Historie Shattered

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Historie Shattered

Postautor: Shattered » 16 gru 2013, 18:02

Przedstawiam wam moje simowe historie. Mam nadzieję, że ktoś zaglądnie od czasu do czasu.. Pozdrawiam odwiedzających

Elizabeth..

Część I


Słoneczne Sunset Valley, to miejsce gdzie dorastała Elizabeth.
Obrazek

Elizabeth straciła swoich rodziców gdy była dzieckiem. Wielki pożar domu zabrał jej wszystko co kochała, włączając lalki i misie. Osieroconą dziewczynką zajęła się ciotka Vivien, rodzona siostra jej matki. Lecz niestety ciotka zmarła zostawiając siostrzenicę z długami. Vivien Rotterswood była biedna, i każdy to wiedział. Można było to poznać po braku samochodu, niezbyt okazyjnym domu i meblach które widziały więcej niż Elizabeth. Ale w obliczu tragedii, ciotka nie zostawiła siostrzenicy i zrobiła wszystko co było w jej mocy aby dziewczynka nie trafiła do domu dziecka.
Mimo tego że było ciężko, Elizabeth skończyła szkołę z wyróżnieniem
Po śmierci ciotki, dziewczyna musiała sprzedać połowę wyposażenia domu aby spłacić zaległe długi..

Odkąd Elizabeth zamieszkała z ciotką, razem z nimi zamieszkała suczka Emma, która była wierną przyjaciółką dziewczyny..
Obrazek

Minęły dwa tygodnie od pogrzebu, Elizabeth znalazła pracę w ratuszu.

Sobotni dzień był bardzo gorący, więc Elizabeth wybrała się na plaże
Obrazek

Słońce było takie, że nie sposób było się nie opalić..

- Hej Elizabeth, co tam słychać? - Elizabeth spotkała panią Karen. Kobieta bardzo pomogła dziewczynie podczas ostatnich dni życia ciotki. To ona załatwiła sprawy pogrzebowe
- Znalazłam pracę w ratuszu, wiem że to nie będą duże zarobki, ale powinny wystarczyć aby żyć i opłacać raty długu
Obrazek

Po rozmowie z sąsiadką, Elizabeth zmierzała do domu. Po drodze, w parku spotkała Xandiera. Chłopaka który kiedyś w niej się podkochiwał, ale niestety po studniówce został ojcem
Obrazek

Rozmawiali razem, wspominając dawne czasy, gdy nagle rozpadał się deszcz, pożegnali się i ruszyli każdy w swoją stronę..

- Hej piesku, co tam dzisiaj ciekawego robiłaś? - Elizabeth wręcz kochała swoją psinkę..
Obrazek

Później zrobiła surówkę montenegro, specjał ciotki Vivien. Od ciotki dziewczyna nauczyła się wielu przepisów, ale właśnie sałatka montenegro była jej ulubionym..
Zjadła i poszła spać..
Obrazek

Nad Sunset Valley podał deszcz aż do rana..
Obrazek

Niestety szczęście nie potrwało długo. Trzy dni później Elizabeth została wyrzucona z pracy. Jessica nakłamała dla szefowej że Eliza sypia z kolegami z pracy, a szefowa tego nie toleruje. Mimo tego że to bzdury nikt nie chciał wierzyć Elizabeth, wszyscy uwierzyli Jessice, która była kierowniczką wydziału. Przekabaciła nawet niektórych facetów aby skłamali.. Smutna Elizabeth wybiegła prawie się rozpłakując, myśląc o tym z czego będzie żyła
Obrazek

Po chwili namysłu, postanowiła wybrać się do parku. Huśtawka przy Alei Simowej była od dziecka jej azylem. To tam udawała się gdy coś ją martwiło, czegoś się bała.
Usiadła, i przypomniały się jej chwile dzieciństwa. Pamiętałą, chociaż przez mgłę jak ojciec zabrał ją tu pewnego niedzielnego ranka. Huśtał ją, grali razem w klasy a potem doszła mama, która wróciła z pracy i we trójkę spedzali razem czas jedząc piknikowe jedzenie
Obrazek

Z zamyślenia wyrwał ją Przemek, chłopak z klasy ze szkoły średniej. Siedzieli razem na matematyce i historii. Oboje obgadywali nauczycielkę od historii.
- Hej Elizabeth, dawno się nie widzieliśmy, słyszałaś że Christina zaszła w ciążę i razem z Robbiem wzięli ślub? Klucha nie zaprosiła mnie
- Naprawdę? Co za larwa, mnie też nie..
Obrazek

I tak rozpoczęła się rozmowa, która przekształciła się w coś co oboje zawsze razem robili, czyli.. plotkowanie
Obrazek
- Ciekawe jak teraz zmieści się w kostium kąpielowy... Haha zaproszę ją specjalnie na przyjęcie nad basenem - Przemek był najlepszy w obgadywaniu, ale nie wiedział co inni gadają o nim

Po kilkunastu minutach zaproponował aby zagrali w klasy. Elizabeth zgodziła się. Zapomniała o długach, braku pracy. Jakby zniknęły, ale wciąż były
Obrazek

I wtedy stało się coś czego Elizabeth się nie spodziewała
Obrazek
- Eliza, nie znasz może kogoś przypadkiem kto szuka pracy? Moja sąsiadka Molly szuka doprawiaczki. Musiała zwolnić poprzednią bo używała za dużo soli
- O matko! Żartujesz? Ja szukam pracy, mogę zacząć nawet od zaraz..
- Naprawdę? Jak chcesz to dam Ci numer i będziesz mogła się umówić
- Dziękuję, masz u mnie sok

Elizabeth wróciła do domu i szybko wykręciła podany numer
- Witam, tu automatyczna sekretarka. Zostaw wiadomoś...
Rozłączyła się i znów wpadła w lekką depresję. Do domu weszła Emma
- Nie będzie to takie łatwe piesku, mam nadzieję że wystarczy Ci woda..

Nagle zadzwonił telefon
- Halo?
Dzień dobry, tu Molly French ktoś do mnie dzwonił
Elizabeth znów się uśmiechnęła. Spojrzała w sufit i powiedziała po cichu Dziękuję
- Tak dzwoniłam w sprawie pracy. Czy nadal pani kogoś szuka?
- Przykro mi, ale dzisiaj zatrudniłam kogoś. Odezwę się jeśli będę kogoś jeszcze potrzebować. Do widzenia

Elizabeth rozpłakała się. Nie miała pojęcia gdzie znajdzie pracę bez studi. Poszła spać.
Następnego dnia z rana wybrała się z Emmą na spacer
Obrazek

Odwiedziły basen. Obie weszły do wody..
Obrazek
Obrazek

Elizabeth pływała jakiś czas, ale woda zaczęła ją przytłaczać. Zaczęła czuć się jak pasażerka tonącego Titanica. Wyszła z wody i się ubrała.
Zaczęła zastanawiać się jak ma wyżyć. Doszła do wniosku że musi wziąźć pożyczkę, ale jaki bank jej ją da. Jedynym wyjściem będzie pożyczenie od kogoś zaufanego.

Obrazek
- Cześć Elizabeth - Morgana Wolff przywitała się z koleżanką z podwórka. Obie mieszkały obok siebie podczas dzieciństwa, ale po śmierci rodziców Elizabeth przeprowadziła się i ich kontakt się urwał.
- Witaj - Elizabeth odpowiedziała jej ale nie udawała że wszystko jest w porządku, prawie się rozpłakała.
- Co się stało? Wszystko w porządku?
- Nie! Straciłam prace i nie mam z czego żyć. Zostanę chyba prostytutką..
- Przestań! Możesz na mnie liczyć. Thronton dostał niedawno awans i mamy aż za naddto pieniędzy. Możemy Ci pożyczyć
Elizabeth speszyła się, zaczerwieniła. Nie mogła uwierzyć że powiedziała że jest biedna. Ale w oczach Morgany widziała prawdziwą troskę, zastanawiała się czemu się nie odezwała do niej przez ten czas.
Po chwili namysłu zgodziła się.
Morgana Wolff pożyczyła jej 10 000

Elizabeth wróciła do domu. Z wielkimi wyrzutami sumienia. Nawet nie wiedziała czy kiedykolwiek będzie miała z czego oddać pieniądze.

Następnego dnia, poszła do parku aby pograć w kosza. W szkole średniej kochała grać w koszykówkę mimo tego że niezbyt jej to wychodziło.
Obrazek
Obrazek

- Hej, popracuj nad rzutami a potem wkonuj wsady - Elizabeth usłyszała czyjść głos. Podniosła się z ziemi i odwróciła
Obrazek

- Thomas Little, były trener kadry koszykówki
- Elizabeth, a to takie moje małe hobby, wiem że złota nie zdobędę - zaśmiała się
- Możemy poćwiczyć jeśli chcesz - zaproponował nieznajomy jej sim

Obrazek
Obrazek
Obrazek

- WOW, niezły jesteś. Ja trafiłam raz a Ty 11
- Wiesz, lata praktyki
Obrazek

- Nie myślałaś aby zapisać się do klubu?
- Nie, to nie dla mnie, zostanę przy swoich niskich umiejętnościach - odpowiedziała i znów się zaśmiała. Zadając sobie pytanie czemu to robi. Czyżby nowo poznany chłopak jej się podobał?
- Co Ty na to abyśmy trochę odpocznęli i pogadali?, nie wiem jak Ty ale ja jestem wyczerpany
I po chwili i usiędli razem na huśtawce
Obrazek

- Więc mieszkasz tu? - spytał chłopak
- Tak od dziecka, a Ty?
- Ja jestem tu przejazdem, miałem zajęcia w szkole, przez tydzień z uczniami. Ale po jutrze wracam do swojego świata
- Tak więc jak Ci się tu podoba?
- Trochę.. wiejsko brak klubów, ale przynajmniej jest zielono i sa ładne dziewczyny
Elizabeth znów się zaśmiała..
- Jejku, musze już lecieć, moja dziewczyna na mnie czeka - pożegnał się chłopak.
Eliza niezdążyła nic powiedzieć krzyknęła tylko cześć ..

Posiedziała jeszcze jakieś 20 minut sama na huśtawce a potem wróciła do domu.
Z pożyczonych pieniędzy kupiła trochę mebli.
Odgrzała sobie jedzenie z foli z marketu
Obrazek

i zaczęła jeść
Obrazek

Dzwonek telefonu przerwał jej konsupmcję..
- Słucham?
- Dzień dobry z tej strony Molly French, mam nadzieję że jest jeszcze pani zainteresowana pracą.
- Tak, jestem - wykrzyknęła do słuchawki Elizabeth
- To bardzo dobrze, kiedy byśmy mogły się umówić aby omówić pracę? Pasowałoby pani jutro w Cafe Russo?
- A może przyszła by pani dzisiaj do mnie, ugotowałabym coś i wtedy byśmy omówiły to i owo - nieśmiale zaproponowała Elizabeth
- Uważam że to dobry pomysł, mogłaby pani nawet jutro zaczac pracę. A jaki jest pani adres?
Dziewczyna podała adres, skończyła rozmowę i zaczęła zastanawiać się co przyrządzić. Zajrzała do lodówki, niestety nic tam nie było oprócz śmieciowego jedzenia. Za późno było aby iść do sklepu, więc Elizabeth zamówiła pizze. Czuła się niesamowicie głupio gdy przyszła Molly i zobaczyła pudełko z pizzą zamiast jakiejś pieczeni. Niemniej jednak gościowi to nie przeszkadzało
- Pizza! Jejku jak dawno nie jadłam pizzy - French nie przeszkadzał brak wykwintnego posiłku
- Proszę się częstować
Obrazek

Obie zjadły a potem zaczęły rozmawiać. Rozmowa trwała około 25 minut, po których Elizabeth usłyszła słowa jesteś przyjęta na okres próbny
Obrazek

Molly wyszła, a Elizabeth zsikała się ze szczęścia..
Ostatnio zmieniony 12 sty 2014, 21:35 przez Shattered, łącznie zmieniany 2 razy.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Historie Shattered

Postautor: Kasim Hazim » 16 gru 2013, 18:06

Trochę mi to przypomina fs niż relacje, ale mimo wszystko będę zaglądał. ^<^ Fajna rodzinka. :D
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Historie Shattered

Postautor: Darkling » 16 gru 2013, 18:14

Pamiętam Elizabeth. ^^ Fajnie będzie przypomnieć sobie jej historię. ;)

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: Historie Shattered

Postautor: Dziub-Dziub » 16 gru 2013, 21:49

Fajnie, że Elizabeth zamieszkała w SV. Aż przypominają mi się stare czasy ;)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Historie Shattered

Postautor: Shattered » 19 gru 2013, 17:27

CZĘŚĆ II
Sezon letni, gorące powietrze, lody i kąpanie w morzu.
Elizabeth wypróbowała wszystko
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Powoli lista długów robiła się coraz mniejsza. Elizabeth dostała awans i mogła sobie pozwolić nawet na kupno kolejnych mebli.
Obrazek

Pewnej nocy.. przybył pewien niechciany gość..
Obrazek

.. i odszedł z kwitkiem
Obrazek

Emma przeszła samą siebie..
Obrazek

W czwartkowe popołudnie Elizabeth wybrała się pobiegać.
Obrazek

Zmęczona, zrobiła sobie przerwę na plaży
Obrazek

Wypiła napój, a później dołączyła do konwersacji
- Moim zdaniem powinniśmy zrobić strajk. Tak nie może być! - mówił nieznajomy sim
- O co chodzi? - spytała Eliza
- Nowy burmistrz chce wprowadzić podatek od działek - odpowiedział Przemek
- Czyż on oszalał? Niektórzy ludzie lewdo wiążą koniec z końcem a on tu takie wymysły robi - odparła z wielkim niezadowoleniem Elizabeth
- Mamy jedno wyjście, strajk! - powiedział nieznajomy sim
Obrazek

Rozmowa między trojką simów musiała się skończyć ponieważ nieznany Elizabeth sim musiał pojechać do pracy.

Elizabeth uśmiechnęła się do Przemka po czym zwróciła się w stronę ulicy. Nagle Przemysław chwycił ją za ramię
- Wyglądasz bardzo pięknie - powiedział
Obrazek

- Oj przesadzasz, wyglądam jak zwykle - odparła z lekkim skrępowaniem
Obrazek

- No właśnie, bo Ty zawsze wyglądasz bardzo pięknie
Elizabeth zrobiła się czerwona..
- Muszę lecieć, mam jeszcze dom do wysprzątania - powiedziała Elizabeth po czym popędziła w kierunku domu. Słowa Przemka sprawiły jej wielką przyjemność, ale nie wiedziała czemu czuła się taka skrępowana

Emma również wracała do domu, z polowania
Obrazek

Pani powitała swoją zwierzęcą przyjaciółkę z wielką miłością
Obrazek

.. ale długo nie mogła zasnąć. Myślała o .. Przemku. Nigdy za czasów szkoły nie pomyślała żeby mogło ich coś łączyć. Wydawało jej się że oboje widzą w sobie tylko przyjaciół. Zadawała sobie pytanie: Czy on coś do mnie czuje?
Zasnęła około 2 w nocy.

Następnego dnia zaprosiła koleżanką z pracy, Tori
Obrazek

Zjadły razem śniadanie
Obrazek

A później trochę pogadały
Obrazek
- Wiesz że Irma jest lesbijką!
- No co ty? To by wyjaśniało dlaczego nosi męskie ubrania
- HAHA

Z następnej wypłaty Elizabeth kupiła telewizor i zapłaciła ostatnią ratę długu. Zastanawiała się jak udało jej się tak szybko to spłacić. Może Bóg nade mną czuwa - mówiła sobie w myślach

Emma podobnie jak jej pani, też cieszyła się z telewizorka
Obrazek

Ale nic nie sprawiało jej takiej przyjemności jak żujka
Obrazek

Po długiej nocy rozmyślań, Elizabeth postanowiła po pracy zaprosić Przemka na kolację. Przyrządziła sałatkę montenegro, bo to jej najlepiej wychodziło
Obrazek

Ku jej wielkiemu zaskoczeniu, Emma również polubiła Przemka
Obrazek

Spotkanie dopiero się rozkręcało gdy Przemek dostał telefon
- Kurczę, muszę lecieć, wzywają mnie do pracy, mam nadzieję że nie będziesz zła - powiedział ze smutkiem na twarzy Przemek mówiąć że musi już iść
- Nie nie będę, jedź ostrożnie - Elizabeth z lekką nutą rozczarowania pożegnała przyjaciela
Dziewczyna poczuła się skołowana. Najpierw chłopak wydaje się być zainteresowany czymś więcej niż tylko przyjaźć, a później udaje że nic się nie stało. Może to dlatego że uciekłam, pomyślał sobie że to ja nie jestem zainteresowana

W sobotę Elizabeth urządziła przyjęcie.
Obrazek
Obrazek
- Morgana, obiecuję że oddam przed końcem roku - mina Morgany mówiła Elizabeth że już czas oddać dług

Obrazek
- I jak tam Jared, nie znalazłeś nikogo interesującego? A może Tamara? Zarywaj śmiało! - Eliza starała się namówić swojego kolegę z pracy aby zrobił "pierwszy krok" w miłośći. Mówiła to głownie dlatego że każdego dnia mówił jej że umrze samotny w fotelu z kotem.
Mimo to, bardzo lubiła towarzystwo Jareda.
Obrazek

Obrazek
- Na kogo tak spoglądasz - spytała Tori
- Ja!? Na nikogo

Jednak Elizabeth doznała zauroczenia, ale nie był to Przemek, tylko maż Morgany.
Dziewczyna postanowiła z nim zatańczyć
Obrazek

Patrzyła na niego takim maślanym wzrokiem i sama nie wiedząć kiedy powiedziała "umm jakie mięśnie". Niestety Thronton okazał się być wiernym mężem
- Elizabeth! Nie chcesz chyba aby Morgana wpadła w szał zazdrości i utnęła Ci łeb
Obrazek

Elizabeth nic nie mówiąc, odwróciła się
Obrazek

.. i poszła poplotkować z Jaredem
- Zobacz jaki Thronton ma modny strój, niczym kupiec
- HAHA
Obrazek

Elizabeth starała się zagadać do Przemka, ale ten całe przyjęcie jej unikał.
Przyjęcie zakończyło się około 22, Przemek nie odezwał się do Elizabeth ani słowem.. Dziewczyna poszła spać, zastanawiając się przez całą noc co zrobiła nie tak
Ostatnio zmieniony 12 sty 2014, 21:46 przez Shattered, łącznie zmieniany 2 razy.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Historie Shattered

Postautor: Guuki » 19 gru 2013, 17:35

Świetne zdjęcia, masz do tego oko :) .
Ciekawa Simka z tej Elizabeth. Będę zaglądał.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Historie Shattered

Postautor: Cain » 23 gru 2013, 17:07

Jej piersi w pierwszej relacji :aww:
Sezon letni, ale sweterek nadal ma ; / XD
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Historie Shattered

Postautor: Shattered » 09 sty 2014, 16:27

Dziękuję wszystkim za komentarze

CZEŚĆ III


Rano młoda dziewczyna zdecydowała się napisać list do Przemka
Przemek, będąc szczerą, nigdy nie pomyślałam o Tobie jak o kimś więcej niż przyjacielu, ale spędziłam wiele czasu na rozmyślaniu i teraz wiem że znaczysz dla mnie coś więcej niż przyjaciel.
Obrazek

Elizabeth poszła do pracy a Emma wlazła na jej łóżko udając że jest psią królową
Obrazek

Po pracy Eliza odwiedziła Jareda
- Kochany, kupiłam specjalnie dla Ciebię tą wspaniałą książkę. "Kiedyś odnajdziemy siebie" opowiada o tym jak sprawić żeby miłość przyszła do nas szybciej niż się spodziewamy, sama kiedyś ją czytałam
- OCH, Elizabeth jest mi tak miło, nie wiem co powiedzieć
Jared cieszył się z najdrobniejszych rzeczy. Ale tym razem jego szczęście sprawiło, że również Elizabeth poczuła się szczęsliwa
Obrazek

Później obydwoje pograli w Dead Island
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: Historie Shattered

Postautor: Gunia » 09 sty 2014, 18:57

Oj, lubię Twoje relacje! Są takie sympatyczne :)
Ale zmień jej te ciuszki z podstawy, no nie mogę na nie patrzeć :(

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Historie Shattered

Postautor: Shattered » 12 sty 2014, 21:08

Gumi, niestety już nie mam wpływu na jej ubiór. To są zdjęcia może sprzed roku

CZĘŚĆ IV
Eliza oglądała swój ulubiony program "Wesele marzeń" gdy nagle usłyszała niespodziewany dzwonek do drzwi
Obrazek

Jej oczom ukazał się Przemek.. z kwiatami
Obrazek
- Elizabeth! Nie wiem co mam powiedzieć. Po tym jak powiedziałem na plaży że ładnie wyglądasz i jak uciekłaś, pomyślałem sobie że nie jesteś zainteresowana czymś więcej. Nie chciałem się narzucać. Ale gdy jednak coś do mnie czujesz ja czuję jedno: SZCZĘŚCIE!
Obrazek

- Jeśli świat ma się skończyć jutro, chcę być przy Tobie - te słowa sprawiły że Elizabeth uroniła łzę

Po kilkunastu minutach oboje wrócili na plażę.
- Elizabeth, wygladasz dziś pięknie
Obrazek

Po czym ich usta złączyły się po raz pierwszy
Obrazek

Elizabeth pojechała do pracy. Umówili na jutro na basenie o 9.

Obrazek
- Przemek, wiesz że jesteś niesamowity

Obrazek
- Chciałabym kiedyś pojechać do Paryża, z Tobą kochany
Obrazek
Obrazek

Po południu poszli do parku
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Następnego dnia wraz z rozpoczęciem jesieni, Eliza urządziła maskaradę
Zastawiała się czy zaprosić Throntona, ale pomyślała sobie że teraz gdy ma Przemka będzie mogła mu się oprzeć i nie palnie znów jakiegoś głupstwa
Gdy wszyscy przebrali się już w swoje imprezowe stroje, impreza się rozpoczęła
Obrazek
Obrazek
Obrazek

- Musisz długo mieszać aby wszystko się połączyło - Elizabeth poznała nowy przepis, na zapiekankę owocową
Obrazek

- Molly nie mogła przyjść bo ma okres
- To w tym wieku jeszcze się go ma?
Obrazek

Dzień po przyjęciu, zakochani wybrali się do parku
- Jesteś gotowa na mały turniej?
- Jestem! Brałam lekcje u najlepszych - w tej chwili przypomniała sobie Thomasa i pomyślała sobie co on może teraz robić
Obrazek
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Re: Historie Shattered

Postautor: Gunia » 13 sty 2014, 11:31

Za dużo myśli o innych facetach! :P
Taka romantyczna relacja <3

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Historie Shattered

Postautor: Guuki » 15 sty 2014, 0:19

Emma jaka królowa, haha, głowa dumnie uniesiona, łóżko zdobyte :) .
Superowe zdjęcia z maskarady!
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Historie Shattered

Postautor: Jackob » 17 sty 2014, 18:54

Pamiętam Te relacje! ^^
Teraz powiem, że zdjęcia z koszykówki najlepsze. ;D

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Historie Shattered

Postautor: Shattered » 18 sty 2014, 13:23

CZĘŚĆ V

- Przemek, chciałbyś zostać moim chłopakiem - Elizabeth nie mogła dłużej czekać aż on ją o to zapyta więc zrobiła to sama
- Tak - odpowiedział chłopak, po czym pocałował dziewczynę
Obrazek

Elizabeth urządziła przyjęcie. Wydawanie przyjęć stało się jej hobby. Tym razem na przyjęciu byli specjalni goście, a mianowicie rodzina Przemka.
- Witaj Elizabeth, miło Cię wreszcie poznać
- Witam również i proszę się rozgościć - Elizabeth przywitała ojca chłopaka, czuła się przy tym nieswojo, ogarniała ją obca aura. Mimo to polubiła ojca Przemka
Obrazek

Teraz czas na mamusię..
Okazało się że obie bardzo lubiły pichcenie w kuchni,wymieniły się przepisami. Jednak matka Przemka była chyba trochę nie ufna
Obrazek

Więc Elizabeth postanowiła bliżej poznać Elthona, ojca Przemka
Obrazek

Tej nocy Eliza zaproponowała chłopakowi nocleg. Rano po śniadaniu
Obrazek

.. zaproponowała aby razem zamieszkali
- Przemek, co Ty na to abyśmy poznali się bliżej i zamieszkali z sobą? Moglibyśmy zobaczyć czy pasujemy do siebie
- Bardzo bym chciał, ale czuję się trochę dziwnie wprowadzając się do dziewczyny
- Przecież nie przeniesiemy się do Ciebie, do Twoich rodziców
Ostatecznie Przemek wprowadził się do Elizabeth
Obrazek
Obrazek

Emma coraz bardziej lubiła chłopaka swojej pani
Obrazek

Elizabeth upiekła ciasto dyniowe po czym zaprosiła siostrę Przemka aby lepiej ją poznać. Klementyna nie mogła przyjść na przyjęcie, diabeł jeden wie co robiła
Obrazek
Zjedli po kawałeczku ciasta.
- Mam nadzieję że smakowało, szczerze powiedziawszy robiłam to pierwszy raz
- Tak, jak dla mnie było pycha. Nie wiem jak Przemek, jemu trudno dogodzić
- Hymm, ja tu jestem, mogłabyś kochana siostrzyczko poczekać aż wyjdę

Przemek poszedł pobiegać, a dziewczyny kontynuowały rozmowę
Obrazek

- Jak w szkole? Wybierasz się na studniówkę? Znalazłaś jakiegoś przystojniachę?
- Nie wybieram się. Moim zdaniem to głupota - Elizabeth była ogromnie zdziwiona tym co usłyszała
- Dlaczego? Studniówka jest całkiem fajna, sama chciałbym pójsć na nią jeszcze raz
- A z kim byłaś?
- No cóż, tak wyszło że szłam z ... koleżanką
- Nie gadaj? Na prawdę? Nie było Ci wstyd?
- Nie, dlaczego miałoby być? Wiele dziewczyn i chłopaków było samych.
Klementynka pomyślała chwilę..
- A inni nie uważali was za lesbijki?
Obrazek

Obie się zaśmiały
- Nie. Dużo by było tych lesbijek i gejów gdyby tak uważano
Przemek wrócił
- Ja to muszę się zbierać, bo zaraz moja zmiana się zaczyna. Miło było Cię poznać. Odwiedzaj nas jak najczęsciej - pożegnała się Elizaebth

- To co tam ciekawego się dowiedziałaś? - spytał siostry Przemek
- A tajemnica - odpowiedziała Klementynka po czym rozpoczęła bitwę na poduszki
Obrazek

Klementyna poszła do domu około 19. Przemek postprzątał w domu
Obrazek

a potem poćwiczył
Obrazek

Gdy Elizabeth wróciła z pracy, oboje trochę się powygłupiali
Obrazek
Obrazek

Następnego dnia Elizabeth coś straciła
- Przemek, chcę być z Tobą z każdy możliwy sposób
Obrazek

- Czy masz na myśli to co ja mam?
Obrazek

Chwilę później, trzęśli łóżkiem aż się przesunęło
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Historie Shattered

Postautor: Guuki » 18 sty 2014, 21:48

Eliza i Przemek parą? I super, o to chodziło :D . Zdjęcia, jak zawsze, super.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości