Sim Brother 2014

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Guuki » 05 mar 2014, 22:50

Zarezerwujcie sobie 25 minut w piątkowy wieczór - w piątek na 100% START programu!
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Guuki » 07 mar 2014, 14:04

Obrazek

Nowy dom, nowi mieszkańcy, nowe zadania - pora rozpocząć "Sim Brother 2014"!

Zapraszam na pierwszą stronę tego tematu:

-> KLIK <-

(zalecam oglądanie w jakości 480p)
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dejmian » 07 mar 2014, 15:17

Nareszcie wystartował! ;)
Start bardzo mi się podobał, te emocje, kto będzie kim są nieocenione.
Ze strony technicznej bardzo, ale to bardzo podobało mi się oko z napisem "na żywo", czy krzyk publiczności przy pokazywaniu poszczególnych miejsc w domu - zupełnie jak w "BB" w "UK"! 8D
Uczestnicy bardzo ciekawi, bardzo kolorowi i zróżnicowani. Myślę, że na nudę narzekać nie będziemy. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie również czołówka. Jest niesamowita, ta stara z poprzednich edycji jest przy tej nowej niczym. Wielką niespodzianką baaardzo pozytywną jest "żywa" publiczność. Ma się wrażenie, że na serio w studio jest mnóstwo ludzi! Brawo! No i zmutowany głos Simowego Brata! :sweet:
Wydanie "extra" też świetne, myślę, że po eliminacjach będzie tam się działo.
Ogólnie brawo, brawo, brawo. Naprawdę cieszę się, że program wraca. Czekam na nowy odcinek!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Sim Brother 2014

Postautor: Jackob » 07 mar 2014, 15:18

Od czego tu zacząć. Może od tego, że jeszcze raz pochwalę wystrój domu w tej edycji. Lustra weneckie rzeczywiście dodają klimatu. Czołówka też fajnie zrobiona. ^^ Studio Hugo z atrapą domu za plecami to coś nowego co zasługuje na pochwałę, bo pomysł świetny! Oraz chyba po raz pierwszy na uczestników w domu czekają przekąski i napoje.

Teraz jeśli ktoś nie oglądał, niech nie otwiera.

[spoiler]Norman (przypomina mi sima z TS4) na pierwszy rzut oka wydaje się przyjazny i dobrze nastawiony w stosunku do innych. Rozbawił mnie powód bycia w programie Chcę zobaczyć jak działa telewizja.

Zadanie powiązane z kurami. Przeczuwam, że kury będą grały w tej edycji pierwsze skrzypce. :P

Arpheno który chce pokazać, że tego typu programy są wyreżyserowane. Na dodatek artystyczna dusza. Mam nadzieję, że w programie będzie miał okazje pochwalić się swoimi zdolnościami.

Trudi Co trochę schudnie to zaraz przytyje. :D Mam nadzieję, że pod tą ekologiczną dziewczyną kryje się ktoś kto lubi namieszać.

Chris Kolejny z kolorkiem na głowie. Chyba najstarszy z uczestników, dla którego czas się zatrzymał. Barwna postać i nie mówię tu tylko o jego wyglądzie. ;)

Joanne Powiedziała, że jest zamknięta w sobie ale wcale na taką nie wygląda. Jestem przekonany, że szybko zdobędzie sympatię reszty uczestników.

Felix Magikiem. To będzie się działo. Wszyscy uważają go za homoseksualistę, ale on twierdzi że tak nie jest. Może udowodni to w następnych dniach w domu Simowego Brata.

Juliet Żyje z pisania o celebrytach, po programie sama się nią stanie.


Szkoda tylko, że kilku uczestników pochodzi z jednej miejscowości. Riverview jest małe więc mogli się już z widzenia znać.[/spoiler]

W tej edycji zastosowałeś inne ruchy kamerą oraz więcej przybliżeń. Odczuwam przez to wrażenie, że naprawdę nagrywają to kamery ukryte w domu.

Wydanie Extra to kolejny (jak każdy) świetny pomysł. Można tam zobaczyć krótkie filmiki "na żywo" z domu Simowego Brata. Latoya jako prowadząca spisuje się bardzo dobrze. Zobaczyliśmy również ekskluzywną sypialnię Głowy Domu.

Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka by lepiej poznać mieszkańców oraz odkryć ich prawdziwe oblicze. Oraz by pozachwycać się znowu domem. ^^

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: Sim Brother 2014

Postautor: rgx97 » 07 mar 2014, 15:25

Świetny odcinek na wysokim poziomie. ^^
Z niecierpliwością czekam na następne. W tej edycji pojawiło się wiele interesujących osób. Będzie co oglądać.

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dejmian » 07 mar 2014, 16:51

Kiedy nowy odcinek? :D

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: Sim Brother 2014

Postautor: alpaka terapeutyczna » 07 mar 2014, 16:51

Świetny odcinek, najbardziej polubiłem Trudi ;)
Czekam na następny, niecierpliwie ;_;
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Guuki » 07 mar 2014, 16:59

Dzięki za opinie! :D
Cieszę się, że start edycji przypadł Wam do gustu.

Przy okazji dziękuję autorom Simów za wszystkie sugestie dotyczące ich postaci. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo za czasów edycji "2012" autorzy nie byli aż tak w to zaangażowani ;) . Mam nadzieję, że uda mi się przedstawić Waszych Simów jak najwierniej.
Guuki, to kiedy zmienisz obrazek na pierwszej stronie?
Po premierze relacji z dnia pierwszego. Póki "START" jest aktualnym odcinkiem, nie chcę zepsuć komuś niespodzianki z odkrywania uczestników podczas jego oglądania.
Kiedy nowy odcinek?
Dopiero we wtorek ruszą nad nim prace. Plus jest taki, że część materiałów wezmę z odcinka startowego, więc do nagrania będę miał mniej niż będę miał potem ;) . Może na piątek się wyrobię.
Obrazek

Awatar użytkownika
doo152
Posty: 53
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:51

Re: Sim Brother 2014

Postautor: doo152 » 07 mar 2014, 17:12

Generalnie pierwsze wrażenie super, bardzo "kolorowa" ta edycja i simowie, każdy jest naprawdę charakterystyczny i ciężko będzie ich eliminować. Najbardziej spodobał mi się chyba Arpheno i fajnie, że moja Joanne znalazła jajko :P.
Już się nie mogę doczekać, by więcej dowiedzieć się o mieszkańcach :)

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Darkling » 07 mar 2014, 17:31

Super początek edycji. ^^ Już widzę, że ten sezon będzie lepszy od poprzednich. :P
Uczestnicy są ciekawi, każdy czymś się wyróżnia. Póki co czuję, że trudno będzie wybrać faworyta. :P

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Sim Brother 2014

Postautor: smisiv » 07 mar 2014, 18:46

Uwielbiam nowego Sim Brothera. Jeśli chodzi o prawdziwe edycje, czy to polskie (bleh), czy zagraniczne, nie widziałem żadnej do końca - jestem trochę jak jeden z uczestników.. (tak, bez imienia, spoiler ;p) Ale Twoja produkcja jest świetna. Mogę powiedzieć, że lepsza od prawdziwych, bo do obejrzenia dla każdego. Wszystko jest takie współczesne, nadążające za trendami. Nie ma nudnych wnętrz ani simów, brak czegoś, o czym można powiedzieć: "po co?". Wszystko spięte na ostatni guziik: scenografia, grafika, uczestnicy, zaangażowanie widzów oraz współpraca. No po prostu z Ciebie jest człowiek-orkiestra. :sweet:
Co mnie urzekło ponad wszystko, to cytaty z komentarzy oraz wmontowanie publiczności. Oprócz tego te zamykające się drzwi na samym początku.. no majstersztyk! XD

Idąc za ciosem ocenię też simów:
[spoiler]Norman Makabe - ciekawy pomysł na sima, ale w ogóle nie znalazł miejsca w moim sercu. Nie zwiążę się z tym uczestnikiem, gdyż nie lubię ani Mulatów, ani Afryki. Przykro mi, salbergu. :P
Connie Mills - to natomiast jest moja faworytka. Uwielbiam jej włosy, tatuaż i ogólnie całokształt, w szczególności za styl. Super ciuchy. Masz mój głos, Jackobie. Czekam, jaka okaże się być z charakteru i mam nadzieję, że daleko zajdzie. Widzę ją jako kłótliwą osobę ze względu na pewność siebie.
Arpheno Kreth - Fajnie, że taka osoba znalazła się w programie, ale z pewnością nie wygra. Osobiście nie darzę Arpheno specjalną sympatią, ale jak już mówiłem, rozumiem stosunek do programów rozrywkowych. XD I jeszcze jego imię - nie wiem, skąd taki pomysł.
Trudi Canavan - Dobry materiał na przyjaciółkę, albo aktorkę jakiegoś przyjemnego serialu. ;p Ale czy odnajdzie się w SimBrotherze? Czy wielbicielka ekologii ma w jaki sposób pokazać takim programem, że mamy walczyć o dobro na Ziemi? Można podyskutować..
Chris Parker - Ciekawa osobistość. Jak na brudasa wygląda wyjątkowo czysto.. ale może to tylko na pierwszy odcinek się umył? Czekam, aż wyjdzie z niego prawdziwe "ja" i da czadu. Póki co uwielbiam jego niebieskie włosy.
Joanne Gold - Wygląda tak brytyjsko.. podoba mi się. Osoby muzykalne mają z reguły wiele do ukrycia w swojej duszy. Mam nadzieję, że tak będzie z tą simką, otworzy się i pokaże swoje tajemnice..
Felix Anderson - Dla mnie zbyt zdziecinniały. Fajna i wyróżniająca się osoba, ale taki typ ludzi mnie denerwuje. Czuję, że program zrobi z niego celebrytę, chociaż nie dotrze nawet do połowy programu.. Ble! :P
Juliet September - A więc blogerka.. no okej, fajnie, że przeszła, ale dużych szans nie ma. :x Ciężko znaleźć w niej coś, co odróżnia ją od innych dziewczyn. I dlaczego miała związane włosy na wejściu oraz taką nudną sukienkę? Nie wiem, czy zdobedzie czyjąś sympatię, wybacz Alpako. :3[/spoiler]

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Lunon » 07 mar 2014, 19:47

Tyle wyczekiwania na pierwszy odcinek.
Szybko leci ten czas. :)

Muszę przyznać, że mój sim ma ciekawą konkurencję.
Niemniej mam nadzieję, że zajdzie daleko.

Czekam na kolejne odcinki, bo po pierwszym epizodzie ciężko wytypować faworyta.

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Shanzo » 07 mar 2014, 19:49

Nie mam nic do zarzucenia, wszystko mi się spodobało. Wystrój domu jest nowoczesny, oryginalny. Cała stylistyka programu kojarzy mi się z utopijną przyszłością (mianowicie Kapitol z "Igrzysk Śmierci"). Simowie są barwni, oczywiście osobowościowo. Jest w czym wybierać.

[spoiler="to tak w skrócie"]Norman Makabe - Jest to mój faworyt, nie wiem dlaczego. Dobrze mu z oczu patrzy.
Connie Mills - Spodobał mi się jej wygląd, póki co nic więcej.
Arpheno Kreth - On miał być mój ;_; Ciekawa postać, ale nie wróżę mu zwycięstwa.
Trudi Canavan - Imię i nazwisko autorki "Gildii Magów". No cóż. Wydaje się być miłą kobietą.
Chris Parker - Szalony człowiek, trochę nie pasuje do programu. Z pewnością wniesie trochę szaleństwa. Ciekawe, jak potoczą się jego losy w Sim Brotherze...
Joanne Gold - Simka nie zapadła mi w pamięci.
Felix Anderson - Jestem na nie. Trochę oklepany typ. Trochę denerwujący.
Juliet September - Ta Simka również nie wyrózniła się na tyle, żebym ją zapamiętał.[/spoiler]
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Misiek » 07 mar 2014, 20:35

Start Edycji był świetny, nic dodać nic ująć. Simowie mnie zaskoczyli, każdy jest inny Magik, Nowoczesny 40 latek, Blogerka, Afrykanin, Przyrodniczka itd. ciekawe jakie zadanie będą mieli simowie co znaleźli te jajka. Bardzo mi się podoba to z łożkami 2-osobowymi. Ja bym nie chciał spać z obcym mi człowiekiem no ale mnie tam nie ma xD Przeglądałem też wcześniejsze opinie i sądzę że mój sim nie miał by szans. I tak z 67 simów do najlepszej 8 się dostać, to musi być szczęście. Gratuluje tym co się dostali. Może innym razem. Przy Okazjii w którym odcinku będzie pierwsze zadanie,a w którym pierwsza nominacja? Może pierwsze zadanie było by... A dobra napiszę ci w PW. Aha i jakbyś mógł mi (nam) powiedzieć ile zgłoszonych simów było do Sim Brother 2012 to był bym ci bardzo wdzięczny. Moim faworytem jest Chris, potem jest Juliet a następnie Norman, inni simowie też są naprawde świetni, ale najbardziej to właśnie oni mi najbardziej przypadli do gustu. Czekam na więcej. To będzie super edycja. PS. masz gust do simów. (najładniejsza jest Juliet)

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Kasim Hazim » 07 mar 2014, 21:56

A mi start średnio przypadł do gustu. Moim zdaniem, wszystko działo się strasznie szybko i czegoś (w sumie sam do końca nie wiem czego) mi brakowało...
Studio jest świetne! Wspaniały pomysł z garażem, gdzie jest nagroda główna i z atrapą domu jako tło. Strasznie mi się to podoba. Sypialnia głowy domu, pokazana w wydaniu extra także genialna. ^^
Co do uczestników, postacie barwne i różnorodne i to na plus, jednak szczerze mówiąc, jedynie Joanne przypadła mi do gustu, pozostali uczestnicy jakoś spodobali mi się mniej i póki co nie zdobyli za specjalnie mojej sympatii, być może zdobędą ją z czasem, to dopiero było otwarcie, więc za bardzo ocenić uczestników dokładnie się nie da. Autorom simów bardzo gratuluję, kreatywności, którą pokazali tworząc tych simów, oraz tego, że ich simy się dostały.
Wydanie extra świetne! :D Fajnie, że moja Agnes była gościem i miło, że użyłeś także jej nazwiska po mężu. :P
No cóż, czekam na dzień 1. ;)
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Kapitan Indra » 07 mar 2014, 22:58

Jak zwykle mistrzostwo :)
Simowie są fajni, ciekawi osobowościowo Arpheno kojarzy mnie się z Cyc10n3'em z edycji Celebrity. Mam już też osobę, której nie lubię :P Felix - haha krawacik boski :)
Ciekawi mnie, jaka to będzie konkurencja o tytuł głowy domu :)
No i bardzo mnie miło, ze zacytowałeś mój wpis z forum, oceniający dom ^^
Z przyjemnością obejrzałam tez wydanie Extra. Derrick mnie rozwalił swoją dziką radochą. A sypialnia glowy domu super :) I Hugo jako gość :P
Cóż, czekam na kolejną relację :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Guuki » 07 mar 2014, 23:17

Avatary uczestników (na pierwszej stronie tematu ukażą się po odcinku "Dzień 1"):

[spoiler]Obrazek[/spoiler]

Stało się - dom Simowego Brata znowu tętni życiem :) :

[spoiler]Obrazek[/spoiler]

Cieszę się, że uczestnicy wywołują u Was różne wrażenia; jeden jest przez kogoś lubiany, przez drugiego nie. O to chodziło!

Przy okazji zdradzę, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ta edycja będzie najlepsza pod względem zadań. Superbohaterowie, Simorośle czy gigantyczny mózg w ogrodzie - to tylko wierzchołek tego, co przygotowałem.
Trzymajcie kciuki :) !
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Misiek » 08 mar 2014, 9:12

Powiem jedno. Przy pierwszej eliminacji będzie niektórym trudno nominować. Szczerze też myślałem że wybierzesz sima Dejmiana, ale cię rozumiem. Sim dejmiana jest świetny. Może nawet wygrać. :-):-). Nic dziwnego. Przecież on ma w robieniu simów dobrą rękę. Masz talent do ciekawuch simów Dejmian xD

Awatar użytkownika
Dziub-Dziub
Posty: 112
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Dziub-Dziub » 08 mar 2014, 16:41

Jestem bardzo mile zaskoczony tą edycją! Poprawiły się ruchy kamerą i wszystko wygląda bardzo naturalnie ;) Uczestnicy są tacy sobie. Według mnie wybrałeś zbyt dużo skrajnych osobowości. Wszyscy czymś dziwnym się charakteryzują a nie ma zwykłego sima. Wydanie extra jest fajnie przyprowadzone. Latoya świetnie się sprawdza w roli prowadzącej :)
Obrazek Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Sim Brother 2014

Postautor: Misiek » 08 mar 2014, 21:30

Moje typy:
1. Chris
2. Connie
3. Juliet
4. Norman
5. Joanne
6. Arpheno
7. Trudi
8. Felix
Ale czas pokaże jak dokładniej będzie


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości