The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 02 lip 2014, 12:44

Albo w "klatkach" :P
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 02 lip 2014, 14:01

Smisiu pisze:No chyba w Simcity.

O, chyba właśnie tak. /Rai
Tak ;) tu doskonale widać to rozmycie w simcity.

Obrazek

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 02 lip 2014, 14:45


Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Dziub-Dziub » 02 lip 2014, 14:54

Czasem zastanawiam się czy to The Sims 4 czy Sims Social...
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Funia
Posty: 99
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:49

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Funia » 02 lip 2014, 14:55

Cyann pisze:Dziękuję, dobranoc.

http://sims.arhn.eu/2014/07/brak-postepu-historii/
Ej, no... serio? To jest jakiś żart chyba ._.

Nie wiem po co oni wydają tę grę... Najgorsza seria chyba w całej historii simów x.X
Życie zawsze posyła do Ciebie same anioły... W Twoim otoczeniu nie ma dobrych, ani złych ludzi, są tylko tacy, którzy po prostu pomagają Ci stać się tym, kim jesteś.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 02 lip 2014, 14:59

hahahahahahahahaah
boze, nie moge. xDDDD

Awatar użytkownika
develire
Posty: 55
Rejestracja: 23 cze 2014, 18:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: develire » 02 lip 2014, 15:03

w sumie nic nowego, w 3 tez prawie, ze nie bylo postepu jedynie dziecko na 100lat.
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Dziub-Dziub » 02 lip 2014, 15:05

Ale w 3 przynajmniej wprowadzają się nowe rodziny jak jakaś umrze...
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 02 lip 2014, 15:11

Czy od prawie roku coś się zmieniło w rozgrywce? To czego dowiedzieliśmy się wtedy, to jak widać wszystko, co mają do zaoferowania. soft9

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 02 lip 2014, 15:14

mi akurat "postęp historii" w postaci wyłącznie starzenia się odpowiada. Denerwowało mnie, gdy jakaś rodzina wyprowadzała mi sie z miasta, przeprowadzała się, chociaż nie miałam tego w planach (wystarczyło, ze na kilka dni zmieniłam aktywną rodzinę) albo zostawała bezdomna (znikali na pustych działkach). Adopcja dzieci przez samotnych simow (albo partenogeneza) niesamowicie mnie denerwował

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 02 lip 2014, 15:16

develire pisze:w sumie nic nowego, w 3 tez prawie, ze nie było postępu jedynie dziecko na 100lat.
I to ma usprawiedliwić brak postępu historii w czwórce? Właśnie po to powinna byc nowa generacja, aby to ulepszyć! Ja po prostu nie wierze, to jakaś komedia. Gdybym była na ich miejscu to bym się ze wstydu spaliła.
Btw. wczoraj widziałam sondę na hiszpańskiej stronie która była aktualna, pojawiła sie dwa dni temu i dotyczyła kupna czwórki i generalnej opinii o niej. Niestety, ale jak widać jakieś 85% osób dalej ma zamiar ją kupić i w ogóle nie przeszkadzają im te wszystkie braki, ba! a z tego ponad 30% uważa, ze to będzie najlepsza część simsow. Jak widać, w dzisiejszych czasach ludzie są na tyle głupi żeby wydać mnóstwo kasy na niekompletną i pewnie zepsutą grę nie wartą nawet 10 euro. Nie dziwie się, ze EA nie szanuje swoich klientów. ;'p
Ostatnio zmieniony 02 lip 2014, 15:17 przez Larissa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 02 lip 2014, 15:17

Dziub-Dziub pisze:Ale w 3 przynajmniej wprowadzają się nowe rodziny jak jakaś umrze...
No i tu też tak będzie: Nowe rodziny będą się wprowadzać, gdy jakieś domostwo całkowicie umrze.

Ograniczony postęp historii to kolejna zła wiadomość, fakt, ale dla mnie to nie robi zbyt wielkiej różnicy. W TS3 mało się interesowałem tym kto na mieście wziął ślub, komu urodziło się dziecko, itp. Dobrze chociaż, że Simowie w okolicy będą się starzeć i umierać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 02 lip 2014, 15:19

Hahaha, porażka. Idą w tył, zamiast do przodu. Mam wrażenie, że oni robią tą grę tak, by działałaa także na tablach, w końcu są teraz modne. XD Byłem pewny, że ulepszą tem 3 postęp, bo niby nowa generacja ma być ulepszeniem starych, a tu jak na razie 4 jest ośmieszeniem serii The Sims. :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Veis » 02 lip 2014, 15:22

Coś mi się zdaje że trójka zostanie moooooooooooooooocno doceniona gdy wyjdzie czwórka.
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 02 lip 2014, 15:28

Veis pisze:Coś mi się zdaje że trójka zostanie moooooooooooooooocno doceniona gdy wyjdzie czwórka.
Juz nawet ja uważam, ze przy czwórce, trojka to mistrzostwo. I tak naprawdę, pomimo brzydkich simow, trojka nie jest zła. Ogólnie jest całkiem dobra, ma dużo opcji, w miarę ciekawe dodatki i nie jest taka uboga, ale jej największym minusem przez które ma miano " czarnej owcy" jest zła optymalizacja. Czy ona na jakimś komputerze dobrze działa?

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 02 lip 2014, 15:43

Tak, ja już zacząłem bardziej doceniać trójkę. Ostatnio ponownie ją zainstalowałem bo widzę, że z czwórką się nie dogadam :P

To prawda, że postęp historii w TS3 szwankował, ale kilkoma łatkami go trochę podreperowali tak, że śluby co jakiś czas jednak były, dzieci też się rodziły. Pamiętam jak w podstawce był skopany postęp historii. Simowie nie pobierali się, a dzieci tylko adoptowali, nie rodzili, ale naprawili to w łatkach.

Poza tym do TS3 istnieje jakże cudowny mod nraas Story Progression, który tak bardzo rozbudowuje postęp historii, że simowie nie dość, że zakładają rodziny, rozwijają się, awansują to jeszcze można ustalić czyje nazwisko podczas ślubu miastowi mają przyjmować, maksymalną populację miasta i wiele więcej. Niestety koleś, który stworzył nraasy zapowiedział, że kończy z modowaniem i TS4 wspierać już nie będzie. Ale i tak pokazał, że da się zrobić świetny postęp, tylko trzeba chcieć.

Jednym słowem EA poszło śladem najnowszego SimCity i grę maksymalnie uprościli. Nie wierzyłem, że zrobią to samo, ponieważ SimCity zostało bardzo krytycznie przyjęte przez środowisko. Istnieje taka ogromna strona poświęcona SimCity - Simtropolis, na której gracze z całego świata tworzą i publikują nowe zawartości do SimCity 4. To taki odpowiednik The Sims Resource. I na prawdę, prawie żaden fan nie przeszedł z SimCity 4 na nowe SimCity. Gra, która ma już ponad 10 lat, nadal wśród graczy jest rozwijana i uwielbiana. I coś czuję, że po premierze TS4 może to samo stać się z TS3...

Jeśli miałbym wybierać studio, które miałoby robić The Sims zamiast EA, to na pewno byłoby Blizzard, ponieważ nie ma drugiej takiej firmy, tak bardzo przykładającej się do swoich produkcji. Co więcej, rozwijają swojegry długi czas po premierze wydając łatki, aktualizacje i tak dalej.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 02 lip 2014, 15:53

Mam rozumieć, że The Sims 4 będzie chodziło na Originie?

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 02 lip 2014, 15:54

Zastanawiam się, czy bym zauważyła brak tego postępu historii, gdyby nie wiedziała, że go nie ma.

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Veis » 02 lip 2014, 15:54

Larissa pisze: Juz nawet ja uważam, ze przy czwórce, trojka to mistrzostwo. I tak naprawdę, pomimo brzydkich simow, trojka nie jest zła. Ogólnie jest całkiem dobra, ma dużo opcji, w miarę ciekawe dodatki i nie jest taka uboga, ale jej największym minusem przez które ma miano " czarnej owcy" jest zła optymalizacja. Czy ona na jakimś komputerze dobrze działa?
Dokładnie, ja od początku uważałem że czwórka raczej nie będzie jakaś fantastycznie dobra i wiedziałem że sercem bedę z trójką. A wszyscy tak naprawdę narzekają na 3 tylko przez tą optymalizację i sporo błędów (ewentualnie STORE XD), sama w sobie jest rozbudowana i jest aktualnie rajem dla kreatorów.
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: salberg » 02 lip 2014, 15:59

Bläck pisze:Aby ją zainstalować będzie trzeba mieć dostęp do internetu ;)
EA ostatnio usiłuje podbić ilość klientów Origin - rozdając za darmo gry. A nowe Simsy to idealna okazja by poszerzyć grono odbiorców Origina o nowych, młodszych użytkowników. Może to walka na statystyki - ale EA naprawdę mocno staje się promować swoją platformę.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości