The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 07 maja 2014, 19:35

Ten fotel też nie zachwyca
Sky Fits Heaven

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 07 maja 2014, 19:38

Te krawędzie to już chyba bolączka simsów... Czego by nie zmienili, nawet sama Bella musi z nimi żyć do końca swoich dni. XDD
A tak serio. Gdyby nie zachowano tego samego mechanizmu powstawania ubrań, pewnie nie byłoby możliwe tworzenie przez fanów nowych meshów. Zmiana na jakieś inne narzędzie w silniku gry oznaczałaby więc klęskę dla CC.. czy tego chcemy? ;p Chyba już lepiej, że tego nie zmieniają i będą mogły powstawać inne ciuchy. ;)

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 07 maja 2014, 19:47

Obrazek
czy ktos tu przypadkiem nie pytał jak wygląda SimGuruMeatball naprawdę? poza tym mamy tu też do porównania podobiznę z trójki. ;p

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 07 maja 2014, 19:58

Morti nie bardzo mi wygląda na sima w wieku młodego dorosłego. Porównajcie Mortimera i staruszka z ostatniego rendera - akcja będzie się faktycznie działa kilka lat po 2 (przecież włosy można zafarbować).
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 07 maja 2014, 20:13

myself04, nie są jeszcze znane.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 maja 2014, 22:41

A gdzie to było mówione, że akcja TS4 ma się dziać kilka lat po TS2, nigdzie tego nie widziałem :P

Render świetny, bardzo Ćwirowy :) Co do tekstur z bliska to już czepialstwo lekkie, kto tak mocno zbliża kamerę? :P Cieszę się, że znowu zobaczymy ich w wieku mniej więcej z jedynki :) Jeszcze niech powrócą Kumplowie i Nowakowie... Mashuga też by mogli wrócić ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kannotekina
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2014, 4:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Kannotekina » 08 maja 2014, 0:08

Bella i Mortimer świeżo po ślubie? Jak dla mnie wyglądają na akurat wiek z TS1, więc możliwe że i zobaczymy Kasandrę w jedynkowym wieku dziecięcym.

To że nie widzimy jej razem z nimi nie musi oznaczać że ogólnie nie ma jej jeszcze w timelinie.

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 08 maja 2014, 0:36

A może Bella zaraz po wejściu do gry będzie rodzić i zawsze urodzi dziewczynkę. :sweet:

Bells jest taka piękna, ach. <3

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: rgx97 » 08 maja 2014, 0:42

A gdyby tak w czwórce mieli na imię Henryk i Majka? Tak było w jedynce.
Zastanawia mnie dlaczego w dwójce zmienili ich na Mortimera i Bellę choć zostali przy polskim nazwisku Ćwir zupełnie oderwanym od angielskiego oryginału Goth.
Na obrazku wyglądają świetnie, a szczególnie Bella. Ciekawi mnie jaka historia zostanie przedstawiona.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 maja 2014, 1:14

Bo pewnie tłumacze w każdej części byli inni i nie znali poprzednich, a przynajmniej nie znali historii tych rodzin. Szczególnie w trójce polecieli... do dziś mało kto wie, że rodzina Lada to tak naprawdę Langerakowie (rodzina pokojówki Kasi Langerak z TS2, ta mała dziewczynka Klementyna to ona właśnie). Ogólnie to imiona z jedynki dawno zostały zapomniane a wielu obecnych graczy The Sims nawet nie zna jedynki bo to młodsze pokolenie :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 08 maja 2014, 2:18

Cała tajemnica leży w tym, że tłumaczenia na inne języki wykonywały firmy zewnętrzne. EA podpisywało umowę na podstawę gry + ustaloną ilość dodatków i wydaje oryginalną, angielską wersję gry zespołowi tłumaczy. I to by było na tyle, koniec współpracy. Dzięki temu powstały takie kwiatki, jak "Dolina Pokrzyku" albo właśnie "Lada" zamiast Langeraków.. Swoją drogą, w grze są dwie wersje tego nazwiska. Jest także Langerlak.
Teraz wygląda to tak, że na 99% EA zatrudniło własnych tłumaczy z powodu otwarcia Store i ciągłej potrzeby przekładania na wszystkie języki opisów każdego drobnego przedmiotu. W czwórce ten trend powinien się utrzymać, myślę więc, że możemy liczyć na Ćwirów oraz Langeraków w pierwotnej wersji, jaką ustaliło EA, a nie jacyś tłumacze z kolejnej firmy Krzak kreatywnie stworzą następne wersje nazwisk od początku.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 08 maja 2014, 2:52

Dodam najnowsze porównanie Belli chociaż wiem ze w temacie juz się podobne przewinęło ale wątpię byśmy do środy mieli o czym pisać...
Obrazek

Moim skromnym zdaniem: Czwórkowa Bella bezkonkurencyjna a trójkowa najgorsza.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 08 maja 2014, 8:57

W "czwórkowej" jestem skłonny się zakochać <3
"Dwójkowa" też niczego sobie ale taka trochę twarz wiewiórki, hah.
"Trojkowa" beznadziejna, bo dziecko, a dzieci w TS3 za dobrze nie wyglądają - każde niemal takie samo.
W "jedynkowej" nie pasują mi te krótkie włosy.

Czyli najnowsza Bella jest najlepsza :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 08 maja 2014, 9:36

Piękna ta 4 Bella !

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 08 maja 2014, 11:16

Mnie ta Bella najbardziej przypomina jedynkową, taka typowa włoska femme fatale, kobieta mafii :P Zresztą Mortimer chyba czyta własnie Ojca Chrzestnego.

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 08 maja 2014, 12:28

Piszczac pisze:Mnie ta Bella najbardziej przypomina jedynkową, taka typowa włoska femme fatale, kobieta mafii :P Zresztą Mortimer chyba czyta własnie Ojca Chrzestnego.
O, dokładnie!
Śliczna jest, tyle że to render więc...
Mortimer wygląda jak Gomez z Rodziny Addamsów :D

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: PoProstuAnia » 08 maja 2014, 14:22

Guuki pisze: "Trojkowa" beznadziejna, bo dziecko, a dzieci w TS3 za dobrze nie wyglądają - każde niemal takie samo.
W "jedynkowej" nie pasują mi te krótkie włosy.
Naprawdę, oceniasz jedynkową wersję? :P Przecież to był 2000 rok, czternaście lat temu, jak mieli stworzyć pięknotkę ? :P co więcej, przypominam, że wtedy wybierało się tylko głowy Simów, więc ciężko spekulować o źle dobranej fryzurze :D

Natomiast jeżeli chodzi o totalne partactwo w przypadku wersji trójkowej to zgadzam się w 100%, warto jednak nadmienić, że owa Bella nawet po wyrośnięciu z wieku dziecięcego była po prostu... Paskudna :P
Obrazek

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 08 maja 2014, 15:18

W następną Środę

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 maja 2014, 15:21

Hmm, w trójce wszystkie simy były brzydkie i bez CC ciężko było zrobić kogoś ładnego lub ciekawego, wszyscy po prostu wyglądali podobnie ;)

Ogólnie to coraz mniej jest graczy The Sims, którzy pamiętają jedynkę :P Widzę to po komentarzach do różnych artykułów w necie czy na stronach na fb, gdzie ludzie często piszą, że nie znali jedynki :) Bella, wtedy jeszcze jako Majka była w tej części spoko ;p zawsze sprawiała wrażenie tajemniczej i jeszcze ta jej biografia :) Pamiętacie, że było tam napisane, że lubi brydża i szachy? Było chyba też coś o minigolfie :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 08 maja 2014, 15:39

ja bym tam chciała Ćwirów jako tskrytą, wpływową rodzinę, która budzi podziw i postrach, z jakims sekretem na karku. ;p gdzies wyczytałam, że na tym renderze wyglądają jakby wyjęci z Ojca Chrzestnego XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości