The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 05 cze 2014, 16:35

Z tego co widać to podoba mi się, że ta okolica która będzie w podstawie ma swój własny klimat. Nawet będę w stanie przeboleć jeśli będzie się składała z małej ilości domów, a miasto w tle będzie atrapą, ważne że będzie jakaś, a nie taka nijaka jak Sunset Valley.

Jestem na 99% pewny, że ci simowie, których pokazali to rodzinki z tej okolicy ;). Mam nadzieję, że przetłumaczą nazwy własne.

Podobają mi się ulice i te "trójwymiarowe", starte linie. W TS3 to wszystko było takie plastikowe...

Edit: Nie odnosicie wrażenia, że od września włosy się zdecydowanie poprawiły? Mimo, że część wygląda jak The Sims Free Play (pewnie były zrobione wcześniej), to inne prezentują się najlepiej ze wszystkich części. Niektóre przypominają mi takie, które kiedyś nawet ściągałem z neta do trójki ;). Pewnie widzieli ile osób wiesza psy na tych włosach po pierwszym filmiku z CAS i postanowili się przyłożyć.
Ostatnio zmieniony 05 cze 2014, 16:37 przez JamesSinatra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 05 cze 2014, 16:36

Te otoczenia będą chyba jakoś połączone. Może będziemy wsiadać w samochód i jechać do któregoś z nich. Na zdjęciu powyżej pojawia się ta sama simka (gra w szachy) co tutaj.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 05 cze 2014, 16:40

A co do ilości Simów na parcelach to na tym filmiku wygląda to dość sztucznie. W sensie jakby specjalnie poustawiali Simów, żeby się przeszli w tle, albo rozmawiali gdzieś, żeby było że jest ich tak dużo. W grze pewnie będzie znowu pusto, ale może się miło zaskoczymy :P.
Trochę mnie wkurzają animacje simów, są znowu takie przerysowane. Tak bardzo gestykulują ciągle :p

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 05 cze 2014, 16:51

Może Jackob ma rację, coś jest na rzeczy z tymi otoczeniami. A co, gdybyśmy mieli do dyspozycji region, w którym umieszczone zostaną otoczenia? Byłaby metropolia, miasteczko nad zatoką, pustynia, ... a dalej góry, brzeg oceanu? Może coś takiego. To byłaby rewolucja, na którą zasługuje czwórka.

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: beldor » 05 cze 2014, 16:56

JamesSinatra pisze:A co do ilości Simów na parcelach to na tym filmiku wygląda to dość sztucznie. W sensie jakby specjalnie poustawiali Simów, żeby się przeszli w tle, albo rozmawiali gdzieś, żeby było że jest ich tak dużo. W grze pewnie będzie znowu pusto, ale może się miło zaskoczymy :P.
Trochę mnie wkurzają animacje simów, są znowu takie przerysowane. Tak bardzo gestykulują ciągle :p
Właśnie dlatego komiksowa grafika idealnie pasuje do TS4 , bo przerysowane animacje wyglądają przyjemnie na takich simach. W TS3 miało się wrażenie że ci simowie są nico opóźnieni w rozwoju.

Co do zaludnienia okolicy... w TS3 silnik sie dławił ze zbyt dużą ilością simów w okolicy ,inna sprawa że EA chciało zaoszczędzić na silniku i wykorzystali zmodyfikowany z drugiej generacji poprawiając tekstury , shadery czy oświetlenie oraz dodając możliwość odwiedzania innych parcel bez wczytywania. mogli też wykorzystać te same animacje z TS2 . Nie przewidzieli jednak że silnik będzie się sypał wraz z dodawaniem do gry dodatków.
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 05 cze 2014, 17:00

Nie sądzę, aby dwójka i trójka były oparte na tym samym silniku. To drugie to raczej nieudolna podróbka. Nie można od tak zrobić wolnego świata ze świata zamkniętego. Trzeba to było oprzeć na czymś innym. Prędzej mogę powiedzieć, że czwórkę łatwiej oprzeć na trójkowym silniku... Nie, Boże, to byłby koszmar. Oby nie, oby nie. soft9

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 05 cze 2014, 17:02

Jednak gdyby tak miało być, powróciłby ekrany ładowania? Bo jakoś musielibyśmy się się przemieszczać, a na wielki otwarty region nie ma co liczyć. :P

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 05 cze 2014, 17:03

No pamiętam, że pierwsze co mi się rzuciło jak odpaliłem TS3 to to, że widziałem wiele rzeczy prosto z dwójki. Animacje chyba też są właśnie stamtąd :p. No miejmy nadzieję, że będzie lepiej.

Co do regionu - byłoby świetnie, ale pewnie lepiej się nie napalać :p

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 05 cze 2014, 17:39

Filmik i rendery - wooow 8D
Co do trzeciej wersji Simów na kanapie, to fajnie by było gdyby dali Pose Playera w grze soft9 Oczywiście tylko kilka - kilkanaście póz, reszta zrobiona przez fanów. No i jedną z tych póz mogłoby być siedzenie na kanapie. Marzenia... :curious: I zauważcie że to jest druga wersja kolorystyczna sofy z drugiej wersji zdjęcia
Aha, i ciągle o tych golasach, w renderach też Simowie bez koszulki (pierwszy to ten napakowany Koreańczyk, drugi to ten gdzieś w tle na zdjęciu tego 'a la Dziwnowa). Mam nadzieję że w stroju na co dzień będzie taka możliwość :D Na którymś zdjęciu z CAS był znak X przy bluzie. Hmmm...
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 05 cze 2014, 17:48

Myślę, że coś może być z tym jednym wielkim regionem. Było by ciekawie. Mam nadzieję, że ten obrazek, gdzie pokazane są małe domki jakby z przedmieścia gdzieś pod Las Vegas przedstawia nam właśnie tę pustynną okolicę :)

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 cze 2014, 19:34

Fajną opcją by było gdybyśmy mogli zdecydować czy chcemy awans.

bLOG
http://www.thesims.com/pl_PL/news/build ... the-sims-4
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 05 cze 2014, 19:40

„Elastycznie. Szybko. Zabawnie. Łatwo.” To były główne cele, jakie zespół projektantów w Maxis stawiał przed sobą, gdy myśleliśmy nad trybem budowania do The Sims™ 4.
Czyli tylko Maxis pracował nad trybem budowania? soft9
Obrazek
av by teaplease.

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 05 cze 2014, 19:43

Ja bym nie napalała sie tym Maxisem. Nie oznacza to, że są tam osoby, które tworzyły jedynkę. Ludzie zmieniają pracę.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 cze 2014, 19:52

POTWIERDZONE! PREMIERA 2 WRZEŚNIA
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 05 cze 2014, 19:56

OMG OMG OMG!!!!!!!!!!! OOO :aww: :sweet: Brak słów! Dobrze, że nie w październiku....chociaż ;/ Zaczynać rok szkolny w nowej szkole i już od razu ze złymi ocenami przez simsy... :unsure:

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 05 cze 2014, 20:01

Studenci to mają szczęście. Cały miesiąc na granie. Choć dobrze, że na samym początku września. Dwa tygodnie spokojnie będzie można grać. ^^

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 05 cze 2014, 20:13

Ciekawi mnie tylko kiedy wyjdzie wersja na Maca i czemu nie wtedy co wersja na PC. Przecież trójka była od razu dostosowana pod Maca i PC :facepalm:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2014, 20:22

A ja szkołę mam już za sobą, więc będę miał dużo czasu na granie xd Po pracy oczywiście :P Przez The Sims 4 chcę żeby już było po wakacjach... wrrr
We built this city, we built this city on rock an' roll!

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 05 cze 2014, 20:29

U nas to będzie Wtorek, więc premiera chyba będzie 4 lub 5 Września.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 05 cze 2014, 20:31

To będzie okropne. Z jednej strony modlenie się by wakacje trwały długo, a z drugiej by się szybko skończyły bo kolejna generacja The Sims trafia do sklepów. :P
Za moment to oczekiwanie przejdzie do historii i pewnie już w przyszłym roku na wakacje przygotują nam pierwszy dodatek. :D


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości