On, Ona i Ja

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 26 lip 2015, 20:31

Dziękuję za komentarz :)

Jeszcze trochę relacji zostało, ale fakt faktem brniemy ku końcowi...

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Lenna » 26 lip 2015, 22:08

Wow, super relacja :P
Teraz mi tak trochę szkoda Dave'a... Widać, że się zmienił, może nawet z tego związku coś by wyszło? A teraz przez Agnes Alina go znienawidzi :/
Z drugiej strony, bezpieczniej dla Aliny byłoby być z Nickiem xD
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 27 lip 2015, 13:07

Dziękuję za komentarz :)



Alina siedziała w swoim pokoju na kanapie zapłakana. Była totalnie załamana tym, co usłyszała…

Zawsze chciała wyjechać na studia, zacząć tak ważną edukację. Teraz żałuje, że w ogóle się tutaj, w Twinbrook, pojawiła. Zawsze się dobrze uczyła, jej celem było dostanie się na dobre studia, dzięki którym osiągnie w życiu bardzo dobre wykształcenie. Marzyła o dobrze płatnej pracy, a zamiast tego, dostała niezłą lekcję życia. Lekcję, w której straciła zaufanie do ludzi.

Samanta była dla Aliny, tutaj, najbliższą osobą, zawsze była przy niej, gdy Alina jej potrzebowała. Tym razem również mogła na nią liczyć.

*S* Alina? – ostrożnie podeszła do niej i zagadała. Wiedziała, że dziewczyna jest w totalnej rozsypce. Samanta czuła się winna tego, że Alina dzisiaj się tak czuje, bo to ona namówiła dziewczynę, aby jechała z Dave’m na te wakacje, to ona namówiła ją, aby z nim się spotykała. Nie wiedziała, że tak to się skończy, że Dave miał zamiar wykorzystać Alinę…

*A* Zostaw mnie samą – szloch – Proszę.

*S* Nie zostawię Cię, wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Alina zamiast odpowiedzieć załkała, nie potrafiła powstrzymać łez, tyle bólu miała w sobie…


Obrazek


*S* Przepraszam, to moja wina, nie powinnam cię pchać w jego ramiona. Ten drań zapłaci za to, co zrobił.

*A* To nie jest twoja wina, sama chciałam – szloch - byłam głupia, że mu uwierzyłam – szloch.


Obrazek


*S* Ciii…już więcej ciebie nie skrzywdzi. Stało się, ale to nie znaczy, że teraz masz przez cały czas przez niego płakać. Musisz być silna…


Obrazek


*A* Ty nie rozumiesz…ja…

*S* Nie martw się, wszystko się ułoży, skup się na studiach tak jak wcześniej…

*A* Ale ja się w nim zakochałam – szloch – uwierzyłam, że on również coś do mnie czuje, to tak bardzo boli.

*S* Tak mi przykro…pomogę ci o nim zapomnieć. Zajmiemy się nauką, nie będziesz na niego zwracać uwagi...


Obrazek


*A* Ja tak nie potrafię. Muszę wyjechać, muszę…

*S* Jak to wyjechać?

*A* Samanta, muszę przemyśleć to wszystko.

*S* A studia?

*A* Nie mogę teraz się uczyć, chodzić z nim na wykłady, nie mogę, rozumiesz? Muszę wyjechać, chociaż na tydzień.

*S* Gdzie pojedziesz?

*A* Pojadę do domu, do rodziców. Nie mogę tutaj zostać…

*S* Rozumiem...gdy będziesz potrzebować pogadać, znasz mój numer.

*A* Dziękuję, kochana jesteś.


Obrazek


Obrazek


Dave był wściekły, że jego przyjaciele postawili się przeciwko niemu.

*D* Jesteście zadowoleni?

*Ag* Och, daj spokój.

*D* Zawiodłem się na tobie Nick, myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi.

*N* A ty jesteś zadowolony ze swojego planu? Nie widzisz jak ty krzywdzisz te wszystkie dziewczyny?

*D* Ty nic nie rozumiesz…


Obrazek


Nie chcąc prowadzić dłużej konwersacji, Dave poszedł do swojego pokoju. Zaczął malować. Lubi to robić, tak wyładowuje swoje złe emocje.


Obrazek


Obrazek


Agnes jednak nie daje za wygraną. Teraz, gdy Dave został skłócony z Aliną, próbuje go przekonać do siebie.

*Ag* Dave? Możemy porozmawiać?

*D* Nie mam ochoty, zostaw mnie w spokoju.

*Ag* Nie bądź taki dla mnie, zawsze byliśmy sobie bliscy…


Obrazek


*D* Czego ty chcesz? Mało ci? – wtrącił się w słowa Agnes. Nie czuje do niej nic, nigdy nie czuł. Uważał Agnes za przyjaciółkę z korzyściami, nigdy nie chciał czegoś więcej.


Obrazek


*Ag* Nie złość się. Za bardzo skupiłeś się na tej całej Alinie, przecież ona tak naprawdę nie jest warta ciebie. Nie pasujecie do siebie.

*D* Nie jest warta, mnie? Alina jest najbardziej wartościową osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. To ona nie zasługuje na mnie!


Obrazek


*Ag* Ona nigdy ci nie da tego, czego ja mogę dać. Po co ci taka dziewoja?

*D* Ty możesz oferować mi tylko swoją głupotę, szkoda mojego czasu na ciebie!


Obrazek


Agnes w tym momencie się bardzo zezłościła. Słowa, które wypowiedział wobec niej Dave, upokorzyły ją.

*Ag* Jesteś głupi, Dave! Jesteś bardzo głupi i za to zapłacisz!

*D* Jesteś nie poważna! Ty jesteś chora!

*Ag* Zemszczę się, rozumiesz!? Zemszczę się!


Obrazek


Wściekła Agnes po wykrzyczanych groźbach, wyszła z pokoju Dave’a.

*Ag* Nienawidzę ciebie, Alino! To wszystko twoja wina! – rozmyślała.


Obrazek


Minęły 3 tygodnie. Była już jesień, która rozkręciła się na dobre. Deszcz często padał, liście opadały z drzew. Chłód, który panował, był coraz bardziej odczuwalny.

Alina miała wyjechać na tydzień, ale postanowiła, że zostanie w domu rodzinnym przez 2 tygodnie. Bardzo dobrze jej to zrobiło. Wróciła na studia z pewnością siebie. Lecz, gdy zobaczyła Dave’a wszystko wróciło, dlatego unikała go przez ostatni tydzień.

Chłopak jednak nie chciał odpuścić, musiał z Aliną w końcu porozmawiać. Wiedząc, że dziewczyna była w bibliotece, poszedł za nią. Nie mógł dłużej znosić, że Alina go unikała. Chciał jej wszystko wytłumaczyć, przeprosić, pogodzić się…


Obrazek


*A* Co ty tutaj robisz?

*D* Chcę porozmawiać.

*A* Nie mamy, o czym.

*D* Tak dłużej się nie da Alina, wiesz o tym?

*A* Nie chcę mieć nic z tobą wspólnego!

*D* nieprawda, nie zaprzeczaj sama sobie.


Obrazek


Alina nie wiedząc, co odpowiedzieć, wyminęła Dave kierując się do domu. Nie chciała z nim rozmawiać.

*D* Będziesz tak cały czas uciekać? Ja nie odpuszczę.

*A* Nie uciekam.

*D* Uciekasz.


Obrazek


*A* Nie uciekam, ja po prostu nie chce Cię znać, rozumiesz?

*D* Dlaczego nie chcesz mnie wysłuchać? Dlaczego nie chcesz dać mi szansy wytłumaczyć się?

*A* Słucham, mów.

Chłopak słysząc zgodę dziewczyny na wytłumaczenie się, wypuścił powietrze z ulgą i zaczął mówić…

*D* Owszem, miałem głupi plan wobec ciebie, ale w pewnym momencie zrezygnowałem z niego. Przepraszam cię za to, że w ogóle takie coś wymyśliłem, że chciałem ciebie wykorzystać. Nawet nie wiesz jak mi z tym źle. W moim życiu wiele się działo, przez to nie potrafię być inny, dobry. Zawsze krzywdziłem, ale odkąd poznałem ciebie, zbliżyłem się… - bardzo ciężko jest mu się zwierzyć, nigdy tego nie robił. Zawsze był skryty…łatwiej było mu okazać złość – daj mi szansę.
*A* Dave, ja nie jestem zabawką, ja mam uczucia, rozumiesz? Nawet nie wiesz jak mnie to zabolało, wieść, że mnie chciałeś wykorzystać. Ja ci zaufałam, myślałam, że znaczę dla ciebie tyle, co ty dla mnie. Myliłam się.

*D* Przepraszam, na prawdę przepraszam. Spróbujmy jeszcze raz, chce zdobyć twoje zaufanie ponownie.

*A* Skoro chcesz zdobyć moje zaufanie, to przestań mieć tajemnice. Tak się nie uda zbudować związku, nie możesz mnie oszukiwać, nie możesz…



Obrazek


Obrazek


Obrazek


*D* Ty nie rozumiesz! – Dave wie, że powinien być szczery wobec Aliny, ale to, co przeżył, było bolesne dla niego. Przez to, co się wydarzyło w jego życiu jest taki, jaki jest, bardzo odbiło się to na jego psychice…dlatego zdenerwowało go to, że Alina na niego naciska – nie wiesz, co w życiu przeszedłem!

*A* Ale, jak mam ciebie zrozumieć skoro ty nie chcesz mi powiedzieć? Nie tłum tego w sobie, to cię niszczy! Pozwól sobie pomóc!

*D* Co mam ci powiedzieć!? To, że mój ojciec miał nas w nosie!? To, że mój ojciec upijał się każdego dnia, a potem znęcał się nad moją matką!? To, że bił ją do nieprzytomności!?

*A* Dave…

*D* A ja, głupi dzieciak, zamiast pomóc, stałem i patrzałem jak ten tyran krzywdził matkę, nie potrafiłem pomóc. W bezsilności uciekałem do pokoju! Byłem tchórzem! Dzisiaj moja matka leczy się z depresji! A ON? Stał się wielkim biznesmenem i przypomniał sobie nagle o mnie! Chce teraz kierować moim życiem! A Ja, nie chcąc tkwić w tym g.wnie, uciekłem na te cholerne studia! Nie chcę patrzeć jak moja matka cierpi...powinienem być przy niej, ale nie potrafię!


Obrazek


Alina stała i nie dowierzała. Nie wiedziała, co powiedzieć. Dave natomiast, podszedł do niej bliżej i głosem pełnym złości, żalu wypowiedział…

*D* Nie wiesz jak to jest widzieć matkę we krwi nie przytomną, nie wiesz, bo masz rodziców, którzy ciebie kochają, którzy siebie kochają…ja tego nigdy nie miałem.

*A* Dave…ja…

*D* Nie trudź się.


Obrazek


Alina stała i patrzyła jak Dave odchodzi. Miała w sobie wielki żal, że doprowadziła do tego jak teraz się czuł. Wiele razy jej mówił, że nie chce rozmawiać o rodzinie, ale ona uparta chciała, aby nie miał przed nią tajemnic. Teraz tego żałuje, nie powinna wymuszać na nim mówienie o swoim problemie, nie powinna się wtrącać w jego życie.


Obrazek


*A* Przepraszam – wypowiedziała szeptem, a łza mimowolnie spłynęła po jej policzku.


Obrazek


Nie chciałam abyście dłużej czekali, dlatego na szybkiego w przerwach pisałam i wklejałam fotki. Przepraszam jak są błędy, później się nimi zajmę.

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 27 lip 2015, 14:27

Alina dobrze zrobiła, wyjeżdżając na jakiś czas. Z jej talentem do wkuwania szybko nadrobi zaległości. ;)
Agnes na wszystkich po kolei musi się wyżywać. :D Teraz na tapetę trafił Dave... Ciekawe, jaki numer nasza wiedźma wymyśli dla niego. :P
Dave faktycznie nie miał wesołego życia. :| Z jednej strony dobrze by było, gdyby Alina pomogła mu w poradzeniu sobie z przeszłością, ale głosy w mojej głowie mówią, że Alina powinna być z Nickiem... Bo trudne dzieciństwo nie usprawiedliwia bycia palantem. <_<
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 28 lip 2015, 18:59

Dziękuję za komentarz :)

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 29 lip 2015, 13:37

Mimo wszystko wciąż nie ufam Dave'owi i mam nadzieje, że nie zejdzie się z Aliną. W ogóle według mnie dziewczyna powinna teraz kompletnie odizolować się od tego towarzystwa.., no ale wiem, że to na pewno się nie wydarzy :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Mint » 30 lip 2015, 17:01

Ja wolę żeby była z Davem. Nick jest taki bez charakteru.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 05 sie 2015, 10:17

Dziękuję za komentarze :)

Do końca tygodnia nie dam rady dać fotorelacji...ale w następnym tygodniu będzie na pewno i też postaram się wtedy szybciej dodawać kolejne relacje...

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 10 sie 2015, 9:12

No proszę, Dave zawsze wydawał się skończonym łajdakiem, a teraz nawet mu współczuję. I wierzę, że nie skrzywdziłby Aliny. Czyli mamy nowy potencjalny czarny charakter? Agnes? Widać, nieźle się wkurzyła i na pewno wywinie coś paskudnego...

Relacja, jak zwykle, bardzo ciekawa, a na zdjęcia zawsze miło się patrzy. :)
Czekam na kolejną.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 11 sie 2015, 10:01

Dziękuję za komentarz :)


Wyczerpujące wykłady dobiegły końca, Alina szła do akademika. Nick cały czas czekał na ten moment, gdyż chciał z dziewczyną porozmawiać. Gdy zobaczył Alinę od razu pobiegł wołając do niej.

*N* Alina, zaczekaj!


Obrazek


Taka prawda, że Alina nie miała zbytnio ochoty rozmawiać o zdarzeniu, w którym dowiedziała się, że Dave ją oszukiwał…
Nie chciała już z nikim o tym rozmawiać. Czuła, że Nick nie odpuści i wspomni o tym.

*N* Alina, możemy porozmawiać?

*A* Wiesz, mam dużo nauki i…

*N* Nie zajmie nam to dużo czasu. Daj mi, chociaż 5 minut.

*A* Dobrze, porozmawiajmy.


Obrazek


Nick i Alina siedzieli na ławce w parku studenckim. Z początku rozmowa była przyjemna, na luzie, ale tak jak podejrzewała Alina, Nick zaczął mówić o Dave’ie.

*N* Żałuję, że nie powiedziałem tobie o tym wszystkim szybciej. Źle się z tym czuję.

*A* Nick, proszę cię, nie chcę o tym rozmawiać!

*N* Ty go kochasz, prawda?

*A* Nick…posłuchaj…

*N* Wiem, że go kochasz. On nie jest ciebie wart.

*A* Od kiedy ty wiesz, kto jest mnie wart a kto nie? Nick, Dave mnie okłamał, ale zrozumiałam, dlaczego taki jest. Chcę mu pomóc.

*N* Nic nie tłumaczy, żeby się tak zachowywać. On zawsze się bawił dziewczynami, miał w nosie, że one przez niego cierpiały.

*A* Wiem, ale zrozum, że on nie miał dobrego wzorca. Ojciec Dave’a nie nauczył szacunku do kobiet, pokazał inną stronę, tą złą. Wiem, że może być inny.

*N* Jesteś dla niego za dobra, nie mogę zrozumieć, dlaczego go dalej bronisz? Ja bym nigdy nie pozwolił abyś prze ze mnie płakała.

*A* Wiem…jesteś wspaniałym chłopakiem. Twoja wybranka będzie szczęściarą.

*N* Możesz nią być ty.

*A* Nick…dużo dla mnie znaczysz. Bardzo Cię lubię…ale jako przyjaciela. Bardzo mi zależy abyśmy byli przyjaciółmi.

*N* I nikim więcej?

*A* Nie utrudniaj, proszę.

*N* Nie chcę Cię stracić, ale nie wiem czy potrafię być dla ciebie tylko przyjacielem.

*A* Spróbuj, nie odwracaj się ode mnie.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Nastała niezręczna cisza. Nick liczył na coś więcej. Zakochał się w Alinie, a teraz musi się pogodzić z tym, że zostaną jedynie tylko przyjaciółmi. Jak mówi przysłowie „Serce nie sługa”… Alina dała mu znać, że nic więcej miedzy nimi nie będzie i pomimo że to boli, musi się z tym pogodzić.


Obrazek


Mieli rozmawiać przez 5 minut, a przedłużyło się to do godziny. Czas wracać do akademika, mają teraz napięty tydzień i trzeba się pouczyć.

*N* Co robisz w sobotę?

*A* Mam zamiar się uczyć.

*N* Mały wypad na ciastko się należy, oczywiście, jako przyjaciele – Nick nie chce się odsunąć od Aliny. Chce, żeby byli przyjaciółmi? To będą. Jednak Nick nie da za wygraną, liczy, że Alina przekona się do niego i będą razem. Tylko słabi się poddają.

*A* Dobrze.


Obrazek


Dave i Tidus grając sami w tenisa stołowego, mieli okazję pogadać.

*T* Myślisz, że ci wybaczy?

*D* Mam taką nadzieję.

*T* Nick chyba chce ci odbić dziewczynę.

*D* Ona i tak woli mnie…kocha mnie, czuję to.

*T* Powiem ci, że nie znałem cię od tej strony tzn. nigdy się nie angażowałeś.

*D* Nie wiem czy chcę się angażować, ale też nie chcę z Aliny zrezygnować.

*T* Ja tam się wolę bawić.

*D* Alina jest inna, warto się jej poświęcić.

*T* A co z Agnes?

*D* To już inna bajka, odkąd jesteśmy tutaj, dziwnie się zachowuje. Szczerze? Zachowuje się jak wariatka.

*T* Też to zauważyłem i wolę się trzymać od niej i jej „pieska” z dala.


Obrazek


Obrazek


Gdy Tidus i Dave rozmawiali, dołączył do nich Nick.

*N* Dave, możemy pogadać?

*D* Nick, zapomnijmy o tej całej sytuacji. Zagraj z nami – Dave tak naprawdę nie chce się kłócić z Nickiem. Jest jego najlepszym przyjacielem i nikt tego nie powinien zepsuć. Wie, że i tak Alina będzie jego, a przyjaciela takiego jak Nick? Nie warto stracić.


Obrazek


Alina i Samanta uczyły się, niebawem mają pierwszy egzamin i trzeba się przygotować.

*A* Samanta?

*S* Tak?

*A* Rozmawiałam dzisiaj z Nickiem.

*S* I?

*A* On się we mnie kocha.

*S* Tak myślałam, warto na niego zwrócić uwagę, na pewno jest lepszy niż ten cały Dave.

*A* No właśnie i tu jest problem, bo ja go bardzo lubię, ale jako przyjaciela. Powiedziałam mu o tym i nie wiem…niby się zgodził… Ach, to wszystko jest takie trudne. Przed studiami nie myślałam o chłopakach, zawsze dla mnie była ważna tylko nauka, a teraz? Dave, Nick…nie wiem, co mam robić? Z jednej strony nie chce skrzywdzić Nicka, ale z drugiej strony też nie chce go okłamywać, bo wiem, że nic więcej nie będę mogła mu oferować prócz przyjaźni. Natomiast Dave? Dave’a kocham, ale mnie okłamał, chciał tylko się zabawić i nie powinnam z nim być, ale też nie miał lekko w życiu i wiem, że mogę mu pomóc, bo on tak na prawdę coś czuje do mnie, wiem to.

*S* No ci powiem, nie zazdroszczę ci.

*A* Ja sobie też nie.


Obrazek


Obrazek


Agnes i Erica lubią po zajęciach robić wypady na miasto i też tym razem tak się stało. Nie mogły sobie również odmówić słodkiego. Agnes zamówiła ciastko, a Erica babeczkę.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Agnes lubi się z kogoś naśmiewać i tym razem nie odpuściła sobie...

*Ag* Widzisz tych kujonów? Po co tyle się uczyć? Szkoda życia na to.


Obrazek


Erica nie skomentowała tego, ostatnio coraz mniej jej podoba się zachowanie Agnes. W liceum naśmiewały się z innych. Teraz jakoś nie ma ochoty. Przez ostatnie zagrania Agnes, Erica czuje do niej niechęć.

*Ag* A ty, co? Humoru nie masz? Tidus cię nie zadowala? Hehe.

*E* Wiesz, co Agnes? Zamknij się!


Obrazek


Gdy Agnes usłyszała słowa Erici skierowane do niej, zakrztusiła się.


Obrazek


*Ag* Co ty powiedziałaś?!

*E* To, co słyszałaś. Zamknij się.

*Ag* Chwila, chwila… czy cię pogięło?


Obrazek


*E* Nie, ja w końcu zrozumiałam, że byłam głupia zadając się z tobą! Nie chcę się wyśmiewać z kogoś, nie chce już robić żadnych intryg, mam tego dość! Chcę mieć przyjaciół a nie wrogów!

*Ag* Przecież jestem twoją przyjaciółką! Więc, o co chodzi?!

*E* Nie, ja nie chce takich przyjaciół! Jesteś fałszywa!

*Ag* Masz rację, jesteś głupia! Mi też nie potrzebne takie ciapy jak TY! Jeszcze przyjdziesz do mnie, zobaczysz!


Obrazek


Obrazek


Zdenerwowana Agnes wyszła z kawiarni zostawiając Ericę.

*E* Nie mam takiego zamiaru, jesteś zepsuta Agnes.


Obrazek


Alina nie mogła o niczym innym myśleć jak tylko o Dave’ie. Po tym jak powiedział jej, co przeszedł w życiu, obwiniała się. Czuła, że musi z nim porozmawiać.

*A* Dave?

*D* Alina?

*A* Możemy porozmawiać?

*D* Jasne.


Obrazek


Po chwili siedzieli na ławeczce, która znajdowała się w siłowni.

*D* Może ja zacznę? Jeszcze raz chciałem cię bardzo przeprosić, jest mi z tym źle.

*A* To nie twoja wina, to wina twojego ojca.

*D* Nie chce o nim rozmawiać...przepraszam, że wybuchłem wtedy. Przerosło mnie to wszystko.

*A* Dobrze, nie rozmawiajmy o nim, ale wiedz, że nie zostawię ciebie z tym wszystkim. Chcę ci pomóc.


Obrazek


Obrazek


*D* Alina, wystarczy jak będziesz przy mnie. Czuję…nie wiem…jesteś…

*A* Tak?


Obrazek


*D* Potrzebuję ciebie, nie zostawiaj mnie. Moje życie nabrało sens, kiedy ciebie spotkałem.

*A* Ja też ciebie potrzebuję.


Obrazek


Obrazek


Wiem, niektórzy oczekiwali, że Alina będzie z Nickiem, ale od początku miało być tak jak jest teraz…
Nie lubię zmieniać fabuły…też prawda taka, że gdybym przedstawiała w relacji to, co byście chcieli? Nie miałoby większego sensu czytania/oglądania tego wszystkiego…


W następnej relacji będzie akcja, o której wspominałam :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 11 sie 2015, 10:33

Przydałby się znowu jakiś nieoczekiwany zwrot akcji, bo pomału robi się z tego miłosna telenowela. :P
Dobrze, że Erica przejrzała i nie jest już przyjaciółką Agnes. Tacy jak ona nie powinni mieć przyjaciół.
Ja tam nie kibicowałem Nickowi i Alinie, więc nie robi, że nie będą razem. Mam nadzieję, że ułoży jej się z Dave'm, bo pasują do siebie. Przekonałem się do tego gościa. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 11 sie 2015, 10:39

Dziękuję za komentarz :)

W takim razie spodoba Ci się kolejna relacja...będzie akcja! :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 11 sie 2015, 10:56

Czekam więc z niecierpliwością. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 11 sie 2015, 11:31

Biedny Nick. ;( Te oczka smutnego psiaka sprawiają, że jest mi go jeszcze bardziej żal. Kiedy o nim myślę, przypomina mi się powiedzenie "zawsze druhna, nigdy panna młoda". :D

Kiedy Agnes wreszcie zauważy, że przez jej paskudne zachowanie wszyscy się od niej odwrócili? Liczę na jakąś akcję, która da jej popalić. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 12 sie 2015, 13:47

Skoro miałaś coś zaplanowane to nie ma sensu wszystkiego zmieniać ze względu na nas.
Jak patrzą na tą jesień to jakoś chłodniej mi się robi.. soft9
Nie mogę się doczekać tej "akcji" w następnej relacji ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Lenna » 14 sie 2015, 22:33

A mnie się podoba związek Aliny i Dave'a :curious: W przedziwny sposób pasują do siebie XD
Tylko trochę szkoda Nicka, no ale cóż :(
Nie mogę się doczekać tej "akcji" :D
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 15 sie 2015, 16:09

Dziękuję za komentarze :)

Minął tydzień. Studenci byli po pierwszym egzaminie. Wyniki były pozytywne, ale nie każdego na takim poziomie jak Aliny. Dziewczyna była z siebie dumna, a rodzice jeszcze bardziej. Aby uczcić sukces Aliny, dziewczyna jutro, w sobotę, jedzie do domu rodzinnego.

Dave i Alina wybrali się na spacer. Od dnia, w który się pogodzili mieli bardzo dobre relacje.


Obrazek


*D* Paul wyprawia dzisiaj niezłą imprezę, wybierzemy się?

*A* Nie wiem czy mam ochotę, muszę jeszcze się spakować.

*D* Każdy tam będzie. Trzeba uczcić zdanie pierwszych egzaminów.

*A* A o której ma być?

*D* O 20. Zdążysz się spakować, rozerwijmy się.

*A* Pomyślę jeszcze, ale jakoś nie mam ochoty na duże imprezy.

*D* Ok.


Obrazek


Dave i Alina uwielbiali się wygłupiać, niekiedy zachowywali się jak małe dzieci…tak dobrze czuli się w swoim towarzystwie.


Obrazek


Obrazek


*D* Jesteś wspaniałą dziewczyną.

*A* A ty wspaniałym chłopakiem.

*D* Taaa, z niepoukładanym życiem.

*A* To, co było? Już minęło… teraz trzeba żyć przyszłością.

*D* Chcę żyć w niej tylko z tobą.


Obrazek


Obrazek


Niestety Dave i Alina nie byli sami. Agnes ich cały czas obserwowała. Nie mogła znieść wieści, że ze sobą chodzą. Obiecała sobie, że zepsuje ten związek. Doprowadzi do jego końca, choćby miała podjąć się najgorszego.


Obrazek


*Ag* Nacieszcie się, niedługo będzie płacz.


Obrazek


Po powrocie ze spaceru, Alina szła odpocząć do pokoju. Samanta też tam była.

*S* Słyszałaś o imprezie?

*A* Tak tak, Dave mi mówił, ale nie mam ochoty się na nią wybierać.


Obrazek


*S* No nie daj się prosić, to największa impreza! U Paula są najlepsze, nie może cię tam nie być.

*A* Samanta, znasz moje podejście do imprez. Może się nieco zmieniłam, ale to nie znaczy, że będę imprezować, poza tym jadę do rodziców i wolałabym być wypoczęta. Wiesz, co by było gdybym przyjechała do nich po nocnym imprezowaniu?

*S* Tak, wiem…szkoda.


Obrazek


W tym czasie Alina dostała sms ‘a.

Kotku, bądź o 20 przy ognisku akademickim. Spędzimy miło wieczór, we dwoje. Dave.

*A* Dave napisał.

*S* No tak, Dave. I co tam naskrobał?

*A* Dziwne, dzisiaj namawiał mnie na imprezę, a teraz pisze, że chce żebyśmy razem spędzili wieczór?


Obrazek


*S* Romantyk się zrobił?

*A* Wiem, że go nie lubisz, ale proszę cię zaakceptuj nasz związek.

*S* Alina, tu ziemia. Po tym, co ci zrobił, jak mam go zaakceptować?

*A* Zapomnij już o tym, jesteśmy teraz szczęśliwi.

*S* Sraty taty, taki człowiek się od tak nie zmienia.

*A* Mylisz się!


Obrazek


Obrazek


*A* Samanta, dlaczego się kłócimy? Ja jestem szczęśliwa z Dave’m, ty jesteś szczęśliwa z Robertem. Nie wtrącajmy się w nasze związki.

*S* Masz rację, przepraszam.

*A* Dobra, czas się szykować, ja na randkę, a ty na imprezę!

*S* Zapowiada się udana noc! – niestety nie dla każdego…


Obrazek


Obrazek


Alina przyszła o 20 w umówione miejsce, tak jak napisał Dave. Jednak go tam nie było...

*A* Dziwne, gdzie on jest? Powinien tu być?


Obrazek


Dave'a nie miało być, bo sms ‘a napisała Agnes.


Obrazek


*Ag* Jesteś taka głupia, Alinko.


Obrazek


*Ag* W końcu same, tak długo na tę chwilę czekałam.

*A* Agnes? Co ty tutaj robisz? Dlaczego trzymasz nóż?

*Ag* Ach, widzisz kochaniutka, odkąd tu przyjechałaś wszystko się zepsuło. Ja i Dave zawsze byliśmy razem, a teraz odsunął mnie od siebie i jest z tobą. Nie tak to miało być. Pomyślałam sobie, że czas to zmienić. Trzeba wyeliminować wroga!

*A* Nie rób nic głupiego…proszę…

*Ag* Głupiego?! To ty się wepchałaś w NASZE życie! To TY odebrałaś mi Dave’a! Więc kto zaczął?!

*A* Agnes, proszę cię…porozmawiajmy na spokojnie, dogadajmy się.

*Ag* Dogadajmy się?! Nawet nie wiesz jak ja cię nienawidzę!


Obrazek


Nie czekając dłużej, Agnes zaatakowała Alinę.

*A* Aaa!


Obrazek


Dave czekał na imprezie u Paula za Aliną, ale gdy zobaczył tylko Samantę, zaniepokoił się. Samanta widząc go również się zdziwiła. Powiedziała chłopakowi, że Alina w akademiku na niego czeka, że pisał do niej sms ‘a w sprawie randki. Wtedy zrozumiał, że musi jak najszybciej znaleźć się w akademiku. Gdy zobaczył jak Agnes atakuje Alinę zerwał się w szybki bieg.

*D* Agnes, NIE!


Obrazek


Niestety za późno, Agnes dźgnęła nożem Alinę w brzuch.

*D* Coś ty zrobiła?!

*Ag* Mówiłam, że się zemszczę!

*A* D-dave…


Obrazek


Dave widząc słabnącą Alinę od razu do niej podszedł i podtrzymał ją. Agnes natomiast uciekła. Chłopak widząc nieprzytomną dziewczynę, czuł jak jego życie traci sens.


Obrazek


*D* Nie umieraj, wytrzymaj! Nie zostawiaj mnie! Proszę…


Obrazek


Agnes się zemściła, tak jak obiecała :(
Czy Alina przeżyje? Tego dowiecie się w kolejnej relacji, ostatniej relacji.


Tak, więc czeka nas jeszcze 1 relacja + zakończenie.

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 15 sie 2015, 16:46

Wow, Agnes naprawdę ma ze sobą problem. :wat: Mam nadzieję, że Alina przeżyje... Gdyby jej się nie udało, Dave chyba już kompletnie by się załamał. ;(
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 15 sie 2015, 18:00

No wiecie co... żeby od razu z nożem wyskakiwać?! Szok! Ale właśnie takiego zwrotu akcji oczekiwałem! :D
Ciekawe czy Agnes ucieknie, czy pójdzie siedzieć, czy co. No i co z Aliną...? Liczę, że wróci do zdrowia.
Szkoda, że niedługo koniec.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 16 sie 2015, 16:54

Czyli już za niedługo koniec? :( Mam nadzieje, że masz już w planach kolejną relacje.. :unsure:

Teraz tak myślę i w sumie dochodzę do wniosku, że Alina oraz Dave bardzo ładnie razem wyglądają i im kibicuję!
Mam nadzieje, że Agnes za to co zrobiła zostanie odpowiednio ukarana i oczywiście nie wyobrażam sobie śmierci głównej bohaterki relacji.. ;(
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości