The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
RockWolf
Posty: 49
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: RockWolf » 21 wrz 2014, 19:28

Obrazek
Mnie smuci bardzo ten fakt :c.

Awatar użytkownika
MoonWalk
Posty: 107
Rejestracja: 15 gru 2013, 3:31

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: MoonWalk » 21 wrz 2014, 19:56

Hi Bartek pisze:Dla mnie NIC, zupełnie NIC nie jest gorsze od The Sims 3. W momencie wyjścia Trójki seria osiągnęła dno. I nie wiem, jakim cudem naliczyłeś więcej polygonów niż w Jedynce, skoro to była gra 2D... Chyba nawet w jedynkę nie grałeś..
To była ironia :curious: A w jedynkę to ciupałem pewnie jeszcze zanim pojawiłeś się na świecie, drogi Bartku.

nie mówię, że TS3 było najlepsze, ale ts4 jest najgorsza podstawą. Gdyby sobie wziac porównanie mozliwości, to chyba tylko ts1 wypada realnie gorzej. I to jest fakt. A graficznie chyba również, bo jak pokazałem dziś koleżance, która w ogóle nie gra w Simsy ts2 vs ts3 vs ts4 to ts4 ustawiłą na ostatnim miejscu. Zero tekstur, polygons to jakaś kpina, ts2 miało chyba więcej od obu części. Ja nie wiem do czego dąży EA, chyba do zakatowania serii The Sims. A każdy kto to kupi tylko utwierdzi ich w przekonaniu, że nadal można naciągać dzieciaków. Zrobią the sims 4 thief store, wydadzą miliard akcesoriów z 3 nowymi przedmiotami i zarobią kupę szmalu. ZA NIC. Miłej gry życzę wszystkim.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 21 wrz 2014, 21:21

Ja żyłem jeszcze przed premierą jedynki kolego, więc nie bądź taki pewny. Co do czwórki, to jest w niej więcej opcji niż w Trójce ze wszystkimi aktualizacjami. Oczywiście mówię o podstawce.

Awatar użytkownika
MoonWalk
Posty: 107
Rejestracja: 15 gru 2013, 3:31

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: MoonWalk » 21 wrz 2014, 21:25

Przykłady?

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 21 wrz 2014, 21:33

Krowokwiat soft9

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: schwimmen » 21 wrz 2014, 21:39

Czwórka ma dużo smaczków jak krowokwiat, laleczka voodoo, rakieta, ukryte parcele, stół stolarski, ciekawie rozwinięte kariery, umiejętności i wiele innych. Jednak wyszła za wcześnie. Brakuje jej jednak podstawowych rzeczy, z których najgorsze są brak małych dzieci, basenów, wkurzające bugi, teleportacja itp. Mogłaby stać się naprawdę dobrą grą.
Ale fakt ilość interakcji znacznie przewyższa inne części.
I nie wiem czemu tak niektórzy uczepili się tak trójki. Ze wszystkimi dodatkami to najbardziej rozbudowana seria whenever.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 21 wrz 2014, 22:29

Co do tego, że za wcześnie to się zgadzam. Z resztą gdyby wydali w grudniu więcej by zarobili. A co do trójki ze wszystkimi dodatkami, to zasypiam szybciej niż na mamie.

Awatar użytkownika
MoonWalk
Posty: 107
Rejestracja: 15 gru 2013, 3:31

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: MoonWalk » 21 wrz 2014, 22:37

Ale to nie tylko takie braki. Dla mnie brak samochodów to po prostu zgroza. Już pomijając fakt, że te ekrany ładowania zostały tragicznie rozwiazane (szczerze mówiąc, myślałem ,że w tych mniejszych przestrzeniach będziemy się mogli swobodnie poruszać, a tu WSZYSTKO SIĘ ŁADUJE), a odebranie narzędzia stwórz styl to ogromny krok wstecz. I pomijając jeszcze inne braki, bo tam te małe dzieci... to może, może jakoś bym zdzierżył samo. Chociaż masakrycznie kojarzy mi się z TS 1. Porażka na całej linii. Gra dodatkowo sama zawiązuje sobie stryczek grafiką.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 21 wrz 2014, 22:46

Ciekawe gdzie podziewa się ta zapowiadana, priorytetowa, darmowa aktualizacja dodająca małe dzieci. :doge:

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 21 wrz 2014, 22:52

^Ew. darmowe DLC :P

Awatar użytkownika
MoonWalk
Posty: 107
Rejestracja: 15 gru 2013, 3:31

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: MoonWalk » 21 wrz 2014, 23:34

Pod tytułem The Sims 5 Without EA Misers Edition Finally Full Pack.

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 22 wrz 2014, 5:20

Jackob pisze:Ciekawe gdzie podziewa się ta zapowiadana, priorytetowa, darmowa aktualizacja dodająca małe dzieci. :doge:
A była zapowiadana?

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: schwimmen » 22 wrz 2014, 9:21

Ea tylko wspominało, że wyda takową aktualizację. Ale coś myślę, że wrzucą to wszystko w dodatek.
Chociaż dziwne, że jeszcze sklepu nie otworzyli.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 22 wrz 2014, 10:24

Dajcie spokój w końcu grafice w TS4. Nie można nazwać ją brzydką bo brzydka nie jest. Możecie powiedzieć, że Wam się nie podoba bo ma inny styl, ale nie że jest brzydka -.- Modele są ładne, tekstury też nie są wcale złe, a tekstura trawy jest tylko dopasowana stylem do reszty tekstur gry. Jest masa gier w podobnej stylistyce i jeszcze nie widziałem, żeby ktoś narzekał np. na WOW w tym aspekcie.

I nie zaczynajcie już też narzekać na ilość simów w otoczeniu bo to jest żenujące! Jeszcze niedawno wszyscy jednym głosem mówili, że w TS3 simów na parcelach publicznych jest za mało, teraz jęki że za dużo, o co Wam chodzi ludzie, czizas... Potęgujecie tylko stereotyp polaka-marudy.

Przy wszystkich swoich brakach i wadach TS4 nie zasługuje na miano najlepszej odsłony, ale czepiajcie się tego, co rzeczywiście jest przeszkodą w graniu, a nie wymyślonych na siłę głupot...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Nie-Mam-Pomyslu
Posty: 55
Rejestracja: 18 gru 2013, 17:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Nie-Mam-Pomyslu » 22 wrz 2014, 11:26

Czy tylko mnie irytuje znikający zapis gry? :D

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: schwimmen » 22 wrz 2014, 11:30

U mnie nic takiego nie ma. Jeszcze żaden zapis mi nie zniknął.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 22 wrz 2014, 12:11

Ale w ogóle nie ma zapisów żadnych jak Ci znika? Może po prostu nadpisujesz sobie jedną grę na drugą? Bo jeśli nie klikniesz "zapisz jako" to gra będzie tobie zawsze zapisywać na jednym i tym samym zapisie + autozapisy.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Nie-Mam-Pomyslu
Posty: 55
Rejestracja: 18 gru 2013, 17:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Nie-Mam-Pomyslu » 22 wrz 2014, 13:17

Absolem Ale mój przypadek nie jest pierwszym, na innej simowej stronie wiele osób o tym problemie mówiło. Mam 3 różne zapisy gry tej samej rodziny, dla bezpieczeństwa, teraz to tak często się nie zdarza ale, po prostu wyłączało się grę na drugi dzień się ją włączało i ona zaczyna się zachowywać jakby to było pierwsze uruchomienie, nie ma NIC, ani jednego zapisu, to nie wina komputera bo tak jak mówię wiele osób ma taki problem i EA powiedziało, że w aktualizacji to naprawi ;)

Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 22 wrz 2014, 17:55

Odnośnie znikających zapisów - zamykacie grę przez zapisz i wyjdź?
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Nie-Mam-Pomyslu
Posty: 55
Rejestracja: 18 gru 2013, 17:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Nie-Mam-Pomyslu » 22 wrz 2014, 18:04

Tak, zapisuje przy wyjściu jak i co 10 min. podczas gry.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości