On, Ona i Ja

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 13 lip 2015, 9:38

Dziękuję za komentarz :)

Miło mi, że się podoba metamorfoza i relacja :)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 15 lip 2015, 10:13

Powrócimy na moment do akademika…

Agnes, Erica, Tidus i Nick poszli na zajęcia. Zauważyli oczywiście, że nie ma Aliny i Dave’a.


Obrazek


Każdy był zadowolony z tych zajęć…


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Tylko nie Agnes. Cały czas myślała, gdzie jest Dave i Alina? Przeczuwała, że wyjechali gdzieś razem, tylko, gdzie i po co?


Obrazek


Samanta i Robert zajmowali się obiadem. Samanta przygotowywała hot-dogi, a Robert sos do tych hot-dogów. Oni chodzą na inne zajęcia, a dokładnie biznes, dlatego nie było ich z resztą na wykładach.

*S* Dziękuję, że mi pomagasz przy obiedzie.

*R* Dla mnie to sama przyjemność, gdy robię go z tobą.

*S* Kochany jesteś.

Samanta i Robert ewidentnie za sobą przepadają, możliwe, że coś z tego wyniknie…albo już wynikło…


Obrazek


Godzina 15:30, każdy zasiadł do stołu, aby posilić się hot-dogiem. Humor dopisuje do pewnego momentu…


Obrazek


Samanta zaczęła mówić o Alinie i Dave’ie, o ich wyjeździe…

*S* Ach, zazdroszczę Alinie. Wakacje w Isla Paradiso (Alina, jak tylko dowiedziała się, gdzie jest, była tak podekscytowana, że od razu napisała sms ‘a do Samanty), ale Dave zrobił jej niespodziankę.

Tidus się zakrztusił, gdy usłyszał, co powiedziała Samanta, a Agnes zamurowało.


Obrazek


Natomiast Nick nie chciał tego dłużej słuchać, więc wstał i odszedł od stołu.


Obrazek


Po obiedzie Agnes z Ericą plotkowały w swoim pokoju.

*Ag* Słyszałaś to? Dave zabrał cnotkę na wakacje i to do Isla Paradiso!

*E* Nie wpadłabym na to.


Obrazek


*Ag* Jestem bardzo, ale to bardzo wkurzona! Niech sobie nie myślą, że ta sielanka będzie trwała tak długo! Zaraz zadzwonię do dyrekcji i nagadam o tych narkotykach! Pozbędę się jej!


Obrazek


*Ag* Mam taką nadzieję...– rozmyślała.


Obrazek


Samanta natomiast po obiedzie poszła do swojego i Aliny pokoju akademickiego. Sytuacja z imprezy nie dawała jej spokoju.

*S* Coś musiały wykombinować, tylko, co? Muszę przeszukać pokój.


Obrazek


I tak Samanta zaczęła bawić się w detektywa. Przeszukiwała łóżka, regał z książkami, każde miejsce, gdzie można byłoby coś znaleźć. Lecz nic nie znalazła…


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Zostało ostatnie miejsce, komoda.

*S* Jeszcze komoda, obym i tam nic nie znalazła.


Obrazek


I tak zaczęła przeszukiwać komodę…

*S* Wiedziałam! Wiedziałam, że te mendy coś kombinowały! Nie zostawię tak tego!


Obrazek


Samanta bez uprzedzenia weszła do pokoju Agnes i Erici.

*Ag* A ty, czego tutaj chcesz? Pukać nie potrafisz?

*S* Daruj sobie laluniu!

*Ag* Że co?! Laluniu?!


Obrazek


Nie słuchając Agnes, Samanta rzuciła na podłogę narkotyki, które Agnes z Ericą podrzuciły podczas imprezy.


Obrazek


*S* Może wyjaśnicie to?!

*E* O Boże – Erica zaczęła się cała trząść ze strachu.

*Ag* A niby, co ci mamy powiedzieć?!

*S* To wy podrzuciłyście te narkotyki! Wiedziałam, że coś knujecie!


Obrazek


*Ag* My?! Oczywiście, że NIE! – Agnes twardo się wypiera.

*S* Pamiętam jak kręciłyście się koło naszego pokoju podczas imprezy! Słyszałam, że coś knułyście przeciwko jakiejś dziewczynie i jestem teraz pewna, że chodziło o Alinę!

*Ag* Co z tego, że tam byłyśmy i obgadywałyśmy jakąś laskę?! Niby skąd miałybyśmy narkotyki?!


Obrazek


Obrazek



*S* Słuchaj, wiem, że to - wskazała na narkotyki - Wasza sprawka! Zostawcie nas w spokoju! Przestańcie dokuczać Alinie!

*Ag* Haha, nie rozśmieszaj mnie. Lepiej uważajcie, bo może stać się wam krzywda!


Obrazek



Erica nie chciała słuchać dalej tej kłótni. Niepokoiła ją ta cała sytuacja z tymi narkotykami, a Agnes nie robiąc sobie z tego nic, dodatkowo otwarcie zaczęła grozić Alinie i Samancie.

*E* Przestańcie! Dosyć tego!


Obrazek


*E* Samanta, wyjdź! Dosyć tych oskarżeń!


Obrazek


Samanta nie wchodząc w dalszą dyskusję, bo wie, że i tak nie ma sensu, zmierzała ku drzwiom dodając…

*S* Będę miała was na oku, nie jestem taka naiwna jak Alina, pamiętajcie o tym.


Obrazek


*E* I co teraz? Wiedziałam, że to się źle skończy.

*Ag* Co za małpa z tej Samanty. Jej też trzeba się pozbyć!



Obrazek


*E* Przestań, przerażasz mnie. Przez ciebie wpadniemy w kłopoty!

*Ag* Jesteś ze mną czy nie?!

*E* Agnes…- sama nie wie, co odpowiedzieć, zaczęło to ją wszystko przerastać. Nie chce mieć problemów, a przez Agnes może je mieć.

*Ag* No gadaj! Chcesz mieć we mnie wroga czy przyjaciela?!

*E* P-przyjaciela – strach przezwycięża, wie do czego zdolna jest Agnes i woli nie mieć w niej wroga.

*Ag* No właśnie, więc nie rób nic przeciwko mnie, bo inaczej TY pożałujesz.


Obrazek


Samanta poszła porozmawiać z resztą młodzieżą mieszkającą w tym akademiku.

*S* One są nie poważne, narkotyki podrzucać?

*T* Kurczę, Agnes mówiła, że to dla niej i Erici, chciały się zabawić na imprezie! Gdybym wiedział, że miały takie coś w planach, w ogóle bym im tego nie załatwił!

*N* Oszalały dziewczyny, zawsze słynęły z żartów, ale nie tego typu.

*R* O cholera…


Obrazek


Obrazek


*S* Tidus, ty weź z nimi pogadaj, bo to nie robi się śmieszne. Teraz jak Alina jest jeszcze z Dave’m na wakacjach…ona może coś wymyślić z zazdrości.

*T* Ok, pogadam.


Obrazek


Nie czekając dłużej, Tidus szedł do dziewczyn pogadać.

*T* Ej, co to za intryga z tymi narkotykami, co?

*Ag* A ty, co? Od kiedy ty taki święty?




Obrazek


*T* Wybacz, ale ja nigdy nie kombinowałem tak jak wy. Przecież Alina i Samanta mogły zostać wyrzucone ze studiów.

*Ag* Tylko cnotka była w planach, ale teraz jak tak patrzę, to faktycznie dobrze by było jakby wyleciały we dwie.

*T* Agnes, nie czepiaj się tych dziewczyn. Zabawa zabawą, ale to jest przesada!

Erica zaczyna się irytować, gdy słyszy jak Tidus broni Alinę i Samantę.


Obrazek


*E* A ty, co tak bronisz cnotkę, co? Tobie też się podoba?!

Tidus słysząc znowu zazdrosną Ericę zamknął oczy z irytacji.


Obrazek


*E* No powiedz, też ci się podoba?!

*T* A ty znowu te swoje zazdrości! To, że kogoś bronię nie znaczy, że coś od tej osoby chcę!




Obrazek


*E* Ty zawsze bronisz inne dziewczyny, tylko nie mnie!

*T* Nie mam zamiaru tego słuchać! A ty Agnes lepiej niczego już nie kombinuj.

*Ag* Nie będziesz mi mówić, co mam robić!


Obrazek


Tidus już nie miał ochoty rozmawiać z Ericą i Agnes, więc wyszedł z ich pokoju i podążył do swojego. Tam napotkał Nicka.

*T* Stary, jak ta Erica mnie wkurza! Wiesz, co? Teraz widzę, jakie one są puste!

*N* Też zaczęły mnie drażnić…


Obrazek


*T* Słuchaj, nie wiem, ale mam przeczucie, że wydarzy się tutaj coś złego.

*N* Też tak czuję.


Obrazek


Nieco dużo kłótni w dzisiejszej relacji...paczka się sypie...

Ostatnio zmieniony 15 lip 2015, 15:05 przez diamond5, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 15 lip 2015, 11:11

Agnes powoli zaczyna tracić swoje wpływy, tylko czekać, aż Erica też się opamięta :P
Alina i Dave relaksują się w wyspiarskim raju, a tutaj takie rzeczy się dzieją!
W ogóle to Samantha jest moją ulubioną postacią z całej relacji - z początku wydała się taka bezbronna jak Alina, ale w pewnym momencie pokazała zupełnie inną twarz! ^^

Tidus i Nick mają podobne przeczuje jak ja.. Czekam na kolejną relacje! :D
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 15 lip 2015, 15:06

Dziękuję za komentarz :)

Bart zdradź nam swoje przeczucie :)

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 18 lip 2015, 12:41

Alina jest taka naiwna... ;/ Może i nie byłoby nic złego w takim wyjeździe z prawie obcym facetem, gdyby nie ostrzeżenie Nicka - po czymś takim unikałabym raczej towarzystwa Dave'a.

Widzę, że powoli wszyscy zaczynają się odwracać od Agnes, muahaha. :P Dobrze jej tak. I jakie to szczęście, że Alinka ma anioła stróża w postaci Samanty! Bez niej zginęłaby marnie. :D

Metamorfoza Aliny jest super, chociaż wcześniej i tak była ładna. ;) Uważam, że z Nickiem bardzo by do siebie pasowali. ^^ Będę trzymać za nich kciuki (a Dave nikczemnik niech spada na bambus :P ).
Obrazek

Awatar użytkownika
doo152
Posty: 53
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:51

Re: On, Ona i Ja

Postautor: doo152 » 18 lip 2015, 13:43

Coś czuję, że szykuje się wielka batalia :D

Nie mogę się doczekać wpisu, gdy Dave i Alina wrócą z IP i reakcji pozostałych ludzi z paczki na to. Nawet Tidus zauważył, jakie są puste, heh...

Zgadzam się z Galcią, Nick i Alina powinni być razem, Nick jest taki słodki, pasują do siebie :D

Głupio ze strony Erici, że nie odważy się zerwać kontaktów z Agnes, gdy ta jej grozi...

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 20 lip 2015, 9:32

Dziękuję za komentarze :)

Jeszcze trochę trzeba poczekać na kolejną fotorelację, część fotek już zrobione...postaram dzisiaj znaleźć czas na grę i dokończyć robienie zdjęć...

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

Re: On, Ona i Ja

Postautor: cue » 20 lip 2015, 10:01

No, no :) intrygi, zazdrości, chore akcje - to coś dla mnie :P
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Mint » 20 lip 2015, 10:45

No nareszcie wszyscy zaczynają się odwracać od tych pustych plastików, świetnie. :aww:

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 21 lip 2015, 9:00

Dziękuję za komentarze :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 22 lip 2015, 9:45

Ojoj, umknęły mi dwie relacje... :(
Isla Paradiso, mało oryginalne miejsce na wakacje, ale fotki z nurkowania wynagradzają wszystko - są świetne!
Alina i Dave, pierwszy pocałunek... Swoją drogą, teraz Alina o wiele ładniej wygląda. Metamorfoza rodem z BrzydUli. :D
Niezła akcja z tymi narkotykami. Coś się dzieje, paczka się sypie...
Ciekawe jak to się rozwinie.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 22 lip 2015, 10:37

Dziękuję za komentarz :)


Ostatnia relacja z wakacji Aliny i Dave’a.


Alina była w szoku, gdy Dave ją pocałował, ale też poczuła coś wspaniałego, czego nie może sama wytłumaczyć, co? Jednego była pewna, chciała spędzić tę noc z Dave’m, być w jego ramionach, czuć jego bliskość...i też tak się stało.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Gdy nastał ranek, Alina jeszcze spała po upojnej nocy, ale Dave, już nie. Siedział na łóżku, wpatrzony w dziewczynę i rozmyślał.


Obrazek


Obrazek


*D* Nie zasługujesz na mnie, nie jestem takim, jakim byś chciała abym był.


Obrazek


Jest to ich ostatni dzień wycieczki i żeby nie tracić zbyt dużo czasu, Dave powrócił barką do portu. Miał w planach zabrać Alinę w pewne miejsce.


Obrazek


Gdy dopłynął do portu, zszedł na dół myśląc, że Alina jeszcze spała, ale ku jemu zdziwieniu, dziewczyna już była obudzona i przyrządzała dla nich jedzenie.

*D* Myślałem, że jeszcze śpisz.

*A* Szkoda dnia na spanie, tym bardziej w tak wspaniałym miejscu jak Isla Paradiso – cały czas zachwycała się tym miejscem - Usiądź, jedzenie zaraz będzie gotowe.

*D* Zostaw.

*A* Dlaczego?


Obrazek


*D* Chcę ciebie gdzieś zabrać i tam zjemy.

*A* Co tym razem planujesz?

*D* Jesteśmy na wyspie, trzeba skorzystać z jej uroków.


Obrazek


Obrazek


Ale zanim dotrą do miejsca, w którym spędzą resztę dnia, a zarazem coś zjedzą, Dave pokazał Alinie wodospad. Taka prawda, że chłopak w Isla Paradiso bywał wcześniej i to jest jego ulubione miejsce na tej wyspie.

*A* Piękny widok –była zachwycona tym wodospadem.

*D* Uwielbiam tutaj przychodzić.

*A* Bywałeś tutaj?

*D* Tak, to nie moje pierwsze wakacje w Isla Paradiso. Gdy jestem na tej wyspie, przychodzę tutaj za każdym razem, tutaj czuję się inaczej, zapominam o wszystkim, co złe.

*A* Co masz na myśli?

*D* Na pewno jesteś głodna, tym razem ja coś nam przyrządzę – Alina zdziwiła się tak nagłą zmianą tematu przez Dave’a, ale nie chciała wnikać w jego prywatne sprawy. Zauważyła, że zestresowało go jej pytanie.

*A* Dobrze.


Obrazek


Dave piekł dla nich na grillu kiełbaski do hot-dogów. Alina tym czasem rozkoszowała się widokami, jakie wyspa im oferowała.

*A* Dziękuję, że mnie tu zabrałeś. Naprawdę jestem ci bardzo wdzięczna. Już mi jest tęskno, gdy pomyślę, że to ostatni dzień pobytu tutaj.

*D* Jeszcze tutaj się wybierzemy - gdyby wiedział... - No moja droga, kiełbaski do hot-dogów gotowe, zapraszam do stołu.


Obrazek


*A* Mmm, pycha.

*D* Cieszę się, że ci smakuje.


Obrazek


Po zjedzeniu i lekkim odpoczynku, Dave i Alina zdecydowali się wejść do wody.

*D* Jak woda?

*A* Przyjemna, ciepła.

*D* To dobrze.


Obrazek


Po tych słowach, Dave wbiegł do wody i zaczął Alinę chlapać.

*A* Aaa, ty głupolu!

*D* Hahahaha, nie ma jak dobra zabawa!


Obrazek


Obrazek


Zrobiło się romantycznie…czy uczucia, jakie pokazuje Dave wobec Aliny, są prawdziwe? Jedno jest pewne, Alina jest wniebowzięta…


Obrazek


Wieczór, gwiazdy na niebie…młodzież siedziała i podziwiając widoki, rozmawiała. Bardzo miło spędzali ze sobą czas, śmiechu również nie brakowało.

Alina widząc, że byli w bardzo dobrych nastrojach, wykorzystała to i zaczęła rozmowę na temat rodziny Dave’a. Zauważyła, że nad wodospadem było coś nie tak, jakby coś ukrywał? Pomyślała, że może to ma związek z jego rodziną? Też taka prawda, że nie opowiadał jej nic o swojej mamie, tacie, o nikim z rodziny. Skoro ona mu opowiedziała o swojej rodzinie, to chce również dowiedzieć się o jego.

*A* Dave?

*D* Tak?

*A* Dużo ci opowiadałam o mojej rodzinie, jakie dotychczas prowadziłam życie. Opowiedz coś o swojej, nigdy mi nic nie opowiadałeś - czuła duży stres zadając to pytanie, nie wiedziała jak zareaguje. Czuła, że to kruchy temat.

*D* Bo nie ma, o czym opowiadać.

*A* Nie bądź taki, nawet nie wiem jak się nazywają.

*D* Mówiłem, że nie ma, o czym opowiadać.

*A* Ale…


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Dave, napiął mięśnie, zdenerwowały go pytania Aliny. Dziewczyna to zauważyła i nie chcąc bardziej zdenerwować Dave’a, przerwała swoje pytanie. Zdecydowała, że skoro nie chce jej mówić, to widocznie ma jakiś poważniejszy powód, tylko, jaki?

*D* Wracamy, jutro z samego rana mamy lot.

*A* Dobrze.


Obrazek


Dzień powrotu Aliny i Dave'a z wakacji. Studenci, nie spodziewając się ich przyjazdu, siedzieli na ławkach przy zgaszonym ognisku. Widać, że humor nie do końca dopisuje. Przez ostatnia kłótnię między nimi, popsuły się relację.


Obrazek


Alina i Dave nie wiedząc o sytuacji, jaka była niedawno, wchodzą dumnym, a zarazem niepewnym krokiem, trzymając się za ręce.

*A* Stresuję się.

*D* Dlaczego?

*A* Sama nie wiem? - ma dobre przeczucie.


Obrazek


Agnes zauważyła Alinę i Dave'a.

*Ag* No proszę, gołąbeczki wróciły!


Obrazek


Usłyszawszy słowa Agnes, wszyscy wstali i podeszli w kierunku Dave’a i Aliny, chcieli porozmawiać o ich wycieczce, ale Agnes była szybsza i zaczęła od razu atakować.

*Ag* Ach, jacy zadowoleni!

*D* Czego chcesz?

*Ag* I jak Alinko? Dobrze się bawiłaś na wakacjach? – nie zwróciła uwagi na zapytanie Dave’a, miała plan i chciała go zrealizować do końca.

*A* Było bardzo miło – zauważyła dziwne zachowanie Agnes, coś się święci...

*Ag* To dobrze, bo niestety, ale muszę cię zmartwić. Twoja sielanka, właśnie teraz, się już skończyła. Tak mi przykro – Agnes podsłuchała jak Tidus rozmawiał z Nickiem na temat planu Dave’a przeciwko Alinie – Tak już bywa jak ktoś jest tak naiwny, jak TY, cnotko!


Obrazek


*A* O czym ona mówi?

*D* Nie słuchaj jej, jak zwykle ma jakieś problemy, nie przejmuj się nią - Dave nie wiedział, o co chodzi Agnes, bo przecież z nią nie rozmawiał na temat planu w sprawie Aliny, ale wie, że na pewno coś dobrego nie ma w planach i zaczął się tym stresować.


Obrazek


*Ag* Och, czyli Dave jeszcze ci nie powiedział? Pozwól, że ja go wyręczę. On się tobą tylko chciał zabawić! Myślałaś, że, co? Zmienisz ciuszki, fryzurkę i poleci na ciebie? Haha, od samego początku miał wobec ciebie plan, byłaś jego kolejną ofiarą, Alinko!

*A* Ofiarą? - nie wiedziała, co ma o tym wszystkim myśleć. Od razu przypomniało się jej ostrzeżenie Nicka przed Dave’m - Okłamał mnie? - rozmyślała.


Obrazek


Obrazek


*D* To nieprawda! – owszem, miał taki plan, jaki przedstawiła Agnes, ale zdążył poczuć coś do Aliny i nie chciał już go realizować, ale niestety, Agnes go wydała.

*N* Nie kłam! Chciałeś ją wykorzystać! – Nick nie wytrzymał. Nie mógł dłużej tego ukrywać, widząc, że Dave dalej brnął w swoje kłamstwo. Nie wiedział, że Dave miał inne zamiary wobec Aliny, niż planował i potwierdził wersję Agnes.

*Ag* Widzisz? - Agnes jest bardzo zadowolona z sytuacji, jaka nastąpiła. Szło wszystko wobec jej planu, a nawet lepiej, bo miała poparcie Nicka.


Obrazek


Alina była totalnie załamana, nie mogła uwierzyć, że Dave ją tak wykorzystał. Zaufała mu, oddała się mu, zakochała...

A on? On ją chciał tylko wykorzystać…

Uciekła!


Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 22 lip 2015, 12:56

Kolejna relacja i znowu tyle się dzieje.. :P

Alina i Dave nawet ładne razem wyglądają, a ten wodospad jest faktycznie świetny :sweet:

No to Agnes wybuchła, w sumie to tego się spodziewałem i nie zdziwię się jak w kolejnych relacjach posunie się do gorszych czynów.. :unsure:

Czekam aż Nick w końcu wyzna swoje uczucia Alinie, może wreszcie wtedy da sobie dziewczyna spokój z Davem..
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Mint » 22 lip 2015, 13:10

Widzę, że ten odcinek to takie tico fico erotico. :cwaniak: Ale końcówka raczej nie.
Szkoda mi Aliny. Mimo, że Dave się w niej naprawdę zakochał to i tak liczy się to, że miał zamiar ją wykorzystać. Znowu wyglądało jakby Alina miała siwe włosy.
Pojawiło się parę błędów interpunkcyjnych, ale nie mam ci tego za złe, bo sam je popełniam. :P Ortograficznych nie zauważyłem.
Ocena relacji: 8/10.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 22 lip 2015, 16:44

Alina jest strasznie łatwa. soft9 Wystarczy zabrać ją na drogą wycieczkę, pokazać kilka ładnych widoczków i wszystkie bariery pękają. :cwaniak: Określenie "cnotka" wybitnie już do niej nie pasuje.
Agnes zaczęła z grubej rury. :O Za to po Nicku spodziewałam się trochę więcej wyczucia, mówienie prawdy jest jak najbardziej słuszne, ale mógł zrobić to później, w spokojnej rozmowie sam na sam, a nie akurat jak Agnes rzuciła się na biedną Alinę z pazurami. :( Mimo to dalej trzymam kciuki za parę Nick+Alina. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
doo152
Posty: 53
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:51

Re: On, Ona i Ja

Postautor: doo152 » 23 lip 2015, 22:16

Jak Alina mogła? ;(
Wiem, że romantyzm, zakochanie, itd., ale to takie naiwne z jej strony, że się z Dave'em przespała... Zgadzam się z Galcią, "cnotka" do niej nie pasuje...

Teraz jej współczuję, bo oddała się, w jej mniemaniu, oszustowi, ale trochę jednak ma za swoje. Teraz Nick mógłby zacząć działać... :cwaniak:

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 24 lip 2015, 9:22

Dziękuję za komentarze :)

Tak, do Aliny już nie pasuje cnotka :D

W następnej relacji dowiecie się, co ukrywa Dave o swojej rodzinie ;)

Tylko proszę o chwilę cierpliwości...czas nie pozwala na częstsze granie...postaram się jak najszybciej dać relację...

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 24 lip 2015, 17:43

O, ciekaw jestem tych informacji o rodzinie Dave'a. :)
Relacja okej. Rajska Wyspa na Twoich zdjęciach zachwyca! Szkoda Aliny, ale w sumie ma za swoje. Nie trzeba było być taką łatwą... :D

Ile relacji, tak mniej więcej, jeszcze planujesz? Na jakim etapie opowieści jesteśmy? Połowa?

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 24 lip 2015, 21:01

Dziękuję za komentarz :)

Jesteśmy bliżej końca. Dokładnie nie wiem ile jeszcze będzie fotorelacji, ale na dzień dzisiejszy 4/5 + zakończenie. Zobaczymy jak mi wszystko uda się podzielić w relacjach to, co chcę przedstawić :)
Jednak więcej niż 5 + zakończenie nie przewiduję...

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Misiek » 24 lip 2015, 22:50

Biedna Alinka. Coraz bardziej sie wkrecam. Naprawde swietna relacja. :(czyli powoli musimy sie zegnac z Alinką. Moze kolejna twoja seria to bedzie cos z Appalosa Plains lub Starlihgt Shores albo cos nadprzyrodzonego.

Ortografia! //Guuki

Do Guukiego! Wiem ale z Polaka miałem naciągniętą 4 :P


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości