The Sims 4 - Pogaduszki

Pogaduszki o najnowszej odsłonie Simowego symulatora

Dział poświęcony czwartej generacji Simów.
Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 cze 2014, 12:45

To dziecko co się chowa za matką trzymającą tacę z babeczkami w tej ładnej sukience, jest takie słodkie i urocze :aww: <3
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Charlie
Posty: 45
Rejestracja: 08 sty 2014, 22:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Charlie » 05 cze 2014, 13:08

Mi również nie podoba mi się interfejs rozrzucony po całym ekranie. A co do tego niebieskiego interfejsu to jak już ktoś napisał jest to na pewno starsza wersja, zauważcie, że to wcześniej interfejs był niebieski, a do tego nie ma wszystkich opcji do wybrania np. płotki, schody, fundamenty. No i przede wszystkim ten niebieski jest okropny!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2014, 14:01

Nie mam siły tych wszystkich newsów komentować. Ta gra po prostu już mnie powaliła, jeśli nie będzie to najlepsza odsłona The Sims to ja zostanę królem Polski! Parowiec mnie zaskoczył i zachwycił. Wcześniej na szkicach koncepcyjnych był pokazany dokładnie ten sam statek, ale nie wierzyłem że dodadzą go do gry.

Co do interfejsu to ludziska, zwróćcie uwagę, że tam jest napisane CONFIDENTIAL, a takie materiały mają to do siebie, że są brane bezpośrednio z "placu zabaw" twórców czyli gry na której pracują. Interfejs biały pokazany wcześniej jest tym, który będzie w grze, ten niebieski jest z wczesnej wersji gry.

Ogólnie jestem już spokojny o grę, będzie bardzo dobra. Mam tylko jeszcze nadzieję że poprawią to świecenie się wszystkiego (w zasadzie to nie na wszystkich zdjęciach i filmikach się świeci, więc może to jakiś założony zabieg twórców) i że na parcelach publicznych będzie od groma simów :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 05 cze 2014, 14:18

Zdjęcia simów które opublikowała Larissa możliwe, że przedstawiają rodziny jakie pojawią się w Willow Creek. ^^ Okolica przecudowna i tak wiele środków transportu. Samochód, tramwaj, parowiec (Pokazali gdzieś rower?) Oby tylko otoczenie żyło, niech nie popełniają błędów z trójki.
Świetnie zrobili tego listonosza, dorosły sim z brzuszkiem, pokojówka taka jaka powinna być. :P Oraz dostawca pizzy innego pochodzenia. Jeśli tacy będą npc. <3 Oraz starsza pani zła na listonosza bo podeptał jej kwiatki.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 05 cze 2014, 14:21

Mam nadzieję, że ci Simowie to mieszkańcy Willow Creek. Zdążyliśmy się już do nich przyzwyczaić, więc sympatycznie by było spotkać ich w grze :) .

Postacie NPC naprawdę fajnie zrobione. Jedynie listonosz mógłby nosić jakąś czapkę z daszkiem.
A ze wszystkich Simów z najnowszych renderów moją ulubienicą jest dziewczyna w stylu country, ta z kowbojskim kapeluszem :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2014, 14:27

Ciekawe co z tłumaczeniem nazw i imion. Osobiście lubię angielskie nazwy, ale wolałbym żeby zostawiono nam polskie nazewnictwo. A to dlatego, że jednak do polskich imion bardziej jesteśmy przyzwyczajeni i chcąc nie chcąc takie nazewnictwo bardziej przywiązywałoby do gry. Poza tym nie wyobrażam sobie znowu dziwnych sytuacji, kiedy to Ćwirowie w TS3 mieli polskie imiona i nazwiska podczas gdy prawie wszystkie inne rodziny miały angielskie. No i jeszcze rodzina Lada, która została źle przetłumaczona (bo była to rodzina Langerak w rzeczywistości).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 05 cze 2014, 14:32

Ja jestem całym sercem za tym, by polscy tłumacze zostawili orginalne nazwy miasteczek i Simów. Dziwnie by było grać w amerykańskim miasteczku gdzie po ulicy biegnie sobie Danusia Brzęczyk na przykład.
I z przyczyn praktycznych dla mnie byłoby to wygodniejsze, bo czasami chcąc znaleźć informacje o jakimś Simie na obcojęzycznej stronie, nie będę najpierw musiał szukać jak ten Sim nazywa się po angielsku...
Chociaż pewnie przetłumaczą niestety, bo skoro gra ma być jak najbardziej przyjazna dla 7-latków, polskie nazwy będą dla nich łatwiejsze do przyswojenia, ehh.

A tu nowe rendery przedstawiające ekskluzywną zawartość edycji limitowanej i edycji premium:

Obrazek
Obrazek

Pierwszy render tak ładnie wycięty :doge: .
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: smisiv » 05 cze 2014, 14:46

Ja jestem za tym, aby Simowie i miasteczka nie tyle posiadali spolszczone nazwiska, co żeby już w oryginalnej, amerykańskiej podstawie, nie było tylko i wyłącznie angielskich rodzin. Zatem nazwiska typu Lotario albo Langerak mogłyby się pojawić wraz Ćwirami zamiast Gothów, obok mogłaby mieszkać rodzina meksykanów, dalej Francuzi. Mijalibyśmy nie tylko Johnów i Bobów, ale także Pavla, Oktawię czy Sashę. To byłoby chyba najlepsze.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 05 cze 2014, 15:04

Wstawiam gify z filmiku by można było przyjrzeć się szczegółom.
Są małe, ale co tam.

Wstawiam w spoiler by nikomu internetów nie zabrakło. :P

[spoiler]Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek[/spoiler]

Cień drzewa jest taki idealny, każdy listek jest na nim widoczny. I jak ta simka uprawiająca jogging chce wbiec na chodnik bez zatrzymywania się skoro nie ma tam, żadnego obniżenia tylko jest krawężnik. soft9

Awatar użytkownika
Marathai
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2014, 9:14

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Marathai » 05 cze 2014, 15:13

Umm to jednak będą tatuaże w podstawce?

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2014, 15:14

Jacob, jak włączysz filmik, na którym jest scena z tego ostatniego gifa, to przyjrzyj się simom w tle. W pewnym momencie jeden przechodzi przez ulicę i wchodzi na krawężnik bez zatrzymywania się "przed stopniem" ;) Co prawda nie wygląda to jakoś super, bo trochę mu noga w beton wchodzi, ale to już coś ;p

Marathai, tatuaże już dawno były pokazane, nawet na filmiku z CAS ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 05 cze 2014, 15:25

Mam nadzieję, że animację z tym krawężnikiem jeszcze naprawią. Ogólnie jest dobrze, ale nie ukrywam, że mogłoby być lepiej, no i przede wszystkim OPTYMALIZACJA!! Nie chcę kolejnego szitu za 200 zł który nie jest wart nawet grosza

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 05 cze 2014, 15:26

Trzecia wersja znanej nam już grafiki z sofą:

Obrazek

Poprzednie:

[spoiler]Obrazek
Obrazek[/spoiler]
Obrazek

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 05 cze 2014, 15:52

Nikt o tym nie napisał, że w Origin została zmieniona wersja okładki

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 cze 2014, 15:54

KąsaczPL, było napisane ;)

Co EA ma do tej sofy? :P

W ogóle to zabawne, że przez te wszystkie rendery przewijają się wciąż te same postaci ;p Może faktycznie będą to rodziny zamieszkujące świat gry? Byłoby fajnie, nie byliby już anonimowi, gracze w pewnej mierze już ich znają :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: brxnely » 05 cze 2014, 15:59

Jak myślicie, ile pojawi się okolic w The Sims 4?

Ja obstawiam trzy...
Pierwsze to Willow Creek
Drugie: Rivera
Trzecie to coś w stylu Dziwnowa http://simscommunity.net/wp-content/upl ... 6_1280.jpg
Ostatnio zmieniony 05 cze 2014, 16:05 przez brxnely, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Crux » 05 cze 2014, 16:02

Bardzo chciałbym żeby pojawiły się trzy: Willow Creek, Riviera i nienazwana pustynna okolica z jednego z conceptów, ale mam wrażenie że będzie tylko jedna :/

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 05 cze 2014, 16:12

A tak w ogóle w Origin znikła zwykła edycja The Sims 4. Jest tylko cyfrowa edycja specjalna i edycja limitowana.

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Larissa » 05 cze 2014, 16:29

Ten interfejs niebieski jest brzydki. Oby zostawili ten bialy...
Tyle nowości naraz ze trochę sie gubię i nie wiem co mam skomentować, ale powiem tylko tyle ze wszystko mi sie podoba. A co do okolic, to jest prawie pewne ze będzie więcej niz jedna.
Ja chce już wrzesień! ;w;

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 05 cze 2014, 16:33

Okolic na pewno będzie więcej niż jedna. Być może nawet trzy.

Willow Creek już znamy, druga to ponoć Riviera, której koncepcyjne zdjęcie pojawiło się w "trójkowym" dodatku Skok w przyszłość, a na trzecią, pustynną okolicę wskazuje to zdjęcie:

Obrazek

I jeszcze w oficjalnym opisie gry jest wzmianka o więcej niż jednej okolicy.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości