On, Ona i Ja

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 09 cze 2015, 12:14

Chciałabym Wam przedstawić moją nową fotorelację :)

Tutaj także będziemy mieli zakończenie (mogę napisać, że teraz każde moje relacje będą z zakończeniem).


Koniec liceum, niby wolność od nauki, lecz nie przed pewną młodą grupką ludzi. Czas zapisać się na studia i zaznać życia po za domem w akademiku!

Studia, ważny krok w życiu. Przed młodzieżą nauka, nauka i jeszcze raz nauka, ale czy tylko? Imprezy, owszem to też przed nimi, ale nie o tym mowa…

Pewna osoba, dziewczyna, z małego miasteczka Appoloosa Plains zapisała się na studia do Twinbrook. Od razu można zauważyć, że nauka w jej życiu to podstawa. Nie interesują ją imprezy, chłopaki, wyzywające ciuchy itd.. Jest dziewczyną, która chce osiągnąć w życiu określony cel, tak jak jej rodzice.

Byłoby wszystko pięknie, plan, który sobie obmyśliła pewnie by się powiódł, gdyby nie ON i jego przyjaciele.

Ile namiesza się w życiu Tej dziewczyny? Czy będzie dalej pilną uczennicą o dobrych manierach? A może odkryje nowy, lepszy świat, którego jeszcze nie miała okazji poznać?
Jak zachowa się On i jego przyjaciele wobec Tej dziewczyny? Czy wszyscy się polubią?

Tego wszystkiego się dowiecie w fotorelacji „On, Ona i Ja” .

To taki mały wstęp ;)


Przedstawię Wam również naszych bohaterów fotorelacji :)

Alina Faling
- mól książkowy,
- schludna,
- spostrzegawcza,
- opiekuńcza,
- ambitna,


Obrazek


Obrazek


Dave Praline
- flirciarz,
- awangarda,
- dusza towarzystwa,
- miłośnik motoryzacji,
- artysta,


Obrazek


Obrazek


Agnes Sante
- flirciara,
- arogantka,
- charyzmatyczna,
- primadonna,
- złośliwa,


Obrazek


Obrazek


Erica Henderson
- flirciara,
- roztrzepana,
- dusza towarzystwa,
- nieokrzesana,
- wygadana,


Obrazek


Obrazek


Tidus Fox
- śmiałek,
- podekscytowany,
- sprawny fizycznie,
- charyzmatyczny,
- złośliwy,


Obrazek


Obrazek


Nick Linson
- poczucie humoru,
- dobry,
- awangarda,
- śmiałek,
- artysta,


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 09 cze 2015, 19:09

Oś, kurczę, nowa relacja. :D
Pierwszego śledzącego już masz. Uwielbiałem poprzednią, tą też polubię. Ciekawie opowiadasz. I bardzo podoba mi się ten motyw z życiem na studiach, bo to coś innego niż domek na przedmieściu, obecny w większości relacji.
Szkoda, że postacie to netowe potwory z mnóstwem CC, ale każdy ma swój gust. xD
Najmilej z oczu patrzy Agnes, i to ona jest moją ulubienicą, na razie.
Trzymam kciuki i czekam na pierwsze zdjęcia. :yes:

PS. Trafiłem tu dzięki reklamie w Twojej sygnaturze. Dzięki, bo tak z odnośnika ze strony głównej nie wiem kiedy - i czy - bym tu w końcu zajrzał. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 10 cze 2015, 0:35

Jeeej, nowa relacja! <3
Dave Pralinka. soft9 Ma tak całuśne usta, że mógłby z powodzeniem występować w reklamie błyszczyka. :D
Agnes wygląda rewelacyjnie i na razie podoba mi się najbardziej ze wszystkich bohaterów, również przez swoje cechy charakteru.
Z kolei Erica podoba mi się najmniej.
No i Nick. :curious: Te jego oczęta! Jak u małego psiaka. :D Coś czuję, że będzie zabawny.
Czy imię Aliny czyta się w jakiś specjalny sposób? Bo wszyscy pozostali mają angielsko brzmiące imiona, a jej jest takie polskie i zastanawiam się, czy jest tu jakiś haczyk. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 10 cze 2015, 7:44

Dziękuję za komentarze :)

Widzę, że Agnes spodobała się Wam najbardziej ;) W relacji zauważycie jej charakterek :cwaniak:
Każda postać nie bez powodu ma taki charakter, a nie inny i tak samo wygląd :)
Guuki wybacz za te potwory CC :D
Erica ze swoim wyglądem może nieco szokować, że co ona ma takie rzęsy? Ubiór, te błyskotki rzucające się w oczy...ale taka jest Erica :) Uwielbia się stroić, nie zapominając o makijażu, nie ma u niej słowa przesada...taka głupiutka, wylansowana dziewczyna :D
Galcia, chłopacy nie mogli być inni, muszą być kuszący... :D

Co do naszej Aliny :) Galcia, jak zauważyłaś ona jako jedyna ma „proste” imię, nie bez powodu ;) To jest TA nasza słodka, niewinna, lubiąca się uczyć dziewczyna :) Małe miasteczko, skromna osoba, skromne imię... :)

Ciekawa jestem czy wiecie, kim jest TEN chłopak, o którym mowa we wstępie?
Ich wspólne zdjęcie, te ich pozy, to wszystko jest przemyślane :)

Pierwsza relacja powinna pojawić się niebawem, możliwe, że jeszcze w tym tygodniu ;)

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Misiek » 10 cze 2015, 21:36

Jeej nareszcie relacja. Mi też najbardziej przypadła Agnes do gustu. Chłopaki są nom... dziwni xD. Czekam na pierwszą relację.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 11 cze 2015, 13:21

Może być ciekawie, bo z tego co widzę to każdy z bohaterów ma inny charakter.
Mam nadzieje, że ta historia również będzie nas trzymać w napięciu tak jak Twoja poprzednia. No cóż, czekam na relacje! :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 12 cze 2015, 9:51

Dziękuję za komentarze :)
Aleks postaram się ;)


Czas zacząć studia!

Młodzież powoli wprowadza się do akademika, który znajduje się na poboczu miasta Twinbrook.
Akademik, jak akademik, cudów w nim nie ma, ale każdy student znajdzie w nim coś dla siebie.

Pierwsi studenci już są.

Dave, Nick i Tidus. Od razu zabrali się do gry w bilard.

*D* No to, co chłopaki? Zaczynamy ten szalony czas studencki?

*T* Ja tam mam nadzieję się tutaj zabawić…te dziewczyny...imprezy…czujecie to?

*N* Taa, ty Tidus jak zwykle w swoim żywiole, hehe – śmiech chłopaków- tylko nie wiem czy ci na to pozwoli nasza przylepka…

*T* Oj tam, oj tam, ona to wiesz…rezerwowa.


Obrazek


Po chwili Dave zaczął rozmyślać, gdy Nick wspomniał o dziewczynach.

*D* Hmm, no właśnie, a gdzie są dziewczyny? One przecież zawsze pierwsze muszą być…

*T* Pewnie Erica złamała obcas, haha.


Obrazek


*N* Na pewno…ale mam dla was ciekawszą wiadomość…


Obrazek


*D* Dawaj, jaką?

*N* Zaraz zobaczycie…kieruje się do akademika.


Obrazek


Po chwili młodzi mężczyźni słyszą kroki dochodzące ze schodów, które kierują na piętro, gdzie się aktualnie znajdowali.

Alina, już teraz studentka, zmierzała powolnym, niepewnym krokiem na piętro w poszukiwaniu dla siebie pokoju. Pierwszy raz jest tak daleko od swojego domu rodzinnego. Jak to mama jej mawiała – dziecko czas się usamodzielnić…- i tak też zrobiła.

*A* Mam nadzieję, że będzie tutaj tak czysto jak teraz – rozmyślała, uwielbia mieć porządek - Bo jak można odnaleźć się w bałaganie? Nigdy nie zrozumiem tych roztrzepanych ludzi…


Obrazek


Gdy chłopaki zauważyli Alinę, byli nieco, w szoku? Może tak, bardzo zaciekawieni jej osobą. Dave, Tidus i Nick pochodzą z Bridgeport, tam w liceum widok takich osób jak Alina to rzadkość. Wiadomo znalazły się osoby, które lubiły się uczyć, ale jednak wygląd był nieco odważniejszy…


Obrazek


Tidus, jak to Tidus, mówi to, co ślina na język przyniesie. Teraz też nie mógł popuścić.

*T* Hej, zagubiona duszyczko! Może przyłączysz się? Hehe.

Dziewczyna nie odpowiedziała, nawet na niego nie spojrzała.

*A* Po co on mnie woła? Czego on ode mnie chce– myśli atakują Alinę - Proszę, niech zajmą się grą - woli nie rzucać się w oczy, tym bardziej takim ludziom, nie lubi towarzystwa tego typu osób.


Obrazek


Czas i na dziewczyny. Dumnym krokiem Agnes i Erica zmierzają do akademika.

*Ag* Erica, w końcu studia! Już się nie mogę doczekać jak zaszalejemy z chłopakami!

*E* Będzie cudownie!- zapiszczała swoim słodziutkim głosem.


Obrazek


*Ag* Mam nadzieję, że nie będzie żadnych „przeszkód” na drodze – cała Agnes, jej nie można wejść w drogę.

*E* Kto by się odważył? Zawsze TY byłaś królową balu.

*Ag* Erica, to nie liceum, nie wiemy, kogo tutaj spotkamy, a Dave jest MÓJ!


Obrazek


Dziewczyny dotarły do swojej pozostałej paczki, czyli chłopaków z Bridgeport.

*Ag* Dave misiu, już jestem – bez lizusowania się nie obejdzie.

*D* Cześć, gdzie Was zatrzymało?

*Ag* A wiesz jak to bywa. Erica! – przyjaciółka Agnes nie potrafi się wyszykować od tak, a teraz, kiedy wprowadzały się do nowego miasta, na studia, musiała jeszcze więcej poświęcić czasu swemu wyglądowi.

*D* Cała Erica.


Obrazek


*T* Mrrraauuu, dziewczyno me oczy jak skaner, chcą cię skanować od stóp do głów – Tidus i jego gadka na podryw.

*E* Hehe, oj przestań – a Erica chłonie każdą.


Obrazek


*N* No, wreszcie! My już tutaj zaczęliśmy poznawać sekrety akademika. Każdy z nas już ma wybrany pokój, czas na Was.


Obrazek


Alina siedząc na kanapie, przyglądała się dochodzącym osobom.

*A* No to coraz ciekawiej się robi. Wyglądają jakby się znali– cicho stwierdziła – Chyba nie mam, co liczyć na spokojne noce.


Obrazek


Nagle przypomniała sobie o książce z logistyki, którą mama zakupiła dla Aliny przed jej wyjazdem. Postanowiła przestać patrzeć się na studentów i wybrała się po książkę.

*A* Kochana mamusia, zawsze pamięta o tym abym miała, z czego się uczyć – mama Aliny przykuwała dużą uwagę do jej ocen– Gdzie ja ją schowałam? Musze posegregować sobie według alfabetu, będzie mi tak łatwiej. O jest, tutaj.


Obrazek


Zadowolona dziewczyna poszła na swoje, już teraz, ulubione miejsce do czytania. Od razu pochłonęła się w nauce.


Obrazek


Tym czasem Agnes dalej rozmawiała z Dave’m.

*Ag* Hej, słuchasz mnie? Mówię do ciebie, a ty nie reagujesz – zauważyła, że Dave przestał ją słuchać – Kotku?

*D* Yyy, tak, co? Coś mówiłaś do mnie? – miała racje, Dave nie słuchał Agnes, skupiał wzrok na Alinie.

*T* Gołąbeczki, może dołączycie do rozmowy? – zaczął nawoływać Agnes i Dave’a.


Obrazek


Po chwili grupka przyjaciół zaczęła ze sobą rozmawiać. Już planowali jak spędzą czas w tym akademiku. Nie ciekawiła ich zbytnio nauka. Nick i Dave nie mieli problemów z nauką, nie musieli, na swoje szczęście, ślęczeć nad książkami, wystarczyła im wiedza pochłonięta podczas lekcji przekazywana przez nauczycieli. Tidus, Agnes i Erica, oni natomiast już gorzej, ale, od czego ma się przyjaciół? Również wspomagali się wiedzą od ich wielbicieli/wielbicielek. Grupka przyjaciół była popularna w liceum. Mogli na każdego liczyć. I tak z pomocą znaleźli się na studiach.

Nie było mowy, aby każdy wyjechał do innego miasta. Studiować musieli razem, nie wyobrażali sobie, aby ich paczka rozeszła się w swoje strony.

Z chłopaków dominujący jest Dave. Tidus i Nick też nie pozostawali w cieniu, ale nie to, co Dave, pogromca damskich serc! Erica to taka przylepka Agnes, najlepsze przyjaciółki. Im też nie brakowało wielbicieli, ale główną „gwiazdą” była Agnes.

*Ag* To musi być niezłe rozpoczęcie naszego życia studenckiego! – zaczęła omawiać imprezę z wielką rozwagą – Alkoholu i muzyki nie może zabraknąć.

*T* O to się nie martw, ja wszystko załatwię! –potrzebna muzyka i alkohol? To zgłosić się do Tidusa, on jest od tego ekspertem.

*D* Dobra, a ja załatwię parę ludzi, co by nudno nie było – no, kto ma zorganizować ludzi jak nie Dave? Posiada wielu znajomych.


Obrazek


*N* Aaa…tamtą dziewczynę, zaprosimy?- zawsze pamiętał o wszystkich, może i Alina nie pasowała do ich paczki, ale mieszka w tym samym budynku, co oni i też warto o niej pamiętać.

*Ag* Ona??? No proszę Cię! Cnotek nie potrzebujemy…- miała zawsze niewyparzony język.

*T* Może czas zdjąć jej ten pas cnoty, haha.

*E* Co za spódnica! Hahahaha.

*Ag* Nick, daj spokój! Nie potrzebujemy takiej nudziary.

*N* Spoko, tylko zapytałem.

*T* Dobra, to ja lecę załatwić, co trzeba na sobotnią imprezę.

*D* Ja idę podzwonić.

*Ag* Erica chodź ze mną do pokoju. Musimy pogadać.


Obrazek


Po chwili dziewczyny są już w swoim akademickim pokoju.

*Ag* Wiesz, co? zastanawia mnie Dave…tzn. dziwnie się zachowywał. Nie słuchał mnie jak do niego mówiłam, za bardzo był zajęty patrzeniem się na CNOTKĘ!


Obrazek


*E* No przestań! A czego by chciał od czegoś takiego? Przecież ona nawet nie umie się ubrać, hahaha, nie dorasta Ci do pięt.


Obrazek


*Ag* Masz rację, nie jest w jego typie. Nie to, co JA!


Obrazek


*Ag* Ale będę miała ją na oku, jeszcze nie wie, do czego jestem zdolna! Hahahha – pewne siebie dziewczyny nie mogły powstrzymać się od śmiechu.


Obrazek


Obrazek


Gdy tak dziewczyny plotkowały Nick i Tidus spędzali czas w swoim wspólnym pokoju.

*T* Coś czuję, że będzie tutaj ciekawie.

*N* Na pewno.


Obrazek


Dave ma sam pokój. Od zawsze lubiał mieć swoją prywatność. Przyjaciele znają go od tej strony, dlatego nawet nie myśleli, aby z nim dzielić pokoju. Dave był otwarty przed swoimi przyjaciółmi, ale czy na pewno wszystko o nim wiedzieli? Rodzina, mama i tata to jest temat tabu. Dave nie mówił za wiele o swoich rodzicach. Ograniczał się do minimum. Najbliższą osobą jemu jest Nick. Z nim najdłużej się zna i to jemu potrafi zwierzyć się ze wszystkiego. Tidus to jest też ich najlepszy przyjaciel, ale to Nickowi najbardziej ufa.

Dave jest artystą, uwielbia malować i to nie tylko na płótnie. Na wszystkim, co się da. W przyszłości chciałby mieć swoją galerie. Może spełni swoje marzenie? Na pewno byłoby mu łatwiej gdyby wspierał go w tym temacie ojciec. Niestety, nie dogadywali się, co do Dave’a przyszłości…


Obrazek


Ag - Agnes
E - Erica
A - Alina
D - Dave
T- Tidus
N - Nick

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 12 cze 2015, 10:09

Ciekawie, ciekawie. Agnes to taka wścibska menda, założę się, że w końcu się doigra :P
Dave, niby taki silny, przywódca paczki, ale gdy zostaje sam to pokazuje swoją prawdziwą twarz.
Alina tak jak się spodziewałem - no-life totalny :D
Mam nadzieje, że z Ericy będzie najwięcej śmiechu. Coś czuje, że przeszkodzi Agnes w niektórych jej intrygach :P
Nick i Tidus.. tutaj też powinno być wesoło! soft9 Czekam na kolejną relację!
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: On, Ona i Ja

Postautor: PoProstuAnia » 12 cze 2015, 16:02

Na wstępie, żebym nie zapomniała: musisz coś zrobić z włosami Aliny, przez ten kolor wygląda w nich totalnie jak staruszka, a nie kujonka. Nie mogłam się pozbyć tego wrażenia, co trochę psuło (mi przynajmniej) czytanie relacji.
Relacja ciekawa, mimo iż mamy tu typowe klasyki jeżeli chodzi o charaktery :P poza Davem może, w życiu bym nie pomyślała, że to artysta :D rozumiem, że ma głębszy charakter, dlatego też nie wiem, co robi z Agnes, która mimo fajnego wyglądu wydaje się być strasznie pusta.
Uwielbiam jednak relacje z życia studenckiego i nie mogę się doczekać następnej części :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 12 cze 2015, 16:32

Już uwielbiam Agnes! <3
jeszcze nie wie, do czego jestem zdolna! Hahahha
Ooo taaak. soft9 Nie mogę się doczekać.
Według wszystkich tych pseudopsychologicznych poradników dla kobiet mężczyźni zawsze chcą tej kobiety, której nie mogą mieć, więc nie dziwota, że Alina wzbudziła takie zainteresowanie. :dotatusia:
Widzę, że dla całej paczki studia to jedynie dodatek do ostrego imprezowania i zdobywanie wiedzy niezbyt ich interesuje. :P Smutne, bo prawdziwe. I doskonale rozumiem Alinę - mieszkam naprzeciwko akademika i o spokojnych nocach mogę jedynie pomarzyć. ;)

PS. Za ładny ten akademik, to musi być jakaś prywatna uczelnia. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Pacyfka » 12 cze 2015, 21:22

Zgadzam się że Alina wygląda przez kolor włosów i fryzurę al'a babciny kok, właśnie jak babcia :P
Hmm...wiem że jeszcze za wcześniej, ale chyba bardziej tamta relacja mi przypadła do gustu ;) Tutaj postacie wydają się być takie do bólu szablonowe i odnoszę wrażenie że fabuła również pójdzie w taki bardzo oklepany schemat, ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 13 cze 2015, 9:44

Dziękuję za komentarze :)

Co do Aliny i jej seksi fryzurki .^. wybaczcie, ale nie bez powodu ma taką. Ogólnie kolor to blond, nie wiem czemu akurat w tej fryzurze jest jakiś nie takiś... :wat:
Spróbuję trochę podrasować ten kolorek, żeby nie był taki babcinowy :D
Nie będę Wam zdradzać za wiele, bo nie o to chodzi, aby tutaj już fabułę zdradzać...ale jeszcze Alinka nas zaskoczy ;)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 13 cze 2015, 10:37

Coś mi się wydaje, że Alina wkrótce z takiej cnotki zamieni się w imprezowe zwierzę. :D
Nieładnie, że reszta się z niej naśmiewa, ale tak już jest, gdy nie pasujesz do towarzystwa...
Zaintrygował mnie Dave, tajemniczy taki. Ciekawe jakie sekrety skrywa.
Miło się czyta, miło ogląda. Czekam na więcej. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 15 cze 2015, 7:42

Dziękuję za komentarz :)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 16 cze 2015, 11:36

Miałam szybciej dodać, ale nie dałam rady.
Od połowy relacji Alina ma inny kolor włosów, bo miałam już wcześniej część fotek zrobione...a chciałam się jej kolorkiem od razu zająć ;)


5 rano, wykłady zaczynają się o 10. Alina wstała szybciej, aby na spokojnie przyszykować się do wyjścia. Również nie mogła spać przez stres związany pierwszymi zajęciami.

Ścieląc łózko miała różne myśli…

*A* Ciekawe, z kim będę chodzić na zajęcia? Może poznam koleżankę? Chciałabym mieć tutaj bliższą osobę, ach – westchnęła, sama myśl, że jest w obcym mieście, z dala od rodziny już Alinę smuciło.W akademiku nie zauważyła ani jednej osoby, z którą mogłaby się zaprzyjaźnić. Na szczęście ma ktoś jeszcze tutaj dołączyć. Dobrze by było dla dziewczyny, gdyby to była osoba, chociaż w mniejszym stopniu podobna do Aliny.


Obrazek


Nie ma, co tracić czasu, trzeba się przyszykować i pojechać na zajęcia. Alina zawsze była punktualna. Nauczyciele w liceum chwalili ją za to jak potrafiła być ogarnięta. Nigdy nie miała spóźnień, lekcje zawsze odrobione. Gdy Alina nie zjawiała się w szkole, to oznaczało, że musiało się coś poważniejszego stać.

Umyła zęby, wzięła szybki prysznic i zabrała się za robienie śniadania. Dziewczyna chce być miła, dlatego pomyślała, że zrobi dla wszystkich. Lubiła gotować, zawsze to robiła w domu. Rodzice Aliny dużo pracowali i obowiązki domowe przechodziły głównie na nią. Nie miała o to pretensji do mamy czy taty, wiedziała, że muszą zarobić, aby mogli godnie żyć. Alina była wręcz bardzo wdzięczna rodzicom, że tak poświęcają się, aby dać jej takie życie, jakie miała dotychczas. Tylko jedno nie do końca jej się podobało, mieli zbyt ostre wymagania wobec niej. Na pierwszym miejscu, głównie u jej mamy, była szkoła! Oceny poniżej niż 5 nie wchodziły w grę. Nie mogła się umawiać z chłopakami, w tym chodzić na imprezy. Ubiór, nie mógł być wyzywający. I tak Alina stała się grzeczną, dobrze uczącą się dziewczyną.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Gdy tak dziewczyna szykowała gofry na śniadanie, do kuchni wszedł Dave. Dziewczyna od razu się zestresowała. Nie miała kontaktu z chłopcami takimi jak on.


Obrazek


Chłopak podszedł do dziewczyny i zagadał do niej.

*D* Cześć, co robisz?

*A* Yyy…śniadanie – nie wie jak ma się zachować, nawet zapomniała się przywitać.

*D* Dla wszystkich? No i miło by było gdybyś się przywitała – na twarzy Dave'a pojawił się mały uśmiech, zauważył, że Alina się stresuje.

*A* Tak, przepraszam…cześć.

Student uśmiechnął się, spojrzał na zakłopotaną Alinę i poszedł do miejsca, w którym każdy w akademiku się uczy, bądź je.


Obrazek


W ten czas pojawiła się Agnes z Ericą.

*Ag* Hej przystojniaku.

*E* Cześć, co tak ładnie pachnie? Mamy kucharkę?

*D* Witam, panienka dobrych manier, szykuje nam gofry na śniadanie.

*E* No nie gadaj…o kurczę Agnes, tajemnicza brzydula umie gotować, hehe – Erica dobrze wie, że Agnes i gotowanie nie idzie w parze. W sumie sama nie umie dobrze gotować, ale co tam, sarkazm musi być.

*Ag* Nie rozpędzaj się tak, gotowanie o niczym nie świadczy.



Obrazek


Obrazek


Reszta paczki również dołączała.

*N* Już jesteście, cześć.

*T* Heja!

*E* Nie uwierzycie, śniadanko nam się robi, nasza brzydula robi gofry!

*T* No do czegoś się przyda, hehe. Ciekawe, co jeszcze potrafi.

*Ag* Och, dajcie już spokój z tą cnotką! Siadajcie! – ups, chyba ktoś się zdenerwował. No tak, przecież to Agnes powinna być w centrum uwagi!


Obrazek


Grupka przyjaciół już siedziała na swoich miejscach. Zaczęli rozmawiać na temat nadchodzącej imprezy.

*D* Słuchajcie, jest problem. Nie wszyscy będą mogli przyjechać na imprezę.

*Ag* No coś ty, a co jest ważniejszego od naszej imprezy?

*T* Stary, jeszcze powiedz, że we większości dziewczyny.

*E* A po co Ci one?

*D* Nie wiem dokładnie jeszcze, kto zjedzie, ale dużo już osób odmówiło…mają w swoich akademikach imprezy.

*Ag* A w nosie ich mam! Jak będzie potrzeba to i sami się zabawimy!


Obrazek


*Ag* Prawda, misiu?

*D* Pewnie! Nasza paczka jest najlepsza!


Obrazek


*E* A ty Tidus też byś mógł przestać uganiać się za dziewczynami.

*T* Ja? A niby, czemu?

*E* Jakbym ci nie wystarczała…denerwuje mnie to, że lecisz na każdą laskę!

*T* Czego ty ode mnie chcesz?! My nawet nie jesteśmy razem i NIE będziemy! Będę się bawić ile mi dusza zapragnie, pff – nigdy nie traktował Erici na poważanie, w sumie żadnej tak nie traktował. Dziewczyna zawsze miała nadzieję, ale Tidus nie chce się angażować w związki. Dla niego liczy się zabawa.


Obrazek


*N* Dobra, dobra, uspokójcie się, bo robi się gorąco. Kiedy będą te gofry? Głodny jestem.


Obrazek


Alina skończyła już gotować, nałożyła sobie na talerz gofry i poszła do pomieszczenia, w którym aktualnie znajdowała się grupka przyjaciół. Od razu wzrok został skierowany na nią.

*A* Śniadanie już gotowe…jakby ktoś miał ochotę – nieśmiało oznajmiła.


Obrazek


Nie czekając dłużej, Nick poszedł po talerz wypełniony pysznymi goframi. Każdy od razu nałożył sobie na talerz. Alina dumnie siedziała jedząc swoje gofry. Było jej bardzo miło, że z takim apetytem zajadali się posiłkiem, który dla wszystkich przygotowała.


Obrazek


Przyjaciele dalej sobie rozmawiali, a Nick zajadał się dokładką gofrów.


Obrazek


Alina zaś po zjedzeniu zabrała rower i jechała na zajęcia. Niestety nie ma samochodu, nigdy go nie potrzebowała, do teraz. Uczelnia nie znajdowała się zbyt daleko od akademika, ale jednak dojechać trzeba. Jak jest ładna pogoda, to jazda rowerem sama przyjemność, ale w brzydsze pogody, już gorzej.


Obrazek


Czekała w pomieszczeniu, w którym mają zacząć się zajęcia. Nie wiedziała jeszcze, kto będzie je prowadził i tak samo nie wiedziała, z kim będzie na nie chodzić.


Obrazek


Gdy tak rozmyślała do klasy weszła Pani profesor. Wydawała się być miłą osobą.

*P* Widzę, że każdemu spieszy się na moje wykłady. Dzień dobry…

*A* Alina, Alina Faling proszę Pani.

*P* *Witaj Alino. No cóż zaczniemy nauczanie, nie nasza strata, na egzaminie każdy pokaże, na co go stać.


Obrazek


W tym samym czasie studenci zbierają się na zajęcia.

*E* Czekajcie, obcasy mi się wbijają.

*T* Dawaj na bosaka, haha.


Obrazek


W końcu każdy już siedział w samochodzie. Nic nowego, że jadą spóźnieni.


Obrazek


Studenci są już w klasie. Przywitali się i zaczęli zajmować swoje miejsca. Alina widząc osoby z akademika zestresowała się.

*A* No nie, mieszkam z nimi w akademiku a teraz jeszcze mam się z nimi uczyć? – rozmyślała niezbyt zadowolona. Miała nadzieję spotkać tutaj osoby, z którymi mogłaby się zaprzyjaźnić, z którymi nauka będzie samą przyjemnością. Zdążyła zauważyć, że niezbyt za nią przepadają.

*P* Dzień dobry, a jednak raczyliście się wstawić na zajęcia, to dobrze.


Obrazek


Pani Profesor nie przykuwała dużej uwagi do tego czy ktoś słucha ją czy nie. Jest tego zdania, że każdy sam uczy się dla siebie i skoro ktoś ma głęboko w poważaniu to, co chce przekazać już jego problem. Jedno jest pewne nie ma poprawek jak ktoś obleje egzamin.

*E* Psss, brzydula, psss – Erica próbuje zwrócić na siebie uwagę Aliny – Ej, słyszysz mnie? Wołam przecież do ciebie – Alina wie o tym, ale nie chce zajmować się pogaduszkami, woli się skupić na Pani Profesor.

*Ag* Po co wołasz cnotkę?

*E* Nudzi mi się, ale widzę, że nie ma ochoty ze mną pogadać.


Obrazek


Tidus słyszał jak Erica zaczepiała Alinę. I nie spodobało mu się, że Alina olewała Ericę.
*T* Głucha jesteś czy co?

*E* Raczej głupia!

*A* Macie do mnie jakiś problem? Zostawcie mnie w spokoju – zdenerwowała się na słowa Erici i Tidusa.


Obrazek


*P* Moi drodzy nie chcecie mnie słuchać to nie słuchajcie, ale więcej szacunku miejcie do siebie.


Obrazek


Dave nie zwracał uwagi na docinki przyjaciół w stronę Aliny, wolał się jej przyglądać.

*D* Dziwna dziewczyna, muszę ją bliżej poznać – cały czas rozmyślał o jej inności.


Obrazek


Zajęcia się kończą. Studenci zaczęli się już rozchodzić, ale w tym momencie Pani profesor zawołała ich.

*P* Moi drodzy, zanim wyjdziecie chcę Was o coś poprosić. Chciałabym abyście w parach zrobili projekty. Temat dotyczącego projektu zostawiam Wam. Macie go zrobić w ciągu 3 tygodni, myślę, że to wystarczający czas. Dziękuję, możecie się rozejść.


Obrazek


Każdy już się rozszedł, ale Dave postanowił porozmawiać z Aliną.

*D* Możesz na słówko?

*A* Tak.

*D* Będziemy robić razem projekt.

*A* Yyy...razem? Wolałabym sama.


Obrazek


*D* Daj spokój, coś taka samotnica? Razem jest wygodniej.

*A* Dobra, ale wiedz, że sobie bardzo cenię naukę i mam zamiar ten projekt wykonać jak najlepiej. Nie obchodzą mnie żadne flirty…

*D* Spokojnie, chcę tylko wykonać projekt – przerwał jej, gdy Alina na wdechu zaczęła stawiać warunki – W domu omówimy, o czym będziemy go robić, teraz spadam.

*A* Dobrze – nie była do końca pewna czy dobrze zrobiła godząc się robić ten projekt z Davem, ale też przydałaby się jej pomoc.


Obrazek


Obrazek


Gdy Alina wróciła do akademika czekała na nią już Agnes.
Dowiedziała się od Dave’a, że robi projekt z Aliną. Bardzo się zdenerwowała, bo to ona chciała z nim go robić.

*Ag* A ty, czego chcesz od Dave’a, co?

*A* Nie rozumiem, o czym mówisz?

*Ag* O czym ja mówię? Jesteś taka głupia czy tylko udajesz? Chodzi o ten głupi projekt!

*A* Wybacz, ale sam zaproponował abym go z nim robiła, jak chcesz z nim robić to go rób.


Obrazek


*Ag* Myślisz, że takie coś zainteresowało mego faceta? Jesteś tak brzydka, że uwierz, nic go nie interesujesz! Hahah.

*A* Nic nie chce od twojego chłopaka, zostaw mnie w spokoju. Po za tym skoro jest twoim facetem to, po co chce robić ze mną projekt, co?


Obrazek


*Ag* Lepiej uważaj, co mówisz głupia cnotko! – zdenerwowana słowami Aliny odeszła – Jeszcze mnie nie znasz i lepiej żebyś uważała!


Obrazek


Alina zmartwiła się zachowaniem Agnes w stosunku do niej. Przestraszyła się jej groźbą.

*A* No to zaczynają się schody…


Obrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: On, Ona i Ja

Postautor: PoProstuAnia » 17 cze 2015, 14:23

Cóż za irytująca paczka czystej głupoty. No może poza Dave'm i Nickiem. Szczerze mówiąc to miałam większe oczekiwania w stosunku do Agnes, jej wygląd nie sugerował, że będzie aż tak płytką osobą..
Relacja bez zaskoczeń, wszystko toczy się tak jak każdy by się tego spodziewał, no ale liczę na to, że jeszcze nas zaskoczysz, wiem, że potrafisz :D miło się to czyta, no i Alina wygląda już o niebo lepiej.
Tylko ta uczelnia wydaje się być strasznie pusta, czy tam nikogo poza naszymi bohaterami nie ma? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 17 cze 2015, 16:08

Dziękuję za komentarz :)

Na razie nudno, na razie ;)

Co do pustków na uczelni...bo to jest tak, ja musiałam "stworzyć" miejsce studenckie. Nie prowadzę relacji w prawdziwym mieście studenckim, a za tym idzie, że nie są tak na serio na studiach...
Nie dałoby się wyjechać tyloma simami na raz i prowadzić tam relacji (być może idzie, ale ja nie potrafię). Dlatego na studiach są moi simowie, a miastowi chodzą owszem, ale bardziej pozwiedzać i to wszystko...
Być może ktoś tam z miasta na uczelni, w klasie, się pojawi, ale szału nie będzie...

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: On, Ona i Ja

Postautor: PoProstuAnia » 17 cze 2015, 16:49

Uuu, to bardzo niedobrze szczerze mówiąc. Całkiem niedawno grałam grupką pięciu studentów, więc nie rozumiem, czemu Twoja szóstka miałaby nie dać rady.. Na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad zrobieniem czegoś z tym, może stworzeniem zapisu od nowa, póki jeszcze można, bo naprawdę lipnie to wygląda. A społeczność studencka w trójce jest naprawdę fajna :D
Szczególnie wykłady, na których są tylko Twoi Simowie wyglądają lipnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 17 cze 2015, 18:41

Jeśli jutro będę miała czas, to sprawdzę czy się uda...
Bo szczerze brakuje mi simów i muszę kombinować z nimi :P
Np. Pani profesor, sama nią kieruję, bo tak nie miałby, kto prowadzić zajęć :D

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Pacyfka » 17 cze 2015, 18:45

Ja tam się spodziewałam że Agnes będzie mściwym pustostanem.
Włosy Aliny, lepsze, ale nadal wyglądają dziwne, zwłaszcza przy jej odcieniu skóry :P No i ten babciny kok, ale może zmieni swój "look" za jakiś czas ;)
No i zgodzę się z tym że brak innych studentów, trochę ujmuje klimatu.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości