The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Bang Bang
Archiwista
Archiwista
Posty: 212
Rejestracja: 15 gru 2013, 1:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bang Bang » 20 maja 2014, 9:58

te podniesione brwi strasznie wyglądają, druga producentka w tym samym ubranku XD

edit: ten sim ma dziwnie niegęstą brodę :unsure:
Obrazek

Rodzina Kot

Sygnatury nie zmienię :>

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 20 maja 2014, 10:26

Super, kolejne avatary!
<_< Ileż można się zachwycać tymi cudownymi Simami?
Niech dadzą coś z rozgrywki...
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 20 maja 2014, 11:09

Ci simowie są jacyś tacy strasznie jaśni na twarzy.. Tak jakby światło w trójce odbijało się od mebli, a w czwórce od simów.. No ja też już mam dość tych avatarów. Żeby chociaż dali inną grupę wiekową
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 20 maja 2014, 16:50

Niedługo ta impreza, nie pamiętam jaka nie chce mi się szukać, ale będą pokazywać na niej TS4 :P gdzieś w połowie czerwca się zaczyna, więc pewnie na krótko przed imprą zaczną jak zwykle pojawiać się nowe fotki z gry, wcześniej raczej nie ma co liczyć na coś z rozgrywki. Więc pewnie jeszcze będą nas jakiś czas raczyć CASem ^_^
We built this city, we built this city on rock an' roll!

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 20 maja 2014, 18:15

z EA nic nie wiadomo, można się spodziewać zarówno tego, że nic na tych targach nie pokażą oprócz CASa, jak również, że jeszcze przed całym wydarzeniem wrzucą do sieci filmik z trybem budowy..

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 20 maja 2014, 18:30

Zarost tego sima wygląda jak cętki soft9
xoxorax pisze:czemu ten sim ma taką przesadnie gładką twarz?
Bo simowie to takie specyficzne stworzenia, które w dorosłym wieku nadal mają cerę niemowlaka...
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 20 maja 2014, 19:43

Ta simka ma faktycznie ohydny kolor włosów i ta jej mina jest jakaś taka sztuczna. Mam wrażenie że pół twarzy ma inne, a drugie pół inne :P

Generalnie to uważam że bez CC się nie obejdzie.

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 20 maja 2014, 20:03

A mi się taaak bardzo podoba nowy wygląd simsów, są świetne, dla mnie mają dynamiczniejszy wygląd ;]
Liczę mocno na jakiś CAS przed premierą do pobrania :)

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 20 maja 2014, 21:59

Mnie też baardzo się podobają ci Simowie ^^ Gdyby tylko mieli lepsze tekstury włosów, byłoby już całkiem idealnie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 21 maja 2014, 19:35

http://www.thesims.com/en-us/the-sims-4 ... unity-blog dla tych, którzy nie boja sie ze zaraz w lodowce wyskoczy im ryan vaughan z czwórkowym casem.

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 21 maja 2014, 19:39

"Now, right in Create A Sim, you are able to mash-up the looks of two Sims to preview what their child will look like." ugh ea, to było już w dwójce. :|

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 21 maja 2014, 19:41

Wpisu kompletnie mi się nie chce czytać, wystarczy mi, że dodali nowe cechy.. Znów nuda..
Zdjęcia bardzo ładne, simy ładni. Emeryt bez zmarszczek, jak dorosły z siwymi włosami.. Ta w tym żółtym wydaje się taka hmm intrygująca, tak samo w tym fioletowym..
Wydaje mi się jednak, że będzie tak samo jak w trójce, że wszystkie dzieci będą takie same. Strasznie mnie martwi, że mimo wszystko simowie będą do siebie podobni, a miastowi jak w trójce będą różnić się tylko fryzurami i łachami
Ostatnio zmieniony 21 maja 2014, 19:42 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 21 maja 2014, 19:41

Z tego bloga najbardziej zaciekawił mnie fragment
A skoro mowa o wprowadzaniu Simów do życia, znacznie ulepszyliśmy nasz system genetyki. Tak jak wcześniej, możesz stworzyć dwoje Simów i postarać się o dziecko. Dziecko połączy DNA rodziców i będzie miało cechy wyglądu zarówno Mamy, jak i Taty. Teraz, od razu w aplikacji Stwórz Sima, możesz połączyć wygląd dwojga Simów, by podejrzeć, jak będzie wyglądało ich dziecko. Co lepsze, masz możliwość manipulować wyglądem dziecka, jeśli wynik Cię nie zadowala. Możesz także tworzyć członków rodziny w oparciu o tylko jedną cechę genetyczną Twoich Simów! Chcesz dać jednemu ze swoich Simów braciszka? Zrobione! Albo dać mu młodszą siostrę? Gotowe! Ulepszone funkcje genetyki są dynamiczne, pozbawione ograniczeń i zapewniają naprawdę świetną zabawę.
Albo bardzo źle to zrozumiałam, albo będziemy mogli nie tylko mieć wpływ na wygląd urodzonego w grze dziecka (w sensie, bez kodów), ale do tego jeszcze decydować o jego płci (w sensie, bez kodów)? :wat:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 21 maja 2014, 19:44

Ania, to by sprawiło, że nie kupiłabym gry. Ale znając tych czubów tak będzie... Totalnie "ulepszenie" gry dla 10 latków..
Aż się beczeć chce, co oni robią z tej gry. Jedynka była taka trudna, simom ciągle spadały potrzeby. A w trójce, chyba 3 dni moja simka nie jadła i dopiero wtedy umarła...
A ta fryzura simorośli jest po prostu obskurna, lepiej by dali fryzury z poprzednich części gry niż wydziwiali nie wiadomo co
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 21 maja 2014, 20:01

Nie wiem czemu, ale nie wróżę tej grze sukcesu ;)) po prostu jest jakaś taka pozbawiona charakteru, nawet jeśli simowie mają go aż zanadto ;) no i nie podoba mi się to zapowiadanie rzeczy dostępnych w grze już od dawna jako rewolucji w całej serii. to takie trójkowe ;d
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 21 maja 2014, 20:15

Ta Murzynka ma fajną bluzkę i te bransoletki.

A co do tych nowości, to raczej nie będzie przymusu, więc jest ok.

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 21 maja 2014, 21:29

Nowe "nowości" w sumie... nawet podobają mi się, ale to takie rzeczy rzeczywiste :/ Ale zdjęcia perełki!
A jak waszym zdaniem będzie z interakcjami? Takie jak w TS2 czy TS3? Czy może zupełnie inne? Ja bym wolał te z TS3 :)

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 21 maja 2014, 22:45

Ania, to by sprawiło, że nie kupiłabym gry. Ale znając tych czubów tak będzie... Totalnie "ulepszenie" gry dla 10 latków..
Aż się beczeć chce, co oni robią z tej gry. Jedynka była taka trudna, simom ciągle spadały potrzeby. A w trójce, chyba 3 dni moja simka nie jadła i dopiero wtedy umarła...
A ta fryzura simorośli jest po prostu obskurna, lepiej by dali fryzury z poprzednich części gry niż wydziwiali nie wiadomo co
Nie chce byc niemiła ale muszę przyznać ze niektórych twoich wypowiedzi nie da sie czytać. Ciągle tylko sie powtarzasz i krytykujesz,jakby na sile... krytyka krytyką ale obrażanie ludzi tylko dlatego ze dali opcje która tobie sie nie podoba jest dziecinne. ;'p

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 21 maja 2014, 22:50

A bo jestem jedyna? Naprawdę nie wiem nad czym tu się zachwycać..
A krytykować mogę bo jestem konsumentką, więc mam prawo do wyrażania opinii i tego co mi się nie podoba. Nie gniewam się, wiele osób tu twierdzi, że jestem dziecinna, głupia i jeszcze różna ;)
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 21 maja 2014, 22:56

Shattered pisze:A bo jestem jedyna? Naprawdę nie wiem nad czym tu się zachwycać..
A krytykować mogę bo jestem konsumentką, więc mam prawo do wyrażania opinii i tego co mi się nie podoba. Nie gniewam się, wiele osób tu twierdzi, że jestem dziecinna, głupia i jeszcze różna ;)
Nie jesteś jedyna. Mnóstwo osób narzeka i krytykuje ale może warto robić to w bardziej subtelny sposób?

I kończąc ten off top dodam jeszcze ze TA simka ma normalny blond! brawo.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości