Świat Według Beaty

Czyli Beatka Bzdet podbija Willow Creek

Awatar użytkownika
chloe
Posty: 35
Rejestracja: 19 lip 2014, 20:01

Re: Świat Według Beaty

Postautor: chloe » 14 kwie 2016, 23:19

Czy ja mam wrażenie, czy Grażyna schudła?! NIECH SZYBKO COŚ ZJE, SAMA SKÓRA I KOŚCI.
Ale ten ślub to za szybko, ja tam im życzę szczęścia no ale pospieszyli się trochę chyba za bardzo.
Eh, chyba mam zawał teraz...

XDDDDDDDD

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 15 kwie 2016, 19:35

Dziękuję za komentarze. ^^

Relacja 83 - Rodzinne Perypetie
Mariola postanowiła bliżej poznać swojego przyszłego pasierba, w końcu ślub już wkrótce. :dotatusia:
- A więc poznałeś Betty już kiedyś? Dżisas, jaki ten świat jest mały...
- A może powiesz coś o sobie, co? Jak poznałaś się z moim ojcem?
- No to w sumie romantyczna historia. Pierw mnie zaczepił, to zwyzywałam go od zboków, a potem dowiedziałam się ile ma na koncie i jakoś zaczął mi się podobać...
- Czyli jesteś z nim dla kasy tak?
- Cooo?! Nie! Ja go kocham! Zresztą związki młodszych ze starszymi są modne w Simwood, a wiesz, ja jestem aktorką filmów romantycznych, więc muszę dbać o swoją sławę. Swoją drogą, skoro wychodzę za twojego ojca już jutro, to może będziesz mi mówić "mamo"?

Obrazek
Beatka i Błażej postanowili odwiedzić razem grób Apolonii.
- Ahhh, Błażejek, nawet nie wiesz jak mi brakuje mamy... Aż poszłam dzisiaj do kościoła, bo pamiętasz? To ona zawsze wszystkich tam wysyłała...
Obrazek
- Wiesz kruszynko, na starość robisz się jakaś dziwnie sentymentalna, ja się zaczynam bać...
- To nie jest bycie sentymentalnym pulpeciku... Ja po prostu mam okres.

Obrazek
Tymczasem powróćmy do salonu... :gwizd:
- Aaaaaah, ale jeeeestem zmęczoooooooony!
- To weź się połóż co? Betty pościeliła ci łóżko w gościnnym, a ja sobie pójdę na pedicure, bo mam wizytę umówioną...

Obrazek
- A tak w ogóle to mógłbyś Emil zacząć używać dezodorantu, bo śmierdzi ci potem spod pachy...
Obrazek
Emilowi chyba się za bardzo spodobała Mariolka. :dotatusia: Czyżby romans z cyklu "Pasierb-Macocha"?
- Wiesz, masz bardzo delikatną skórę...
- Dzięki, to przez kąpiele błotne w SPA. I przestań mi się gapić w cycki, to nie eksponat muzealny! To, że zakładam gigantyczny dekolt nie oznacza, że można się tam patrzeć, no heloł!

Obrazek
Becia zajęła się sprzątaniem ogródka. Kolejny dowód, że kobieta z okresem nie jest sobą. (Feministki jadą mi wklepać ;/ )
- Kto na tysiąc pierogów ruskich wywalił ten śmietnik?! Zaraz... Co to za paczka po papierosach, przecież nikt w tym domu nie pali... No chyba, że Emil, zawsze z niego był cynamon... Czy tam ancymon, kto by tam pamiętał.
Obrazek
Benio i Berenika wrócili ze szkoły w niezbyt wesołych nastrojach tego dnia. :/
- Berka, ja ostatni raz byłem w twojej szkole i kłamałem, że nasi rodzice wyjechali do Afryki na misję pokojową... Zresztą mogłabyś się uspokoić, a nie rzucać w nauczycielkę nożyczkami...
- Należało jej się! Mogła nie mówić na mnie "Berunia" bo to brzmi, jakbym jakimś baranem była! I już tak nie narzekaj, mogłeś nie przychodzić i mnie nie bronić, ale wtedy bym powiedziała mamie, że to ty zjadłeś wczoraj jej mielonego.

Obrazek
Błażejek dorwał się do jakiejś dziwnej gry, którą Beata kupiła dzieciom jakiś czas temu.
- Boże... jak w to się gra... aaa coś leci na mnie... Za moich czasów to się w bierki albo w karty grało, a nie w dziwne coś, ja się boję, że te spadające klocki mnie zabiją! BEATA RATUJ!
Obrazek
- Boże Błażej, jaka z ciebie mameja, znasz się na informatyce, jesteś naukowcem, a boisz się zwykłej gry komputerowej! Zresztą dobra, jak chcesz w coś pograć to mam lepszy pomysł... Nie, nie chodzi mi o grę "Ugotuj Beatce obiad".
Obrazek
Becia i Błażej wzięli się za grę w jakieś klocki, które kupili kiedyś Berenice...
- Beata, przecież to gra 7+, nawet Berenika w to już nie gra, woli inne zabawy...
- Oj Błażejek weź, ta gra jest wyśmienita jak bita śmietana! Patrz jak ta lama słodko mówi, gdy źle wyciągniesz patyczek...

Obrazek
Berenika faktycznie miała lepsze zabawy.... z maskotką... :cwaniak:
- Dobra Puffy, jesteś moją ukochaną maskotką, więc pobawimy się w strażnika. Schowam w dziurę w twojej szyi fajki, a ty je pilnuj i mnie nie wydaj...
Przynajmniej rozwiązała się zagadka z paczką po papierosach w śmietniku. ^^
Obrazek
Berenikę na złych czynach przyłapał niestety Benio. :/
- Berenika, czy ty sobie jaja robisz, już ci mówiłem, że powinnaś skończyć z tymi papierosami, one są szkodliwe. Natychmiast idę porozmawiać o tym z rodzicami!
Obrazek
- Jak im powiesz, to powiem tacie, że dzwoniłeś na 0700, co z tego, że to nieprawda, uwierzy przecież mi, w końcu jestem jego ukochaną córeczką.
Obrazek
Mariola chciała jak najlepiej udobruchać Rysia podczas nocy poślubnej i zakupiła w tym celu specjalną bieliznę, którą pochwaliła się Beatce.
- I co sądzisz, Betty? Sam seks nie? Wydałam tylko pięć tysiaków, a to i tak na przecenie...
Obrazek
Beata nie podzielała entuzjazmu szwagierki. ;/
- Mariolka, na schab z kością, czy ty zdurniałaś? Tyle kasy na bieliznę wydać! Przecież Rysiek jak cię zobaczy tak ubraną to dostanie na miejscu zawału...
- Oj tam, przynajmniej szybciej dostanę spadek!

Nie martw się, Beatko, nie martw, bo i ten ślub nie obędzie się bez ekscesów. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 15 kwie 2016, 20:44

Emilowi chyba się za bardzo spodobała Mariolka. :dotatusia: Czyżby romans z cyklu "Pasierb-Macocha"?
Czyli miałem rację, że Wyczuwam, że wkrótce zaręczy się z Mariolką
Kto na tysiąc pierogów ruskich wywalił ten śmietnik?! Zaraz... Co to za paczka po papierosach, przecież nikt w tym domu nie pali...
Może Berenika ... :curious:. Oj, Beatko, jak ty mało wiesz o córce :facepalm:
Mam nadzieję, że w końcu diablicy się oberwie :devil: Benio może się postawi, a demon dostanie po d..ie głowie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 15 kwie 2016, 21:48

Ach ta Mariolka... wpadła w oko przyszłemu pasierbowi, to widać. Już się boję o ten ślub.
Becia i wspominanie matki. A co do tych papierosów, to może wreszcie Berenika wpadnie. Przydałoby się. Biedny Benio, ciągle nie potrafi się siostrze postawić. Przecież mógł pójść do rodziców i naskarżyć, nie informując najpierw siostry.
Błażej i symulator gier :haha:
Małżeńska gra w Nie obudź lamy :yes:
Mariolka w seksownej bieliźnie. Oj, boję się, żeby Rysio nie dostał tego zawału, jak ją zobaczy... :P
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 16 kwie 2016, 18:17

Wizyta w kościele to interesujący sposób na radzenie sobie z niewygodami menstruacji. :D
Hahaha, nie wpadłabym na to, żeby chować papierosy w wielkim pluszaku. :haha:
A Mariola niech lepiej uważa, bo jak Rysio padnie na zawał zanim skonsumują małżeństwo, może być problem ze spadkiem. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 17 kwie 2016, 9:49

No ja wiedziałam, że Emil i Mariolka muszą być razem :haha: Dziwne, że ona nie poddała się jego zalotom XD
Ta rozmowa nad grobem :haha:
Berenika mnie już chyba niczym nie zadziwi soft9
Czekam na ślub!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 17 kwie 2016, 15:50

Dziękuję za komentarze. Ślub będzie podzielony na dwie relacje, w tym w drugiej odbędą się także urodziny Bereniki. :cwaniak:

Relacja 84 - Ślubne Romanse
Nadszedł długo wyczekiwany dzień ślubu Marioli i Rysia. Przed ślubem Rysiek postanowił porozmawiać jeszcze ze swoim synem.
- Wiesz Emil, masz już tyle lat, że też powinieneś założyć rodzinę, bo ja się boję, że nie zrobisz tego nigdy, w końcu przez to jakiegoś zawału dostanę...
- Spoko, tato, ja już mam kogoś na oku... Ale ona jest zajęta, a jestem pewny, że też coś czuje do mnie.
- No to walcz, nie poddawaj się! Partner nie ściana, można przesunąć.

Obrazek
Emil wziął sobie do serca rady taty i postanowił wcielić jego rady w życie. Niestety Rysiek nie wiedział, że synowi chodzi o Mariolkę. soft9 Wracając, Emil na chwilkę przed ślubem odwiedził Mariolę, która w sukni ślubnej była gotowa na ślub... :cwaniak:
- Emil, co ty tutaj robisz, nie wiesz, że oglądanie panny młodej przed ślubem przynosi pecha?
- Ale to jeśli pan młody ją zobaczy...
- A no racja, ale po co tu przyszedłeś, przecież za kilka minut biorę ślub, nie mam czasu na pogawędki...
- Mariolka, ja ci chciałem powiedzieć, że mi się bardzo spodobałaś i ja się chyba w tobie zakochałem
- Co?! No weź nie pitol! Przecież ja wychodzę za twojego ojca, heloł, za chwilę będę twoją macochą, co ty sobie myślisz...

Obrazek
Emil postanowił inaczej rozegrać sprawę i rzucił się na nią niczym babcie na promocje w tesco. Cóż, Mariola nie bardzo protestowała. :wub:
- Co ty robisz... przestań! Rozmażesz mi makijaż! Robiłam go 5 godzin!
Obrazek
Po sytuacji w pokoju, Emil postanowił zwierzyć się z problemów sercowych Beatce. soft9
- Becia, zawsze się dobrze dogadywaliśmy, muszę się ciebie poradzić.
- No dawaj, ale szybciorem bo ślub zaraz się zacznie, a ja nie chcę się spóźnić, bo jeszcze żarcie weselne zjedzą i będę głodna. Beata głodna, Beata zła!
- Zakochałem się w Mariolce, nigdy nie spotkałem tak zabawnej, mądrej i wrażliwej simki! Ale ona wychodzi za mojego ojca, co mam robić?
- No wiesz Emil, życie jest jak mięso mielone. Niby pyszne, ale jak trafisz na chrząstkę to przestaje być takie smaczne i zaczynają się problemy, ale mimo wszystko je się dalej.
- A tak ogólnie to co to za tort na stole, nie wygląda na weselny...
- Ah, ten tort to urodzinowy dla Berenisi, po weselu jej go przyniosę, bo wiesz, ma dzisiaj urodzinki.

Obrazek
Chwilę później rozpoczął się ślub. Wśród gości byli tylko najbliżsi pary młodej - Beatka, Błażejek, Benio, Berenika i Emil.
- Boże niech to się kończy, głodna jestem, a tam tyle żarcia czeka...
- Beata, weź, dopiero się zaczęło... Mam nadzieję, że tym razem obędzie się bez ucieczek sprzed ołtarza, prób morderstw czy rodzinnych sekretów jak na każdym ślubie do tej pory...

Obrazek
Nic nie zapowiadało, że ślub się nie odbędzie. Chyba sytuacja z Emilem nie była dla Mariolki tak istotna, by odwołać ślub z Rysiem. ^^
- Teraz przysięga tak? Ale się stresuję, chyba zawału dostanę... Ja Ryszard Kawka, świadomy praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, biorę sobie ciebie Mariolo Cegło za żonę i ślubuję miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że nie opuszczę cię do śmierci.
-Ja Mariola Cegła, świadoma praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny, biorę sobie ciebie Ryszardzie Kawko za męża i ślubuję miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że nie opuszczę cię do śmierci, a po śmierci przejmę twój majątek.
Obrazek
Para młoda wymieniła się obrączkami, jak to tradycja nakazuje. ;)
- Mariola, na który palec się to zakłada?
- Nie na ten... i nie na środkowy! O na ten! Zaraz... przecież mówiłam, że chce złote obrączki z diamentem, a nie same złote, eh Rysiek, w ogóle o mnie nie dbasz!

Obrazek
No i stało się! Mariola wreszcie wzięła ślub z Rysiem i została panią Mariolą Kawką! :wub: Jak myślicie, rozwiodą się jeszcze dzisiaj, czy za kilka dni? :P
Obrazek
Zaraz po ślubie, Beata oczywiście rzuciła się na jedzenie.
- Na schab z kością, ale byłam głodna, te ceremonie powinny być krótsze... Berenika! Weź ty dziecko coś zjedz, bo zmizerniałaś ostatnio...
- Weź, mamo, ja się odchudzam, nie chcę być taką dynią jak ty...
- Co?! Przecież ja mam figurę top modelki! Masz, nałożę ci ziemniaczków i kotleta i masz zjeść.
- Ale...
- Nie pyskuj!

Obrazek
Tymczasem Emil nie dawał dalej spokoju Mariolce.
- Mariola, musimy pogadać!
- Daj mi spokój, heloł, przed chwilą wyszłam za twojego starego, zresztą mówiłam ci, że powinieneś teraz mówić mi per mamo!
- Wiem, że też czujesz coś do mnie, nie ukrywaj tego, czekam na ciebie na górze w sypialni za 20 minut, przyjdź, musimy pogadać.

Obrazek
Chwilę po rozmowie Mariolki i Emila, odbył się pierwszy taniec pary młodej. :wub:
- Rysiu, jak ty bosko tańczysz!
- To dlatego, że jesteś moją czwartą żoną i pierwszy taniec mam wykuty na blachę. Ała, Mariolka, wbiłaś mi obcas w stopę!
- Ups, przepraszam!
- Eh, mam swój wiek i taniec zaczyna mnie męczyć... Chyba mam zawał.

Obrazek
Chwilę później impreza rozkręciła się całkowicie. :bunny:
- Berenika, chodź, mama nauczy cię "mielonka dance", musisz to umieć! Ten taniec jest w naszej rodzinie od pokoleń.
Obrazek
Mariola skorzystała z okazji, że wszyscy są zajęci zabawą i poszła na górę do sypialni, gdzie tak jak mówił, czekał na nią Emil. :cwaniak:
- O jednak przyszłaś! Wiedziałem, że przyjdziesz!
- Mów ty lepiej o co chodzi bo trzeba pokroić tort ślubny zaraz, a jak tego nie zrobię to Beatka go zje, już się tam czai koło niego.

Obrazek
- Chciałem ci powiedzieć, że cię kocham! Mam w nosie, że jesteś moją macochą, zostaw mojego ojca i bądźmy razem! Nigdy nie czułem do nikogo tego co do ciebie...
- Emil, nie powinniśmy, przecież twój tato jak się dowie to zawału dostanie... A nie wpisał mnie jeszcze do spadku żeby umierać.

Obrazek
Emil postanowił jeszcze raz przekonać Mariolę do siebie i swoich uczuć! Wyszedł z niego dzikusek i znów rzucił się na Mariolę.
- Emil... przestań... Emil bo mi się szminka rozmaże...Mmm, jak ty bosko całujesz!
Obrazek
No i pocałunek miał swój finał... w łóżku. soft9 Cóż, widocznie w tej rodzinie normalny ślub jest niemożliwy, bo nawet gdy się odbędzie, to panna młoda w sukni ślubnej zdradza męża z jego synem. Zdradzaj Rysia, Mariola, zdradzaj, ale nawet nie wiesz, jakie będą z tego konsekwencje. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 17 kwie 2016, 17:04

Jej! Urodziny Bereniki nadchodzą! Nie mogę się doczekać :D
No i co to za podstępny syn. Odbija ojcowi narzeczoną (którą i tak pewnie rzuci za chwilę :P)
Beatka i Berenika zaczynają się kłócić? Czyżby zaczynał się bunt nastoletni :curious:
Ej! To był Golonka Dance, a nie Mielonka :P
Oho! Fajna noc poślubna. Szkoda, że ze złym facetem :D
Obrazek

Awatar użytkownika
MalaMi95
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 221
Rejestracja: 20 paź 2015, 20:19

Re: Świat Według Beaty

Postautor: MalaMi95 » 19 kwie 2016, 21:07

Tak coś przeczuwałam, że Emil poczuje do Mariolki coś więcej niż przyjaźń.
Nie myślałam tylko, że tak szybko, sądziłam, że nastąpi to po ślubie ;) ale jak widać synek nie ma oporów przed poderwaniem ojcu dziewczyny :D

Właściwie to jestem zaskoczona, że doszło jednak do ślubu. Byłam prawie pewna, że Mariolka w ostatniej chwili ucieknie jak ostatnim razem, albo w decydującej chwili Emil krzyknie „Nie zgadzam się!” lub coś podobnego ;)

Urodziny Bereniki! Nie mogę się doczekać :)
I coś myślę, że Mariolka po raz kolejny zostanie mamą ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 19 kwie 2016, 21:32

Relacja 85 - Córeczka Mamusi

Wesela ciąg dalszy. Błażej i Rysio w najlepsze hulali na parkiecie. :bunny:
- Ostatni raz tak dobrze się bawiłem na ślubie mojego ojca i byłego Mariolki
- Ja nawet nie pamiętam kiedy, zresztą chyba jestem za stary na takie tańce, mocno się zmęczyłem i chyba mam zawał

Obrazek
Mariolka wdając się w romans z Emilem zapomniała o małej luce - mieszka z Bereniką, która ma oczy wkoło głowy. :cwaniak:
- Wie ciocia, ja wszystko widziałam i słyszałam...
- Ale co widziałaś i słyszałaś? Ja przecież wcale nie umówiłam się z Emilem na spotkanie w sypialni twoich rodziców i nie przespałam się z nim!
- Cooo? Ja chciałam powiedzieć, że widziałam jak ciocia przed ślubem zlizywała lukier z ciasta weselnego...
- Ups, chyba zaliczyłam przypał.
- Ale skoro tak to ubijemy interes. Będzie mi ciocia dawać raz na tydzień 5 dych, a w zamian za to, ja nie wygadam wujkowi Rysiowi, że go ciocia zdradza!
- Ale z ciebie mała cwaniara Berenisiu... Daleko w życiu zajdziesz.

Obrazek
Pod koniec wesela, wedle planu, Beatka przyniosła tort urodzinowy dla Bereniki. A wydaje się jakby dopiero wczoraj przyszła na świat. ;(
- No córcia, wszystkiego najsmaczniejszego z okazji urodzin! A teraz zdmuchuj świeczki, bo mam ochotę na tego torta od kiedy go zrobiłam.
Obrazek
- Mamo, ty chyba sobie jajca ze mnie robisz, z tyłu tortu brakuje dwóch kawałków
Obrazek
- Nie marudź córcia, musiałam spróbować czy dobry co nie? Pomyśl życzenie lepiej
- Becia, co ty mi za trąbę dałaś, zaraz się uduszę od tego dmuchania w nią....
- Luzuj pieroga, Mariolka, graj mi tu hepi berzdeja lepiej

Obrazek
- Hmmm, jakie życzenie by tu wymyślić... Być milionerką? Śmierć polonistki?... A tak, wiem! To na pewno nie będzie zmarnowane życzenie!
Obrazek
I tak oto kolejny potomek Beatki i Błażejka został nastolatkiem. Mi się wydaje, że Berenika poszła w ślady mamusi, przynajmniej posturą. Sami zobaczcie. ^^
Obrazek
Obrazek
- Wiesz mamo, chyba mnie przekarmiłaś, bo mam wrażenie, że wyglądam jak nastoletni pulpet...
Obrazek
- Oj Berka, nie marudź! Pulpety są bardzo smaczne! Zresztą przynajmniej ty poszłaś w moje ślady, cała mamusia! Faceci będą się za tobą oglądać!
Obrazek
Benio wraz z urodzinami młodszej siostry miał ciche, długo skrywane nadzieje... :cwaniak:
- Może teraz jak dorosła, to zmądrzeje i przestanie mnie gnębić.
Obrazek
Niestety, bardzo szybko okazało się, że nadzieje Benia się nie spełnią, gdyż podczas degustacji torta z mamą, Berenika pokazała, że nic się nie zmieniła. ;/
- Na schab z kością, niedawno byliście takimi bobasami, kłóciłam się ze swoją mamą byście nie mieli na imię Bożydar i Dorota, a tu już tacy duzi jesteście! Z tego wzruszenia robię się głodna...
- Oj daj spokój mamo, zawsze będziemy twoimi dziećmi i zawsze będziesz nam potrzebna!
- Tobie Beniek na pewno, bo sobie bez mamusi nie dasz w życiu rady, bo z Ciebie to ciepłe kluski są
- Berenika nie wyzywaj brata od klusek, to bardzo smaczny posiłek!

Obrazek
Mariola postanowiła mimo wszystko grać na dwa fronty i przeżyć noc poślubną z Rysiem. :dotatusia:
- NIESPODZIANKA! Specjalnie dla ciebie, Rysiu, kupiłam tą bieliznę! W podobnych zawsze brałam udział jak grałam w filmach w Simwood
Obrazek
- Boże... Mariola... Ja chyba mam zawał!
Obrazek
Po szalonym weselu, Beatka i Błażejek w najlepsze odpadli i usnęli na kanapie w salonie, nie wiedząc, że pod ich dachem właśnie trwa noc poślubna Rysia i jego niewiernej, zdradzającej go z własnym synem żony. Ale śpij sobie spokojnie, Beatko, śpij, bo jutro w Twoim domu nie będzie spokojnie. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 19 kwie 2016, 21:47

Jej! Urodziny Bereniki dzisiaj! Cieszę ryjek :D
A myślałem że Bera będzie chociaż ciotkę szanować. Cóż za rozczarowanie :D
Ja tam nie widzę by brakowało dwóch kawałków :P
Berenika jest gruba puszysta po mamusi. Myślałem że jakąś chudą łączą będzie :P
Też bym miał zawał po zobaczeniu takiej Mariolki :dotatusia:
Ale Rysiowi zostały jeszcze resztki mięśni po młodości :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 20 kwie 2016, 18:21

No, to wreszcie Mariolka wzięła ślub! Co z tego, że zaraz potem zdradziła męża z jego synem.
Mielonka dance :haha:
Berenika wstrętna szantażystka...
No, to Berenika dorosła :) Z figury i włosów faktycznie Beatka, ale z twarzy chyba bardziej Błażej.
Rysio i jego tekst: chyba mam zawał :haha: Tyle o tym gada i dalej żyje ;)
Dlaczego tort Bereniki jest czarny? :wat:
Swoją drogą, Beatka nie byłaby sobą, gdyby nie spróbowała tortu pierwsza. Wstyd, dać córce napoczęty :facepalm:
Ciekawa jestem, jakie to życzenie urodzinowe miała Berenika... :mysli:
Mariolka i super bielizna na noc poślubną.
A zdjęcie ostatnie, i kapcie państwa Bzdet-Kiwak rozbawiły mnie do łez :haha:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 21 kwie 2016, 11:23

Emil, tygrysie! :D
Ale jak to Mariola i Rysiek się chajtnęli? :| A gdzie ten moment, kiedy ten, kto ma coś przeciwko temu małżeństwu ma się odezwać albo zamilknąć na wieki i Emil wybiega na środek, rujnując całą ceremonię? :P
Fajna noc poślubna. Szkoda, że ze złym facetem :D [2]
Rysio tak często mówi, że zaraz będzie miał zawał, że jak naprawdę dostanie zawału, nikt go nie weźmie na poważnie. :D
Jej, Berenika jak nastolatka wygląda... dziwnie. soft9 Tak jak myślałam, jest grubą beką po mamusi :D tylko z twarzy jakoś tak wygląda starzej od własnej matki. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 24 kwie 2016, 11:09

Fajna noc poślubna. Szkoda, że ze złym facetem :D [3]
Berenika nie byłaby sobą, gdyby nie wykorzystała głupoty Mariolki XD
Tort jest napoczęty, hmm czemu mnie to nie dziwi :curious:
Myślałam, że Bera będzie chudzielcem, a tu proszę, wdała się w mamusię :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 24 kwie 2016, 21:56

Relacja 86 - Coś Poszło Nie Tak

Mariola od jakiegoś czasu źle się czuła, więc postanowiła zrobić test ciążowy, by wykluczyć ewentualną ciążę. No bo po co jej dziecko, ma w końcu już jedno i nie kryjmy, matka z niej żadna.
- Jak jestem w ciąży to masakra, kilka miesięcy bez solarium, zabiegów w SPA... Już nie wspomnę, że przytyję! Dobrze, że jest mała szansa, że będę miała dziecko... Coo? Dwie kreski? To chyba znaczyło, że jest się w ciąży... Ale czemu dwie kreski? Czy to znaczy, że w bliźniaczej?
Obrazek
Niestety, obawy Mariolki potwierdziły się. Kobieta znowu miała zostać matką! W pierwszej chwili chciała z wesołą nowiną polecieć do ojca dziecka, ale chwilę później się skapła, że sama nie wie kto nim jest - w końcu równie dobrze może ojcem dziecka być Rysiek, jak i Emil. :swelol:
- Słuchajcie, mam dla Was dobrą wiadomość! Jestem w ciąży!
- O kurde, ja chyba mam zawał... Ale czekaj, czemu zawołałaś też Emila na rozmowę, chyba powinnaś w pierwszej kolejności powiedzieć mi, a nie od razu mojemu synowi...
- No właśnie w tym problem Rysiu, że to dziecko to może być też jego...
- CO?! To jakiś żart? Na Boga, Mariola, ja mam zawał!

Obrazek
- Emil! Synu mój! Jak mogłeś spać z moją żoną, zrobić coś takiego własnemu ojcu, nie tak cię wychowałem!
Obrazek
- Nie moja wina tato, że się zakochałem, a sam kazałeś mi walczyć o miłość!
Obrazek
No cóż, panowie nie wytrzymali - doszło do rękoczynów. soft9
- Ja cię zrobiłem, to i ja cię zabiję! Zrobię ci z ryja galaretkę!
- Spadaj pomarszczony padalcu! MARIOLA JEST MOJA!

Obrazek
- O ja, nie wiedziałam, że wywołam taką sensację. W Simowych Sprawach i w Dlaczego Sim takie sytuacje to codzienność. Ale w sumie niech się biją, jeszcze żaden facet się o mnie nie bił.
Obrazek
Tymczasem w ogrodzie Berenika w najlepsze ucinała sobie pogawędkę z... Apolonią. soft9
- A do kościoła wnusiu chodzisz?
- Niee...
- A kawalera jakiegoś masz?
- Niee...
- A różaniec codziennie odmawiasz?
- Babciu...
- Ja nie wiem jak ta Beata ciebie i twojego brata wychowuje. Ledwo zmarłam, a tu już, takie rzeczy... Chyba muszę jej się porządnie objawić.

Obrazek
Beata postanowiła opowiedzieć Błażejkowi co się dzieje pod ich dachem, bo oczywiście przypadkowo słyszała rozmowę Mariolki z Rysiem i Emilem o ciąży. xD
- No i ona ogólnie to zdradziła w dzień ślubu z Rysiem go z Emilem... I byłoby okej, gdyby nie to, że zaszła w ciążę, kminisz krokieta? Teraz nie wiadomo kto jest ojcem bobasa, mówię ci, tyle się dzieje, jak podczas lepienia pierogów!
- Beata, ja się bardziej boję i siuram po gaciach, że Mariolka urodzi kolejne dziecko, a z niej taka matka, jak ze mnie Anna Grodzka...

Obrazek
Becia postanowiła dowiedzieć się więcej o ciąży Mariolki i chciała z nią porozmawiać, lecz ta była zajęta przekopywaniem internetu w bardzo istotnym celu.
- Mariola, musimy porozmawiać o twojej... Ledwo zaszłaś w ciążę, nie wiesz kto jest ojcem, skłóciłaś ojca z synem, a ty sobie beztrosko szukasz imienia dla dziecka w google?
- No bo imię to najważniejsza rzecz na świecie przecież, chciałabyś nie mieć imienia? Słuchaj tego, co myślisz o imionach dla dziewczynki jak Dżesika, Wanessa lub Karyna?
- Ta, co jeszcze, może syna Stefkiem nazwiesz...
- Ooo, skąd wiedziałaś?! Jesteś telepatrykiem, Betty?!

Obrazek
Tego samego dnia, beztroska Mariola, poprosiła Beatkę by zrobiła jej profesjonalną sesję zdjęciową z ciążowym brzuszkiem.
- No Betty, tylko wiesz, żeby brzuch było widać! Takie sesje w Simwood są bardzo modne! Każda gwiazda takie robi!
Obrazek
- Mariola, jak ty męczysz bułę, ty lepiej badania na ojcostwo zrób, a nie profesjonalne zdjęcia.
Obrazek
- Sprawa ojcostwa może zejść na drugorzędny plan! Teraz najważniejsze jest wstawić odpowiednią fotę na simbooka z brzuszkiem i zebrać jak najwięcej lajków!
Obrazek
Kryzys wieku średniego Błażejka pogłębia się dalej. Znalazł sobie nowe hobby - rzeźbienie z drewna. soft1
- Hmm co by tu wyrzeźbić... Podobiznę Beatki? Krzesło?.... W sumie to wyrzeźbię kwadrat, tylko to w sumie umiem.
Obrazek
Becia jak zwykle postanowiła sprowadzić męża do parteru. :curious:
- Błażej, weź ty spoważniej trochę, co? W drewnie zachciało ci się rzeźbić? Weź zrób coś pożytecznego, nie wiem, zrób mi coś do jedzenia na przykład, zjadłam dzisiaj tylko dwanaście obiadów, głodna jestem. Ty w ogóle o mnie nie dbasz, jak się kiedyś rozwiedziemy, to będzie twoja wina!
- To może wyrzeźbię ci hamburgera, co?

Obrazek
Emil postanowił zaczerpnąć porady Beatki w sprawie z Mariolką i jej ciążą. ;)
- Beata, bo ja już nie wiem co robić, Mariola w ciąży, ojców dwóch i co teraz
- No jak to co, to proste jak smażenie ryby, zrobicie testy na ojcostwo i tyle
- Ale ja jestem pewny, że to ja jestem ojcem. Mój tato to by przecież prędzej zawału podczas seksu dostał, niż dziecko spłodził.
- Wiesz Emil, jak brałam komunię świętą, to podczas mszy włamałam się na zakrystię i zeżarłam wszystkie opłatki bo byłam głodna. Ty zrób podobnie, włam się do życia Mariolki i ukradnij z niego to co najlepsze!

Dawaj swoje życiowe rady Emilowi, Beatko, dawaj, ale to na pewno nie koniec problemów. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 24 kwie 2016, 22:51

Patologia poziom Bzdetowie :facepalm:. Ojciec z synem się o matkę biją? To się robi chore ;(
Dżesika? Wanessa? Kiepskie :P Lenna wymyśla najlepsze imiona (patrz. Pierdzimorda) :D
Błażejek przynajmniej jest szczery w sprawie swoich umiejętności rzeźbienia kwadratów pięknych arcydzieł.
Porady Beatki - bezcenne :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 25 kwie 2016, 16:57

Proponuję dla dziecka Mariolki przeurocze imię Makrauchenia, w skrócie Chenia, jeśli to będzie dziewczynka. To imię spodobało się Blademu Kamyczkowi, a on swoich Simów sporo całkiem nazwał od moich pomysłów ^^
No tak, ojciec i syn pobili się o to, z kim żona ojca a macocha syna jest w ciąży. Super :yes:
- Ja cię zrobiłem, to i ja cię zabiję! Zrobię ci z ryja galaretkę!
Super tekst :D
Apolonia gada z wnuczką zza grobu. Nie ma co, bomba ;)
kminisz krokieta?
:haha:
- Beata, ja się bardziej boję i siuram po gaciach, że Mariolka urodzi kolejne dziecko, a z niej taka matka, jak ze mnie Anna Grodzka...
W sumie, jakby się Błażej postarał... :P
Sesja z brzuszkiem :facepalm: Ta Mariolka naprawdę ma w głowie plastik i nic więcej...
Błażej i rzeźbienie w drewnie. Ale może lepiej niech nauczy się rzeźbić coś więcej niż tylko kwadraty i hamburgery.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 28 kwie 2016, 20:39

Relacja 87 - Dzień z Bzdetów Wzięty
Beata szykowała sobie śniadanie jak zwykle śpiewając przy tym swoje ulubione hity. ;)
- Jeeesteś głodna - mówię ci! Zjedz pulpeta to pomoże ci! Nie jesteś najedzona mówię ci - jesteś głodnaaa.
Obrazek
Tymczasem Benio i Berenika wrócili ze szkoły.
- Beniek, odrobisz mi dzisiaj zadanie z matmy.
- Coo?! Ty chyba dzisiaj nie sikałaś, nie mam czasu robić twojej matematyki, mam randkę z Gają. Idziemy do muzeum
- Hmm, mam w telefonie twoje zdjęcia jak robisz ściągi. Robisz mi matmę, albo zniszczę twoją karierę i opinię kujona.
- Ahh, dobra, zaraz napiszę Gaji, że nie mogę iść z nią do muzeum...

Obrazek
Emil był pewien obaw dotyczących wychowania i zajmowania się dzieckiem. Z dobrą radę przybył do niego Benio. soft9
- Nie mam pojęcia jak przewijać dziecko, karmić, ani nic... Nie nadaję się na ojca.
- Spoko, Emil, trzymaj książkę... A nie czekaj, nie ta, to moja lekka dziewięcet stronowa lektura uzupełniająca z fizyki... O to! Masz, poradnik rodzica napisany przez Mamę Lenny, jak myślałem, że Gaja jest w ciąży to to przeczytałem, polecam!
- Benio, ale ja nie lubię czytać, ostatnia rzecz jaką przeczytałem to zaproszenie na ślub Mariolki i taty.

Obrazek
Marioli niespodziewaną wizytę złożył jej syn - Brajanek. Mariola jeszcze nie poinformowała go, że będzie miał rodzeństwo. soft9
- Mamo, a co ty masz taki duży brzuch...
- Spodziewam się dziecka z Rysiem. zapomniałam ci powiedzieć... W sumie to zapomniałam o twoim istnieniu po raz kolejny...
- Cooo? Ale to czemu jesteś taka gruba, zjadłaś to dziecko?
- Niee, po prostu tam w brzuchu to dziecko rośnie czy coś, kurde, sama do końca nie wiem jak to tam z tymi ciążami, nie zdałam biologii w szkole... Ale wiesz, będziesz bratem lub siostrą, ale nie wiem do końca czym, bo nie znam płci dziecka.

Obrazek
Brajanek przyszedł do Marioli z konkretnym problemem i potrzebował kobiecej rady. A jak wiadomo - wychowuje go dwóch facetów i nie bardzo mogli mu pomóc. ;/
- Mamo, bo poznałem taką Karynę i ona mi się podoba... Ale nie wiem jak ją zdobyć...
- No musisz po prostu dawać jej prezenty i prawić komplementy! Swoją drogą ile ta Karyna ma lat i ile kasy mają jej rodzice?
- No nie wiem ile kasy mają jej rodzice... Ale znam jej wiek! Ma 40 lat, pracuje w spożywczaku i zawsze daje mi lizaki jak jestem tam z tatą Wiesiem, to chyba znaczy, że ona też coś czuje do mnie.

Obrazek
Berenikę odwiedził jej wierny przydupas przyjaciel - Jasiek.
- Słuchaj, dzisiaj w nocy jest impreza u Martyny z mojej klasy i muszę iść, ale nie mam chłopaka, a wszystkie dziewczyny będą z chłopakami. Pójdziesz ze mną i będziesz go udawał.
- Berenika, ale ja nie mogę, mama nie pozwala mi iść na imprezy. Zresztą musze zrobić doświadczenie z chemii...
- Idziesz albo rozpuszczę w szkole plotkę, że jesteś gejem.
- Ale to kłamstwa... No dobra pójdę, zresztą nie wiem dlaczego ja się z tobą zadaje, ty tylko mnie wykorzystujesz
- Bo nie masz znajomych i tylko ja cię lubię. W sumie to nie lubię, ale fajnie mieć przydupasa.

Obrazek
Benio miał dość już zachowania swojej siostry i postanowił porozmawiać o jej zachowaniu z matką.
- Mamo, ja już mam dość tej Bereniki!
- Ale co ty taki zdenerowany synuś jesteś, weź zjedz coś, pewnie kolacji nie jadłeś...
- Mamo, ona mnie ciągle szantażuje i poniża, ja mam dość!
- Kto? Berenisia? Przecież to takie kochane dziecko, chodżacy aniołek...
- Mamo, twoja córusia właśnie poszła na imprezę, a mi kazała robić matmę za nią szantażując!
- Nie kłam, mówiła mi, że poszła na pidżama party, wziąłbyś z niej przykład i też byś gdzieś wyszedł, a nie tylko nauka-Gaja-nauka-Gaja! Zresztą nie kłam już i nie wymyślaj, nie tak cię z ojcem wychowaliśmy! A teraz daj mi spokój, idę coś zjeść, bo mnie tylko denerwujesz! Czemu nie możesz być tak grzeczny jak twoja siostra...

Obrazek
Błażejek tymczasem postanowił pokazać, że jest panem domu i zajął się naprawą zepsutego kranu.
- Ja zwariuję, Becia znowu zapchała zlew i zamiast odetkać to wyrwała rurę... Aaaa, oblałem się wodą, mam dość, dzwonię po hydraulika.
Obrazek
Berenika przed wyjściem na imprezę postanowiła wykorzystać jeszcze Jasia przy odrabianiu lekcji. Ta potrafi się ustawić. :dotatusia:
- No pisz to wypracowanie Jasiu, pisz, bo powiem twojej mamie, że idziesz na imprezę ze mną...
- Sama mnie tam zaprosiłaś!
- Oj tam, wypracowania za to też sama nie napiszę. No dawaj, bo się spóźnimy.

Obrazek
Rysiu tymczasem postanowił porozmawiać po raz kolejny z Mariolką.
- Mariola, ja dalej nie rozumiem jak mogłaś mnie zdradzić z moim synem!
- Rysiu, ja wiele rzeczy nie wiem i nie chcę się dowiedzieć, np. nie wiem kim był Mickiewicz czy jak się liczy geltę, ale cóż, wszechświat skrywa wiele tajemnic!
- Wiesz, ja chyba zaraz przez ciebie dostanę zawału...

Obrazek
Hydraulik naprawił kran, ale sprzątanie kuchni zostawił Błażejkowi. (Przypomina mi to trochę, jak naprawiono ostatnio rurę w moim mieszkaniu i współlokatorka miała sprawdzić i odkręcić kran i bam, woda oblała jej ryj... soft9)
- No tak, naprawił i zrobił powódź, a Błażejek musi sprzątać. A co to ja, sprzątaczka?
Obrazek
Rysiu miał pilną potrzebę gdy był przed domem, ale nie zdążył do toalety. :curious:
- Ohh, jaka ulga, dobrze, że nikt mnie nie widzi, ale tak mnie już pęcherz cisnął, że myślałem, że zawału dostanę.
Obrazek
Niestety, w podlanych krzaczkach tymczasem w najlepsze buszowała Mariolka z Emilem, nie wiedząc, że własnie Rysiek ich 'podlewa". soft1
- Boże, Mariola, dobrze, że mój ojciec nas nie widział, chyba myśli, że już się nie spotykamy...
- A tak wgl. nie czułeś dziwnej wilgoci w tych krzaczkach? To pewnie jakiś deszcz, nieważne zresztą...

Obrazek
Chwilę później Emil chciał pogadać z Beatką, która jednak była bardzo zajęta. :cwaniak:
- Beata musimy pogadać...
- Chwila! Wiesz może kto napisał Pana Tadeusza? Sienkiewicz, nie?
- Mickiewicz... Ale...
- A kto śpiewał piosenkę "Naucz Mnie"? Maryla Rodowicz, czy Beata Kozidrak?
- Sarsa... Ale...
- Kurde, to powiedz mi jeszcze co jest stolicą Polski! Leszno, czy Częstochowa?
- Warszawa, co ty tak pytasz?
- A gram w quizowanie i ciężkie pytania trafiam...

Graj w quizowanie, Beatko, graj, ale jutro czeka Cię kolejny dzień pełen przygód. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 28 kwie 2016, 20:52

- Jeeesteś głodna - mówię ci! Zjedz pulpeta to pomoże ci! Nie jesteś najedzona mówię ci - jesteś głodnaaa.
Kolejny super przebój Beatki :haha:
Benio i ściągi? :wat: No, tego się po nim nie spodziewałam.
Poradnik Mamy Lenny. Zatytułowany pewnie: Jak zniszczyć dziecku psychikę... :P
- Benio, ale ja nie lubię czytać, ostatnia rzecz jaką przeczytałem to zaproszenie na ślub Mariolki i taty.
Emil, typowy współczesny facet :facepalm:
Brajanek na pewno zostanie siostrą tego dziecka Mariolki. Z pewnością :haha:
Karyna :facepalm:
Skąd wiedziałam, że Beata nie uwierzy w to, co Benio jej powie o Berenice? Beata, zdaje się, uważa córeczkę za niemal świętą. Ciekawe, czemu z Błażejem Benio nie porozmawiał, do niego prędzej by dotarł... ach tak, prawda, Błażej naprawiał rozwalony przez żonę kran...
Biedny Rysio... ależ mu się żona trafiła. Ale w sumie nieświadomie ukaral ją, oblewając krzaczek, w którym baraszkowała z jego synem. :P
Beatka i quizy :facepalm: Gdyby to były quizy kulinarne, nie musiałaby pytać.
W tym domu to coraz większa świrownia się robi...
Uwielbiam tę rodzinę.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 28 kwie 2016, 21:03

A myślałem, że Berenika chociaż trochę zmądrzeje :facepalm:
Oh, Benio i ściągi? Któż by pomyślał :curious:
Zdaje mi się, że mama Lenny jest teraz wszędzie, w każdej relacji :P
Mariola i kobieca rada? :haha:
No, no, Jasiu wyrósł na niezłego przystojniaka :dotatusia:. Czekam, aż w końcu się wyrwie temu demonowi.
Beatka, kiedyś cię lubiłem :angry:, twoja reputacja spada i spada...
Rysiu zawsze będzie kojarzony z zawałem :D. Tak jak ktoś wcześniej powiedział, gdy naprawdę dostanie zawału, nikt mu nie pomoże...
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości