On, Ona i Ja

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Mint » 30 cze 2015, 12:13

Kolejna extra relacja. :) Wszyscy są super oprócz tej durnej Agnes i Eriki. ;-;
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Pacyfka » 30 cze 2015, 19:43

Mint pisze:Wszyscy są super oprócz tej durnej Agnes i Eriki. ;-;
A Dla mnie Alina, która jest skrajnością w drugą stronę jest tak samo beznadziejna jak tamta dwójka. Jedyna sensowa tam osoba, to Samanta.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Lenna » 01 lip 2015, 12:35

Ta Samanta ma nieco brzydką twarz XD Ale wydaje się sympatyczną osobą.
Oj, boję się tego planu Agnes.
Alina nie powinna ufać Dave'owi :( Dziwny z niego typek.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 02 lip 2015, 10:04

Dziękuję za komentarze :)



Zaczęło świtać. Alina, gdy się obudziła była w dużym szoku.

*A* O Boże, zasnęłam w łóżku Dave’a? Muszę stąd jak najszybciej wyjść. Gdyby rodzice się o tym dowiedzieli …– rozmyślała – mam nadzieję, że nikt się o tym nie dowie.

Dziewczyna najciszej, jak tylko potrafiła, wyszła z pokoju Dave’a.


Obrazek


Zrobiła szybki prysznic, bo przez to, że zasnęła wczoraj, nie wykąpała się. Po czym szybciutko weszła do swojego łóżka i zasnęła.


Gdy Samanta po przebudzeniu zauważyła Alinę, od razu ją zaczęła budzić.

*S* Alina, obudź się! Alina!

*A* Jeszcze trochę – mamrotała na wpół przytomna do przyjaciółki.

*S* Wstawaj! Musimy pogadać!

*A* Ech, no dobra.



Obrazek


Alina, zawsze po przebudzeniu ścieli łóżko i tym razem również to robiła. Samanta zniecierpliwiona poganiała przyjaciółkę.

*S* Alina, pospiesz się.

*A* Co ci się tak spieszy?

*S* Niusy, moja droga, niusy.

*A* Czy ona wie? - pytała samej siebie w myślach.


Obrazek


Gdy w końcu Alina była gotowa do rozmowy, Samanta od razu zaatakowała ją pytaniami.

*S* No gadaj, dziewczyno! Gdzieś ty była nocą? Wszyscy gadają, że ty i Dave spaliście razem! Robert widział jak szliście do jego pokoju! Matko gadaj, gadaj! Jak było?

*A* Samanta, ty sobie żartujesz prawda? Powiedz, że żartujesz! – Alina bardzo się zasmuciła, że takie słuchy chodzą o niej i Dave’ie. Chciała ukryć fakt, że tam nocowała.

*S* Nie no, pewnie, że sobie żartuje. Wymyśliłam sobie na poczekaniu – Samanta zaczęła sobie żartować ze słów Aliny – Gadaj, co tam robiłaś?

*A* Po pierwsze, TYLKO pracowaliśmy nad projektem, po drugie, nie jestem dziewczyną, którą można zaciągnąć do łóżka. Jak przerwaliśmy pracę nad projektem to tylko rozmawialiśmy, NIC WIĘCEJ! – na łóżku, to przecież zwykłe miejsce do rozmowy.

*S* Ooo, liczyłam na więcej pikanterii.

*A* Samanta! Ogarnij się. Teraz lepiej chodźmy szykować się na wykłady.



Obrazek


Obrazek


W tym samym czasie, gdy Alina rozmawiała z Samanta, do pokoju Dave’a weszła zdenerwowana Agnes.

*Ag* Co to miało znaczyć!?

*D* Ej, wyluzuj. O co ci chodzi? – ledwo przebudzony Dave był zaskoczony widokiem rozzłoszczonej Agnes.


Obrazek


*Ag* Nie wiesz, o co chodzi?! To ja CI przypomnę!

*D* Dziewczyno, czego się na mnie drzesz?

*Ag* Spałeś z tą cnotką! Już nie wiesz czego się tykać?! Musiałeś się dobrać do tej idiotki?!

*D* Ja z nią nie spałem! My tylko pracowaliśmy nad projektem!


Obrazek


Obrazek


Obrazek


*Ag* Wrrr, nie okłamuj mnie Dave, mnie się nie okłamuje!


Obrazek


Wściekła Agnes odwróciła się nagle i ruszyła ku drzwiom.

*Ag* Ja tak tego nie zostawię, radzę Ci się trzymać od tej szmaty z dala!


Obrazek


Po półtorej godziny wszyscy byli już w sali na zajęciach. Każdy miał usiąść ze swoją parą, z którą pracuje nad projektem.

*P* Moim drodzy, na wstępie chciałabym Was poinformować, że jutro mamy dzień studentów i macie wolne. Wykorzystajcie go odpowiednio.


Obrazek


Agnes nie potrafiła ukryć swojego niezadowolenia z tego faktu, że Alina siedzi z Dave'm.

*Ag* Mam dość, niebawem skończy się sielanka PANIENKI CNOTKI!

*E* Jeszcze trochę i wrobisz ją, a wtedy zajmiesz się Dave'm.


Obrazek


Dave również zagadał do Aliny.

*D* Wymknęłaś się bez pożegnania?

*A* Daj spokój. To się nie powinno wydarzyć. Teraz każdy o nas gada.


Obrazek


Obrazek


*D* Nie ja zasnąłem w czyimś łóżku, hehe – poczucie humoru Dave’a nie ominęło – Przejmujesz się czyimiś opiniami?

*A* Ciii, nie spałam tylko przysnęłam, a to duża różnica. Opinie innych mnie nie interesują, ale te pomówienia mogą pójść na moją niekorzyść.

*D* Tak, masz rację, spanie a przyśnięcie, to DUŻA różnica.

*A* Och, proszę ciebie – Alinie nie jest do śmiechu.


Obrazek


Młodzież, gdy dowiedziała się na wykładach, że jutro jest wolne od razu przełożyli planowaną imprezę na dzisiaj!

Tidus wpadł na pomysł, że poinformuje o imprezie przez megafon.

*T* ZAPRASZAMY DZISIAJ NA NAJLEPSZĄ IMPREZĘ DO NASZEGO AKADEMIKA! BĘDZIE DOBRA MUZYKA I DUŻO DOBREGO „SOKU”! KTO MA CHĘĆ WPADA! IMPREZA ZACZYNA SIĘ O 21! POZDRAWIA WAS PIĘKNE PANIE NIEZIEMSKO PRZYSTOJNY, wybaczcie panowie, TIDUS! CZYLI JA! HEHE!


Obrazek


Obrazek


Impreza już od dobrej godziny się zaczęła. Ludzi było dużo. Alkohol lał się do woli, muzyka dudniła na cały akademik.


Obrazek


Lecz Alina leżała na łóżku u siebie w pokoju. Była przygotowana na imprezę, ale nie miała zbytnio ochoty iść.


Obrazek


Erica, gdy zobaczyła popularnego młodzieńca na tutejszych studiach od razu do niego zarwała.

*E* Cześć, wypijesz? A może zatańczysz?

*St* Hej maleńka, wolę zabawić się w inny sposób – było czuć od niego niezłą gorzałę. Chyba nie w głowie mu kulturalna zabawa.

*E* Yyy, nie dziękuję – Erica na tego typu zabawy ma zawsze chęć, ale tylko z Tidusem. Dziewczyna jest w nim zakochana i wierzy, że w końcu przestanie się uganiać za innymi i będzie tylko z nią.

*St* To, czego mnie zaczepiasz? Nara mała.

*E* Palant!


Obrazek


Wkurzona Erica szukała Tidusa, ale bezskutecznie.

*E* Gdzie on jest? – w myślach pytała samą siebie.


Obrazek


Tidus natomiast, jak to bywało na każdej imprezie, korzystał i podrywał dziewczyny.

*T* Chodź do pokoju, zabawimy się – zaproponował Tidus, gdy tylko oderwał się od ust studentki żeby nabrać powietrza.

*St* Pewnie.


Obrazek


*T* Nawet nie wiesz, do jakich niebios Cię doprowadzę – gdyby wiedział, że Erica go szuka. On się dobrze bawi, a dziewczyna jest załamana.


Obrazek


Dave również korzystał i poderwał sobie rudowłosą.


Obrazek


Samanta poszła do Aliny. Nie chciała, aby siedziała w pokoju przez całą imprezę. Chce, aby też się trochę rozerwała.

*S* Alina, nie będziesz przecież tutaj całą noc leżeć. Impreza pewnie się tak szybko nie skończy. Chodź się bawić!

*A* Nie pasuje tam.


Obrazek


Gdy Samanta usłyszała słowa Aliny od razu ją chwyciła za ręce i wyciągnęła z łóżka.

*S* Ty nie pasujesz? A ja? Też jestem kujonica, ale bawić się jakoś potrafię! Chodź Alina, będzie super! Zobaczysz!

*A* Samanta ja nie jestem tobą. Nie chodziłam na takie imprezy.


Obrazek


*S* Prooooszę, chodź. Poznasz ludzi. Ok, zrobimy tak, jak się nie spodoba to wrócimy tutaj do pokoju razem, dobrze?

*A* No dobra, niech ci będzie. Tylko nie zostawiaj mnie samej, ok?

*S* Zgoda!


Obrazek


I tak dziewczyny poszły się bawić. Jednak, gdy Alina schodziła ze schodów czuła dużą niepewność.

*A* Alina, w co ty się pakujesz? Rodzice mnie zabiją! – karciła się w myślach.

*R* Alina, Samanta! Fajnie, że jesteście! – Robert również nie szuka konfliktów i rozmawia z każdym. Samanta w sumie mu się nawet spodobała i chciałby czegoś więcej.

*S* Jesteśmy, jesteśmy.


Obrazek


Po chwili Alina, Samanta i Robert znaleźli się w towarzystwie innych studentów. Rozmowa miedzy nimi rozkręciła się. Nawet Alina miała uśmiech na twarzy, widać, że się dobrze bawi.


Obrazek


Erica zaczęła szukać Agnes.

*E* No, chociaż ją odnalazłam – zauważyła Agnes pijącą drinka.


Obrazek


Podeszła do niej i zaczęła się żalić w sprawie Tidusa.

*E* Mam dość Agnes, mam dość Tidusa. Na pewno zabawia się z jakąś lafiryndą!

*Ag* Olać Tidusa! Mam lepszą rozrywkę, haha – nawet nie zwróciła uwagi jak Erica jest załamana, liczy się tylko ona – Idziemy wkręcić cnotkę! Haha – chyba drink dał o sobie znać, patrząc na humor, jaki ma Agnes.


Obrazek


Obrazek


Gdy dziewczyny zmierzały do pokoju Aliny i Samanty, pewien student ich zaczepił.

*St* Ej lala, masz ochotę na drinka?

*Ag* Spadaj!

*St* Uuu, niegrzeczna.

*Ag* Lepiej się stąd zmywaj, chyba, że szukasz problemu?!

*St* Ok, ok…spoko.


Obrazek


*Ag* Dobra, droga wolna.

*E* Agnes, jesteś pewna, że to dobry pomysł? – Erica zaczęła się wahać czy aby dobrze postępują. Zawsze pomagała Agnes przy jej intrygach, ale tym razem to jest poważniejsza sprawa. Alina może zostać wyrzucona ze studiów.

*Ag* Żartujesz sobie? Kogo jesteś przyjaciółką? Chyba nie zostawisz mnie samej, co?

*E* Nie, oczywiście, że nie – zawsze słuchała się Agnes i tym razem nie chciała podpaść.


Obrazek


Agnes i Erica weszły do środka, na ich szczęście drzwi nie były zamknięte.

*Ag* To będzie odpowiednie miejsce, wcisnę je do tyłu pod ubraniami, tak się nie skapnie, że coś tutaj jest.

*E* Agnes, pospiesz się. Może zaraz tutaj ktoś przyjść.

*Ag* Ok, spadamy.


Obrazek


*Ag* Udało się, hehe. Nawet nie wie, co ją czeka.

*E* Jesteś wariatką.

*Ag* Pozytywna wariatką, hehe.


Obrazek


Agnes i Erica zadowolone ze swojego sukcesu nie zauważyły, że Samanta je podsłuchała.

*S* Co one knują? – w myślach się zastanawiała.


Obrazek


Nie czekając dłużej Samanta podeszła do dziewczyn.

*S* Co tutaj robicie? Czemu się nie bawicie na dole?


Obrazek


*E* Yyy, zaraz idziemy – Erica się bardzo zestresowała.

*Ag* A ty, co się interesujesz? Impreza jest wszędzie! Pff, chodź Erica.


Obrazek


*S* Coś jest nie tak, nie ufam im – Samanta podejrzewa, że Agnes z Ericą coś knują, żeby tylko wiedziała, co.


Obrazek


Alina nieświadoma niczego szukała Samanty. W tym samym czasie do pomieszczenia, w którym była Alina wszedł Dave.

*A* Gdzie ona jest? Miała mnie nie zostawiać - rozmyślała.

*D* Alina!

*A* Nie go szukałam, kurczę.


Obrazek


*D* Jednak przyszłaś na imprezę, bardzo się cieszę!

*A* Tak, Samanta mnie namówiła.

*D* I jak? Bawisz się dobrze?

*A* Nie jest źle.

*D* Może dasz się zaprosić na taniec?

*A* Nie wiem czy jestem w tym dobra.

*D* Ze mną na pewno będzie Ci się dobrze tańczyć.


Obrazek


Obrazek


*D* Mówisz, że nie umiesz tańczyć?

*A* Tak.

*D* Jak dla mnie tańczysz doskonale – ach, komplementy, która kobieta tego nie lubi? Alinie również się spodobały, patrząc na jej wyraz twarzy.


Obrazek


Dave jednak nie przestawał myśleć o swoim planie.

*D* Udało się, już jesteś moja – rozmyślał zadowolony ze swoich postępów wobec Aliny.


Obrazek


Całemu tańcowi przyglądał się Nick.

*N* Nie zostawię tak tego – czyżby przyjaźń się rozpadała? Nick z Dave’m są najlepszymi przyjaciółmi od długiego czasu. Jednak nie może patrzeć na to, co robi Dave z Aliną. Ciekawe czemu? – Nie skrzywdzisz jej, Dave.


Obrazek



Impreza trwała do samego rana. Każdy wyszedł z akademika zadowolony. No nie każdy mógł wyjść o własnych nogach, niestety.


Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 lip 2015, 12:54 przez diamond5, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 02 lip 2015, 10:54

Samanta jaki nos, no proszę... xD
Świetnie przedstawiasz to studenckie życie - imprezki, wykłady (w tle widzę nawet niektórych z moich ulubionych "wiecznych studentów"). Jest klimat!
Dave taki podstępny, niech sobie zdobywa Alinę, ale czuję, że skończy to się bardzo źle...
Ostatnie zdjęcie podsumowało wszystko, haha! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 02 lip 2015, 11:21

Samantha tak się odpicowała na tą imprezę, ze wyglądała lepiej niż Agnes i Erica! :P
Ciekawie co Agnes zostawiła w pokoju Aliny, mam nadzieje, że w następnej relacji się to wyjaśni.
Ostatnie zdjęcie genialne! :D
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 02 lip 2015, 11:35

Dziękuję za komentarze :)

Bart narkotyki, była o nich mowa we wcześniejszej fotorelacji ;)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Lenna » 02 lip 2015, 15:20

Ach ten Tidus... Erica powinna go rzucić xD
Biedna Alina, wszyscy się na nią uwzięli :( Jak nie Dave, to Agnes i Erica. Oby ich plan się nie udał.
Bardzo fajna impreza, czuć ten klimat :P

A teraz błędy:
diamond5 pisze:Gdy Samanta, po przebudzeniu, zauważyła Alinę, od razu ją budziła.
Powinno być raczej: Gdy Samanta po przebudzeniu zauważyła Alinę, od razu ją zaczęła budzić.
diamond5 pisze:Gdy w końcu Alina była gotowa do rozmowy od razu Samanta zaatakowała ją pytaniami.
Gdy wkońcu Alina była gotowa do rozmowy, Samanta od razu zaatakowała ją pytaniami.
diamond5 pisze:Po 1,5 godzinie wszyscy byli już w sali na zajęciach. Każdy miał usiąść ze swoja parą, z którą pracuje nad projektem.
Po półtorej godziny
diamond5 pisze:*E* Gdzie on jest? – w myślach sama siebie pytała.
Może raczej: w myślach pytała samą siebie.
diamond5 pisze:Agnes i Erica zadowolone ze swojego sukcesu nie zauważyły, że Samanta ich podsłuchała.
Je a nie ich.

Było jeszcze parę literówek, końcówki-ą, -ę, przecinki w niewłaściwych miejscach lub ich brak, ale i tak jest o wieeele lepiej w tym fotostory, niż w poprzednim :P O niebo lepiej się to czyta! Robisz postępy!
Obrazek

Awatar użytkownika
doo152
Posty: 53
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:51

Re: On, Ona i Ja

Postautor: doo152 » 03 lip 2015, 0:37

Zgadzam się z Lenną, są gigantyczne postępy (czytałam również Przetrwanie - generalnie nie ma porównania, znacznie lepiej idzie Ci pisanie teraz :) ).

Co do wpisu: genialnie. Trzymałaś mnie w niepewności aż do ostatniej chwili (ostatnie zdjęcie wymiata :D ). I teraz, przez Ciebie, nie mogę się doczekać następnego wpisu, ech...

Piszesz tak jakoś... realnie, nie wiem, ale od jakiegoś czasu, gdy czytam te wpisy, mam wrażenie, jakby to mogło się wydarzyć naprawdę. Postaci mają wyraźne emocje, są bardzo dobrze nakreślone.

Jestem pod wrażeniem i bardzo, bardzo chcę wiedzieć, co będzie dalej! Nie trzymaj nas w niepewności, prosimy ! :D

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 03 lip 2015, 12:58

Dziękuję za komentarze :)

Lenna poprawione ;)

Cieszę się, że relacja spodobała się :) Również cieszę się, że widać moje postępy w pisaniu :)

Kolejna fotorelacja będzie jak coś ugram :D Postaram się niebawem ;)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 07 lip 2015, 11:59

pomimo, że impreza trwała do rana i za wiele Alina nie spała, to jednak szybko wstała. Bardzo chciało jej się pić. Gdy weszła do kuchni była w szoku. Z kranu lała się woda, przez co podłoga była cała zalana, a ze zmywarki wydostawał się dym.


Obrazek


*A* Co tu się stało?


Obrazek


Za wiele nie miała czasu się zastanawiać, kto tak urządził kuchnię, gdyż dzwoniła do Aliny mama.

*M* Alinka? Kochanie, przeszkadzam?

*A* Mama?


Obrazek


*M* Tak, dzwonię do ciebie, bo ty się nie odzywasz. Z tatą zaczynamy się martwić. Wszystko jest u ciebie w porządku?

*A* Tak, przepraszam, że się ostatnio nie odzywałam. Mam dużo nauki i tak jakoś wyszło – zestresowała się telefonem mamy. Gdyby się dowiedzieli, że zamiast się uczyć to imprezuje…

*M* Bardzo się cieszymy, że się uczysz, ale odezwij się, chociaż raz na dwa dni. Chcemy wiedzieć, co u ciebie słychać.

*A* Mamusiu wszystko jest dobrze, nie musicie się martwić.

*M* Dobrze kochanie, to ja będę kończyć, nie będę już ci przeszkadzać. Całusy od nas i odezwij się niebawem. Pa.

*A* Pa.


Obrazek


Alina bardzo źle się poczuła z tym, że okłamała mamę. Nigdy tego nie robiła. Ale nie mogła powiedzieć, że nadzwyczajnie nie miała czasu zadzwonić, bo była zbyt zajęta...spędzaniem czasu ze znajomymi.


Obrazek


Po chwili do kuchni wszedł Nick, również był w szoku przez widok, jaki zastał w kuchni.

*N* O kurczę, nieźle nam się goście rozszaleli. Zdewastowali nam kuchnię.

*A* Pomóż mi z tym coś zrobić, bo jak się z administracji dowiedzą…wolę nie myśleć jak nas obciążą kosztami.

*N* Dobra, coś tam znam się na naprawianiu tego typu rzeczy.


Obrazek


I tak Nick i Alina wzięli się za porządki i naprawy.


Obrazek


Po wszystkim Alina i Nick zgłodnieli. Dziewczyna zaproponowała, że przygotuje hamburger z serem.


Obrazek


*N* Widzę, że lubisz gotować. To nie pierwszy raz jak przygotowujesz takie dobre śniadanie.

*A* Moja mama mnie nauczyła.

*N* Podziękuje jej za to.

*A* Miły jesteś, podziękuję.


Obrazek


Gdy hamburger z serem był już gotowy, Alina z Nickiem przysiedli do stołu, aby posilić się nim. Nick nie czekając dłużej skorzystał z tego, że on i Alina są sami i zagadał do niej w sprawie Dave’a.

*N* Mmm, Alina…mogę się ciebie o coś zapytać?

*A* Tak, oczywiście.


Obrazek


*N* Lubisz Dave’a?

*A* Lubię, a coś nie tak? To jest twój najlepszy przyjaciel, więc nie widzę obaw, aby go nie lubić – Alina nawet nie wie jak Dave z Nickiem się różnią pomimo wieloletniej przyjaźni.

*N* Tak to mój przyjaciel…ale…uważaj na niego, dobrze?


Obrazek


*A* Nie rozumiem, dlaczego mam na niego uważać?


Obrazek


Nick nie chce za dużo mówić na temat swojego przyjaciela, a wiedząc, że Alina zacznie go wypytywać o szczegóły od razu wstał i tylko na odchodne odpowiedział…

*N* Po prostu uważaj…


Obrazek


Dzisiaj jest dzień studentów, a to oznacza wolny czas dla siebie. Alina wykorzystując tą wolną chwilę zdecydowała się pobiegać.


Obrazek


Obrazek


Zmęczona bieganiem usiadła na ławce w parku i podziwiała widoki. W głowie miała cały czas słowa Nicka - uważaj na niego – nie rozumiała tych słów.

*A* Czemu Nick mnie ostrzegał przed Dave’m? – teraz, gdy Alina zaczęła się otwierać, gdy zaczęła czuć się dobrze w towarzystwie innych osób niż rodzina, no nie licząc Agnes i Erici, dostała ostrzeżenie, aby uważała. Zasmuciło to Alinę.


Obrazek


Nagle komórka Aliny zaczęła dzwonić.

*A* Kto to może być?


Obrazek


*S* Alina, gdzie jesteś?

*A* Wybrałam się pobiegać, a teraz odpoczywam w parku na wzgórzu. Może się przyłączysz?

*S* Dobrze, niebawem tam będę, wiem, gdzie jest ten park.


Obrazek


Obrazek


I tak po chwili Samanta również znajdowała się w parku.

*S* Ale była impreza. Cieszę się, że też byłaś.

*A*Tak, było nawet miło.

*S* Mówiłam, że Ci się spodoba.

*A* Tak…wiesz, moja mama rano dzwoniła. Martwiła się, czemu tak długo się do nich nie odzywałam.

*S* No przecież jesteś na studiach, tutaj nie ma czasu na rozmówki z rodzicami – Samanta nie zna rodziców Aliny, nie wie, że dla nich studia to nie jest wymówka, aby z nimi się nie kontaktować.

*A* Tak, ale moi rodzice wolą abym do nich dzwoniła, chociaż raz na dwa dni.

*S* No cóż, jak tak chcą.


Obrazek


*A* Okłamałam mamę…powiedziałam jej, że nie miałam czasu przez naukę. Nie mogłam jej powiedzieć o tym, że zamiast się uczyć spędzam z wami czas…

*S* Przestań się obwiniać, nie muszą o wszystkim wiedzieć. Masz prawo do rozrywki. A uczyć się też uczysz.

*A* Tak, ja to wiem, ale rodzice są innego zdania. Najpierw nauka potem przyjemności.

*S* Widzę, że lekko z nimi nie masz. Jesteś dorosła i wiesz, co dla ciebie jest dobre. Nie powinni tak się wtrącać w to, co robisz, tym bardziej, że nic złego nie robisz.



Obrazek


Dziewczyny zdecydowały się wracać do akademika, niebawem zacznie się ściemniać.

*S* Tak w ogóle musimy uważać na Agnes i Ericę.

*A* Co masz na myśli?


Obrazek


*S* Coś mi się wydaje, że coś knują.

*A* Agnes raz mi groziła, zabroniła mi się spotykać z Dave’m. Myślisz, że coś mogą knuć w moją stronę?

*S* Nie wiem, ale się dowiem. Ty się nie przejmuj, wiem, że lubisz Dave’a i nie rezygnuj z niego – upss, gdyby wiedziała, że Dave udaje.

*A* No nie wiem.


Obrazek


Natomiast Nick poprosił na słówko Dave’a.

*N* Słuchaj stary, mam nadzieję, że nie skrzywdzisz Aliny.

*D* Co masz na myśli?


Obrazek


*N* Mam nadzieję, że zrezygnujesz ze swojego planu.

*D* A co ty mi będziesz się tu wtrącać. Nick, jesteś moim najlepszym przyjacielem i cenię sobie twoje zdanie, ale w tym wypadku to moja sprawa, co chce zrobić i prosiłbym abyś mi w tym nie przeszkadzał.

*N* To jest bardzo miła dziewczyna, nie krzywdź jej. Ona nie zasługują na to abyś ją wykorzystał i zostawił.


Obrazek


*D* Podoba ci się! Wiem o tym, ale wybacz ona należy do mnie, a ty się nie wcinaj!

*N* Po prostu nie krzywdź jej. Tylko o to Cię proszę.


Obrazek


Dave zdenerwował się reakcją Nicka na jego plan. Nie lubi jak ktoś mu mówi, co ma robić. Zdecydował, że spędzi z Aliną sam na sam przez 3 dni. I nikt w tym mu nie przeszkodzi.

*D* Alina, mogę z tobą porozmawiać?

*A* Tak, oczywiście.


Obrazek


Usiadł koło niej na fotelu i zaczął omawiać plan, jaki wymyślił.

*D* Spakujesz się w przewiewne ubrania i polecisz ze mną na małe wakacje.

*A* Jak to polecę na małe wakacje? A studia? Nie mogę opuszczać zajęć…nie mogę...


Obrazek


*D* Alino, ja się ciebie nie pytam, a informuję, że lecimy na małe wakacje. Chcę Ci coś pokazać, będziesz zadowolona.

*A* Nie wiem, nie powinnam…Nick…- zawahała się czy powiedzieć o ostrzeżeniu Nicka, cały czas o tym myśli i nie wie, komu ufać.

*D* Co Nick? Przecież jesteśmy dobrymi znajomymi ze studiów – przestraszył się, że Nick mógł coś nagadać, dlatego chce załagodzić atmosferę jak tylko potrafi – nic Ci przecież nie zrobię, lubię ciebie Alino.


Obrazek


*A* A nic, tak mi się powiedziało, masz rację zabawmy się! – zdecydowała, że nie będzie zaprzątać sobie głowy ostrzeżeniami, nie wierzy, że Dave mógłby ją skrzywdzić.

*D* Hmm, coś musiał jej nagadać - rozmyślał.


Obrazek


Alina po rozmowie z Dave’m od razu pobiegła do Samanty, która oglądała telewizję.

*A* Samanta, nie uwierzysz.

*S* O co chodzi?


Obrazek


*A* Dave zabiera mnie na trzydniowe wakacje. Nie wiem czy dobrze robię, jeszcze dzisiaj rozmawiałam z mamą i oznajmiłam jej, że się uczę, a teraz nagle lecę z chłopakiem na trzy dni, gdzieś, bo nawet nie wiem gdzie?


Obrazek


*S* Alina, wspaniała wiadomość. Pakuj się i nie zadręczaj teraz myśli mamą. Korzystaj z atrakcji, które zaplanował Dave. Zazdroszczę ci! Jak ja bym chciała, aby ktoś mi taką niespodziankę zrobił! Na pewno będzie to wspaniałe miejsce! A zaległości nadrobisz, jesteś bystrą dziewczyną.


Obrazek


*A* Jestem pełna obaw, ale polecę, masz rację mi też coś od życia się należy, a Dave…jest taki miły – och, naiwna Alina.


Obrazek


*S* Ale zanim wyruszysz w podróż, zajmiemy się trochę tobą. Przyda się mała metamorfoza.

*A* Metamorfoza?


Obrazek


Hmm, jak myślicie, gdzie Dave chce zabrać Alinę? :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 07 lip 2015, 14:48

Północna Grota byłaby idealna na wakacje dla takiego drania...
Alina chyba traci rozum. Wcześniej grzeczna dziewczyna z zasadami, teraz imprezuje, oklamuje rodziców, i do tego olewa ostrzeżenie Nicka, robi sobie przerwę od nauki i wyjeżdża z Dave'm na trzydniowe wakacje. Szok! :O
Relacja jak zawsze super, ale w jednym miejscu zrozumiałem, że Alina i Nick poszli posilić się stołem. xD
Czekam na więcej. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 09 lip 2015, 9:29

Dziękuję za komentarze :)

Guuki haha, no jednak bardziej mieli ochotę na tego hamburgera z serem :D

minimaffimaxi miło mi, że spodobała ci się fotorelacja :)



Jutro może nie dam rady, ale pojutrze powinna się pojawić relacja :)

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 10 lip 2015, 11:01

"Jestem pełna obaw, ale polecę..."
Alina mnie rozwaliła tym tekstem i miną na zdjęciu :haha:

W ogóle to miałaś już pożar w akademiku? Jak ja grałem to pożar był czymś nieuniknionym, w szczególności w tym akademiku zaraz obok budynków studenckich. Zlatywali się wszyscy studenci z Uniwersytetu, straż nie miała jak przejść i zawsze kilku się sfajczyło :P

Ciekawe gdzie polecą Alina i Dave. Skoro Alina ma spakować przewiewne ubrania to obstawiam, że Sunlit Tides lub Isla Paradiso. Szkoda, że w trójcę nie ma takiego typowego górskiego kurortu, byłby idealny ^^

PS. Zapraszam do tematu z moją relacją ;)
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 10 lip 2015, 11:07

Dziękuję za komentarz :)
Pożaru nie, ale podczas naprawy zmywarki przez Nicka, popieścił go prąd i umarł :P

Jednak udało mi się przygotować na dzisiaj fotorelację, więc zapraszam :)



Miejsce, do którego Dave zabrał Alinę to Isla Paradiso. Nie bez powodu ją tutaj zabrał.

*D* To będzie nasz tymczasowy dom.

*A* Dom na wodzie? – była pozytywnie zaskoczona miejscem, do którego zabrał ją Dave. Jeszcze nigdy nie wyjeżdżała po za kraj, była szczęśliwa, że tutaj jest, że jest w Isla Paradiso. Od zawsze fascynowało ją to miejsce, głównie z tego, że słynie z przepięknych miejsc do nurkowania. A teraz jeszcze dowiaduje się, że będą spać w domu, który znajduje się na wodzie.


Obrazek


Gdy młodzież była już w środku, uwagę Aliny przykuła jedna rzecz. Łóżko!

*A* Dave?

*D* Tak?

*A* Jedno łóżko? – zestresowała się jednym łóżkiem. Miała tylko jedno w głowie – Wspólne spanie- może raz stało się tak, że zasnęła w łóżku Dave’a, ale sobie obiecała, że już tego nie zrobi, a teraz okazuje się, że tu gdzie mają spać jest tylko jedno łózko. Nie dobrze.

*D* Yyy, no jedno. Wiesz, nie miałem na to wpływu…– niezręcznie poczuł się Dave, nie wiedział, co ma powiedzieć. Dla niego to nie problem jedno łózko, ale wie, że dla Aliny już tak – Jak chcesz mogę spać na kanapie.

*A* Nie…możemy spać razem, tylko bez żadnych gierek. OK? – w sumie wolałaby, aby Dave spał na kanapie, ale nie mogła na to pozwolić tym bardziej, że to dzięki niemu jest na tych wakacjach, a gdy zobaczyła tą małą dwuosobową kanapę bez rozkładania…nie mogła pozwolić, aby na niej spał.

*D* Nie masz się, czego obawiać. Nic bez twojej zgody nie będzie się działo – jednak liczy na coś więcej niż tylko spanie.


Obrazek


Zmęczeni podróżą, usiedli na kanapie i zaczęli oglądać telewizję. Akurat leciał film romantyczny.

*A* Tacy zakochani…też bym tak chciała – rozmyślała.

*D* Co za bzdury – rozmyślał.


Obrazek


Podczas oglądania filmu, Alina zaproponowała coś ugotować. Taka prawda, że podczas podróży nic nie jadła. Nigdy nie latała i nie miała na nic ochoty, jak już wylądować na miejscu. Bała się. Dlatego teraz, gdy tak siedzieli oglądając film, Alina poczuła głód.

*A* Mmm, może coś ugotuje? Zgłodniałam.

*D* Pewnie, w sumie też jestem głodny.


Obrazek


Po słowach Dave’a od razu wstała i zaczęła przyrządzać jedzenie. Tym razem były to naleśniki.


Gdy Alina robiła naleśniki Dave przyglądał się jej i zaczął komplementować.

*D* Bardzo ładnie wyglądasz, podoba mi się twoja zmiana.

*A* Och, dziękuję – zawstydziła się – To był pomysł Samanty – nie ma jak przyjaciele.

*D* Trafiony.

Alina uśmiechnęła się, cieszyła się, że zmiana spodobała się Dave’owi.


Obrazek


Gdy jedli naleśniki, Dave kontynuował rozmowę.

*D* Masz piękne oczy, nieziemsko niebieskie. Mają coś w sobie – tym razem Dave mówił prawdę, tak samo wcześniej. pomimo że ma plany w sprawie Aliny to taka jest prawda, że ona mu się podoba. Coraz bardziej dostrzega piękno, które dziewczyna w sobie ma.

*A* Nikt nigdy mi tak nie komplementował…dziękuję.

*D* To się zmieni.


Obrazek


Po skończonym jedzeniu naleśników, Dave zaczął od pierwszej niespodzianki, którą przygotował dla Aliny.

*D* No to zaczynamy atrakcje, jakie przygotowałem.

*A* Jestem bardzo ciekawa, co będziemy robić?

*D* Zobaczysz.


Obrazek


Pierwsza atrakcja to płynięcie barką.

*A* Coś wspaniałego! Widzisz te widoki!? – Alina była wniebowzięta! Była bardzo zachwycona.

Dave był z siebie bardzo zadowolony, że Alinie tak się spodobało. A to początek tego, co chce jej pokazać.

ps.miałam ładniejsze zdjęcia, ale niechcący je skasowałam :/


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Dopłynęli na miejsce, w którym zacznie się druga atrakcja.

*A* Dziękuję – wzruszona przytuliła Dave’a – dziękuję, że mnie tu zabrałeś i pokazujesz te wspaniałe miejsca. Nigdy tego nie doświadczyłam, wiele dla mnie to znaczy.

*D* To nie koniec niespodzianek. Jutro będzie ta główna, dla której ciebie tu zabrałem. Teraz jest już późno, więc musimy przenieść ją na jutrzejszy dzień.

*A* Już się nie mogę doczekać.


Obrazek


Obrazek


Zmęczeni lotem i dniem zasnęli.


Obrazek


Dave w nocy się przebudził, nie mógł spać, gdyż cały czas myślał o Alinie.

*D* Jesteś taka piękna. Nick miał rację, nie powinienem ciebie krzywdzić – czyżby Dave nam się pogubił? Co z planem? Zrealizuje go? – Twoje oczy, one mają taką dobroć w sobie…

Gdyby wiedział, co czeka Alinę...


Obrazek


Ranek, czas zacząć nowy dzień.

*D* Zjemy śniadanie i wtedy zdradzę ci, co to za niespodzianka.

*A* Jak będzie taka piękna jak wczoraj, to już się nie mogę doczekać.

*D* Lepsza.


Obrazek


Gdy młodzież zjadła śniadanie i załatwiła poranną toaletę, Dave zdradził, jaka kolejna atrakcja czeka na Alinę.

*D* Będziemy nurkować! Wiem, że o tym marzyłaś, a jak już ci wcześniej powiedziałem, marzenia trzeba spełniać.

Alina była w szoku i dopiero po krótszej chwili zareagowała na wiadomość o nurkowaniu.

*A* ŻARTUJESZ!? Nawet nie wiesz jak bardzo o tym marzyłam, rodzice nigdy nie byli za tym abym nurkowała.

*D* Dlatego masz od tego mnie, który pokaże ci, że nie tylko trzeba marzyć, ale i też można to przeżyć.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Gdy Alina zobaczyła, CZYM mają dopłynąć do miejsca, w którym wskoczą do wody, zestresowała się.

*D* Wskakuj!

*A* Dave, j-a…ja się boję.

*D* Spokojnie, nie masz się, czego bać. Zaufaj mi.

*A* Dobrze – wzięła głęboki wdech i weszła na łódź.


Obrazek


Dave i Alina byli już pod wodą. Niestety rozmawiać ze sobą nie mogli, ale ustalili, że będą się komunikować na migi i tak Dave pokazywał ręką gdzie mają płynąć itd.


Obrazek


Po chwili Alina rozkoszowała się widokami podwodnymi i zapomniała o strachu, jaki panował na początku.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Zauważyli jaskinię, Dave nie bardzo chciał, aby Alina tam wpłynęła, ale nie mogła się oprzeć i musiała zobaczyć jej wnętrze. Na szczęście skończyło się tylko na oglądaniu.


Obrazek


Obrazek


Zauważyli piękną rybę, zachwycali się jej widokiem.


Obrazek


Obrazek


Również rzucił się Alinie w oczy skarb. Musiała do niego podpłynąć i zobaczyć, co jest w środku. Znalazła parę monet.


Obrazek


Obrazek


Tak byli zachwyceni widokami podwodnymi, że nawet nie zauważyli, jaka to już godzina…a była późna.

*A* To było niesamowite! Nie wierzę, nie wierzę, że nurkowałam, że widziałam podwodny świat…


Obrazek


Dave patrząc na Alinę myślał tylko o jednym – Chcę ją pocałować – i też tak zrobił.


Obrazek


Dziewczyna była w szoku.


Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 10 lip 2015, 11:47

No tak, zapomniałem, że przecież Alina chciała nurkować.. ^^
Metamorfoza... GENIALNA! Alina wygląda świetnie! Szczerze to już nie mogę się doczekać reakcji Agnes na jej nowy wygląd.

Ciekawe co Dave szykuje, mam nadzieje, że Alinie nic się nie stanie. Może Nick ją uratuje? :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 10 lip 2015, 13:34

Dziękuję za komentarz :)

Cieszę się, że Aliny metamorfoza się spodobała :)

To
[quote="diamond5"]
Gdyby wiedział, co czeka Alinę...
[/quote] jest nawiązanie do akcji, o której wcześniej pisałam, która (myślę, że wszystkich) zszokuje…
Lecz jak też pisałam, będzie ona w swoim czasie…

Awatar użytkownika
doo152
Posty: 53
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:51

Re: On, Ona i Ja

Postautor: doo152 » 11 lip 2015, 0:32

Ładnie wygląda Alina, chociaż taka kujonkowata też była urocza ;)

Wciąż nie mogę pojąć, że ona zgodziła się na wakacje z obcym, chociaż nie wiem, jak pociągającym facetem! Rozumiem, że to było potrzebne do całości fabuły, ale i tak mi się to nie mieści w głowie.

Też nie mogę się doczekać reakcji Agnes na nowy look i na fakt wyjazdu Aliny z jej Dave'em... Będzie ostro, coś czuję :P

I ta akcja, którą zapowiadasz... Pozostaje tylko czekać na ciąg dalszy!

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 11 lip 2015, 10:13

Dziękuję za komentarz :)

doo152 to jest właśnie ta naiwność Aliny...zafascynowanie Dave'm wygrało, ale jak na razie widać, opłacało się :D

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Misiek » 11 lip 2015, 11:41

Dawno nie komentowalem ale byłem na bieżąco. Dave juz chyba nic Alinie nie zrobi. Oby. Metamorfoza po prostu genialna. Moglabys zrobic takie cos jak 10 lat mnie xD. Według mnie fotorelacja sie bardzo dobrze rozwinęła i nie pozostaje mi nic innego robić jak czekać na kolejny odcinek.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości