On, Ona i Ja

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 17 cze 2015, 21:02

Faktycznie przydałoby się trochę innych studentów w tle, ale z drugiej strony wcale a wcale mnie nie dziwi, że na wykładzie pojawia się tylko 6 osób. :D Tyle że w rzeczywistości byłoby to 6 Alin, bo tacy ludzie jak nasi bohaterowie raczej na wykłady nie chodzą. :P
Dave mógł pomyśleć, zanim zaprosił Alinę do współpracy. Nie spodziewał się, że Agnes się wkurzy i będą z tego problemy? <_<
A Agnes jest dokładnie taka, jak powinna być. ^^ "Mściwy pustostan" to idealne określenie.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 18 cze 2015, 7:43

Dziękuję za komentarz :)

OD TERAZ BĘDZIE FOTORELACJA Z PRAWDZIWEGO STUDENCKIEGO MIASTA!! .^.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Lenna » 18 cze 2015, 19:30

Aż dziw, że jeszcze nie skomentowałam :O
Relacja fajna, na razie nic ciekawego się nie dzieje ale liczę, że się rozkręci :P
Zgodze się z tym, że Alina nadal wygląda nieco dziwnie z tymi włosami przy takim kolorze skóry XD Ale jest na pewno lepiej niż z tymi siwymi włosami XD
To super, że akcja będzie teraz w prawdziwym Uniwerku :D Jeszcze tam nie grałam więc z chęcią go sobie obejrzę XDD
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 19 cze 2015, 9:04

Dziękuję za komentarz :)

Dzisiejszego dnia młodzież ma wolne od nauki, tzn. od wstawienia się na uczelni, bo uczyć się to w sumie powinni, ale jak to nasi studenci, nie mają tego w głowie…

Tidus, Dave i Nick poszli sobie zapalić papierosa (niestety, oni i Agnes z Ericą palą), a przy okazji pogadać…

*T* No to, co chłopaki, robimy to ognisko dzisiaj wieczorem?

*D* Jasne, dziewczyny na pewno nie mają innych planów – odkąd się przyjaźnią, zawsze, jakakolwiek by to była rozrywka, spędzają ją razem. Jakby nie patrzeć zgraną paczkę tworzą.

*N* Przyda się rozrywka, odkąd przyjechaliśmy tutaj nie było żadnej zabawy, a do głównej imprezy jeszcze parę dni, trzeba się zrelaksować.

*T* A dajcie spokój, wczoraj były pierwsze wykłady, a już jakieś głupie projekty trzeba robić. Liczyłem na więcej luzu niż w liceum.

*D* Ja tam się nie martwię, robię go z panienką dobrych manier, pewnie odwali większą część roboty za mnie – Dave w sumie jest mądrym chłopakiem i sam mógłby zrobić projekt, ale też nie do końca uczciwy i dlatego nie szkoda mu wykorzystywać Alinę. Lecz nie tylko, dlatego robi z nią ten projekt, chciałby ją bliżej poznać, zaciekawiła go osoba, jaką jest Alina.

*T* Heh, dobrze Ci.

*D* A skoro mowa o niej, muszę Wam coś powiedzieć.

*T* Uuuuu, robi się groźnie, hehe.

*N* Co ty masz w tej głowie, Dave?

*D* Chciałbym ją poznać, ale tak bliżej. Dowiedzieć się o niej, o jej życiu. Nie wiem, dlaczego…coś w niej jest, co mnie ciekawi…

*T* Eee Casanova, ty się tak nie zagłębiaj w psychologię, co? Hehe.


Obrazek


Obrazek


*D* Poznam ją, zbliżę się, dowiem się o niej wszystkiego, a potem? Potem może spadać – teraz sobie pomyślicie, że co ten Dave mówi? Dlaczego chce poznać ją, przekonać ją do siebie, a potem rzucić? Ale Dave nie liczy się z uczuciami innych, ważne, że on ma rozrywkę. Dlaczego taki jest? Przeszłość jego tego nauczyła, być osobą…bez uczuć.


Obrazek


Natomiast Agnes i Erica wybrały się do studenckiego miejsca, w którym można coś zjeść, wypić, a także pograć np. w bilard. Dziewczyny zdecydowały się na dobre ciacho. Agnes wybrała sobie cytrynowe, a Erica wybrała czekoladowo- orzechowe.


Obrazek


*Ag* Nie mówiłam Ci, ale wczoraj rozmawiałam z cnotką – żeby to była rozmowa.

*E* Heee?

*Ag* Wkurzyła mnie i to bardzo.


Obrazek


*E* Co ci nagadało to bezguście?

*Ag* Wiesz, bo ona robi ten projekt z MOIM Dave’m i wyobraź sobie, że jak jej o tym powiedziałam to ta udawała niewiniątko. Co ona sobie myśli? Będzie mi go zarywać?

*E* No popatrz, a takie niby to ciche, cwaniara jedna…noooo tak, udaje niewiniątko, a potem atakuje swoją zdobycz. Hmm, trzeba coś wymyślić! Nie daj się jej Agnes!


Obrazek


*Ag* Erica, jak zauważyłaś, jestem AGNES i mi się w drogę nie wchodzi! Już mam plan jak pozbyć się tej cnotki – i ten jej cwaniacki uśmieszek. Biedna Alina, uwzięły się na nią, a przecież sama się nie prosiła, aby robić ten projekt z Dave’m, ale kto by się tym przejmował?

*E* Dawaj, co żeś wymyśliła? Matko, lubię takie akcje!


Obrazek


*Ag* Jest impreza za 3 dni, prawda?

*E* No tak…

*Ag* Na imprezie można pić alkohol, prawda?

*E* Jezusi, kobieto gadaj, bo się niecierpliwie!

*Ag* Widzisz, alkohol można, ale nie narkotyki. Och, co ta cnotka wymyśliła? Narkotyki na imprezie? – oho, za takie coś można wylecieć z akademika lub co gorsza ze studiów!

*E* Oooo Agnes, ale żeś poleciała z pomysłem! No widać, że Ci zalazła nasza brzydula za skórę! Ale co tam, zabawa będzie niezła!


Obrazek


Tym czasem, nieświadoma Alina intrygi grupki przyjaciół, odpoczywała w swoim pokoju akademickim.


Obrazek


Nagle do pokoju ktoś wchodzi?

*A* Proszę, żeby to była moja współlokatorka, proszę – w myślach wręcz błagała, aby ta osoba dzieliła z nią pokój. Widać, że potrzebuje bratniej duszy.


Obrazek


*S* Cześć, będziemy współlokatorkami.


Obrazek


Alina tak się ucieszyła, że nie czekając dłużej wstała i się przywitała z nowo przybyłą dziewczyną.

*A* Cześć, jestem Alina Faling. Jej nawet nie wiesz jak się cieszę, że ktoś tutaj się wprowadził i to na dodatek taka osoba jak ty. Z tego, co tak widzę, chyba jesteś podobna do mnie z charakteru? – Alina już zaczęła się domyślać, że nowa koleżanka jest podobna do niej, widać jak potrafi stosownie się ubrać. To dla Aliny bardzo ważne, nie chciałaby dzielić pokoju z osobami jak np. Agnes czy Erica.


Obrazek


*S* Miło Cię poznać Alino, ja jestem Samanta Darciuk. Chyba wiem, co masz na myśli…grzeczna dziewczyna?

*A* Tak, właśnie coś takiego miałam na myśli.

*S* Dogadamy się, super, że będziesz moją współlokatorką.


Obrazek


Dziewczyny bardzo są zadowolone, że się poznały. A jednak słoneczko pojawiło się dla Aliny. Zawsze tak raźniej z kimś niż samemu.


Obrazek


Nastała godzina 19.00. Czas rozpalić ognisko, które studenci planowali rankiem.

*D* Ha! Widzicie, jakie ognicho?

*T* Ty Nick, poznałeś już te nowe osoby, które wprowadziły się do akademika? Wiesz, już jedna jest, co pewnie wszystko wypapla profesorkom, a ta druga, jakaś kolejna panna z pasem cnoty.

*N* Eee, nie, nie poznałem, ale olej tam, my się będziemy dobrze bawić, a reszta jak chce niech dołączy. Co ty się tam będziesz przejmować? W sumie ten nowy gość widzi się fajny.

*T* No masz rację.


Obrazek


*T* No piękne, to, co? Bawimy się?

*E* Przydałoby się jakieś alko.

*T* Dzisiaj nie da rady, za 3 dni będziesz mogła zaszaleć.


Obrazek


*D* Agnes, maleńka, coś taka nie w humorze?

*Ag* Nie wiem, chyba trzeba cnotki się zapytać?

*D* Wrrr, ta znowu z tą dziewoją! Daj spokój, ktoś musi zrobić ten projekt, tak?

*N* Dajcie spokój, chyba nie będziemy słuchać waszej kłótni? Muzyczka gra, zabawmy się!

*Ag* Masz rację, bawmy się!


Obrazek


Towarzystwo się rozkręciło! Zabawa na całego…chyba będzie długa noc…


Obrazek


Wtem czas dołączył do nich nowy mieszkaniec akademika.

*T* Ooo nowy kolega! Dawaj, tańczymy, niezła zabawa.

*R* No widzę właśnie! Hehe.


Obrazek


Robert od razu przyłączył się do zabawy, chyba mają kolejnego kompana do zabawy?


Obrazek


Alina natomiast nie mogła spać, te hałasy, wzięła się za czytanie książki. Jak jutro wytrzyma na zajęciach? Nie takie noce Alina spędzała, sen jest dla niej ważny, dzięki wyspaniu się, potrafi lepiej funkcjonować następnego dnia. Chyba czas się nieco przestawić…


Obrazek


Zabawa trwała, nawet zaczęły się wygłupy Tidusa, jak to w zwyczaju bywa. Wrzucił próbówkę już prawie do gaszącego się ogniska. Uch, ale smród dało! Do zabawy Tidusa dołączył Robert. Reszta ekipy nie zwracała uwagi na głupkowate żarty chłopaków. Dla nich to norma, że coś musi się wydarzyć podczas imprezy. Nie takie rzeczy się oglądało!


Obrazek


Tańce wygibańce, wygłupy, a teraz czas na igraszki! Tidus nie mógł tego odpuścić, a Erica jak mogłaby się nie zgodzić?

*D* Dawajcie do akademika! Haha!


Obrazek


Młodzież wylądowała pod prysznicem.


Obrazek


Co za noc, ale w końcu nastała cisza i wszyscy poszli spać. Za dużo tego spania nie było, bo zaledwie 3 godzinki.


Obrazek


Mamy nowe osoby w fotorelacji. Samanta Darciuk i Robert Butler.

Ps. Od razu lepiej mi się gra w prawdziwym miasteczku studenckim...łatwiej ;)

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Mint » 19 cze 2015, 9:37

Ciekawa relacja. Będę tu zaglądał. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 19 cze 2015, 11:54

Biedna Alina, może czas na zatyczki do uszu? :P
Plan Agnes jest parszywy. :angry: Rozumiem, że chce pokazać Alinie, gdzie jej miejsce, ale od razu narażać ją na wyrzucenie ze studiów? Bezmyślne niszczenie komuś przyszłości. ;/ Mam nadzieję, że Samanta będzie bardziej ogarnięta i pomoże współlokatorce wyjść z tego cało.
Obrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: On, Ona i Ja

Postautor: PoProstuAnia » 19 cze 2015, 21:11

Hah, ta Samanta, pojawiła się też w mojej grze - była jedną z ofiar mojego przystojnego Sima :D śmiesznie pewnie będzie oglądać tutaj jej drugie wcielenie :)
Fajnie, że nasza sugestia pomogła i teraz będzie Ci łatwiej tworzyć relacje :) bardzo miło zobaczyć w końcu nowe twarze.
Dzisiejsza część w porządku, chociaż niewiele się działo :) czekam na rozwój akcji :cwaniak:
W sumie ten nowy gość widzi się fajny.
Co? xD
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 20 cze 2015, 12:44

Dziękuję za komentarze :)

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Misiek » 20 cze 2015, 13:55

No i super. Nareszcie jakieś nowe osoby :-). Coś czuję że Agnes zamiast Aliny bedzie chciała się pozbyć Samanty najpierw, żeby Alina się załamała.

PS. Czemu Alina śpi w okularach ?? :D

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 22 cze 2015, 9:26

Dziękuje za komentarz :)

Hahaha! Dobre spostrzeżenie...upsss! Wtopa :P

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 24 cze 2015, 14:19

Cała akcja rozkręca się już coraz bardziej. Szczerze to nie mogę się doczekać relacji z następnej imprezy i tego jak uda się intryga Agnes :P Proponowałbym Ci dać kilka tych niewidocznych lamp z "buydebuga" na zewnątrz, bo strasznie ciemne zdjęcia wychodzą ;)
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 28 cze 2015, 10:49

Dziękuję za komentarz :)
Ps. Jakie lampy? Tzn. wyczytałam, że to jakiś kod jest, tak? Ale gdzie te lampy? Czy wystarczy ten kod wpisać i to wszystko?


Jutro będzie dodana relacja, ostatnio mam mniej czasu...

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 28 cze 2015, 14:23

Niestety nie mam teraz zainstalowanej gry, ale po wpisaniu kodu, powinna Ci się w Trybie Kupowania pojawić nowa kategoria (z ikonką pytajnika) i tam musisz dokładnie poszukać. Te lampy wyglądają jak kontury kwadratów i prostokątów :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 29 cze 2015, 10:15

Dzięki Bart, zobaczę jak będę grała :)



Nastał ranek, budzik Aliny zaczął dzwonić. Alina zmęczona przez krótki sen, zmusiła się wstać.

*A* Matko, jaka ja jestem zmęczona. Ostatni raz szłam tak późno spać – czyżby na pewno?


Obrazek


Poranna toaleta jak i śniadanie zaliczone. Czym prędzej dziewczyna wybiegła na zajęcia, bo niestety trochę jej to zeszło niż zwykle.


Obrazek


Nick również postanowił wstawić się na zajęciach.


Obrazek


Alina nie potrzebnie się tak stresowała, wykłady były przesunięte o 30 minut. Ich Pani profesor nie mogła stawić się. Na szybkiego trzeba było szukać zastępstwa. Młodzież skorzystała z wolnego czasu i zajęła się pogaduchami. Alina z Samantą również.

*A* Jestem zdenerwowana minioną nocą, ognisko ogniskiem, ale żeby było tak głośno? Ta muzyka, te wygłupy…nie mogłam spać! – dziewczyna żaliła się swojej nowo poznanej przyjaciółce.

*S* Rozumiem ciebie, Alino. Tylko widzisz, tak w akademikach bywa, tutaj studenci się nie tylko uczą, ale i bawią.

*A* No, ok! Ale bez przesady, żeby tak do rana? Przez nich spałam 3 godziny. Dziwię się tobie, że mogłaś spać?

*S* Mi nie przeszkadza kogoś zabawa. Niekiedy też się zabawię – Samanta również zalicza się do osób lubiących naukę, ale jest bardziej wyluzowana od Aliny. Lubi się bawić, może nie tak z przesadą, ale potańczyć czy też wypić, nie odmówi.

*A* Ja nie lubię.

*S* Myślę, że powinnaś trochę wyluzować. Dziewczyno jesteś na studiach! Korzystaj i też się zabaw.


Obrazek


Gdy tak dziewczyny rozmawiały, Nick zauważył je.

*N* O, dziewczyny z akademika? Może zagadam do nich?


Obrazek


Nie czekając dłużej, postanowił dołączyć do Aliny i Samanty.


Obrazek


*N* Cześć, mogę dołączyć?

*S* Cześć, jasne tylko be ze mnie. Ja muszę jeszcze wskoczyć do biblioteki.

*A* Tak – Alina nie potrafiła więcej z siebie wydusić. Była w szoku, że ktoś z imprezowiczów przyszedł na zajęcia i do tego zagadał do niej i Samanty.


Obrazek


*N* Czemu wczoraj nie przyszłyście na ognisko? Byśmy fajnie się wszyscy zabawili, poznali się?

*A* Wybacz, ale ja nie lubię takich rozrywek. Wolałam SPAĆ – Alina wykorzystała, że rozmawiali ze sobą i pokazała jak się „cieszyła” z nocnego ogniska – A Samanta źle się czuła.

*N* Yyy…bardzo przepraszam w takim razie za nas wszystkich, że tak głośno się bawiliśmy. Wiesz, korzystamy z wolnego czasu, aby się zrelaksować – nieco zmieszał się, gdy usłyszał odpowiedź Aliny. Nie chce mieć zgrzytu z nikim, kto mieszka pod tym samym dachem. Woli jak wszyscy się lubią i dobrze ze sobą spędzają czas.

Niestety trzeba było stawić się na wykład, wolny czas już minął.

*N* Ooo, szkoda…może pogadamy jak skończą się pierwsze zajęcia? – dzisiejszego dnia mają 3.

*A* No dobrze, spotkamy się na ławce.




Obrazek


Gdy Nick i Alina mieli przerwę przed kolejnymi zajęciami, spotkali się na ławce tak jak byli umówieni.

*A* Wiesz, nie odpowiedziałam ci rano na przeprosiny, dziękuję. Miło, że przeprosiłeś. Naprawdę zachowywaliście się zbyt głośno, przez co ja nie mogłam spać.

*N* Nie jesteś zwyczajna takiego towarzystwa, zgadza się?

*A* Nie.

*N* Nas idzie polubić, no może Agnes i Erica lubią się dąsać, ale ogólnie jesteśmy spoko.

*A* Tak, zdążyłam zauważyć – przypomniała sobie nieprzyjemną sytuację z Agnes.

Alina i Nick miło spędzali ze sobą czas. Widać, że się polubili.

*N* Miłą dziewczyną jesteś, Alino. Wiesz… powinnaś…

*A* Tak?

*N* Powinnaś wpaść na przyszłą imprezę. To jest taka zapoznawcza i szkoda gdyby ciebie tam zabrakło – Nick pamięta, jaki ma plan Dave co do Aliny, chciałby ją ostrzec, ale nie potrafi wydać przyjaciela. Nie teraz.

*A* No nie wiem.



Obrazek


Reszta przyjaciół zdecydowała stawić się na uczelnię. Gdy tak szli zauważyli rozmawiającego Nicka z Aliną.


Obrazek


Obrazek


*D* Chodźmy do nich – zestresował się, gdy zobaczył ich w tak dobrych relacjach. Bał się, że coś wygada o jego planach, wie, jaki Nick potrafi być przyjacielski, zbyt przyjacielski.

*Ag* Coś się tak zestresował, co?

*E* Chodźmy, ja też jestem ciekawa, o czym gadają.

*T* Wyglądają na zaprzyjaźnionych.

*Ag* Niech sobie gadają, chodźmy na kawę póki jest czas – Agnes próbuje odciągnąć Dave’a od Aliny, czuje, że coś on od niej chce.

*D* Nie mam ochoty, chodźmy do nich – nie interesuje go kawa, bardziej interesuję go przerwanie rozmowy Nicka z Aliną. Czyżby tylko chodziło o strach, że Nick mógłby go wydać? A może jest zazdrosny, że to Nick zdobył przyjaźń Aliny, a nie on?


Obrazek


Gdy Dave wypowiedział słowa, bez czekania na odzew, podszedł do Nicka i Aliny. Reszta przyjaciół poszła za nim.

*N* O, już jesteście.

*E* O czym tak gadacie, wtajemniczycie nas?

*Ag* Na pewno same nudy, o czym można rozmawiać z taką cnotką? – Agnes zdenerwowana pomysłem Dave’a, odgryza się na Alinie, nie lubi jej i się z tym nie kryje.

*D* Agnes, nie ładnie tak obrażać naszą koleżankę. Przepraszam za nią – zaczął wdrążać swój plan, czyli pokazać się z jak najlepszej strony.

*A* Nic nie szkodzi, nie zwracam uwagi na tak dziecinne docinki – chyba nasza Alina nie do końca jest taka niewinna, tez potrafi dogryźć.

*Ag* Też mi coś! – Alina coraz bardziej grabi sobie u Agnes.


Obrazek


Obrazek


Trzeba było stawić się na kolejne zajęcia, nie prowadząc już dłużej dyskusji, każdy zmierzał w stronę uczelni. Dave natomiast nie chcąc tracić dłużej czasu, zaczepił Alinę.

*D* Nie zapomnij o naszym projekcie.

*A* Tak wiem, pamiętam o nim.

*D* Mam dzisiaj po zajęciach czas, wpadnij do mnie.

*A* Wolałabym spotkać się…w bibliotece?

*D* Za dużo tam przesiaduje osób. Na spokojnie popracujemy nad projektem u mnie w pokoju. Tam nikt nie będzie nam przeszkadzać.

*A* Dobrze - niepewnym głosem się zgodziła - To tylko praca nad projektem - dodała w myślach.

*D* Cieszę się, o 17 pasuje?

*A* Tak.

*D* Super, w takim razie do 17.

*A* Do 17.


Obrazek


Godzina 19. Alina i Dave pracują już od 2 godzin nad projektem.
Z początku Alina nie czuła się komfortowo, ale z czasem było coraz lepiej. Zaczęła się dobrze czuć w towarzystwie Dave’a.

*A* Jestem już zmęczona, na dzisiaj już starczy.

*D* Kto, jak kto, ale ty?

*A* Gdybym przespała CAŁĄ noc, to pewnie bym miała więcej siły.

*D* W sumie też jestem zmęczony. Masz racje, dzisiaj sobie odpuśćmy.

*A* Ok, to do jutra? Wiesz chciałabym nieco szybciej go skończyć.

*D* Z projektem do jutra, ale na pogaduchy znajdziesz jeszcze siły. I nie daj się prosić.

*A* Dobrze, jeszcze chwilę mogę zostać .




Obrazek


Dave i Alina leżeli na łóżku i rozmawiali o sobie.

*D* A tak szczerze, czemu masz taki styl? Tzn. ubierasz się tak, grzecznie?

*A* Tak zostałam wychowana. Rodzice cenią sobie skromny ubiór.

*D* Ale ich tu nie ma? Więc, czemu nie wyluzujesz?

*A* Szkoła jest bardzo ważna dla moich rodziców jak i dla mnie. Nie mam potrzeby zmiany stylu. Tak mi jest dobrze. Chcę się skupić na nauce, to jest mój cel.

*D* Czasami dobrze się odstresować. Nauka jest ważna, masz rację, ale czemu od razu tak zamykać się w sobie? Czemu się nie zabawisz?

*A* Och, gdyby rodzice wiedzieli, że bym się tutaj bawiła zamiast uczyła…wolę nie próbować.

*D* Skądś to znam. Mój ojciec też chce kierować moim życiem.

*A* Nie uważam, że mną kierują, chcą dla mnie dobrze.

*D* Jesteś tego pewna? Nie obraź się, ale powinnaś sama decydować, co jest dla ciebie najlepsze.Jesteś młoda, powinnaś korzystać z życia. Oderwać się od tego idealnego, nudnego życia. Zrób coś dla siebie!

*A* Nie mam idealnego, nudnego życia. Po prostu dążę do celu.

*D* No dobrze, dążysz do celu. Ja też, ale potrafię również się zabawić. Każdy tego potrzebuje.

*A* Też się relaksuję. Lubię czytać książki, chodzić na spacery, oglądać filmy…

*D* Wybacz, że ci przerwę. A robiłaś coś bardziej szalonego?

*A* Nie, nie mam takiej potrzeby.

*D* Oj, daj spokój. Masz potrzebę, tylko jeszcze o tym nie wiesz.

*A* No może jest jedna rzecz, którą chciałabym zrobić.

*D* Dawaj, słucham.

*A* Zawsze marzyłam o nurkowaniu. Rodzice nigdy mi nie pozwalali, uważają, że to jest zbyt niebezpieczne.

*D* Marzenia trzeba spełniać.


Obrazek


Obrazek


Rozmowa przeciągnęła się do późnego wieczoru, można nawet rzec, nocy. Alina nie wytrzymała i zasnęła. Dave jeszcze nie spał. Przyglądał się śpiącej Alinie.

*D* Zmienisz się, zmienisz się dla mnie - rozmyślał.


Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015, 11:48 przez diamond5, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
doo152
Posty: 53
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:51

Re: On, Ona i Ja

Postautor: doo152 » 29 cze 2015, 11:13

Ostatnie zdjęcie trochę creepy soft9 Bardzo fajna ostatnia rozmowa Dave'a z Aliną, dobrze skonstruowany dialog. Aczkolwiek nie sądzę, żeby w realnym życiu jakaś skromna dziewczyna tak chętnie położyłaby się obok obcego chłopaka - wiesz, zachwiana przestrzeń osobista, dwuznaczność sytuacji, skrępowanie obcym...
Ta historia może mieć tyle zwrotów akcji, nie mogę się doczekać, co dalej :sweet:
A tak między nami, to Nick mi bardziej pasuje do Aliny, tworzyliby fajną parę ^^
Na koniec mała uwaga: powinnaś pisać "stawić się", nie "wsawić się" na wykład.
Mam nadzieję, że szybko dodasz nowy odcinek :aww:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Galcia » 29 cze 2015, 11:45

Nick jest taki sympatyczny. <3 Jak on wytrzymuje z osobami pokroju Agnes i Eriki? :P
Za to Alina jest naiwna. <_< Przydałby jej się kurs asertywności. Zasnęła w łóżku obcego faceta, no cóóóóż... soft9 Mam nadzieje, że obudzi się na tyle wcześnie, by wymknąć się po kryjomu do siebie, bo dziewczyna wychodząca rano z pokoju chłopaka nie wygląda, jakby robiła z nim projekt na zajęcia. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 29 cze 2015, 11:51

Dziękuję za komentarze :)

doo152 poprawione ;)

Miała być to luźna rozmowa, nie miałam innej możliwości jak ich dać na to łóżko :P :D

Na kolejną relację nie będziecie czekać tak długo, fotki już zrobione... :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Guuki » 29 cze 2015, 12:47

doo152 pisze:Ostatnie zdjęcie trochę creepy soft9
Noo, a z tym opisem to już w ogóle... ;)
Ciekawe jak ta nasza Alina się rozkręci.

PS. Fajne zdjęcia z kampusu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: On, Ona i Ja

Postautor: Bart » 29 cze 2015, 13:18

Ooo, interesująco! Ciekawe kiedy dojdzie do konfrontacji Dave z Nickiem :P

Dobrze, że Alina w końcu się zaczęła otwierać na innych, tylko czekać, aż obudzi się w niej szalona imprezowiczka ^^

Dobrze, że kolejna relacja już nie długo, bo przez ostatnie zdjęcie nie mogę się jej doczekać! ;)
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: On, Ona i Ja

Postautor: diamond5 » 30 cze 2015, 8:55

Dziękuję za komentarze :)

Mogę jedynie zdradzić, że sielanki tutaj nie będzie. Pojawi się również bardzo szokująca akcja, ale to w swoim czasie i żeby się dowiedzieć jaka? Trzeba śledzić fotorelację :D


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości