On, Ona i Ja

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Lenna » 16 sie 2015, 17:56

No teraz to ja już nie mogę się doczekać następnej części, muszę wiedzieć czy Alina przeżyje! :(
W ogóle to nie spodziewałam się czegoś takiego po Agnes!
Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i Alina będzie z Dave'em :)
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 17 sie 2015, 15:38

Dziękuję za komentarze :)

Co do kolejnej fotorelacji, tak będzie na pewno, ale na razie zrobię sobie przerwę ;)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 20 sie 2015, 13:40

Dwa dni, dwa od śmierci Aliny.

W akademiku już nie było tak samo, każdy był zdołowany, nawet Erica. Jednak najbardziej śmierć Aliny przeżyli Dave i Samanta.

Dave zamknął się w sobie jeszcze bardziej. Alina wniosła do jego życia światło szczęścia, światło, które dawało mu mobilizacje do lepszego życia niż prowadził dotychczas. A teraz jej już nie ma. Chłopak nie potrafi się odnaleźć.


Obrazek


Na szczęście jest Nick. On zawsze był przy Dave’ie, zawsze dawał wsparcie. Tym razem też tak było.

*N* Dave, nie możesz tutaj cały czas siedzieć.

*D* A co mi pozostało?

*N* Tak jeszcze bardziej się zdołujesz.

*D* Nick, jednego, czego pragnę…to Aliny. Brakuje mi jej uśmiechu, jej zapachu…brakuje mi jej całej.

*N* Wiem, co czujesz, bo mi również jej brakuje. Mi również jest ciężko…ale wiem, że na pewno nie chciałaby abyśmy teraz stali i się zamartwiali. Dla niej powinniśmy stać się silniejsi.


Obrazek


*D* Nigdy nikogo tak… nie kochałem. Zakochałem się w niej. Ona dała mi to, czego nigdy jeszcze nie miałem…dała mi miłość.

*N* To była wspaniała dziewczyna. Widziałem jaką dała ci radość, jak otworzyła ci oczy, że warto być dobrym i szczęśliwym.

*D* Myślisz, że złapią Agnes? – Agnes odkąd uciekła nikt nie mógł jej odnaleźć. Poszukiwania trwają.

*N* Mam taką nadzieję.


Obrazek


Gdy Nick wyszedł z pokoju Dave poczuł się jeszcze gorzej. Bycie samym zawsze go dołowało, od dzieciństwa. Zawsze zazdrościł innym szczęśliwej rodziny. On nie miał tego. Wtedy obiecał sobie, że nigdy się nie zakocha. Jednak Alina to zmieniła. Dave potrzebował takiego kogoś jak ona. Jak on teraz sobie poradzi bez niej? Najgorsze, że obwinia się o śmierć dziewczyny.

*D* Dlaczego dopuściłem do tego? Dlaczego nie pilnowałem bardziej Aliny przed Agnes? Nie pomogłem mamie, nie pomogłem Alinie…jestem do niczego. Wszyscy cierpią ci, których kocham, a ja zamiast pomóc...to mnie nie powinno tutaj być.


Obrazek


Samanta bardzo przeżyła śmierć Aliny. Kochała ją jak nie tyle, co przyjaciółkę, ale jak siostrę.

*S* Alino, nie wierzę, że ciebie tutaj nie ma, nie wierzę, że więcej ciebie nie zobaczę…- szloch.


Obrazek


Po chwili Robert przyszedł do Samanty, aby ją wesprzeć. Młodzież bardzo się w sobie zakochała. Bliskość Roberta pomaga Samancie w tak trudnych chwilach, jaka jest teraz.


Obrazek


*S* Jak ona mogła to zrobić? – szloch – Żeby zabić? – szloch – Ile złości trzeba mieć w sobie, aby dokonać takiego czynu?

*R* Nigdy bym nie pomyślał, że Agnes napadnie na Alinę.

*S* To była żmija, ona mi nie raz podpadła, ale nie pomyślałabym, że mogłaby zabić – szloch.

*R* Takich osób trzeba unikać.


Obrazek


Gdy Robert i Samanta ze sobą rozmawiali do pokoju weszła Erica.

*E* Ja przepraszam, że przeszkadzam, ale chciałabym z tobą Samanta porozmawiać.

*S* O czym ty możesz ze mną rozmawiać? Jak możesz się tutaj w ogóle pokazywać?

*E* Proszę, porozmawiaj ze mną.

*R* Zostawię was. Jak coś Samanta, to jestem u siebie w pokoju.


Obrazek


Dziewczyny zostały same. Samanta nie rozumie, czego może chcieć od niej Erica.

*E* Ja od pewnego czasu zrozumiałam, że Agnes jest złą osobą. Nie ukrywam, że przez nią ja również byłam ta zła, ale odsunęłam się od niej. A teraz, po tym jak Agnes napadła na Alinę…Boże jak mogłam się z kimś takim przyjaźnić?

*S* Ja też tego nie rozumiem, jak można chcieć być takim okrutnym. Taka prawda, że Agnes ciebie też nie lubiła, byłaś tylko jej pionkiem do gier, które prowadziła.

*E* Wiem…byłam głupia, że się z nią przyjaźniłam. Proszę wybacz mi. Ja…ja naprawdę źle się z tym czuję – łza zaczęła spływać po policzku – Bardzo przepraszam za to, co robiłam, kim byłam. Chcę się zmienić, daj mi szansę.


Obrazek


Obrazek


Samanta widząc jak się czuje Erica, jak bardzo jej źle z tym, jaka była, nie mogła ją odrzucić. Samanta przytuliła Ericę, aby uspokoić ją.

*S* Wierzę ci. Zawsze jest czas, aby być lepszym człowiekiem, najważniejsze żeby tego chcieć.

*E* Dziękuję.


Obrazek


Dzisiaj jest dzień pogrzebu.

Mało, kto ze sobą dzisiaj rozmawiał. Każdy myślami był o śmierci Aliny. Rodzice dziewczyny są bardzo załamani. Zawsze dbali o nią, można byłoby rzec, że za bardzo. Matka Aliny, Gabriell, nie może uwierzyć, że jej mała córeczka wyjechała na studia, aby się kształcić i skończyło się tym, że teraz będzie pochowana. Ojciec Aliny, Teodor, lepiej to znosi zewnętrznie, bo wewnątrz cierpi bardzo. Ból po stracie córki jest do nieopisania. Najgorsze jest to, że przed śmiercią rodzice Aliny nie widzieli się. Dziewczyna miała przyjechać do nich uczcić dobre wyniki z egzaminu, mieli się cieszyć tą chwilą razem... niestety nie zdążyli.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Podczas pogrzebu każdy ukazywał smutek. Pojawiły się również łzy. Lecz mimika Dave’a nic nie ukazywała. Była pusta. Tak jak jego dusza...


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Zrobiła się już późniejsza godzina, na dodatek zaczęło padać. Każdy się rozszedł do swoich domów. Dave natomiast pozostał. Cały czas rozmyślał, rozmyślał o swoim życiu, jakie go czeka bez Aliny.


Obrazek


Będąc sam mógł również ukazać wszystkie emocje, jakie w nim tkwiły. Nie wytrzymał, łza, która kryła się w kąciku oka…spłynęła po policzku.

*D* Pamiętam jak obiecałem sobie, że się zmienisz...zmienisz dla mnie… Teraz obiecuję ci ja, że się zmienię...zmienię dla ciebie.


Obrazek


Krótki filmik wspomnieniowy Aliny i Dave'a...


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TGBIPr94L7E[/youtube]


Pozostało już tylko zakończenie.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2015, 13:55 przez diamond5, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 20 sie 2015, 13:50

No tego to bym się nigdy nie spodziewał.. :|
Liczę na to, że Agnes w końcu złapią i zgnije w więzieniu za uśmiercenie Aliny.., albo spotka ją coś jeszcze gorszego..
Żal jest mi wszystkich, każdego tak samo. No kurczę, tego się nie spodziewałem.. ;(
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 20 sie 2015, 20:15

Jak to Alina umarła?! ;( Nie mam słów... Agnes jest chora, mam nadzieję, że szybko ją złapią i zamkną do końca życia w pokoju bez klamek. Tak mi przykro... Teraz najlepiej widać, jak dobrą osobą była Alina - tęsknią za nią wszyscy, nawet ci, którzy nigdy się z nią nie przyjaźnili.
Czekam na zakończenie - mam nadzieję, że Agnes dostanie w nim za swoje. <_<
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Lenna » 20 sie 2015, 21:01

Jak przeczytałam, że Alina umarła, to prawie zawału dostałam :O
Ja też mam nadzieję że Agnes dostanie za swoje! <_<
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 21 sie 2015, 11:13

Dziękuję za komentarze :)

Mi również jest smutno, że tak potoczyły się losy Aliny...było mi ciężko Wam to przedstawiać, naprawdę.

Ale pamiętajcie, nic nie dzieje się bez przyczyny...

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 26 sie 2015, 10:33

Z góry przepraszam, że jeszcze nie ma zakończenia...

Powoli robię fotki (mam trochę z tym zabawy, a czas nie pozwala siedzieć długo w grze), opis już zrobiony...

Niebawem zapodam zakończenie :)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 27 sie 2015, 23:05

W końcu udało mi się zrobić zakończenie...


6 LAT PÓŹNIEJ…

Czas przemija… Dave, Nick, Tidus, Robert, Samanta, Erica pokończyli studia.

Od śmierci Aliny, teraz już byli studenci, zbliżyli się do siebie. pomimo, że każdy z nich zajął się swoim życiem, to jednak nie zerwali ze sobą kontaktu. W wolnych chwilach spotykają się i miło ze sobą spędzają czas. Pamięć o Alinie jest, dosyć często ją wspominają. Gdy było kilka dni, tygodni od śmierci Aliny, były łzy, smutek, niedowierzenie, że jej już z nimi nie ma. Natomiast dzisiaj? Dzisiaj z radością mówią o Alinie, z radością opowiadają, jaką była wspaniałą osobą.

Najgorsze, gdy po śmierci pewnej osoby człowiek się zamyka w sobie, dołuje. Cierpienie jest i będzie, ale łatwiej jest żyć bez tej osoby, gdy wspomina się o niej z radością. Wspomina osobę mile czas, który dawał im z nią wiele radości.

Grupka przyjaciół przeżyła szok, który spowodował, że pewne osoby się zmieniły. Zaczęli patrzeć inaczej na świat, który ich otacza, zaczęli pragnąć swego szczęścia. Zło niszczy, i to zrozumiał Dave, Erica, a nawet Agnes.

Tak, Agnes zrozumiała, co zrobiła. Niestety za późno…

Po 3 tygodniach szukania, dziewczyna została aresztowana. Sąd nie miał litości. Agnes została skazana na 15 lat więzienia. Nie była niepoczytalna, była zdrowa…zgubiła ją zazdrość, nienawiść…

Czy stanie się dobrą dziewczyną? Tego nie wiadomo, ale jedno jest pewne…żałuje to, co zrobiła. Teraz musi zmierzyć się z karą, jaką dostała. Jest ciężko, ale sama taki los sobie sprawiła.

Niestety nikt z nią nie utrzymuje kontaktów. Każdy się od Agnes odciął. Najgorsze jest cierpieć w samotności.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Erica, ta zwariowana dziewczyna, stała się dzisiaj lubianą najbardziej osobą przez wszystkich przyjaciół. Odkąd nie przyjaźni się z Agnes, zmieniła się o 180 stopni. Poczynając od wyglądu, a kończąc na charakterze.

Swoje szczęście dzieli nie tylko z przyjaciółmi, ale i z Łatkiem. Łatek to mały piesek, który skradł jej serce. Erica mieszka sama z pupilem. Nie ma drugiej połówki, z Tidusem nie są razem. Zrozumiała, że ten związek i tak nie miał sensu. Tak naprawdę dziewczyna nie kochała Tidusa, co dość szybko sobie to uświadomiła. Przez Agnes i jej podejście do Dave’a, postępowała tak samo w stronę Tidusa. Popularność w liceum była dla Agnes i Erici bardzo ważna, a bycie z Dave’em i Tidusem pomagało dziewczynom być bardziej zauważonym. To je zgubiło, chcieli tak samo finiszować na studiach, niestety z marnym skutkiem. Teraz Erica i Tidus przybijają sobie piątkę, jako przyjaciele.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Skoro mowa o Tidusie. On, jak to zawsze, lubił się bawić, imprezować, z dziewczynami się spotykać…tak zostało do dzisiaj. Chłopak nie szuka miłości, nie chce jeszcze stabilnego życia, chce korzystać. Niekiedy podpada swoimi wyskokami, ale to cały Tidus. Żyje tak jakby jutra nie miało być. Być może znajdzie w końcu tą jedyną i zwolni…


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Nick. Po śmierci Aliny zaczął pisać piosenki. Wypisywał wszystko to, co sprawiało, że się śmiał, płakał…wypisywał w nich wszelkie emocje, jakie przeżywał. Zaczął również grać na gitarze, aby nadać melodie do tych piosenek. Dzięki temu dzisiaj jest bardzo dobrym muzykiem. Koncerty, na których jest wielki tłum fanów, to nie dla niego. Jest raczej muzykiem grającym dla siebie. Oczywiście przyjaciele namawiają go, aby nie ukrywał swojego talentu i cieszył się nim z innym i zdarza się, że zagra na ważnych koncertach. Takim sposobem stał się znany.

Nick również nie skupia się na założeniu rodziny, żyje wolnością, muzyką…to jest życie, które lubi.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Robert i Samanta, oni zaś pielęgnują swoją miłość od czasów studiów. Zamieszkali razem. Ślubu jeszcze nie maja, ale są zaręczyny. Chcą poczekać aż się urodzi dziecko. Tak, Samanta i Robert spodziewają się dziecka. Fakt, nie do końca było planowane, bo miał być jednak najpierw ślub, ale nieco inaczej potoczyły się ich plany. Teraz przyszli rodzice cieszą się ich maleństwem i z ogromem miłości czekają aż nastąpi dzień, kiedy swoje dzieciątko przytulą do siebie.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Pozostał nam Dave. Po śmierci Aliny załamania nie było. Dziwne? Być może… ale zamiast dołować się, nabrał siły do walki ze sobą. Obiecał Alinie, że się zmieni, dla niej chciał pokazać, że może być dobrym człowiekiem. Koniec z imprezami, koniec z dziewczynami, koniec z bycia złym! Codziennie się budził i realizował powoli swoje cele.

Dzisiaj jest właścicielem słynnej Galerii sztuki. Malowanie zawsze było jego pasją i dzisiaj dzieli się tym z innymi. A to wszystko dzięki Alinie, to ona dała mu siłę. Otwarcie Galerii dedykuje Alinie i jej zdjęcia tutaj mają najważniejsze miejsce. Wieczorami, gdy zamyka Galerię, patrzy na dziewczyny zdjęcia i dziękuję, że ją poznał, że skradła miejsce w jego sercu. Będzie zawsze swoje szczęście dziękował jej, bo to ona pokazała mu, jakim może być człowiekiem. To ona go zmieniła.

Również zaczął pomagać swojej mamie. Przyjeżdża do niej w każdy weekend i uczy ją na nowo doceniać piękno, jakie daje im życie. Pokazuje, jak można żyć w szczęściu. Sukcesy są, mama Dave’a zaczęła się uśmiechać!

Z ojcem niestety kontaktu nie utrzymuje, ale czy w ogóle na to zasłużył? Taka prawda, że nigdy ojciec Dave’a nie interesował się nim, więc niby, dlaczego miałby to robić teraz Dave? Zniszczył jego życie, życie jego mamy…owszem, wybaczył ojcu, bo nie chce mieć złości w sobie, nie chce czuć do kogoś nienawiści, ale żyć z nim nie będzie.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


I tak potoczyły się losy naszych bohaterów.

Cieszmy się dzisiejszym dniem, nie czekajmy na okazanie miłości, czułości...tym, których kochamy. Cieszmy się tym, co daje nam życie. Doceniajmy te małe rzeczy, bo niekiedy one są niezauważone, a tak naprawdę najwięcej dają.


Obrazek


KONIEC!



DZIĘKUJĘ BARDZO WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAGLĄDALI, CZYTALI I KOMENTOWALI…JEST MI Z TEGO POWODU BARDZO MIŁO.

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 28 sie 2015, 10:59

Tylko 15 lat za zabójstwo z premedytacją? Ja bym ją wsadziła co najmniej na 25. -.- Ale najważniejsze, że spotkała ją zasłużona kara (a tak na marginesie, fajne więzienie ;) ).
Erica rewelacyjnie wygląda - widać, że wreszcie może być sobą i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. ^^
Samanta strasznie wyładniała. soft9 Zawsze uważałam ją za paszteta, a teraz... niezła laska. ;)

Twoje relacje zawsze mają morał i niosą ze sobą jakieś przesłanie - historie nie są wesołe, ale wyzwalają w czytelnikach (a przynajmniej we mnie) silne emocje. Bohaterowie są postaciami z krwi i kości, które mają swoje uczucia i niebanalne charaktery. Dlatego z niecierpliwością będę wyczekiwać następnej relacji. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 28 sie 2015, 11:34

Dziękuję za komentarz :)

Przyznam się, że miałam na początku 25 lat, ale sobie myślę, że chyba przesadziłam?
Jednak Agnes nie była wcześniej karana, nie miała do czynienia z policją...
Tak, więc sprawdziłam sobie na necie jaką karę dostaje się z napaścią nożem ze skutkiem śmiertelnym i wyczytałam 12 lat? Trochę dodałam latek, bo coś mi było mało te 12 i dałam 15...

Teraz sobie myślę, że te 25 lat, jak miałam wcześniej, faktycznie powinno być...jednak Agnes zabiła Alinę i to z zimną krwią?

Co do następnej relacji...plan powoli się układa w głowie(ja zawsze lubię sobie całą historię obmyślić, a potem Wam ją przedstawić) i mogę zdradzić, że będzie w niej dziecko ;)

Tylko na razie robię sobie przerwę...:)

Cieszę się, że moje fotorelacje wywołują emocje i przesłania, które na końcu wypisuję są zauważone... :)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Lenna » 28 sie 2015, 11:53

Aaaaa, to było tak piękne, że aż smutne ;( Twoje relacje są niesamowite!
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 29 sie 2015, 14:39

Dziękuję za komentarz :)

Bardzo mi miło, że się podobała fotorelacja :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 16 wrz 2015, 13:53

Nadrobiłem zaległe dwie relacje. Przedostatnia chwyta za serce, idealnie udało Ci się stworzyć atmosferę smutku, żalu i nostalgii.
Ostatnia za to wywołuje wiele uśmiechów. Fajne te relacje z życia każdego z bohaterów. Agnes niech gnije w tej celi, hah.

Dziękuję za kolejną genialną foto-opowieść, diamond. Masz talent, naprawdę. :yes:
Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 17 wrz 2015, 8:54

Dziękuję za komentarz :)
Bardzo mi miło :)

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: brightmoon » 26 wrz 2015, 15:51

Niesamowita i bardzo smutna historia, przywiązałam się do Aliny, a tu takie bum :( Jeżeli wstawisz następna relację to na pewno będę czytać, masz we mnie wierną fankę :)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 27 wrz 2015, 17:50

Dziękuję za komentrarz :)

Bardzo mi miło, już pracuję nad kolejną relacją :)

Awatar użytkownika
MalaMi95
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 221
Rejestracja: 20 paź 2015, 20:19

Re: On, Ona i Ja

Postautor: MalaMi95 » 21 mar 2016, 18:36

Właśnie skończyłam kolejną twoją relację i muszę przyznać, nie żałuję ;)

Historia co prawda była do przewidzenia. Naczytałam się zdecydowanie za dużo romansów i mang typu shojo, żeby nie wiedzieć od pierwszego rozdziału z kim będzie Alina, kto tu będzie ten zły, a Nick to będzie „Ten drugi”.
Jednakże nie jest to dla mnie wada. Lubię czasem poczytać takie historie. Romans, rywalka, schematyczny „Żuraw i czapla” jak on chce to ona nie, a jak ona… itd.

Jest jednak jedna rzecz, która zdecydowanie wyróżnia twoją relację, a jest nią zakończenie.
Bardzo podobało mi się, że nie był to schemat „I żyli długo i szczęśliwie”
Wiadomo, szkoda mi było Aliny, ale z drugiej strony, widziałam już tyle „Alin” ze szczęśliwą historią, że ta jedna nie musiała taka być. ;)

Jak dla mnie charaktery poszczególnych postaci, były dobrze przedstawione.
Może mogłabym się zgodzić z osobą, która w jednym komentarzu (o ile dobrze pamiętam) napisała, że Nick był jakiś bez charakteru czy mało wyraźny. Ale z drugiej strony, jego rola nie była jakaś wielka w tym wszystkim, więc nie przeszkadzało mi to.
Był miłym gościem, który chciał być przyjacielem wszystkich i to mi wystarcza. ;)

O Tidusie, też wiele się nie dowiedzieliśmy, ale polubiłam go bardziej niż Nicka.
Nie ukrywam, że ma to związek z jego imieniem. Jak tylko się pojawiał, to oczyma wyobraźni gdzieś tam widziałam Tidusa z Final Fantasy X.
Nie wiem czy stąd wzięłaś imię dla tej postaci, ale tak mi się kojarzył. (Do tego był blondynem, nic nie poradzę. :D)

Co do Aliny i Dave’a, to tacy trochę schematyczni bohaterowie mangi shojo. Ona niewinna dziewczynka, która nigdy nie miała chłopaka. On, mroczny koleś z przeszłością. Playboy, którego tylko miłość do niej może odmienić, a zakochuje się w niej, bo jest miła, słodka, trochę dziecinna i… inna niż wszystkie.
Agnes z kolei to typowa rywalka głównej bohaterki mangi. Piękna, ale zła i zepsuta.
A Erica, typowa psiapsióła, pomagająca swojej idolce we wszystkim.

Ale jak mówiłam wcześniej, dla mnie to nie wady. Po prostu mówię, jak ja widziałam te postacie podczas czytania.
Może mnie nie zaskoczyły, ale dało się je polubić. (No może oprócz Agnes xD)

To tyle. Opowiadanie „Moja córeczka” bardziej mi się podobało, ale czytanie tego też sprawiło mi przyjemność. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Mint » 29 kwie 2016, 18:10

Czy TO nie jest aby Erica? : o
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 01 maja 2016, 17:46

O, dziękuję za tak dokładną opinię do moich fotorelacji, MałaMi(tą drugą też czytałam). Myślałam, ze tutaj nikt już nie zagląda :D Cieszę się, że się spodobały Tobie :)))

Mint, jak najbardziej :) A w czym takie zaskoczenie? :)
Ostatnio zmieniony 01 maja 2016, 20:07 przez diamond5, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości