Przetrwanie!

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Przetrwanie!

Postautor: diamond5 » 16 maja 2015, 15:57

Dziękuję za komentarze i kolejne głosy :)

Niezmiernie mi miło, że się spodobała relacja ^^

Na kolejną fotorelację trzeba trochę poczekać…muszę obmyślić, o czym dokładnie będzie...jak już uporządkuję sobie wszystko w głowie, to wtedy zacznę działać ;)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Przetrwanie!

Postautor: Lenna » 20 maja 2015, 13:40

Dziwne że nie skomentowałam :wat:
Naprawdę świetna fotorelacja, cieszę się ze szczęśliwego zakończenia :P Może i cukierkowe, ale Rose po tym wszystkim zasługuje na szczęście ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Przetrwanie!

Postautor: diamond5 » 21 maja 2015, 15:45

Dziękuję za komentarz :)

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Przetrwanie!

Postautor: Misiek » 02 cze 2015, 22:33

Tej relacji nie ogladalem ale byłem nabierząco z Rodziną Lavoie. Mam nadzieję że stworzysz jeszcze jakieś relacje. :-)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Przetrwanie!

Postautor: diamond5 » 06 cze 2015, 12:09

Dziękuję za komentarz :)

Tak, w planach mam już następną relację.
Kiedy będzie? Tego dokładnie nie wiem, ale już zaczęłam coś kombinować ;)

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Przetrwanie!

Postautor: diamond5 » 22 lut 2016, 11:52

Witam ponownie w tym wątku :)

Pomyślałam sobie, że powinnam poprawić tutaj błędy.

I tak, gdy zaczęłam poprawiać, to miałam tylko jedne myśli - Matko, jakie błędy? :O - Jednym słowem, miałam chęć to wszystko wykasować i od nowa napisać :P

Odkąd przyuczyłam się do poprawniejszej pisowni, w ogóle interpunkcji (patrząc tutaj, na te pierwsze posty, uch, oczy zaczęły boleć :P) zwracam teraz na to szczególną uwagę. A to dzięki Wam, moi drodzy. Bo to Wy mnie do tego zapędziliście, żebym polepszyła swoje pisanie... Dziękuję :)
Też w końcu zaczęłam robić to, co już od dawna chciałam. Czyli pisać opowiadania. Jakby co, zapraszam https://www.wattpad.com/story/55892903-kim-ja-jestem

Ok, wracając do tego wątku, do tej fotorelacji ;) Zostawię to tak jak jest, nie będę tutaj cudowała... W końcu to moje początku w pisaniu, prawda? Na szczęście, mam taką nadzieję, że już u mnie z tym lepiej :)

Oczywiście poprawiłam to i owo, żeby aż tak nie kłuło w oczy, jakby ktoś chciał poczytać/poogladać tą fotorelację...

Ale z góry przepraszam za tak słabe pisanie...

Pozdrawiam :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości