Sim Brother 2014

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Guuki » 25 lip 2014, 21:57

Luźno się zrobi dopiero w listopadzie, do tego czasu odcinki będą pojawiać się rzadziej niż przypuszczałem. Nie przewidziałem tego.
Następna edycja stoi pod znakiem zapytania.
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Misiek » 25 lip 2014, 22:52

Nieeee, tylko nie to, to najgorsza wiadomosc o Sim Brotherze jaką mozna bylo usłyszeć. Tak fajnie się sie zrobilo z tymi odcinkami. Proszę powiedz chociaz ze do konca wakacji bedzie dzien 15 no chociaż tyle. Wiem że kazdy ma problemy i ważne sprawy, nawet ty, ale przecież im szybciej skończysz program tym mniej będziesz mial roboty. Gdy powiedziales ze program moze się zakończyc na wakacjach to byliśmy tacy szczęśliwi, w dodatku tak ładnie się zacząłeś z odcinkami, juz nawet szykowalem sima do kolejnej edycji. Wiem ze w życiu nie jest latwo i nie chcę zebys się obrazil bo to nie jest twoja wina tylko prosze postaraj sie do końca wakacji chociaż dzien 15, 4 odcinki potem bedziesz mogl zrobic przerwe. A jak nie 15 to 14 ale prosimy nie zostawiaj widzów z 13 albo 12 odcinkiem. WIERZĘ ŻE DASZ RADĘ. My wszyscy w ciebie wierzymy. Jestes świetnym rezyserem i zaslugujesz na Oscara. Masz bujną wyobraźnię i jestes najlepszym tworcą reality show jakiego znam (sorka Dejmian). Mam nadzieję że znajdziesz czas i skonczysz program przed pazdziernikiem. TRZYMAMY KCIUKI ZA PROGRAM, I SĄDZĘ ŻE NALEŻĄ CI SIĘ OWACJĘ NA STOJĄCO. PRZYNOSISZ NAM FRAJDE A CO NAJWAZNIEJSZE POKAZUJESZ ZE SĄ LUDZIE UZDILNIENI FILMOWO KTÓRYCH POWINNO SIĘ DAC DO PISANIA SCENARIUSZY W FILMACH JESTEŚ JEDNYM Z NICH. Piszę ci to z mitywacją i z myslą ze się wyrobisz z finałem. My wszyscy kochamy twoje filmy i jestesmy twoimi wielkimi fanami. Swoimi filmami nasz rozesmiewasz i oglądając twoje dziela zapominamy o trudnych rzeczach. GUUKI UWIELBIAMY CIĘ. KTO SIĘ ZE MNĄ ZGADZA?

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Sim Brother 2014

Postautor: smisiv » 26 lip 2014, 3:24

No cóż, ja po prostu czekam na kolejny odcinek i zrozumiem, jak pojawi się jutro, ale zrozumiem także, jeśli zobaczę go dopiero w przyszłym miesiącu ;p

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Misiek » 29 lip 2014, 21:48

Jak tam Guuki prace nad nowym odcinkiem?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Guuki » 30 lip 2014, 11:08

Obrazek

W ogrodzie domu Simowego Brata ląduje UFO.
Mieszkańcy muszą wykonać zadania ku uciesze Kosmicznego Władcy.

Zapraszam na pierwszą stronę tego tematu:

-> KLIK <-

(zalecam oglądanie w jakości 480p)
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Sim Brother 2014

Postautor: salberg » 30 lip 2014, 11:24

Przez chwilę, gdy przeczytałem opis, myślałem, że dotyczy odcinka "Przyjemnych". To zadanie było tak porąbane, że aż śmieszne. I te głosy kosmitów. :P

Ha, miałem rację. To pokój klubowy. Bardzo fajny i nowoczesny, tylko ciasny i musiało ci się w nim ciężko kręcić.

Jak dla mnie Edward powinien odpaść... Jest strasznie wkurzającą postacią, a jego przeprosiny wobec Connie mnie nie przekonały.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Jackob » 30 lip 2014, 11:29

Świetnie wyszło Ci to zadanie z kosmitami! Na samym początku akcja działa się strasznie szybko aż nie miałem na czym oka zawiesić, ale to tylko przez pierwszą minutę. Gdy Connie, Joanne i Norman pojawili się na statku kosmicznym gdzie zobaczyli władcę kurdupla (Jak to określiła Joanne) padłem ze śmiechu. :P
W nagrodę zostało odblokowane nowe pomieszczenie. Z zamazanego zdjęcia można było jedynie odczytać, barek oraz dwa fotele i kwiatek. :P Connie powinna się pokłócić z Edwardem na całej linii, ale na szczęście zrobiła to Trudi soft9 Kocham ją za to. <3

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dejmian » 30 lip 2014, 11:52

[spoiler]Trudi jest beznadziejna i powinna wylecieć.[/spoiler]Kolejny świetny odcinek do kolekcji! Zadanie z kosmitami wyszło super. Miałeś bardzo fajne pomysły, nie wpadłbym na takie oryginalne zadania w statku kosmicznym. Brawo!

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Misiek » 30 lip 2014, 12:12

Popieram Dejmiana, ciekawy odcinek. ......... mnie wkurza, oby ta osoba odpadła. Szkoda że Connie i Edward juz nie będą razem. Chociaż tyle ze się pogodzili. Guuki w kolejnym odcinku będzie zadanie dwudniowe. Zdradzisz nam jakies informacje czy zachowasz to tajemnicą?

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Lunon » 30 lip 2014, 12:35

Niepotrzebnie Connie z Edwardem pogodzili się.
Nie będzie spięć na tej linii :(
Czekam niecierpliwie na eliminacje.

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Śliwka » 30 lip 2014, 13:36

Zadanie kosmicznie było genialne, w kosmos! xD
Dziwne jak dla mnie było to pogodzenie się Edwarda z Connie. Powinna wybuchnąć jakaś kłótnia, a ona od tak przyznała mu rację :P
Przeczuwam kto odpowiednie i się z tym pogodziłam.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dejmian » 30 lip 2014, 14:19

Smutne w tym programie jest jedno - wyrzucane są te najciekawsze osoby. Wystarczy że jedna osoba zrobi coś niemiłego w odcinku i już jest na wylocie. Szkoda, sami sobie psujecie dużo zabawy. Na koniec zostaną sami nudziarze i nic się dziać nie będzie.

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Sim Brother 2014

Postautor: salberg » 30 lip 2014, 14:25

Ja nie lubię Edwarda właśnie dlatego, że jest nudną i mało konkretną postacią bez osobowości. Trudi jest od niego dużo ciekawsza, jest bardziej niepowtarzalna i zapadająca w pamięć. Chciałbym, żeby była w finale. Nudną osobą jest Joanne, a Norman mam nadzieję, że się zaczyna ożywiać i po zadaniu, w którym obserwował uczestników będzie bardziej aktywny.

Nie wiem co z Chrisem, bo jeśli to, co mówił to prawda, to właśnie stracił całą swoją osobowość i niepowtarzalność. W sumie nie wiem, czy wolę Chrisa działającego na nerwy, czy Chrisa nudnego i bezbarwnego...

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dejmian » 30 lip 2014, 14:32

Według mnie głosujący po prostu psują całą zabawę. Teraz Trudi mogłaby nawet kłócić się ze wszystkimi, łamać regulamin, a i tak widzowie będą ją lubić. Natomiast Edwardowi nic nie pomoże, bo takim tokiem myślenia idą głosujący. Wystarczy raz się narazić jak Chris, czy właśnie Edward, a automatycznie te osoby są na wylocie. Wcześniej, czy później...

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Verion » 30 lip 2014, 14:55

Dejmian, ale zauważ, że Chrisa przestano lubić nie tylko przez te jego kłótnie (przez co odszedł Felix), ale też dlatego że nagle znikąd stwierdził że udawał przez cały czas. A teraz w programie się właściwie niczym nie odróżnia od reszty.
Z tego co zauważyłem to ciągle hejtujesz Trudi, nie wiem dlaczego, bo tak samo jak Connie czy wyeliminowany już Felix, jest ona ciekawą postacią. Choć zdziwiłem się jaka drapieżna się okazała w tym odcinku ;D. Głosujący mają prawo głosować na Edwarda jeśli im się nie podoba.
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dejmian » 30 lip 2014, 15:24

Ja niczego głosującym nie zabraniam, czytaj uważniej. :P
Po prostu takim systemem szybciutko wylatują ciekawsze osobowości, właśnie te irytujące. A szkoda, by gdyby dłużej takie osoby zostawały, to działoby się znacznie więcej.
Mam prawo nie lubić Trudi, tak samo jak Ty masz prawo ją uwielbiać, normalna sprawa. :)

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Jackob » 30 lip 2014, 15:26

Dzięki temu simowa edycja Big Brothera jest bardzo podobna do oryginału. Tam też wylatują najciekawsze osoby i w finale są sami nudziarze. :doge:

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dejmian » 30 lip 2014, 15:39

Fakt, identyczna sytuacja! :D

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Jackob » 30 lip 2014, 15:55

Więc wszystko idzie zgodnie z planem. :P

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Kasim Hazim » 30 lip 2014, 17:26

Dejmian - Każdego irytuje kto inny i jest tak jak w oryginale - wylatują najciekawsze osobowości. Cb irytuje przykładowo Trudi, mnie Edward, a kogoś innego np. Connie. Każdy ma swoje typy i tyle. :P Na tym to wszystko polega, że od widzów też coś zależy. xD

Odcinek fajny, jednak pomysł z kosmicznym zadaniem nie przypadł mi do gustu. :P Trudi strasznie naskoczyła na Edwarda, ale chyba z obawy, że odpadnie. xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości