Tajemnice z Bluewater Hills

Awatar użytkownika
rey
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2013, 18:45

Tajemnice z Bluewater Hills

Postautor: rey » 22 maja 2014, 19:11

Serialu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Mimo moich zapowiedzi o porzuceniu kręcenia, "Tajemnice..." jednak doczekały się finału, więc nie zaszkodzi stworzyć tutaj wątku :) Nie przedłużając, zapraszam do oglądania:

SERIA 1 || SERIA 2 || FINAŁ

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: Tajemnice z Bluewater Hills

Postautor: Crux » 01 cze 2014, 18:34

O jejciu, przed chwilą wypowiedziałem się na YT i emocje nie pozwalają mi przejść obojętnie obok tego tematu :wub:
Cud nad cudami
Istna perełka całego simowego "kina".
TzBH były z nami od początku STV, czyli naprawdę dość długo, a teraz takie piękne a zarazem okrutne zakończenie...moim marzeniem jest ujrzeć całą serię w realnej telewizji i kinie :aww:

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Tajemnice z Bluewater Hills

Postautor: Verion » 28 lip 2014, 0:19

Bluewater Hills kiedyś oglądałem, kiedy jeszcze była era The Sims 2. Powróciłem do tego kilka miesięcy temu. Kiedy dowiedziałem się, że nakręcisz zakończenie nie mogłem się doczekać. Dzisiaj obejrzałem to zakończenie...
I muszę powiedzieć że twój serial kończy wspaniałą erę Simowych seriali. To jest najlepszy serial Simowy jaki w życiu obejrzałem. I to nawet nie ze względu na efekty specjalne (w pierwszej serii ich nie było xD). Chodzi o samą fabułę i cały świat jaki nam przedstawiłeś. Bluewater Hills, laboratoria, Aridia, to było takie przeplatanie świata magicznego i science-fiction. Wszystko zaczęło się od Przejścia i na nim się skończyło. Rzeczywiście (tak ja na youtubie widziałem) powinieneś napisać jakąś książkę o Bluewater Hills. To ma szanse na sukces jak Harry Potter J.K.Rowling xD.
Chciałbym mieć tyle siły i tyle wyobraźni (choć mam dość dużą) by umieć stworzyć całą tą historię i jeszcze ją nakręcić :). Mój słomiany zapał raczej mi na to nie pozwala. Ale Tajemnice z Bluewater Hills powinny dostać jakąś nagrodę czy coś, to jest coś co powinno się wyróżnić. Katharsis po tym serialu został, szkoda że dobiegł końca. Ale za to jaki piękny i smutny jednocześnie był ten koniec :,)...
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość