The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: simunia » 27 cze 2014, 21:55

Rai ja już postanowiłam, że zostaje przy 3 i nic mnie nie przekona do kupna 4 choćby nie wiem co mówili to i tak nie zmienię zdania bo już mnie zniechęcili do kupna tej części obecnymi informacjami o braku basenów i małych dzieci. Aż się boje co będzie dalej.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 27 cze 2014, 22:02

Z tym wzrostem jest tak, że niejeden nastolatek (17-19) jest wyższy od swoich rodziców.
Nie wiem, czy teraz powinni obniżyć nastolaktów, czy starszych.
A może niech rzeczywiście dodzadzą grupę między nastolatkiem, a dzieckiem.

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 27 cze 2014, 22:13

^Tylko że mówili, że simowi nastolatkowie są w wieku 13-16...

https://twitter.com/SimGuruGrant/status ... 1192189952
Coraz lepiej. Ciekawe czy to oznacza też brak duchów...
Obrazek

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 27 cze 2014, 22:28

xoxorax, a mi będzie. Ćwirowie bez nawiedzonego cmentarza za domem to już nie Ćwirowie ;/ Poza tym duchy (tak jak baseny) zawsze były w podstawach. Niektórych rzeczy po prostu nie wypada usuwać...

EDIT
https://twitter.com/SimGuruGrant/status ... 8925809664
Fałszywy alarm xD Tylko co on w takim razie miał na myśli mówiąc "No"? :unsure: Nie będzie takiego dodatku? Nie będzie takich nadnaturalnych postaci jak w tamtym dodatku?
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 27 cze 2014, 22:37

Prawda jest taka, że w czwórce każda grupa wiekowa powinna mieć dowolny wzrost, a animacje byłyby elastyczne, jak to przecież bywa ze współczesnymi grami.. To po prostu trudniejsza technologia, ale istnieje już od kiedy nakręcono Toy Story, więc jakieś 10 lat na pewno. I czy aby w innych tworach EA (np Fifie) ludzie nie są różnego wzrostu? I co, nie mogą się dotykać?! Wystarczy stworzyć na ciałach Simów punkty, które muszą się stykać podczas wszelkich interakcji, do tego dopasować stanie na palcach czy schylanie się. Z aktualizacjami mogliby to poprawiać estetycznie. Rozwiązałoby to wszystkie problemy, które nie powinny w ogóle istnieć w grze, która będzie w sprzedaży gdzieś do 2018 roku! Lenistwo sięga granic. A nasz feedback ich obchodzi tyle, że odpisują nam na Twitterze, a gra jest coraz gorsza i gorsza.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 27 cze 2014, 22:55

Spokojnie Smisiu, The Sims 5 już w 2019. Można zamawiać pre-ordery i edycję specjalną.

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 28 cze 2014, 13:13

Champion pisze:I oby te dzieci dodali krótko po premierze.
No w końcu to tylko pół roku/rok i tylko kolejne 100 zł, żyć nie umierać :P Na pewno to będzie najlepiej sprzedający się dodatek, w końcu to takie uzupełnienie podstawy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 28 cze 2014, 16:30


Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 28 cze 2014, 16:43

Nic nowego nie pokazali... Nawet simowie cały czas ci sami, co w każdym filmiku i zdjęciu...
Dymki są okropne, wolałbym te z wcześniejszych części...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 28 cze 2014, 16:46

3/4 scenek - Ale to już było... ♪

Obrazek


Nie podobają mi się te sklepy. Typowe dla amerykańskich przedmieść, czyli gołe ściany bez okien i tylko fasady jakoś wyglądają. Chodniki puste... Jedyne co jest warte uwagi to parostatek, klimatyzatory na dachach i aleja dwukierunkowa. Ale co nam po niej, jak znowu jakiś krok w tył - ulice nie mają pasów oraz znaków..

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 28 cze 2014, 17:13

No to teraz wyraźnie widać, jaka będzie przepaść między dzieckiem, a niemowlęciem. Wyobraźcie sobie że między tymi dwiema osóbkami wyżej nie ma już niczego "pośredniego". ;/

PS. jest też para gejów :P

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 28 cze 2014, 17:14

ALE SŁODKIE, może faktycznie pracują nad tym by małe dzieci wyglądały różnorodnie i miały wiele animacji. A grafika jest boska, moim zdaniem dużo lepsza niż w simsach 3. A z tego filmiku zauwazylem, ze facet mial w pewnym momencie ufo w chmurce, więc może dodadzą je w podstawie? A co do ulic to mi sie podoba w moim mieście jest dośc podobnie :) A dziecko wygląda podobnie jak z dwójki :D
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 28 cze 2014, 17:17

Niemowlę wygląda super, chyba najlepiej dotychczas, ale widać różnicę między nim a dzieckiem i brak czegoś pośredniego...
Nie wiadomo czy na zdjęciu są nastolatki, bo wszyscy są tego samego wzrostu. Ta kreatywność EA...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 28 cze 2014, 17:23

Czy ktoś, kto posiada Twittera może napisać do SimGuru z pytaniem, czy niemowlakom będzie można zmieniać ciuszki, czy cały czas będą w pampersie? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 28 cze 2014, 17:28

No, niemowlak słodki, ale tylko tyle. Trailer nie pokazuje nic nowego, prawie ciągle te same sceny, ci sami simowie, i nic ciekawego. Ta gra naprawdę nie ma wiele do zaoferowania, i nic mnie juz nie przekona. Dobili mnie zabraniem małych dzieci i straciłam zainteresowanie ta grą.

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 28 cze 2014, 17:30

I para lesbijek na renderze, trzymają sie za dłonie :D
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 28 cze 2014, 17:31

Spójrzmy prawdzie w oczy, EA z grupami wiekowymi poszedł na łatwiznę - zabrał małe dzieci, wzrost nastolatków dał taki sam jak u dorosłych i w ten sposób nowe animacje i ciuchy musieli dać tylko dzieciom, ew. niemowlakom.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 28 cze 2014, 18:15

Warto zwrócić uwagę, że w momencie kiedy pokazują tą ulicę ze sklepami, to widać sporo budynków. Pytanie tylko, czy jednak limit parcel będzie 10 tak jak wcześniej coś bączyli, czy to są jedne parcele z kilkoma budynkami na raz.

Cóż poza tym mogę powiedzieć, kolejny zwiastun nie pokazał niczego nowego ani nadzwyczajnego :P Bobas na renderze wygląda dobrze, nie mogę się przyczepić. Byłoby dobrze, jeśli dałoby mu się zakładać śpioszki jakieś. Ogólnie dziwny ten marketing EA, wciąż jakieś nic nie wnoszące zwiastuny, zamiast porządnego gameplaya.

Poza tym simowie są ładni, ale od początku mi się podoba ten styl graficzny więc nie narzekałem. Ale nadal planuję kupić grę jak zostanie porządnie rozbudowana i utracone grupy wiekowe i inne opcje.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 28 cze 2014, 18:17

Cd. nowego rendera - dwie ostatnie simki wg. mnie najlepsze, ostatnia pokazuje też chyba nową fryzurę. :wub:

Cd. trailera - u tego cukiernika widać piegi - dopracowane moim zdaniem, na pewno lepsze niż w trójce. :D Ogólnie, fajny sim i ta maszyna do ciastek również.

Ta blondynka ma fajną bieliznę i animację. soft1
Ostatnio zmieniony 28 cze 2014, 18:20 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 28 cze 2014, 18:19

Render pojawił się z okazji Dnia Dumy Homoseksualnej.
A w tym gifie to po prostu bogaty staruszek pluska wodą w wannie, a ta simka ma z nim romans. :P


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości