampunkowe okulary <3

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 24 lut 2015, 23:36

Wszystko zapowiada się ciekawie, ale mam jedno "ale". No bo bez otwartego świata będzie okno ładowania za każdym razem gdy sim pójdzie do pracy. A co jeśli dwójka simów pracuje jednocześnie? Będzie przeskakiwanie od jednego do drugiego sima, a za każdym razem okno ładowania? :x
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 24 lut 2015, 23:57

Kasim, nie gram w czwórkę więc nie wiem czy to tak działa - zapewne wszystkie miejsca pracy z dodatku będą na jednym regionie/sektorze (?) czy jak to się tam zwało.

Ja czekam najbardziej na biznes, jak inni. <3
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Bart » 25 lut 2015, 1:00

Kasim Hazim pisze:Wszystko zapowiada się ciekawie, ale mam jedno "ale". No bo bez otwartego świata będzie okno ładowania za każdym razem gdy sim pójdzie do pracy. A co jeśli dwójka simów pracuje jednocześnie? Będzie przeskakiwanie od jednego do drugiego sima, a za każdym razem okno ładowania? :x
Już było mówione, że kontrolowanie sima w pracy nie jest obowiązkowe - jeżeli nie chcesz to po prostu on 'znika' i jest tak jakby poszedł do 'normalnej', nie kontrolowanej pracy. ;)
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lunon » 25 lut 2015, 11:57

Coś dużo tych przestępców.
Boję się, że złapanie jakiegoś hultaja będzie bardzo łatwym zadaniem i codziennie za kratki pójdzie kilku simów ._.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości