The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 sty 2017, 12:02

2017 będzie świetnym rokiem dla The Sims 4!

No tak, tylko że dla nich wszystko co wydali jest wspaniałe
Sky Fits Heaven

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 04 sty 2017, 13:45

Shattered pisze:2017 będzie świetnym rokiem dla The Sims 4!

No tak, tylko że dla nich wszystko co wydali jest wspaniałe
Haha, dobrze powiedziane :)

Mnie martwi, że w tych propozycjach dodatków nie ma zwierząt... :unsure:

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 04 sty 2017, 14:15

W propozycjach dodatków pojawia się tytuł Wakacje. Jeśli wszystkie propozycje są traktowane poważnie to oznacza, że śnieg może być zarezerwowany tylko dla konkretnego otoczenia. :unsure:
Wybierz się do górskiego miasteczka Mt. Wright, aby spędzić czas jeżdżąc na łyżwach, na sankach, uprawiając snowbroad i odwiedzając tajemnicze jaskinie lodowe.

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 04 sty 2017, 14:49

Nie wydaje mi się, aby o to chodziło, Jake. To bardziej jak The Sims 2 moim zdaniem. Że będą w normalnym otoczeniu wszystkie pory roku, w górskim tylko zima, w otoczeniu piasek i morze tylko lato itd. Bo jak się cofną do tego, co było w TS1, czyli śnieg tylko w jednym otoczeniu wakacyjnym i nigdzie indziej... To byłby strzał w kolano. Ale w sumie oni chyba wracają do TS1, jak np. dzieci przyklejone do kołyski i brak toddlersów XD, także kto wie...

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 04 sty 2017, 16:33

Rai pisze:Mnie martwi, że w tych propozycjach dodatków nie ma zwierząt... :unsure:
Nie ma też pór roku i studiów, bo wiadomo, że to są dodatki, które na 100% się pojawią i nie trzeba o nich informować (chociaż patrząc na politykę EA to możemy się spodziewać osobnych pakietów rozgrywki ze zwierzętami i osobnych pakietów z porami roku)
Obrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Rai » 04 sty 2017, 16:49

Studia tam były...
Uniwersytet
Wyślij swoich Simów na uniwersytet! Zwiedzaj kampus i zdecyduj, czy twoi Simowie będą pilnie przygotowywać się do egzaminów czy też spędzać całe dnie imprezując. Simowie mogą również wybrać bractwo studenckie lub stowarzyszenie studentek i starać się o członkostwo w jednej z tych prestiżowych organizacji.
Ale masz rację. Pewnie pory roku i zwierzęta to taka podstawa, która musi się pojawić. Ale prawie na samym końcu, żeby się wcześniej nachapali na nudniejszych dodatkach. ;)

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 04 sty 2017, 17:35

Najważniejsze dodatki się daje na końcu serii, w TS3 CPR też były dość późno,
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Frosnese
Posty: 34
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Frosnese » 04 sty 2017, 20:01

Też wydaje mi się, że dodatek ze zwierzętami i porami roku uznano za pewniak, więc się nawet o to nie pytali.

Tylko nie wiem, czy to są rzeczywiście takie najważniejsze dodatki. CPR z pewnością bym kupiła, ale zwierząt w The Sims nie lubię.

Ta ankieta pewnie była po to, by "wybadać", który z niestandardowych pomysłów warty jest realizacji.

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 04 sty 2017, 22:00

Obawiam się, że w czwórce chyba serio będzie osobne otoczenie do każdej pory roku. Wątpię żeby chciało im się tworzyć makiety pokryte śniegiem. Nawet nie wiem czy jest coś takiego możliwe, by w trakcie gry makiety się zmieniały..

Frosnese
Posty: 34
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Frosnese » 04 sty 2017, 22:36

Hirooo pisze:Obawiam się, że w czwórce chyba serio będzie osobne otoczenie do każdej pory roku. Wątpię żeby chciało im się tworzyć makiety pokryte śniegiem. Nawet nie wiem czy jest coś takiego możliwe, by w trakcie gry makiety się zmieniały..
Chyba trochę przesadzasz. :) Wychodzę na jakąś psychofankę tego TS4, ale nie wierzę, że twórcy popisaliby się AŻ TAKIM lenistwem. Pory roku zrobiły furorę w TS2 i kiedy pracowano nad TS3 fani cały czas mówili, że najbardziej czekają na pory roku. Teraz też tak jest. Wątpię, by tak ważny dodatek został wykonany w byle jaki sposób.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sty 2017, 12:25

Frosnese bo nas już nic nie zdziwi w EA. Skoro zrobili w trójce samochody bez animacji, a w czwórce zabrali małe dzieci i otwarty świat, to dlaczego miałoby im się chcieć zrobić pory roku takie, jak w poprzednich częściach? Nie będę zaskoczony, jeśli pory roku będą dostępne tylko w konkretnym mieście, albo obszarach wakacyjnych (wtedy wytłumaczą to tym, że pozostałe miasta mają inny klimat...). Poza tym sami twórcy kiedyś napisali, chyba na twitterze, że nie mogą dodawać nowych obszarów do już istniejących miast bo to by wiązało się z zepsuciem obecnych sejwów. Więc skoro nie mogą zmieniać istniejących miast, to nie wiem jak będzie z pogodami.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sty 2017, 12:42

Toć to już pewne, wyobrażacie sobie pory roku w Oasis Springs?
Pewne, nawet SimsCommunity to stwierdziło. Totalna wieś z ograniczeniami takimi, że myślisz że gorzej być nie może, ale jest.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jhud » 05 sty 2017, 14:52

Tylko że fani byli w stanie zrobić CC padający śnieg... Pogoda w teorii nie jest taka trudna do implementacji, przecież w samej makiecie nic się za bardzo nie zmienia. Informacje o miastach są w dokumentach, więc fakt, zmodyfikowanie czegośtam mogłoby potencjalnie zepsuć save. Ale informacje o pogodzie były by w "rdzeniu" gry.
Chociaż kto wie, EA faktycznie jest trochę niekompetentne...
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: brxnely » 06 sty 2017, 0:03

Shattered pisze:Totalna wieś z ograniczeniami takimi, że myślisz że gorzej być nie może, ale jest.
Tak bym podsumował właśnie The Sims 4.
Gdy myślisz, że gorzej być nie może... to jest.
A najgorsze jest to, że jest tak za każdym razem...

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 06 sty 2017, 2:23

Zgadzam się z powyższym.

A najgorsze jest to, że EA blokuje opcje, których gracze właśnie oczekują. To wygląda jakby specjalnie robili tak żeby nas wkurzyć.

Frosnese
Posty: 34
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Frosnese » 06 sty 2017, 13:57

Ja chyba nie rozumiem waszego podejścia...

Skoro gra wam się tak bardzo nie podoba i uważacie, że twórcy są nieuczciwi to, po co kupujecie dodatki? Nie wiem, jak wyglądają wasze kolekcje, ale z waszych wypowiedzi można wywnioskować, że nawet gdyby twórcy ograniczyli zjawiska pogodowe do 1 otoczenia, to i tak grę byście kupili, bo przecież czwórka was już niczym nie zaskoczy.

Pamiętajmy, że gracze też mają jakąś władzę. Jeśli uważamy, że rozszerzenia do TS4 są badziewiem, to tego nie kupujmy (nawet na promocjach), bo wychodzimy na hipokrytów (i utwierdzamy twórców gry, że dobrze robią). Twórcy muszą przede wszystkim sprzedać grę. Moim zdaniem wydanie pór roku ograniczonych do jednego otoczenia byłoby samobójstwem i wątpię, by wpadli na taki pomysł...

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 06 sty 2017, 14:09

Skąd wywnioskowałaś, że kupuję dodatki do Czwórki soft1

Kupiłem tylko podstawę z ciekawości i jeden pakiet rozrywki, po czym stwierdziłem, że gra jest zbyt nudna żeby tracić na nią pieniądze.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 06 sty 2017, 19:02

Widzieliście zwiastun kwartalny? Pakiet z wampirami i ... akcesoria z kreglami?
No to powiało nudą
Znów nic co by mnie przyciągało do gry, znów wszystko dla dorosłych
I nic ciekawego w aktualizacjach. Niech spadają, więcej nic nie kupię do tego crapu
Sky Fits Heaven

Frosnese
Posty: 34
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:52

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Frosnese » 06 sty 2017, 20:32

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-GfYviiNeYA[/youtube]

Pakiet z wampirami nie jest dla mnie niespodzianką. Fajnie, że tak jak w TS2 sim będący wampirem znów może zmieniać się w nietoperza. Pakiet raczej kupię.

Akcesoria mnie nie zainteresowały.

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 06 sty 2017, 21:21

Serio? Osobny pakiet z kręgielnią? Dlaczego nie mogłaby się pojawić w jakimś dodatku? Nieeeee, trzeba dać osobno soft1 soft1 soft1
A pakiet z wampirami też mnie jakoś nie porywa. Liczyłem na jakiś dodatek na początku roku, a tu klapa
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości