Sim Brother 2014

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Shanzo » 17 mar 2014, 19:30

Też czuję pewien niedosyt. Odcinek milo się oglądało.
Podczas imprezy muzyka z Rollercoaster Tycoon 3 ;O
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Guuki » 17 mar 2014, 21:08

Salberg czuje niedosyt uczestników, bo za mało dali się jak dotąd poznać;
Alpaka czuje niedosyt, bo za mało było akcji.
Nie dogodzę każdemu, już to widzę ;) . Chcąc lepiej przedstawić uczestników, zabiorę sobie szansę na więcej akcji. Z kolei więcej akcji równać się będzie z mniejszą ilością czasu na przedstawienie charakterów uczestników, a to najlepiej zrobić poprzez ich rozmowy. A odcinek trwa tylko 10 minut, hah.
Spróbuję to jakoś połączyć w relacji z dnia drugiego - jakimś ciekawym zadaniem dającym możliwość poznania uczestników (tak jak na początku "SB Celebrity").

Co do ramek zdjęć i ich kolorów, jest to zupełnie przypadkowy podział, nie kierowałem się tu płcią uczestnika.
Ramki są w dwóch kolorach, bo to lepiej pasuje do wnętrza. Gdy któryś z uczestników zostanie nominowany bądź wyeliminowany, kolor ramki stanie się wyróżniająco niebieski lub wyróżniająco czerwony, tu się nic nie zmieni w stosunku do poprzednich edycji :) .

Shanzo, tak, Rollercoaster Tycoon 3 na zawsze w moim sercu <3 .
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Kasim Hazim » 17 mar 2014, 21:26

Dalej, jak w poprzednich edycjach wkurzają mnie komentarze, kto co robi. xDDD Jak dla mnie dalej jest to takie, bezsensu, skoro widać co kto robi, to po co komentarz do tego? XD
Odcinek świetny, ale faktycznie, mało akcji, czuję nidosyt. Z niecierpliwością czekam na 2 dzień. Ciekawe, kto będzie nominowany... :P
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dejmian » 17 mar 2014, 21:42

Jakby dało radę, to dawaj jakieś inne utwory muzyczne, bo niektóre są już oklepane od czasu edycji "celebrity". ;)

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Kapitan Indra » 17 mar 2014, 22:15

Obejrzała Ciotka, to teraz skomentuje ^^
Odcinek super, jak zawsze. Oglądałam z największą przyjemnością, bo znam już Twoje produkcje i wiem, na co Cię stać :)
Dobrze rozegrałeś streszczenie z wejścia uczestników do domu - doskonały pomysł z tym przyspieszonym tempem, dzięki temu uniknąłeś powtórzeń z poprzedniego odcinka i nie było potrzeby przewijania do przodu czegoś, co już widzieliśmy.
Wybór łóżek - haha, Chris i jego integrowanie się z kurami ;)
Konkurencja o tytuł Głowy Domu - też myślałam, że to będzie coś bardziej spektakularnego, ale pomysł nie był nietrafiony, dobrze to obmyśliłeś :) I faktycznie wybrała gra, ale uważam, że wybór niezły :)
Cóż... niełatwe zadanie przed Głową Domu - od razu nominować kogoś...
Norman i jego kompletne zacofanie w technice :sweet:
W ogóle uważam, że doskonale pokazujesz charaktery poszczególnych postaci - nie znam co prawda uczestników od strony "technicznej" czyli takich, jacy są według autorów w zgłoszeniach, ale pamiętam swoją Nikki w edycji 2012 i jestem zadowolona z tego, jak ją tam przedstawiłeś. Jeśli zrobiłeś tak samo wiernie tutaj, z tymi postaciami, to super. Oni są różnorodni ^^
"Pan Różowe Gacie", haha :)
OK, to pozostaje czekać na kolejną relację :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Sim Brother 2014

Postautor: smisiv » 18 mar 2014, 3:27

Dobra, zabieram się za komentarz chyba jako ostatni. Będę komentował wraz z upływem materiału.

Czołówka jest profesjonalna i świetnie wykonana, ale mogłaby trwać trochę dłużej! Tak strasznie szybko leci te 15 sekund. Mrugnąłem dwa razy i uczestnicy przelecieli... Retrospekcja z witaniem się uczestników jest przyspieszona, ale leci zdecydowanie dłużej, a jej wartość jest taka sama jak czołówki i powstaje dysonans. Co do kwestii technicznej - muzyka taka jakaś egzotyczna, te trąbki.. skąd to wytrzasnąłeś? XD Podoba mi się, pasuje. Chciałbym poznać motywację, która kierowała za wyborem tych "puzonów". Nawiązując do posta Dejmiana i odniesienie się do starszych edycji: tam też ożyłeś tego "trąbiastego otwarcia"!? soft9 Ciekawe.

Dalej, dyscyplina z pożeraniem ciast to malutkie rozczarowanie względem obietnicy sprzed stron. Miało być coś nowego i ciekawego, ale niestety, pozostało mi obejrzeć konkurs jedzenia jagodzianki w ramach walki o głowę domu. Czy to sprawiedliwie tak nas potraktować, drogi Guuki? Możemy liczyć na to, że w następnym odcinku pojawi się ciekawsza dyscyplina? :P


Następnie uczestnicy dyskutują w salonie. Okej. Przejście do sypialni i jestem zachwycony jej wyglądem. Bardzo ładnie i stylowo. Tylko przyczepię do kilku szczegółów:
1. Przelatujące, zielone napisy z imieniami uczestników są niestety mało estetyczne, trącą defaultowym napisem z Vegasa i nie nawiązują nawet kolorem do niczego. :<
2. Lektor podaje godzinę, chociaż widzę ją wyraźnie i wcześniej czytam w myślach z zegarka na dole. Myślę, że jej powtarzanie jest niepotrzebne.
3. Mamy okazję zajrzeć biednej Connie pod sukienkę.. niekomfortowe ujęcie.. soft9 (link)
4.Chris idzie do kur. haha, ok, ale czemu on się tak nienaturalnie przesuwa po podłodze zamiast kroczyć? Nie mam trójki, ale w innych produkcjach animacja chodu nie była aż tak niedopracowana. To chyba jakiś mod, niestety odrealnia chodzenie. (I schodzenie po schodach też.)

Potem Trudi czyta i przechodzimy do imprezy. Super wyszło. Ale ta muzyka z jedynki.. tzn, przepraszam, z zakończenia simowej gali! Twoja produkcja jest nieporównywalna i świetna, ale dlaczego podebrałeś tą muzykę?! Ona w pewien sposób była "zarezerwowana" i kojarzyła mi się tylko z galą.. Idąc dalej, rozśmieszył mnie Arpheno na kanapie XD A podgląd uczestniczek pod prysznicem dosyc ciekawy.. dlaczego mają na sobie stroje kąpielowe? I 'pan różowe gacie".. Uwielbiam Cię, właśnie oglądam i mam na sobie różowe skarpetki. soft9 Miło też, że dodałeś wspomnienie o tym forum. To chyba wszystko.

A nie. ;p Jeszcze co do usterek, których dopatrzono się dzisiaj, dodam kolejną: w napisach dwa razy powtarza się "Soundtrack The Sims 3" a nie ma w ogóle "Soundtrack The Sims". To już definitywnie wszystko. Mam nadzieję, że uniknę linczu... Dobranoc.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dejmian » 18 mar 2014, 10:04

Muszę stanąć w obronie Gucia. Ta edycja wzorowana jest poniekąd na brytyjskiej wersji "BB". Tam również jest lektor, który w identyczny sposób opisuje to, co robią mieszkańcy. Tak samo jest z godziną. Uważam to za fajne rozwiązanie - dzięki temu powstaje klimat tego programu. W UK podobnie jest też z napisami przy imionach. :)

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Darkling » 18 mar 2014, 16:35

Szybko zleciał ten odcinek. :P Było w nim czuć brytyjskiego Big Brothera. <3 Mam nadzieję, że ten klimat utrzyma się już do końca. ;)
Co do głowy domu, to miałem nadzieję, że zostanie nią Joanne. W ogóle mam nadzieję, że ta osoba namiesza trochę w programie. :P

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Guuki » 19 mar 2014, 12:38

Dejmian pisze:Jakby dało radę, to dawaj jakieś inne utwory muzyczne, bo niektóre są już oklepane od czasu edycji "Celebrity".
Utworem z Dnia 1, który pojawił się też w poprzedniej edycji, jest "Girls Like Spice" z gry Rollercoaster Tycoon 3. Czy jest oklepany, nie wiem - w edycji "Celebrity" pojawił się tylko w wideo prezentującym dom.
Tak czy siak, masz rację, muszę się zaopatrzyć w jakieś nowe utwory :) .
Smisiu pisze:Czołówka jest profesjonalna i świetnie wykonana, (...). Co do kwestii technicznej - muzyka taka jakaś egzotyczna, te trąbki.. skąd to wytrzasnąłeś?
Utwór Sam And The Womp - "Bom Bom" w wersji Simlish:

Sam And The Womp - "Bom Bom"

Sam And The Womp - "Bom Bom" (wersja Simlish)
Smisiu pisze:pozostało mi obejrzeć konkurs jedzenia jagodzianki w ramach walki o głowę domu. Czy to sprawiedliwie tak nas potraktować, drogi Guuki? Możemy liczyć na to, że w następnym odcinku pojawi się ciekawsza dyscyplina?
Zadania będą różne, od tych nudnych do tych ciekawych, zależy co komu przypadnie do gustu :) . Zdaję sobie sprawę, że konkurs jedzenia jagodzianki (placka jajeczno-jagodowego xD) jakiś super spektakularny nie był, za co przepraszam. Będę starał się bardziej :P .
Smisiu pisze:Chris idzie do kur. haha, ok, ale czemu on się tak nienaturalnie przesuwa po podłodze zamiast kroczyć?
To wina mojego starego kompa, przyznaję się bez bicia. Parcela domu Simowego Brata jest dość duża (wkrótce opublikuję zdjęcie z lotu ptaka), do tego ośmiu Simów na niej mieszkających - podczas nagrywania klipów gra często znacznie spowalnia, co efektem jest właśnie ten dziwny chód Chrisa :( .
Smisiu pisze:Potem Trudi czyta i przechodzimy do imprezy. Super wyszło. Ale ta muzyka z jedynki.. tzn, przepraszam, z zakończenia simowej gali!
To nie muzyka z "jedynki", to muzyka z gry Rollercoaster Tycoon 3 - "Girls Like Spice" ;) .
Smisiu pisze:w napisach dwa razy powtarza się "Soundtrack The Sims 3"
O, dzięki za zwrócenie uwagi, poprawię to :) (jaki wstyd...).
___________

Co do lektora komentującego wydarzenia w domu czy czytającego godzinę, jest to styl czyście brytyjski.
Zobaczcie jak to wygląda w Big Brother UK: --> klik <--.
Musicie się przyzwyczaić :cwaniak: .

___________

Dzięki za komentarze i oglądanie.

Co do relacji z dnia drugiego, z braku wolnego czasu wezmę się za nią dopiero od poniedziałku :( .
W ogóle jestem załamany, bo jak tak dalej pójdzie, a nie zapowiada się lepiej, to finał ujrzycie dopiero za rok. Masakra.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blady Krfawy Kamyczek
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 156
Rejestracja: 15 gru 2013, 18:33

Postautor: Blady Krfawy Kamyczek » 23 mar 2014, 1:57

Boże, jak Trudi ładnie macha pupą gdy tak wdzięcznie chodzi... coś niezwykłego, wręcz MAGICZNEGO rzekłbym! :swelol: I cieszę się, że dostała tę "posadę". :D Bardzo mi się podoba Simka i jestem szczęśliwy widząc jak dobrze jej poszło. :)

I po namyśle stwierdzam, że dobrze, że zaznałem tego szczęścia, że mój Sim się nie dostał. Lubię głosować wraz z tłumem kogo wyeliminować, ale nie wtedy, kiedy jestem w programie, tylko wtedy, gdy jestem publicznością. Rozumiecie, głosowanie jako uczestnik to jednak krępuje mnie jakoś. ;_;

A Chris to tak od razu do kurczaczków? Arpheno jest taki chudy że bez problemu by się zmieścili na jednym łóżeczku. :swelol:

Czekam na kolejny odcinek oraz na nominacje. ;)

XoXo i Powodzenia Uczestnikom! Niech róż będzie z wami! :sweet:
GDYBY KRFAWY MIAŁ CZARNE WŁOSY, TO BY NIE BYŁ BLONDYNEM. :swelol:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Sim Brother 2014

Postautor: Guuki » 24 mar 2014, 19:43

Prace nad Dniem 2. ruszą w środę. Trzymajcie kciuki, bym na poniedziałek się wyrobił :) .

Na pocieszenie łapcie pierwszą wersję zwiastuna edycji.
Niestety bardziej przypomina program "Survivor" niż "Big Brother", dlatego został przeze mnie odrzucony.


youtu.be/dfYGPwjU6qw

A tu zwiastun właściwy:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CXYKi0KnTC8&hd=1[/youtube]

Pozdrawiam.
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dejmian » 24 mar 2014, 19:47

W takim tempie to naprawdę program zakończy się za rok. :(

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Sim Brother 2014

Postautor: salberg » 24 mar 2014, 19:50

Faktycznie, toaletowy zwiastun wypada lepiej. :) Bezludna wyspa średnio kojarzy się z zamkniętymi przestrzeniami Domu Simowego Brata i studiem telewizyjnym.

Nie jest tak źle jak mówiłeś, wciąż trzymasz około tygodniowe tempo. Przesadziłeś z tym przyszłym rokiem.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2015, 0:52 przez salberg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Guuki » 24 mar 2014, 20:44

W sumie wiedziałem, że tak ciężko z czasem u mnie będzie. Długo się zastanawiałem czy - i kiedy - z nową edycją ruszać. Zdecydowałem się i już widzę, że będzie ciężko. Niestety, człowiek coraz starszy się robi i coraz więcej obowiązków na niego spada ;) . Dlatego proszę o wyrozumiałość i z góry przepraszam, jeśli faktycznie cały rok będę się z "Sim Brotherem" bawił...
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Sim Brother 2014

Postautor: salberg » 24 mar 2014, 21:22

Bartex, zgadzam się z tobą, że na reżyserów jest wywierana duża presja i nie zawsze da się łatwo odpowiedzieć na to pytanie, kiedy następny odcinek... I często twórcy nie wyrabiają nerwowo w pogoni za publiką i próbując utrzymać popularność. Ale z drugiej strony, zobacz, ile osób docenia to, co robi Guuki. Ile "Sim Brother" ma wiernych fanów i widzów. To, że ludzie nie mogą się doczekać kolejnych odcinków, na pewno sporo znaczy. Naprawdę mu tego gratuluję. A poza tym, "Kiedy następny odcinek" to naprawdę nie jedyne komentarze pod filmami - zerknij na poprzednie posty i strony tematu. :)

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Misiek » 26 mar 2014, 19:46

Eeeee tam. Spoko nie śpiesz się. Rozumiem że do tego potrzeba czasu. Nie winię cię. Możesz kolejny odcinek wstawić nawet za miesiąc, jak coś czekaliśmy na odcinek 1 SimModela pół roku i strasznie szybko to zleciało. Poczekamy i miesiąc.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Kapitan Indra » 26 mar 2014, 23:26

Guuki - ale pierwsza wersja zwiastuna naprawdę jest super ^^ niezły pomysł miałeś :)
No, ja tam nie zamierzam nikogo popędzać, kiedy odcinek będzie, to będzie, sama wiem, jak to jest, kiedy nie masz czasu, bo życie szczerzy kły, a cię popędzają :P
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Guuki » 28 mar 2014, 14:28

Obrazek

Pierwszy pełny dzień mieszkańców w domu Simowego Brata.
Kogo Trudi nominowała do jego opuszczenia? Zobacz.

Zapraszam na pierwszą stronę tego tematu:

-> KLIK <-

(zalecam oglądanie w jakości 480p)
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dejmian » 28 mar 2014, 14:52

Bardzo fajny odcinek. Pierwsze zadanie, pierwsze nominacje, świetnie się to ogląda. No i niespodzianka dla mieszkańców. Ciekaw jestem, kto odpadnie jako pierwszy. Już zagłosowałem.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Sim Brother 2014

Postautor: salberg » 28 mar 2014, 16:33

Najlepszy odcinek do tej pory. I lepiej poznaliśmy uczestników, i pojawiło się pierwsze prawdziwe zadanie. No i zgodnie z obietnicą pojawiła się nowa muzyka. (Guuki, skąd jest ten kawałek na początku odcinka?) Mnie zaskoczyłeś, nie spodziewałem się premiery tak wcześnie. :) Fajnie, że udało ci się tak szybko wyrobić, ale nie ma żadnej presji z następnymi odcinkami. Rób wszystko w swoim tempie, bo widzę tą edycję w coraz lepszych barwach.

Szkoda tylko, że już za chwile odpadnie pierwszy uczestnik. Też oddałem głos, ale to nie była taka łatwa decyzja. Obie osoby mają potencjał na ciekawych uczestników, a na tym etapie, to było strzelanie w ciemno.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2014, 16:48 przez salberg, łącznie zmieniany 2 razy.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości