Kompaktowe wnętrza

Akcesoria

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Guuki » 07 sty 2020, 17:41


youtu.be/ecLYDNwopa8


Wielkie ambicje, małe przestrzenie. Kup The Sims™ 4 Kompaktowe wnętrza Akcesoria, aby tworzyć malutkie, przytulne domy marzeń dla Twoich Simów. W tych Akcesoriach znajdziesz nowy typ parceli mieszkalnej stworzony dla niewielkich domów i stylowe, zajmujące mało miejsca meble. Sprawdź, na czym polega prawdziwy komfort, i podkreśl styl życia pełen przytulności dzięki nowym przedmiotom dostępnym podczas tworzenia Sima, np. wygodnej pidżamie czy dużemu kaszmirowemu swetrowi.

Zbuduj malutki dom – Zmniejsz przestrzeń życiową swoich Simów za sprawą nowego rodzaju parceli mieszkalnej. Odkryj wyzwania związane z kameralnymi wnętrzami oraz korzyści płynące ze spełniania wymogów dotyczących malutkich domów.

Wykorzystaj każdy centymetr – Optymalnie zagospodaruj dostępne miejsce, zastępując tradycyjne łóżko modelem chowanym. Ten średnich rozmiarów mebel składa się z dwuosobowej kanapy oraz dużej szafki, w której za dnia przechowuje się materac.

Stwórz przytulne wnętrze – Ożywiaj wnętrza eleganckimi, kolorowymi meblami i oszczędzaj przestrzeń dzięki obiektom łączonym, takim jak meblościanka z książkami, telewizorem oraz stereo.

Połącz wygodę ze stylem – Ubierz Simów w wygodne stroje takie jak koszule i golfy idealnie pasujące do skromnego stylu życia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Niezła niespodzianka. Żadnych plotek, nowinek, ot tak nagle NOWE AKCESORIA! :brawo2:
Wszyscy się szykują na te, których tematyką, wybraną przez fanów, będzie szydełkowanie, czy robienie na drutach. A w międzyczasie dostaniemy całkiem porządnie wyglądający pakiet mebli z bardzo użytecznym w rozgrywce obiektem specjalnym. Jestem zachwycony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Lenna » 07 sty 2020, 18:49

Czyli wiadomo już, dlaczego nie było składanych łóżek w Uniwersytecie xDDDDDDD
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Kompaktowe wnętrza

Postautor: smisiv » 07 sty 2020, 22:27

Nie od dziś wiadomo, że wiecznie brakuje w domach miejsca. Brakuje nam też bibelotów, by miejsca było jeszcze mniej ¯\_(ツ)_/¯ a wiec zapowiada się świetnie. Bardzo ładnie wszystko zgrali w tym trailerze (prócz muzyki) kolory i bardzo, bardzo ładne domki. Na pewno wiele osób to kupi.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Kapitan Indra » 07 sty 2020, 23:54

O, super niespodzianka, w sam raz na moje urodziny ^^ Fajnie, że wróci składane łóżko (mam skojarzenia z półkotapczanem u mojej babci na wsi w dzieciństwie, świetnie się na nim spało :P ). Nowe meble, nowe stroje... malutkich domów pewnie nie będę budować, bo u Simów uwielbiam wielkie, rodzinne rezydencje, no, ewentualnie dla jakichś miastowych, mieszkających samotnie albo dla studentów może się taka mini-parcela przydać.
Zwiastun fajny, oprócz muzyki ;)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Shattered » 08 sty 2020, 0:36

Lenna pisze:
07 sty 2020, 18:49
Czyli wiadomo już, dlaczego nie było składanych łóżek w Uniwersytecie xDDDDDDD
Dokładnie!

No cóż, fajne meble ale dużo tego nie widać, jak zawsze więcej jakichś małych pierdół.
Kompaktowe wnętrza, szkoda tylko że Simowie tak zwinnie w tych kompaktowych wnętrzach się nie poruszają.
Świetnie że składane łóżko ma sofę a nie pusta ściana.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Smustle » 08 sty 2020, 0:47

Co wy macie do tej muzyki, mi się podoba : (
Jeśli chodzi o akcesoria to no cóż, moim (i nie tylko) zdaniem takie rzeczy jak składane łóżko powinny być w jakimś większym dodatku np. Uniwersytet. Nie wspominając już o piętrowych łóżkach czy kręconych schodach/drabinach, które akurat świetnie pasowałyby do tematyki małych wnętrz. Ale niestety akcesoria do czwórki mają tylko jeden nowy obiekt funkcjonalny, co moim zdaniem jest głupie patrząc na ich cenę. Meble są ładne tylko szkoda, że EA tak późno się obudziło z ogarnięciem co się graczom podoba i w sumie zerżnęli stylistykę od twórców cc, myślę że bardzo łatwo można znaleźć podobne obiekty do pobrania zupełnie za darmo i to takie, które są już dostępne od dawna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Jhud » 08 sty 2020, 2:06

Wyjątkowo ładne te domki na tym trailerze! Żeby w otoczeniach takie budowali...
Przyjemny pakiecik, może kiedyś sobie sprawię. Składane łóżka się przydają.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Lenna » 08 sty 2020, 3:21

Mi też się muzyka podoba, nie wiem co wy chcecie :doge:
No akcesoria ogólnie ładne, mebelki śliczne, w moim stylu, dużo małych pierdół, fajnie. Super kolory. Ale i tak nie mogę się pozbyć wrażenia że to odpadki z Uniwersytetu xD
Tematyka małych wnętrz też wydaje mi się picem na wodę, po prostu trzeba było jakoś to łóżko składane ugrać :doge:
Te domki w trailerze bardzo ładne, byłoby fajnie jakby dali do pobrania czy coś. Chociaż nie za bardzo lubię mieszkać w małych domach, Simowie się blokują ciągle xD Wolę duże rezydencje.
Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Kompaktowe wnętrza

Postautor: aesthetea » 08 sty 2020, 3:31

W końcu symulator małego zarobku i szukania mieszkania w Europie.

Ogólnie na czwórkowych akcesoriach średnio mi zależy, ale te mi się nawet podobają.
Obrazek


Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Jhud » 08 sty 2020, 20:33

Robienie małych domków w simach jako challenge jest dość popularne na YT z tego co wiem, no i ludzie lubią ogólnie małe domki ze względu na estetykę, więc tematyka nie aż taka znikąd, ale zgodzę się że to też trochę akademikowe odpadki.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Ururu » 09 sty 2020, 15:55

Nie czaję totalnie sensu dodawania nowego typu parceli XD
I ten dom z milionem pięter i ogromniastą wanną.
Podoba mi się połączenie regałów na książki z telewizorami, ale oprócz tego i składanego łóżka nie dodali niczego nowego. Nawet nie jestem w stanie rozróżnić, które meble dochodzą z tym pakietem, a które nie XD
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Stara-Raszpla » 09 sty 2020, 16:35

Dla mnie dodatek w sumie bez sensu.. jedyne co to domki ladne.. moze daja je do pobrania. Bez szału
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Levkoni » 17 sty 2020, 10:23

Dla mnie nie jest to must have. Tematyka bardzo fajna, spoko że dojdzie sporo kompaktowych mebli, ale brakuje mi jakiegoś "wow" w tym wszystkim. To byłby idealny moment na dodanie piętrowych łóżek (w aktualizacji plus dodatkowe wzory w akcesoriach) więc szkoda, że tego nie zrobiono. Wielka szkoda, że kuchnia nie otrzyma nic szczególnego. Perfekcyjnie sprawdziłby tu się mebel będący połączeniem małej lodówki z kuchenką na górze czy zgniatarka na śmieci do schowania pod blatem (tak jak obecnie zmywarki). Meble bardzo ładne, dość uniwersalne. Pomysł fajny, ale potencjał niewykorzystany.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Shattered » 15 lut 2020, 14:24

Szkoda, że trochę poniosło ich z animacją składanego łóżka. No, ale w sumie czwórka cała przesiąknięta takimi przerysowanymi animacjami.
Fajne meble, szkoda tylko że tak późno takie akcesoria wydali.
Ktoś kupił na forum?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Kompaktowe wnętrza

Postautor: Kapitan Indra » 15 lut 2020, 23:06

Ja kupiłam i powiem Ci, że nawet mnie się mebelki podobają, aczkolwiek nie bawiłam się jeszcze składanym łóżkiem. Ale innych mebli użyłam do pokoju lokaja w domu moich Simów, to niewielkie pomieszczenie i takie "kompaktówki" spoko się sprawdziły :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości