Zdjęcia z The Sims 4

NIE WSTAWIAMY ZDJĘĆ W ZAŁĄCZNIKACH!

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 10 cze 2021, 23:52

Shattered ja coś mam z tymi nosami, że wszystkie dzieci dziedziczą ten brzydszy! xD Emma na przedostatnim zdjęciu wygląda jakby była w ciężkiej depresji. :P Taka młoda a już zmęczona życiem!

Pam obchodziła urodziny. Oczywiście tort musiał być w jej ulubionych kolorach. :D Co ciekawe, mimo że stworzyłam ich oboje jako młodych dorosłych, Cody zbliżał się już do emerytury kiedy Pam została dorosłą.

Obrazek

D... Rick połknął bakcyla i zaczął trenować boks.

Obrazek

Cat była uwielbiana przez całą rodzinę. :D Ciągle ktoś ją nosił i przytulał.

Obrazek

Rick osiągnął pełnoletniość! Tort oczywiście wysokobiałkowy, w końcu dla sportowca. ;)

Obrazek

Już od jakiegoś czasu szukałam potencjalnych partnerek dla chłopców, ale jak na złość żaden z moich simów nie znał ani jednej nastolatki ani nawet młodej dorosłej. Już postawiłam na tych planach krzyżyk i kazałam Rickowi zaprosić jakąś dorosłą laskę którą poznał w barze :P i wtedy chyba wystąpił jakiś błąd, bo zamiast niej przyszła inna simka, którą pierwszy raz na oczy widziałam xD i to młoda dorosła! I mieli podobne zainteresowania! To musiało być przeznaczenie...

Obrazek

... a przynajmniej tak się biednemu Rickowi wydawało kiedy następnego wieczoru padał przed swoją wybranką na kolana. Alex odrzuciła oświadczyny, ponieważ "za krótko się znali" - ta opcja w simsach również była dla mnie nowością! Jeszcze nie tak dawno temu udało mi się doprowadzić do małżeństwa w ciągu doby od poznania przyszłego małżonka. xD

Obrazek

Sam miał nieco więcej szczęścia w miłości - tu na randce ze swoją dziewczyną, Olivią Spencer-Kim-Lewis.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 11 cze 2021, 1:34

Galcia, Pamcia wygląda przerażająco podczas zdmuchiwania świeczek :doge: A wiesz, mi też się zdarzyło że simowie inaczej się starzeli. Odrzuciła bo pewnie spięta była :D Matko, to oni nawet w kuchni mają tą tapetę :grumpy:


Zima w pełni

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Paula w końcu znalazła czas na siłownię. Miała nadzieję poznać jakąś simkę, ale ku jej zaskoczeniu na siłowni był jedynie jeden sim.

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 11 cze 2021, 20:15

Galciu, Sam wygląda mi na takiego typowego młodzika z amerykańskich filmów, wiesz, takiego "złotego chłopca", kapitana drużyny futbolowej/baseballowej z wyglądem i mięśniami playboya, samochodem, pieniędzmi, dziewczyną i sportową kurtką :P

Shattered - fajny efekt na drugim, rozumiem, że to śnieżka się rozprysła? :D Bo chyba nie powiesz, że w taką pogodę odbyła się bitwa na balony wodne? :wat:

Simka potraktowana przez Felixa zaklęciem oszpecenia. Nie trzeba było obrażać jego matki... ;)
Obrazek
Łukasz pisze felieton do pracy, a w tle Gerd wcina zielony groszek.
Obrazek
To skupienie...
Obrazek
Indra w wannie. Syreni ogon wywaliła na zewnątrz, coby nie przeszkadzał.
Obrazek
Gerd nie chce być gruby, pracuje nad zrzuceniem sadełka. Założył przebranie, coby niektórych nie szokować widokiem swego kosmicznego ja.
Obrazek
Obrazek
Na siłowni spotkał babcię Anię. I tak, Guuki, w tle widać Twojego Bruno ;)
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 12 cze 2021, 1:07

Shattered spokojnie, już niedługo dojdę do zdjęć z nowego domu! :D Bardzo ładna ta siłownia, taka kameralna.
Indra właśnie prędzej bym tak powiedziała o Ricku, ale może dlatego że wiem już, że Sam skończył jako grubaskowaty artysta a nie żaden tam playboy. :P

Pamiętacie jak wspominałam, że Pamela i Cody napłodzili tyle dzieci, bo nikt im nie powiedział o metodach planowania rodziny? Ich synowie również nie posiedli tej cennej wiedzy, w związku z czym ich dziewczyny zaciążyły już po pierwszym bara-bara. xD
Alex po małej metamorfozie pociesza Ricka, który był wciąż smutny po odrzuconych oświadczynach.

Obrazek

A gdy tylko przestał być smutny, postanowił spróbować szczęścia ponownie. Tym razem Alex zgodziła się za niego wyjść, podejrzewam że dlatego, iż nie chciała zostać panną z brzuchem. :D

Obrazek

Tymczasem Sam zaprosił Olivię na "camping" w przydomowym ogródku i po romantycznym wieczorze pod gwiazdami poprosił ją o rękę.

Obrazek
Obrazek

Cody z najmłodszym synem, Kylem.

Obrazek

Zdjęcie rodzinne.

Obrazek

Wykonane w ostatniej chwili, bo jeszcze tego samego dnia Cody zmarł z powodu przegrzania w saunie. To był kompletny przypadek, wcale nie potrzebowałam miejsca w rodzinie żeby móc wprowadzić ciężarną Olivię! :D

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 12 cze 2021, 11:20

Galcia, albo była w szczęśliwym nastroju :D To urodziny miał już :O No wiesz Ty co, jak tak mogłaś go udusić. Fajne te fotki rodzienne strzelasz. To przy użyciu póz?

Mick miał urodziny

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 12 cze 2021, 19:19

Galciu, super zdjęcie rodzinne.
Shattered, Mick jest słodki :aww: I do tego ta fryzura na grzybka :)

Gerd dalej pracuje nad kondycją i przy okazji rozładowuje emocje :P
Obrazek
A Indra z Łukaszem... :D
Obrazek
Po tym wszystkim matka rodu zrobiła sobie test ciążowy...
Obrazek
Będzie dziecko! ^^
Obrazek
Indra informuje męża o przyszłym potomku.
Obrazek
Obraz namalowany przez Łukasza... oj, ma on talent, że hej ;)
Obrazek
Daniel duma przed komputerem. Włączyć czy nie włączyć, oto jest pytanie :P
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 12 cze 2021, 22:57

Shattered za pierwszym razem też teoretycznie była szczęśliwa czy tam flirciarska, mieli 3/4 pasków przyjaźni i romansu zapełnione, więc jedyne co mi przychodzi do głowy to może była niewyspana albo głodna? Ale serio wyświetliła się informacja "nie wyjdę za ciebie, za krótko się znamy, po co ten pośpiech" czy jakoś tak więc moooże (mam taką cichą nadzieję) któraś z ostatnich aktualizacji wprowadziła zabezpieczenie przeciwko takim szybkim ślubom? :D Do zdjęć używam moda Pose Player z Andrew's Studio, w pisaniu relacji był nieodzowny. ;) I tak, powiem to, Mick wygląda dużo ładniej od swojej siostry!
Indra paskudnie ubrani simowie to wciąż plaga tej gry, a do tego jeszcze dochodzą paskudnie ubrane zwierzęta... Połowa poubierana w różowe sweterki, nawet te bezdomne. soft2

Alex i Olivia (której zrobiłam "mały" makeover) bardzo się zaprzyjaźniły. Fakt że były w ciąży w tym samym czasie na pewno tę przyjaźń pogłębił.

Obrazek

Tymczasem bracia zacieśniają więzy przy konsoli. :D

Obrazek

Pierwsza wizyta świętej pamięci seniora rodu, który postanowił nawiedzić pudło z zabawkami.

Obrazek

Cat jest rozpieszczana przez domowników nawet po śmierci. :P

Obrazek

Po dłuuugich trzech dniach Alex urodziła synka, Jackiego, który imię otrzymał po Jackiem z Cyberpunka 2077. ;)

Obrazek

Pamela rozwija umiejętność wykwintnego gotowania. Kuchnia to jej małe królestwo, w którym rządzi niepodzielnie.

Obrazek

Selfiaczek, bo młodsza ani piękniejsza już nie będzie, więc kiedy jak nie teraz. :P

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 13 cze 2021, 14:00

Galciu, rozczulające to pierwsze zdjęcie :aww:

L. Faba prywatnie. Nawet nieźle jej gra dobrała strój kolorystycznie.
Obrazek
Indra bawi się z Rudzią.
Obrazek
Już po niej widać, że jest w ciąży.
Obrazek
Obrazek
Rudzia grzeczna kicia, załatwia się w kuwecie.
Obrazek
Indra relaksuje się w basenie. Nie ma jak syrena w ciąży :D
Obrazek
Łukasz przed domem, prawdopodobnie wrócił dopiero z pracy.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 14 cze 2021, 12:04

Galcia, o panie to aż na dwa garnki gotuje :O No sama przyznam, że ładniejszy niż siostra :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 14 cze 2021, 14:42

Shattered jak Ci się udało postawić biurko pod łóżkiem piętrowym? o_O Moveobjects? Da się przy nim usiąść? U mnie machali łapami że nie mogą się dostać do krzesła jak wstawiłam biurko kodem.
Gdzieś tutaj Fisherowie przeprowadzili się do nowego domu, niestety z tak samo brzydką tapetą. :D Ale powolutku ruszam z remontem.

Jackie miał urodziny i... wyrósł na drugie najbardziej nieznośne dziecko jakie kiedykolwiek miałam w tej grze (pierwszy oczywiście jest Malcolm Landgraab Junior). :D Nic tylko całe małodzieciństwo biegał nago i bałaganił, kiedy dorośli próbowali go czegoś nauczyć reagował gniewem i płaczem, a każde, nawet najspokojniejsze zwrócenie uwagi opcjami wychowawczymi skutkowało złym/smutnym uczuciem czy jak się ta funkcja nazywa. Przez to do czasu gry został nastolatkiem nienawidził swojego ojca i był smutny przy babci która go "skrzywdziła". :fool:

Obrazek

Kyle podjął karierę satyryka i większość czasu spędzał na ćwiczeniu dowcipów.

Obrazek

Jackie był tak wymagający, że musiała się nim zajmować dosłownie cała rodzina. :D Tu Olivia jeśli dobrze pamiętam znalazła go przed domem, nagiego, robiącego bałagan na trawniku.

Obrazek

Rick cieszący się z awansu. Regularne ćwiczenia się opłaciły, spełnił swoją aspirację i osiągnął maksymalny potencjał ciała.

Obrazek

Pracująca mama wypełniająca raporty gdy dziecko wreszcie zasnęło. :P

Obrazek

Rick z synem, który miał już kolejne urodziny (krótkie życie rządzi :D ).

Obrazek

Olivia z córeczką, Ginny.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 14 cze 2021, 20:37

Galcia, Olivia ma fajną stylóweczkę, ale Rick to chyba jednak przesadził z tymi ćwiczeniami :D Nie wiem czemu, ale łóżeczko na ostatnim wygląda jakoś smutno, takie samo stoi
Wydaje mi się, że zmienili to że można ustawiać obiekty pod łóżkami w najnowszej aktualizacji
Spoiler:
Paula zaprosiła wielu simów na przyjęcie Sylwestrowe, ale przyszedł tylko jej dawny sąsiad. Może mi ktoś powiedzieć czemu simowie nie mogą wznosić toastu przy stole? :doge:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 14 cze 2021, 23:22

Galciu, młody podobny do tatusia z profilu :D
Shattered - fajny pokoik Emmy w tym spoilerze.

Opalona Indra.
Obrazek
Rozradowany przyszłym potomstwem Łukasz mizia się do brzuszka żony...
Obrazek
... a potem do żony.
Obrazek
Obrazek
Żałosna mina Cecylii. Dawno nie pokazywałam tu jedynej córki Indry.
Obrazek
Spanikowany Łukasz. Jego Indra zaczęła rodzić.
Obrazek
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 15 cze 2021, 12:19

W końcu udało się skończyć kuchnię. Kupiłam ten Wystrój Marzeń dla nowych obiektów :doge:

Obrazek

Obrazek

Paula zaczęła ćwiczyć w domu.

Obrazek

Ćwiczenia przerwała jej wizyta kolegi z dawnej pracy policjantki.

Obrazek

Obrazek

Sim poszedł po wypiciu kawy a simka wróciła do ćwiczeń.

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 15 cze 2021, 15:46

Shattered dzięki, muszę spróbować jeszcze raz z tym biurkiem. Łóżeczko stało gdzie bądź, na początku jak ich przeprowadziłam to był istny sajgon, jeszcze z dwójką małych dzieci. :D Koło łóżka rodziców stała wanna, bo w łazience był domek dla lalek. xD Bardzo ładna kuchnia! W sumie... Twoje domy zawsze są ładne. ;)
Paula zaprosiła wielu simów na przyjęcie Sylwestrowe, ale przyszedł tylko jej dawny sąsiad.
Przypomina mi się impreza, którą kiedyś zorganizowałam dla ludzi z pracy. Miało być 20 osób, zarezerwowałam stolik na 10, przyszły dwie. soft1
Indra a wiesz, że dopiero teraz to zauważyłam? Faktycznie są podobni z profilu! :D

Przyjaciółki smażą się na słońcu.

Obrazek

Kyle czyta ogłoszenia na rodzinnej tablicy. Nie do końca rozumiem jej ideę, może poza ciszą nocną, ale podoba mi się, że simowie sami z siebie zostawiają tam notatki i je czytają. :)

Obrazek

Wujek z bratanicą, nie ma już smutnego łóżeczka, pierwsza zarobiona przez rodzinę kasa poszła na remont pokoju dziecięcego. ;)

Obrazek

Pięknie wypieczone dziewczęta, z tyłu rodzinne mauzoleum z urną Cody'ego i Cat.

Obrazek

Rick relaksujący się po treningu.

Obrazek

Dobry wujek Kyle dba o edukację dzieciaków. ;) Mina Jackiego idealnie oddaje jego paskudny charakterek!

Obrazek

Po opalaniu Olivia i Alex urządziły sobie sesję zdjęciową - w końcu młodsze ani piękniejsze już nie będą!

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 15 cze 2021, 20:20

Galcia, też nie rozumiem tej tablicy, chyba jak większość contentu czwórki, musimy użyć wyobraźni :D A bo faktycznie minę ma złowieszczą :doge: Jakie fajne miny na ostatnim, dobrały się kolorystycznie ubraniem :P


Obrazek

Obrazek

Powiem, że ten namiot to spoko obiekt, trochę go zmniejszyć można i da się używać i dużo opcji ma :doge:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 15 cze 2021, 23:48

Shattered, kuchnia super :yes:

Galciu, dziewczęta ładnie się przypiekły ;)

Łukasz panikuje w szpitalu, obserwując poród Indry.
Obrazek
No i wreszcie fotki z grudnia (dopiero)! Indra i Łukasz kontynuują studia, ale teraz mieszkają w domu, bo akademiki są zbyt hałaśliwe, brudne i chaotyczne. Tutaj wspólna nauka. Indra i Łukasz piszą prace na zajęcia, a Gerd odrabia lekcje.
Obrazek
Cecylia zakochała się z wzajemnością w Maćku Guukim (tak, Simowej wersji naszego Guukiego, za jego pozwoleniem). Tutaj całuje zdumionego chłopaka.
Obrazek
Oczywiście nie robiłam fotek ze wszystkich randek i początku znajomości, tylko wybiórczo... dlatego teraz fotka z bara-bara Cecylii i Maćka - chociaż od ich pierwszej randki minął chyba Simowy miesiąc...
Obrazek
Zastanawialiście się pewnie, co się urodziło Indrze i Łukaszowi, bo nie pokazałam tego, tylko zrobiłam od razu przeskok do powrotu do studiów. A otóż urodził się śliczny synek, Joachim, tylko u mnie w grze niemowlakiem był aż jeden dzień i go postarzyłam. Tak wygląda, myślę, że będzie podobny do ojca, tylko kolory ma po matce. I jest syreną! :)
Buźka:
Obrazek
Ciuszki:
Obrazek
Tutaj u mamusi na rękach. W tle niezawodny Derek naprawia telewizor, który często się psuje chyba dlatego, że wisi nad kominkiem.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 16 cze 2021, 12:50

Shattered mogę prosić o zbliżenie na galerię zdjęć rodzinnych? Bardzo fajnie wyszła!
Indra Zawsze jak oglądam Twoje zdjęcia nie przestaje mnie dziwić jak wielki dom mają Twoi simowie. :D Przynajmniej mieszczą Ci się te wszystkie gigantyczne obiekty. ;)

Sam tworzy swoje pierwsze arcydzieło.

Obrazek

Rick podczas uprawiania swojego hobby, takie mięśnie same się nie utrzymają w formie. :D

Obrazek

Wujek i ciocia pomagają Ginny w projekcie szkolnym...

Obrazek

... a za chwilę dołączają również rodzice. ;)

Obrazek

Kyle poznał nową dziewczynę, Kumiko. Gra trochę ją skrzywdziła :D ale nie ma nic, czego by się nie dało naprawić odpowiednio dobraną fryzurą i odrobiną makijażu. ;)

Obrazek

Pam i Alex grają po pracy w Imprezowy Szał w świeżo wyremontowanym salonie.

Obrazek

Ostatnia wieczerza... soft1

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Shattered » 16 cze 2021, 19:36

Galcia, uświadomiłam sobie że nie mam żadnych zdjęć Micka :unsure: Ale Samowi dupsko się rozrosło :D Ostatnia wieczerza? Co Ty już tam zaplanowałaś :grumpy: Z taką pomocą to skończy projekt w kilka minut :P
Spoiler:
Indra, ale poszalałaś z oświetleniem w kuchni :D

Rodzina zaadoptowała szczeniaczka. Emma jest nieco rozczarowana bo chciała kociaka

Obrazek

Obrazek

Mama obiecała jej, że wezmą jeszcze kociaczka :grumpy:

Obrazek

Obrazek

Wraz z początkiem wiosny, Paula zasadziła trochę warzyw i kwiatów.

Obrazek

Obrazek


Mick wyje bo siedzi w krzesełku od godziny soft1 Oczywiście ktoś musiał przybiec i go wyciągnąć.

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Kapitan Indra » 17 cze 2021, 23:22

Galciu, lubię ten obraz, który maluje Sam. Jest też dostępny w TS3, jako mural, wiem, bo moja Antośka kiedyś upiększyła nim dom Landgraabów.
I tak, moja rodzinka ma duży dom, bo lubię, gdy moi Simowie mają miejsce na wszystko i nie cisną się na kupie.

Shattered - mina Emmy na zdjęciu z pieskiem rozwaliła mnie na łopatki :yes:

Ślub Cecylii i Maćka. Od tej pory nasza gwiazda znana jest jako Cecylia Guuki :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ta gra jest złośliwa. Wśród gości znaleźli się oboje małżonkowie Indry, była żona, czyli Ania i obecny mąż, Łukasz, i gra usadziła ich obok siebie :haha:
Obrazek
Pierwszy kawałek tortu.
Obrazek
Obowiązkowa noc poślubna po zakończeniu wesela :)
Obrazek
Cecylia, uradowana po zrobieniu testu ciążowego. Będzie dziecko, czyli kolejny wnuk Indry.
Obrazek
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Zdjęcia z The Sims 4

Postautor: Galcia » 18 cze 2021, 13:13

Shattered akurat tym razem nic nie zaplanowałam, ze starości jej się zmarło. :D Jaka wściekła Emma! "Lepiej żeby to zaczęło miauczeć!" Byle tylko nie skończyło się na pustych obietnicach, tak tak, weźmiemy jeszcze kota, mhm, oczywiście - a potem zaczną się wymówki, że nie ma pieniędzy albo mieszkanie jest za małe!

Aleksander Ćwir.
Obrazek

Tak jak wspominałam, Pameli zmarło się we śnie. To jest jedyna rzecz, która mnie irytuje w krótkim życiu połączonym z MCCC - co chwilę ktoś umiera, jak nie domownik to sąsiad albo koleżanka babci i wszyscy przez dwa dni chodzą smutni. Pracownicy linii pocieszycieli chyba mają już serdecznie dość telefonów od mojej rodziny. :D

Obrazek

Doczesne szczątki Pam spoczęły obok męża i ukochanego kota. Mąż nie był ukochany, bo po narodzinach Kyle'a żona nakryła go RAZ na flirtowaniu z sąsiadem i nie wybaczyła mu tego przez kolejne 20 lat małżeństwa. xD

Obrazek

Najbardziej płakały po niej... synowe. soft9

Obrazek

Moje desperackie próby poprawienia simom nastroju. :P Niedaleko pada jabłko od jabłoni, zarówno mamuśki jak i ich dzieciaki są wielkimi fanami gier wideo.

Obrazek

Shattered coś dla Ciebie, porównanie dwójki rodzonych braci, gdzie jeden poświęcił całe życie ćwiczeniom, a drugi wtranżalaniu ugotowanego przez mamusię żarcia. ;)

Obrazek
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości