Hayes'owie

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Hayes'owie

Postautor: Śliwka » 16 lut 2014, 10:11

Rodzina Ha
yes[/center]

Ten post jest jedynie postem organizacyjnym. Będą tutaj pojawiać się informacje o rodzinie oraz jej członkach.

Drzewko genealogiczne


Członkowie rodziny:

Obrazek
Leigh Hayes, aktualnie najstarsza członkini rodziny. Urodziła się jako simorośl, po latach jednak wyleczyła się z nadnaturalności. W okresie młodości była bardzo szaloną i buntowniczą simką, jednak z biegiem wydarzeń czasu stała się bardzo poważna, nawet lekko zrzędliwa.

Obrazek
Liliana Hayes, młoda dorosła z dużymi ambicjami. Kocha otwarte morze i w rodzinnym Isla Paradiso czuje się jak ryba w wodzie. Liliana to simka, która unika kontaktów z ludźmi, złamała już niejedno serce. Aktualnie studiuje Naukę i Medycynę.

Obrazek
Xenovia Hayes, najmłodsza członkini rodu. Kuzynka Liliany i owoc szybkiego romansu Leigh z pewnym kosmitą. Żywe i wesołe dziecko, mimo swojej wyjątkowości jest bardzo lubiana przez dzieci w szkole. Gorzej z nauczycielami, z których uwielbia robić psikusy.


W kolejnych postach podzielę się z wami historią rodziny począwszy od założyciela rodu :) Później dopiero będą relacje z Lilianą na czele.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2014, 17:11 przez Śliwka, łącznie zmieniany 1 raz.

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Hayes'owie

Postautor: Śliwka » 16 lut 2014, 13:12

Historia rodziny 1#

Wszystko zaczęło się od rdzennego mieszkańca Lucky Palms - Edwarda Hayes'a. Młody sim mieszkał w małym domku na obrzeżach miasta, utrzymywał się z naprawy starych samochodów oraz pracy jako obiekt testowy w miejscowym Ośrodku Naukowym. W wolnym czasie poszerzał swoje naukowe zdolności i zajmował się swoim malutkim, przydomowym ogródkiem.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pewnego dnia Edward postanowił przyjąć pod swój dach współlokatora. Zgłosiła się do niego niejaka Teresa Ashel. Simka chodź z pozoru drobna i delikatna pracowała w wojsku i potrafiła nieźle się bić. Miała też moce magiczne - była dżinką. Oboje szybko się ze sobą zaprzyjaźnili ispędzali razem wolny od pracy i obowiązków czas.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Było do przewidzenia, że pewnego dnia między nimi zaiskrzy. Ich romans rozwijał się powoli, zwłąszcza, że po drodze Edawrd romansował z Darleen Matlapin i swoją szefową. Jednak gdy Teresa oznajmiła Edwardowi, że jest w ciąży postanowił się ogarnąć - tuż po przyjściu na świat małego dżina Aidena para wzięła ślub.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Maluszek rósł jak na drożdżach. Edward piął się po szczeblach kariery i wraz ze wzrostem umiejętności naukowych udało mu się wyhodować Zakazany Owoc - i tak rodzina powiększyła się o simorośl - Leigh. Teresa od dawna marzyła o córeczce i pokochała malutką od samego początku - mimo iż była zielona jak ogórki w ogróku Edwarda :)
Obrazek

Obrazek

Życie rodziny biegło powoli i spokojnie. Aiden rósł i dobił etapu nastolatka. Z pomocą ojca naukowca udało mu się ożywić swoją Wymyśloną Przyjaciółkę Pauline,z którą w przyszłości się związał. Gdy Leigh trochę podrosła, a Teresa i Edward wkroczyli w nową grupę wiekową cała rodzina przeprowadziła się do Isla Paradiso.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

c.d.n

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Hayes'owie

Postautor: Guuki » 16 lut 2014, 13:18

Hah, skąd ja znam Edwarda :swelol: ?
Szkoda, że Twoi Simowie są netowi, trochę mnie to do nich zniechęca.
Ale zaglądać będę.
Fajnie, że Lucky Palms <3 .
Obrazek

Versinn
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:24

Re: Hayes'owie

Postautor: Versinn » 16 lut 2014, 16:39

Na CS od 28.01.2009

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Hayes'owie

Postautor: Śliwka » 17 lut 2014, 14:15

Dziękuje za komentarze :)

Historia rodziny 2#

Po przeprowadzce do Isla Paradiso czas płynął rodzinie Hayes'ów bardzo szybko. Teresa i Edward nim się spostrzegli stali się seniorami. Leigh z grzecznej dziewczynki wyrosła na buntowniczą nastolatkę, która wciąż eksperymentowała z kolorem włosów i uciekała na wagary. Natomiast Pauline i Aiden stali się szczęśliwym małżeństwem niecierpliwie czekającym an narodziny pierwszego dziecka.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czas biegł nieubłaganie i pewnego ranka Mroczny Kosiarz zabrał Edwarda, założyciela rodu w zaświaty :( Cała rodzina cierpiała, a najbardziej Teresa. Krótko po tym na świat przyszły bliźniaczki - Maria i Liliana. Leigh stała się dorosła i odkryła swoje powołanie - została stylistką. Pewnego smutnego dnia przyszedł i czas na babunię Teresę...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Życie rodziny biegło spokojnie. Pauline malowała coraz lepsze obrazy, bliźniaczki rosły jak na drożdżach a Leigh i Aiden wspinali się po szczeblach kariery. Nikt nie spodziewał się nadchodzącej tragedii. Leigh zabrała młodszą z bliźniaczek na zakupy. Pauline w kuchni gotowała obiad. Niespodziewanie wybuchł ogień. Aiden wbiegł do płonącej kuchni by uratować żonę. Nie zauważył, że Maria wbiegła za nim. Ogień rozprzestrzeniał się i strażacy przybyli za późno...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I taka to historia rodziny. Wtedy nie robiłam za dużo zdjęć jak widać. Kolejne relacje będą już z punktu dorosłej Liliany - studentki :)

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Hayes'owie

Postautor: Śliwka » 18 lut 2014, 19:58

Relacja 1#

Czyli dzień, w którym Liliana Hayes wkroczyła w dorosłe życie i wybrała się na studia, konkretnie na kierunek Nauki i Medycyny. I ta jej szczęśliwa mina :D
Obrazek
Od razu przywitała się ze swoimi współlokatorami - wampirzycą Sylvią i Drew'em.
Obrazek

Obrazek
Później było przywitanie studentów. Liliana nie jest zbyt kontaktowa, więc szybko się zawinęła i poszła nad wodę, bez której przecież nie może żyć.
Obrazek

Obrazek
Tutaj biegnie na pierwsze zajęcia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: Hayes'owie

Postautor: Larissa » 19 lut 2014, 4:55

Bardzo ładni simowie. ^^
Ich historia również mi sie podoba, chociaż wszystko dzieje sie tak szybko...xD
Leigh bardzo mi sie podoba ( moze dlatego ze nie grałam nigdy simoroślą), czekam na więcej relacji z nią w roli głównej. soft9

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Hayes'owie

Postautor: Śliwka » 19 lut 2014, 18:09

Tak szybko bo to była tylko historia rodziny, zdjęcia robiłam wtedy sporadycznie :)

Awatar użytkownika
Agath
Posty: 64
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:02

Re: Hayes'owie

Postautor: Agath » 19 lut 2014, 22:05

Historia rodziny ciekawa, szkoda tylko, że tak smutno się skończyła ;( . Mam nadzieję, że przyszłe losy tej rodziny będą trochę weselsze ;).
Liliana wydaje się być bardzo sympatyczna nie mogę się doczekać jej dalszych przygód na studiach.
Obrazek

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Hayes'owie

Postautor: Śliwka » 20 lut 2014, 12:52

Relacja 2#

Liliana na zajęciach. Chyba profesor wykładał coś nudnego, że ma taką minę.
Koleżanka z ławki to chyba balowała w nocy :haha:
Obrazek

Gdy wróciła do domu Drew zaczął z nią flirtować więc nakopała mu do tyłka grzecznie go pogoniła i zajęła się nauką.
Obrazek

Obrazek
Z Sylvią też flirtuje. A to paskuda.
Obrazek

Trójka współlokatorów wyszła do klubu karaoke żeby lepiej się poznać.
Obrazek

Ma minę jakby zastawiała się kogo z nich najpierw zjeść :D
Obrazek

Bilard i pozy Liliany xd
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Hayes'owie

Postautor: Jackob » 20 lut 2014, 14:23

Przez jakiś czas mieszkali/mieszkają w moim domku. :aww:
Wolałbym relacje od momentu gdy nasza główna bohaterka była dzieckiem. Sam wiem, że relacje ze studiów są troszkę nudne. Bo zawsze u każdego dzieje się to samo. XD


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość