The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 17 mar 2014, 22:08

Taa, znając producentów dostaniemy tekst typu "Będzie tylko jedna grupa wiekowa, bo skupiamy się na emocjach." ^^ Jak ja to kocham. :wub: <3
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 17 mar 2014, 22:20

Aleks dobrze, że już zdążyli dawno powiedzieć, że grupy pozostaną bez zmian w stosunku do TS3 :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 18 mar 2014, 3:25

Nie napalałabym sie na nowe informacje z konferencji. I szczerze myślę ze nic nam nie pokażą. Poczekamy sobie jeszcze trochę, EAxis wkurzy nas jeszcze bardziej, i może za miesiąc albo dwa pokaże cos nowego. Ale obym sie myliła.
A co do premiery, ja osobiście jestem pewna na 99% ze to wrzesień. Wszystko na to wskazuje. Byłam wczoraj w GAME zapytać o czwórkę i powiedziano mi ze będzie dostępna... 1 września.

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 18 mar 2014, 17:09

"It was rumored that TS4 would take center stage at the 2014 Game Developer’s Conference, and that we would get a trailer and/or a release date for the game. However, it appears that The Sims 4 will only be appearing in two AI talks to industry professionals. They will be exploring the technical aspects of the game, nothing that would be of interest to fans." ~sims4news.tumblr.com

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Sanageyama » 18 mar 2014, 21:34

Premiera 1 września? Są dwie opcje: albo zawalę klasę, albo płyta będzie sobie cały czas leżała spokojnie w pudełeczku.

Co do tej konferencji, to pewnie pokażą nam kilka nowych fryzur, jakieś badziewne ciuszki i będą się pruć, jakie to ekscajting i w ogóle.

Aww, nowe The Sims Średniowiecze? To super, jest to moja ulubiona gra z serii The Sims :wub:
Obrazek

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 18 mar 2014, 22:51

Liczę mocno że w TS4 zrobią poprawią kluby, restauracje, kawiarnie etc.
Co to za klub / bar, gdzie wchodzisz i jest tak pusto ze brakuje odgłosów świerszczy w tle i toczącego się tumbleweed (a pojawia się info że to najbardziej rozchwytywane miejsce hah), restauracja - królicza nora... w TS2 były super restauracje, zamawia się jedzonko, czeka, rozmawia z innymi simami, jak w prawdziwej restauracji (dużo opcji przy stole jak np specjalne opcje flirtu) chciała bym żeby do tego wrócili, o kawiarniach będącymi budynkiem ze stolami, krzesłami i 2 ekspresami do kawi szkoda gadać soft2

Także liczę na fajne miejsca dla moich simów w nowych otoczeniach ;]

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 19 mar 2014, 14:28

Myślę ze królicze nory dalej będą ale będzie ich mniej. Bo gdyby nie, fani byliby zawiedzeni na samym starcie a tego EAxis chyba nie chce.
Dodam jeszcze wypowiedz Karola z Dotki:
Czy będą jakieś królicze nory (np. stadion lub baza wojskowa)?
Twórcy oficjalnie nie wypowiadali się na temat króliczych nor. Nie wolno mi opowiadać o nowościach, które poznałem poza oficjalnymi pokazami. Bez większego komentarza powiem tylko, że będziecie zadowoleni.

A za dwójkowymi restauracjami bardzo tęsknie <3 były świetne i ich brak w TS3 jest krokiem w tyl. Myślę ze dostaniemy je w TS4. Myślę nawet ze dostaniemy dodatek na styl dwójkowego 'Własny biznes'.
Duzo myślę xD

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 20 mar 2014, 1:34

To ze TSŚ jest na tej prezentacji GDC nie oznacza ze będą tam przedstawiali nowy dodatek ani nic w tym stylu.
Ta konferencja jest po to aby pokazać grę ze strony technicznej innym programistom. Np. jakie mieli problemy podczas jej tworzenia i jak je rozwiązali itd.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: diamond5 » 20 mar 2014, 10:21

Restauracje , dodatek "Wlasny biznes"...tak za tym sie teskni...

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 20 mar 2014, 14:03

http://ts4news.com/post/80135804749/off ... ns-for-ts4 nic potwierdzonego, ale to oficjalne wyniki ankiety jaką przeprowadziło ea, więc :D

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 20 mar 2014, 15:22

http://culturemob.com/sims-4-gdc-2014-s ... lease-date

Dla osób niewładających angielskim, streszczenie najważniejszych fragmentów.

The Sims 4 news is going to go viral once the game developers 2014 comes to an end today because there is an entire sessions dedicated to the title.
Nowe informacje o The Sims 4 rozejdą się niczym świeże bułeczki, kiedy w dniu dzisiejszym zakończy się GDC 2014, ponieważ temu tytułowi poświęcona będzie dziś cała sesja.

The release date of the game may or may not be revealed during this one to one session but chances are high that the developers take this opportunity to reveal a tentative season for the launch.
Może zostać ujawniona data premiery.

Making a game character express multiple concurrent behavior will be the theme of discussion which they will talk about and implementing the idea into the upcoming game. To put it in simple terms, it’s all about a Sims being able to watch television at home, eat a snack, talk to other people in the same residence, and be able to show emotions based on the conversation that is taking place. (...) The session will last for one full hour which will be useful for designers, programmers and other game developers to learn how to come out of constraint behavior issues to make characters believable.
Podczas sesji, która ma trwać godzinę, głównym tematem będą rzeczy, które nasi Simowie mogą robić na raz, jak jednoczesne oglądanie telewizji, rozmawianie z drugim Simem i jedzenie przekąski. Poruszony będzie także temat emocji i mimiki twarzy, które okazywać będą podczas konwersacji Simowie. Wszystko to ma na celu uczynić nasze Simy bardziej realnymi postaciami, naturalniej się zachowującymi.

(...)and the session dedicated for The Sims 4 will give a sneak peak of what to expect with the upcoming title.
Sesja dedykowana grze The Sims 4 da nam niewielki wgląd w to, czego możemy się spodziewać po nadchodzącym tytule.

Reasumując, po dzisiejszej sesji o The Sims 4 na GDC 2014, obok technicznych aspektów, mogą pojawić się mimochodem jakieś nowe informacje!
Trzymajmy kciuki. :)



http://www.examiner.com/article/a-previ ... rence-2014
Tymczasem na innej stronie znalazłam info, jakoby ta sesja miała odbyć się dopiero jutro.
The third panel is "Multi-Actor Behavior Sequencing in The Sims 4" presented by Brian Bell (Friday March 21st from 2:30 pm - 3:30 pm).

A także:
These presentations are labeled as part of the programming track and are geared toward developers.
Czyli nic tam dla nas nie będzie. Prezentacje są przygotowane strict dla deweloperów i będą zawierać jedynie techniczne aspekty gry i nie mamy na co liczyć. :(

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 20 mar 2014, 15:32

co... ja już sie gubię w tym wszystkim. ;_;
Ale niech powiedzą/pokażą coś nowego bo to zachowanie EAxis z milczeniem robi się żałosne.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 20 mar 2014, 16:27

Graham Nardone zapewnił na Twitterze, że gra pojawi się jesienią tego roku:

Obrazek

Od czasu zapowiedzi nowej generacji minęło trochę czasu, teraz pewnie taka cisza, bo intensywnie nad grą pracują (w co ja wierzę :curious:).
Dajmy im szansę się wykazać, może po raz pierwszy nas nie rozczarują :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: msreckless » 20 mar 2014, 16:29

ostatnią poważną zapowiedź dostalismy pod koniec sierpnia/we wrzesniu tamtego roku. jest marzec, czyli mnóstwo zdążyło się zmienić to tej pory, calm down :D

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 20 mar 2014, 17:32

Guuki pisze:może po raz pierwszy nas nie rozczarują :) .
Oj oby tak było. No ale sami sobie wyrobili opinię bandy debili lecących na hajs :|

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 20 mar 2014, 18:16

Ja też byłem pewny, że nic nie pokazują bo coś im praca nie idzie nad grą i że się nie wyrobią do jesieni. Ale skoro Graham osobiście zapewnia, że się wyrobią to musi być pewny postępu prac. Więc tylko jeden wniosek nasuwa mi się w związku z brakiem tak długo oficjalnych informacji: po pierwszych screenach i pokazach polała się zbyt duża krytyka co do wielu elementów gry. Twórcy uznali, że w takim wypadku nie będą pokazywać więcej TS4 w tak wczesnych stadiach tworzenia i pokażą dopiero, jak będzie co pokazać, tak aby te głosy niezadowolenia zmieniły się w "wooow, jakie super, jestem zaskoczony jakie to jest fajne" :P Bo jak każdy wie pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a potem ciężko je zmienić.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 20 mar 2014, 18:26

To pokażą dzisiaj coś czy nie? XDD
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 20 mar 2014, 19:00

Oby tylko nie chi goście co przy trójce :ryczy: Jedna wielka masakra! I jeszcze w dodatku ciągle ta sama wkurzająca, piosenka. :( Chcę czegoś całkiem nowego

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: GamerTR9 » 20 mar 2014, 19:03

Najlepiej jakby ktoś z TS1, uwielbiam muzykę z tej części ^^
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: alpaka terapeutyczna » 20 mar 2014, 20:00

http://www.simowie.info/News:The_Sims_4 ... e_20.03.14
Psy, plaża, wspaniały świat zimy, kręgle, kosmetyki, magik, statek, cmentarz, sylwester, niesamowite odkrycie...?
Rozumiem, że ta ankieta pełni rolę żarciku... Niezbyt śmiesznego żarciku... Jeśli nie, to z tego co widzę w dodatkach będzie jeden przedmiot i trzy interakcje na krzyż.
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości