The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 24 cze 2014, 19:50

Obrazek
Dla mnie te dzieci prawie wszystkie są takie same..
I faktycznie brak małego dziecka w CAS.. Może faktycznie jeszcze ich nie zrobili..
Ten skin jest dziwny.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 24 cze 2014, 20:01

Poświęciłem 13 minut swojego życia na ten drugi filmik i muszę przyznać, że "na żywo" CAS naprawdę robi wrażenie, gdy widzisz te wszystkie możliwości, które zapowiadano. Fryzury i ciuchy są świetne, nareszcie nakrycia głowy jako osobna rzecz, i do tego ten wybór gotowych stylizacji (które mają być przez twórców aktualizowane po premierze gry) - bomba. I podoba mi się podział aspiracji na główne kategorie, a potem jeszcze na różne ich podkategorie.

Może "czwórka" nie będzie jednak taka zła jak się wydaje...
Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 24 cze 2014, 20:24

To jednak zrobili młodego dorosłego?

Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 24 cze 2014, 20:27

Coś jest nie tak z tymi grupami wiekowymi... ta postać z balonikami to wychodzi na to, że dziecko (gdzie są małe dzieci ja sie pytam!?!). Potem jest nastolatek i są kolejne trzy (?) z czego jeden ostatni to emeryt. O ile się nie mylę miało nie być młodego dorosłego? Nie rozumiem...

W dodatku, martwią mnie te wykrętne odpowiedzi typu "Nie możemy o tym rozmawiać". Powiem brzydko te wypowiedzi śmierdzą... np nie ma w casie małych dzieci, a oni piszą i mówią, że na temat grup wiekowych nie mogą rozmawiać teraz. Rewolucji w tych grupach to ja się żadnej nie spodziewam, żeby jakieś niespodzianki nam szykowali. Więc nie wiem co by tam do ukrycia było? No chyba że coś jest "niezadowalającego". Coś mi się wydaje, że tam gdzie tak mówią, na kilka dni przed premierą wypalą jakąś bombę, albo nawet wcale...
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 24 cze 2014, 20:28

Oglądając filmik ewidentnie można odczytać, że młodzi dorośli będą, ale nie wiadomo co z małymi dziećmi w cas. I losowe stylizacje nie są złe. ^^

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 24 cze 2014, 20:34

Jak mogli jeszcze nie zrobić małych dzieci? :O Nie wierzę w to że ich w ogóle nie będzie. To by była cofka do jedynki i w ogóle dno i dwa metry mułu.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 24 cze 2014, 20:46

Małe dzieci na pewno będą, nie wierzę że nie będzie bo na co była by butelka skoro niemowlęta będą karmione piersią. ;) Pewnie będzie tak jak z niemowlakami, nie zedytujemy ani nie stworzymy ich w cas. :bored:

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 24 cze 2014, 20:50

Jackob pisze: Pewnie będzie tak jak z niemowlakami, nie zedytujemy ani nie stworzymy ich w cas. :bored:
To równie dobrze mogli by ich nie robić. Na to samo by wyszło -.-

Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 24 cze 2014, 20:55

Pewnie małe dzieci były ukryte wtedy, tak jak stroje kąpielowe i baseny, więc ja się o to nie martwię ;)
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 24 cze 2014, 22:22

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy (oprócz bardzo ładnie wykonanych dzieci) to że tworzeni simowie losowo na podstawie genetyki mieli na prawdę nieźle skomponowane stroje. Czyli prawdę mówili twórcy, że po mieście nie będą chodzić simowie ubrani często w dziwacznie niedopasowane do siebie elementy garderoby (tak jak w TS3).

Kolejna fajna opcja to wybór elementów jakie mają być brane pod uwagę tworząc sima na podstawie genetyki: twarz, kształt ciała, włosy, głos, skóra i ubiór :D

Fajnie wygląda ciało wychudzonego sima, skóra jakby na prawdę napinała się na kościach ;p

CAS jest już świetny, mnóstwo opcji do wyboru, a modelowanie sima osiągnęło mistrzostwo. Włosy wyglądają ładnie, ja tam nie narzekam i nie zgodzę się, że wyglądają gorzej niż w TS2, bez porównania lepiej choćby z tego względu, że mają ostrzejszą teksturę i fakturę "grubości". W dwójce większość włosów była płaska niczym papier.

Co do małych dzieci, to może po prostu nie będzie dało się ich tworzyć w CAS? Dla mnie akurat to nie przeszkadza ani trochę, bo nigdy jeszcze nie stworzyłem żadnej rodziny z gotowym dzieckiem (zawsze zaczynam grę od jednego sima, który zakłada rodzinę). Natomiast wiem, że może to być irytujące dla ludzi, którzy wolą tworzyć od razu całą rodzinę. Mam tylko nadzieję, że nie połączyli okresu niemowlęcego z małym dzieckiem bo to by było całkowicie do bani!
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 24 cze 2014, 22:24

Muzyka z trybu budowy jest przecudowna *-*
Za cas podziękuję, poproszę jakieś gameplaye ;__;

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 24 cze 2014, 22:25

Ale jak dla mnie, brak małych dzieci w CAS to kolejne cofnięcie się w tył. xD
Pewnie będzie tak jak z niemowlakami, nie zedytujemy ani nie stworzymy ich w cas. :bored:
Ale niemowlaki normalnie można zedytować w CAS, mimo że, praktycznie nie ma co u nich edytować. (No chyba, że kokon jeśli ma się ściągnięte różne ich wzory.)
Muzyka mi się nawet podoba, brzmi trochę jak połęczenie dwójkowej i trójkowej (nie wiem jak to wyjaśnić...)
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 24 cze 2014, 22:35

Do premiery jeszcze mnóstwo czasu, więc pewnie prędko nie zobaczymy gameplaya.. No, ale w te demo CASu to by się pograło, co? :)
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 24 cze 2014, 22:44

Simka, ale nikt nie powiedział, że nie będzie takiej opcji stworzenia dziecka. Na razie to tylko domysły, bo nie ma ikonki małego dziecka w zaprezentowanym materiale, co nie oznacza, że nie będzie go w ostatecznej wersji gry. Jeszcze masy rzeczy nie pokazali łącznie z tak podstawowym elementem gry jak interfejs czy paski potrzeb, a wiadomo przecież, że będą...

Co do dzieci to wcale nie zauważyłem, aby były klonami jednego z rodziców. Dziecko Grahama wyszło jako klon bo Graham tworzył je z samego siebie, ale kiedy dodał kobietę, to wygląd już się wymieszał.

A co do włosów to myślę, że dyskusji już było na ten temat tak wiele, że nie ma sensu dalej tego toczyć. Wygląd włosów się nie zmieni koniec i kropka. Jednym się podobają innym nie, o gustach się nie dyskutuje.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 24 cze 2014, 23:02

W tej którejś okolicy ten bulwar wzdłuż tej rzeczki wygląda tak uroczo. Przypomina mi to moje miasto. Domy w oddali mają jakieś lampki, które wyglądają na świąteczne..
Mam wielką nadzieję, że małe dzieci i niemowlaki będą przypominały te z dwójki..
Bo w trójce to ... niemowlaki kłody drewna, a małe dzieci takie denerwujące..
Sky Fits Heaven

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 24 cze 2014, 23:03

Te włosy i tak są lepsze niż trójkowe, gdzie grzywka potrafiła być rozmazaną teksturą przyklejoną do czoła. Ogólnie to przypominają mi niektóre netowe. Jedne są lepsze, inne są gorsze :p.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 24 cze 2014, 23:42

Ultraviolence pisze: Mam wielką nadzieję, że małe dzieci i niemowlaki będą przypominały te z dwójki..
Bo w trójce to ... niemowlaki kłody drewna, a małe dzieci takie denerwujące..
:O Mi się właśnie trójkowe małe dzieci o wiele bardziej podobają...są takie słodkie, a w dwójce kanciaste potworki.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 25 cze 2014, 1:00

4 zdjęcia i render, znane nam z magazynu PC Gamer, teraz w lepszej jakości:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 25 cze 2014, 1:19

Na dwóch ostatnich zdjęciach ewidentnie widać to drugie, pustynne otoczenie. Inna roślinność niż w willow creek i brak trawy.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 25 cze 2014, 7:24

^ i znak baru z trójki.
Ta simka koło grilla ma ciekawą minę :)
Świetne, że domy stoją tak blisko siebie.
Galeria sztuki, może nasi simowie będą mogli wystawić tam swoje dzieła :)
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości