Wreszcie Wolni

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Wreszcie Wolni

Postautor: dzejan » 05 lip 2014, 21:30

Wreszcie Wolni


Mimo mylącego tytułu nie jest to wcale kolejna historia o zakochanym wampirze. Jest to produkcja opowiadająca o wydarzeniach w Piekle. Miejsce to charakteryzuje się nie tylko nowoczesnością i pięknymi widokami, lecz także surowymi regułami. I nie chodzi tu o same noszenie peruk w miejscach publicznych, bądź też nakładanie makijażu przez mężczyzn. Bowiem co roku wybierani są reprezentanci krainy, którzy w zadanie maja zabić 50 żywych jeszcze osób. Tegoroczna grupa ma jednak złamać tą regułę.


Rozdział 1

- Chcę już umrzeć.
- Myślę, że nie jest to już możliwe.


youtu.be/z5EkgOcrT60



__________________

Słowo od autora:
Witam wszystkich :) Mam przyjemność ukazac pierwszy rozdział mojej nowej produkcji "Wreszcie Wolni". Osobiście jestem zachwycony scenariuszem i myślę, ze jest to moja najlepsza dotychczasowa praca. Jednak się nie oszukujmy - nie jest to jakieś dzieło. Już od początku kręcenia myślałem o klimacie produkcji z 2009 roku. Był to chyba najlepszy wg mnie rok dla simsów :') Pierwszy rozdział odcinek jak to pierwszy - nie jest najlepszy, jest po prostu nudny i polega na gadaniu. Mogę jednak obiecać, że na drugim się nie zawiedziecie. Życzę udanego seansu i proszę o opinie!

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: Wreszcie Wolni

Postautor: Crux » 06 lip 2014, 15:37

No ja czekam na kolejne części :) bo zapowiada się fajnie

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: Wreszcie Wolni

Postautor: dzejan » 06 lip 2014, 22:56

Prace nad drugim rozdziałem ruszyły! :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Wreszcie Wolni

Postautor: Lunon » 09 lip 2014, 9:21

Do czego si mogę przyczepić?
A do doboru piosenki na początku.
Niektóre dialogi są mało wyszukane- "pójdziesz ze mną do kibla" itp.
Mimo to ogląda się spoko i czekam na kolejne odcinki :)

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: Wreszcie Wolni

Postautor: dzejan » 10 lip 2014, 12:31

Nie spodziewałem się więcej komentarzy xO
Co do dialogów - początkowo robiłem to z IVONĄ. XDDD Wtedy dialogi były trochę inne i myślę, że takie bardziej zagadkowe ;p A pod koniec prac zmieniłem na napisy i tak jakoś wyszło...
A piosenkę na początku to chodzi o Work Bitch? Hm... chciałem tak pokazać miejsce, w którym Emma i Naomi się znajdują, tzn. wielkie miasto, pełne klubów i w ogóle... W drugim rozdziale tam wróci jedna z nich + Casandra i James, tyle mogę ujawnić :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości