The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 25 cze 2014, 21:05

I chociaż zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Was mogą być rozczarowani tym, że baseny i małe dzieci (wiek żłobkowy) nie będą dostępne w chwili wydania gry głównej The Sims™ 4 we wrześniu, powinniście wiedzieć, że budujemy niesamowicie mocne podstawy, które powinny umożliwić spełnienie wszystkich Waszych życzeń w ciągu nadchodzących lat.
Tak samo jak Kuzco.
What. The. F**k.
Przyszłość The Sims™ 4 wygląda świetliście!
EHE, NA PEWNO.

TO JEST PO PROSTU ZBRODNIA. BRAK BASENÓW. BRAK TOPIENIA SIMÓW W BASENIE. BRAK MAŁYCH DZIECI. NIEMOWLAK OD RAZU PRZEMIENIA SIĘ W DZIECKO Z PODSTAWÓWKI. TO JEST CHORE.

A jeszcze tłumaczenie że och ach, nom niestety nie mamy basenów ale nam wybaczycie, ale za to mamy nowe narzędzie fontann które pomoże wam tworzyć wyrafinowaną zabudowę! jej! :) DEBILIZM SAM W SOBIE.

GZGZGZGZGZG, NIE MOGĘ WYTRZYMAĆ. soft2

EDIT: Cenzura wulgaryzmu zgodnie z prośbą Guukiego. Ale wielkich liter tu nie usunę xd
Ostatnio zmieniony 25 cze 2014, 21:24 przez Column15, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 25 cze 2014, 21:06

EA <3

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 25 cze 2014, 21:09

Column15 pisze:
TO JEST PO PROSTU ZBRODNIA. BRAK BASENÓW. BRAK TOPIENIA SIMÓW W BASENIE. BRAK MAŁYCH DZIECI. NIEMOWLAK OD RAZU PRZEMIENIA SIĘ W DZIECKO Z PODSTAWÓWKI. TO JEST CHORE.

A jeszcze tłumaczenie że och ach, nom niestety nie mamy basenów ale nam wybaczycie, ale za to mamy nowe narzędzie fontann które pomoże wam tworzyć wyrafinowaną zabudowę! jej! :) DEBILIZM SAM W SOBIE.

GZGZGZGZGZG, NIE MOGĘ WYTRZYMAĆ. soft2
A wiesz co jest bardziej chore?? Że gra będzie miała większą sprzedaż niż trójka.. I ich to w ogóle nie obchodzi czy komuś się podoba czy nie..
Tak samo jak ze Słodkimi Niespodziankami Katy Perry...
Ja ostatecznie stwierdzam, że nie kupuję tej gry choćby tam nie wiadomo co było..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 25 cze 2014, 21:10

Proszę o powstrzymanie się od pisania dużymi literami. Niewskazane są też wyrazy jak "d.upa" i "f*ck". //Guuki

Potwierdziły się nasze obawy. Mam nadzieję, że baseny dojdą jeszcze w tym roku w jakiejś aktualizacji.
Ale że brak małych dzieci? soft9 Z niemowlaka nagle urośnie takie chodzące do szkoły? Pogięło ich?
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 25 cze 2014, 21:11

Brak basenów uznam jako skok na kasę i wielkie wow przy którymś tam dodatku, ale brak małych dzieci?!
Nie pojawią się teraz, nie pojawią się nigdy. Koniec z nauką chodzenia, uczenia korzystania z nocniczków teraz tylko przytulanie i karmienie piersią dzieci w kokonach. <_<

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Dziub-Dziub » 25 cze 2014, 21:12

Baseny potrafię przeżyć ale małych dzieci nie... Chyba 4 generacja powinna być krokiem na przód a nie cofnięciem. Już wiem że zostanę przy 3 generacji. The Sims 4 wyczaruję sobie bo nie zamierzam kupować gry w której małe dzieci będą w osobnym dodatku. Totalna porażka ze strony ea...
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 25 cze 2014, 21:15

Jak wrobią te baseny do STORE to chyba się poświęcę i wysadzę w powietrze budynek EA... Jak nie będzie ludzi...oczywiście..
Tak jak myślałam, narzekaliśmy na trójkę.. To trójka po wydaniu czwórki będzie wspaniała...
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 25 cze 2014, 21:16

Ultraviolence pisze:
Column15 pisze:
TO JEST PO PROSTU ZBRODNIA. BRAK BASENÓW. BRAK TOPIENIA SIMÓW W BASENIE. BRAK MAŁYCH DZIECI. NIEMOWLAK OD RAZU PRZEMIENIA SIĘ W DZIECKO Z PODSTAWÓWKI. TO JEST CHORE.

A jeszcze tłumaczenie że och ach, nom niestety nie mamy basenów ale nam wybaczycie, ale za to mamy nowe narzędzie fontann które pomoże wam tworzyć wyrafinowaną zabudowę! jej! :) DEBILIZM SAM W SOBIE.

GZGZGZGZGZG, NIE MOGĘ WYTRZYMAĆ. soft2
A wiesz co jest bardziej chore?? Że gra będzie miała większą sprzedaż niż trójka.. I ich to w ogóle nie obchodzi czy komuś się podoba czy nie..
Tak samo jak ze Słodkimi Niespodziankami Katy Perry...
Ja ostatecznie stwierdzam, że nie kupuję tej gry choćby tam nie wiadomo co było..
Co do tej sprzedaży to wątpię. Trójka od samego początku miała wiele do zaoferowania, więc wszyscy gracze od razu polecieli do sklepów, chociażby, żeby się przekonać, jak wygląda narzędzie zmiany stylu. Dopiero potem się okazało, ile rzeczy tam brakuje, ile błędów ea ukrywało przed premierą gry... Czwórka nie ma nic, co zachęca do jej natychmiastowego kupienia. Ta gra nie ma też dobrej promocji - w końcu na jej temat milczano przez prawie dziesięć miesięcy :D Myślę, że 80 procent sprzedanych egzemplarzy będą stanowiły preordery zamówione, przed wyjawieniem tych informacji ;)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2014, 21:17 przez alpaka terapeutyczna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 25 cze 2014, 21:17

W Sims Free play są małe dzieci, a jest to gra całkowicie darmowa, a w The Sims 4 za którą zapłacimy 200 zł. małych dzieci nie będzie. <3

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Veis » 25 cze 2014, 21:21

Przepraszam ale muszę:
HAHAHAHAHAHAHAHAA NO NIE MOGĘ< PO PROSTU NIE MOGĘ
Nie będzie basenów ale mamy nowe narzędzie budowania fontann.
BOŻE, jak ja kocham te wyjaśnienia. Tak bardzo EA.
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 25 cze 2014, 21:23

Hah, ciekawe czy można zrezygnować z pre-orderu. Jeśli tak, to teraz pewnie cała masa ludzi anuluje swoje zamówienia ^^ .

Porażka z tymi małymi dziećmi. Nie wyobrażam sobie tego. Ten etap życia Sima jest przecież najważniejszy. Nauka mówienia, chodzenia, korzystania z toalety... I podczas urodzin niemowlak nagle zmieni się w dziecko, które następnego dnia pójdzie do szkoły? To chyba jakieś żarty...
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 25 cze 2014, 21:23

Column15 pisze:
I chociaż zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Was mogą być rozczarowani tym, że baseny i małe dzieci (wiek żłobkowy) nie będą dostępne w chwili wydania gry głównej The Sims™ 4 we wrześniu, powinniście wiedzieć, że budujemy niesamowicie mocne podstawy, które powinny umożliwić spełnienie wszystkich Waszych życzeń w ciągu nadchodzących lat.
Hahahahahahahahahhahahahhahahaahhahahahahahahha
Niezły żart. Nie będzie basenów. Nie będzie maluchów? Serio? Co to ma być? To nie jest The Sims 2,5 jak się tutaj śmialiście, gorzej, to jest The Sims 0,5. Ich tłumaczenie się jest godne politowania.
Robią sobie po prostu jaja z ludzi.Powodzenia w sprzedaży życzę.
Ja dziękuję, teraz jestem pewna na 100% że tej gry nie kupię. Brak CS, półotwarty Świat, ekrany wyczytywania, nie ma basenów i brak małych dzieci, którymi tak lubię grać w trójce...to już gwóźdź do trumny i u mnie ta gra jest już spalona.
Swoją drogą,były głosy jaka to trójka jest fuj, ale nawet pomimo tych wszystkich bugów i innych nie doróbek, w świetle tych "rewelacji", to ośmielę się stwierdzić że 3 bez porównania jest milion razy lepsza.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 25 cze 2014, 21:28

Jestem pewna że ludzie zaczną się burzyć.
Ja myślałam że w czwórce rozwiną bardziej małe dzieci, że dodadzą dla nich więcej opcji/interakcji (zwłaszcza między sobą), a tu co się okazuje? Ech...szkoda słów.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 25 cze 2014, 21:29

Na pewno najedzą się wstydu, ale i tak nie dadzą nam w grze małych dzieci. One już są gotowe, zestaw z nimi w store pojawi się już niebawem za okazyjną cenę 5 000 simpointsów. <3

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 25 cze 2014, 21:35

Cisną mi się na usta niecenzuralne słowa, ale się powstrzymam i napiszę tylko:
PANIE idź pan z to gro, gdzie pieprz rośnie!
moich dolarów drogie €A nie zobaczycie.
ta decyzja jest, jakby nieodwołalna.

Powroty do korzeni? A idźta z takimi powrotami do korzeni, żeby te małe dzieciaki usuwać.
O basenach się nie wypowiem, bo niemożności topienia simów NIE WYBACZĘ.

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Veis » 25 cze 2014, 21:36

Żadne narzekanie na twitterze nic nie da, oni na to krótko mówiąc mają [wycięto]. Gra jest już na finiszu i raczej nic nie zmienią.
Zapowiada się że to będzie najbardziej skąpa era simsów, kup dodatek za cenę wyższą niż dodatki do 3, ale połowa tego co miało być w dodatku będzie w STORE!

Brawo, usunięcie literki w wylgaryźmie to naprawdę świetna cenzura... //Guuki
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 25 cze 2014, 21:36

Na początku miałem wrażenie, że czwórka będzie ulepszą wersją dwójki, z elementami trójki a tu co się okazuje? Że będzie cofnięciem się w tył, jeszcze przed 2. soft1 Kto mądry wymyślił brak małych dzieci? No wgl. jaki powód jest ich nie stworzenia, lenistwo czy może to, że dodadzą je w dodatku? (chociaż nie zdziwiłbym się jakby dali małe dzieci do kupienia w store :swelol:) A brak basenów to już śmiech na sali :haha:, już nie wspomnę o tym ich "DOSTANIECIE FONTANNY" no kurde, jak to przeczytałem to ze śmiechu oplułem monitor. xD Dadzą baseny w store, żeby zbić dodatkową kasę i tyle, ale oni robią z siebie pośmiewisko, a z czwórki jakąś parodię. No nie wyobrażam sobie, by niemowlę stawało się od razu dzieckiem, nie było nauki chodzenia itp. Chociaż powiem Wam, że nie zdziwię się, jak niemowlę będzie się pojawiać jak w jedynce, po telefonie, a niemowlaka nie będzie widać. Można się spodziewać teraz wszystkiego. soft1
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 25 cze 2014, 21:44

Basenów nie zrobili, ale fontanny tak? : P

Skoro nie będzie małych dzieci, raczej nie kupię TS4. Ostatnie zdanie sugeruje, że maluchy i baseny mogą pojawić się w przyszłości w którymś dodatku. Jednak wystarczająco wiele informacji mnie rozczarowało mnie już wcześniej, a brak małych dzieci tylko dolał oliwy do ognia. Ja gram zawsze rodzinami wielopokoleniowymi, dla mnie cała zabawa to patrzenie jak się rodzą i umierają. Zabranie jednej z ważniejszych grup wiekowych, gdzie dziecko uczyło się chodzenia, mówienia i tak dalej jest niedopuszczalne!
Ostatnio zmieniony 25 cze 2014, 21:49 przez Levkoni, łącznie zmieniany 1 raz.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 25 cze 2014, 21:47

tweetuję do wszystkich z simguru na początku, ale czy to cokolwiek da.
Obrazek


smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 25 cze 2014, 21:49

Dwójka - świat 3d, Trójka - świat otwarty, Czwórka - hm, może starzenie się świata i simów jednocześnie? Płynny postęp wieku?? Nie, lepiej nie wprowadzać żadnej nowości i do tego usunąć etap żłobkowy. Tak więc moi mili, w świecie sims4 dzieci teleportują się z wieku 4 do 10 lat. Oczywiście nieoficjalnie. Nic nie jest potwierdzone. <3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości