Sim Brother TWIST

Zagłosuj na ulubionego TWISTA tej edycji

Który TWIST jest Twoim ulubionym?

#1 WIDZOWIE WYBIERAJĄ MIESZKAŃCÓW
2
22%
#2 TANISHA AUTOMATYCZNĄ FINALISTKĄ, ROSE NIEOCZEKIWANĄ WYELIMINOWANĄ
2
22%
#3 NOMINACJE W TRAKCIE IMPREZY INTEGRACYJNEJ
0
Brak głosów
#4 NOMINACJE TWARZĄ W TWARZ
0
Brak głosów
#5 ODWRÓCONE WYNIKI NOMINACJI
2
22%
#6 ZWYCIĘŻCZYNIE POPRZEDNICH EDYCJI MIESZKAJĄCE W SEKRETNYM POKOJU
1
11%
#7 TANISHA JEDYNĄ NOMINUJĄCĄ... W SEKRECIE
0
Brak głosów
#8 JOANNE ELIMINUJE JEDNEGO Z NOMINOWANYCH
0
Brak głosów
#9 SEKRETNA MISJA SHAWNA... O KTÓREJ WSZYSCY WIEDZIELI
1
11%
#10 NAGRODA ZA ZADANIE TYLKO DLA JEDNEJ OSOBY
0
Brak głosów
#11 ILE JEST WARTE MIEJSCE W FINALE?
1
11%
#12 JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO
0
Brak głosów
#13 BYLI MIESZKAŃCY GŁOSUJĄ NA ZWYCIĘZCĘ
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Lion » 14 kwie 2016, 21:54

Już dawno nie komentowałem, ale oglądam (w miarę na bieżąco) wszystkie odcinki. Cały czas nie mogę wyjść z podziwu twojej produkcji! Wszystko zawsze jest dopracowane i nigdy nie brakuje ciekawych sytuacji ;)
Wszystkie Twisty były super, bardzo zaskoczył mnie ten związany z odejściem Tanishy.

W finałowej trójce znajduje się sim, któremu już od dawna kibicuję i mam nadzieję, że wygra ;) Nie mogę się doczekać odcinka finałowego!

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Mint » 18 kwie 2016, 15:39

Będzie dzisiaj odcinek? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Guuki » 18 kwie 2016, 22:10

Obrazek

Wielki finał programu!
Shawn, Vanessa, Xavier - kto wygra?

> zapraszam na pierwszą stronę tego tematu <

Obrazek

Finaliści zwierzają się ze swoich planów na życie po programie.
Hugo pada ofiarą cwanej prowokacji przygotowanej przez LaToyę.


> zapraszam na pierwszą stronę tego tematu <

Miłego oglądania. :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Kapitan Indra » 18 kwie 2016, 23:38

No super się oglądało. Szkoda, że to już koniec.
Pożegnalna kolacja - bardzo nastrojowo się zrobiło, do tego jeszcze ta muzyka z CAS TS4. PO prostu bomba. Czuć było, że to koniec.
Co do samego zwycięzcy - szkoda, że wygrała nie ta osoba, na która głosowałam, ale cóż... płakać nie zamierzam ^^
A potem wydanie EXTRA. Po prostu rozwaliła mnie prowokacja i to, jak Hugo stracił nieco ze swojej godności :P
Właśnie, zapomniałabym: podobał mnie się garnitur-kombinezon Hugo podczas programu. :yes:
I miło, że wspominasz o mnie w podziękowaniach. Cieszę się, że mogłam pomóc :hug:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Skeczor
Posty: 63
Rejestracja: 19 mar 2014, 22:29

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Skeczor » 19 kwie 2016, 7:46

Spoiler dotyczy finału.
[spoiler]Cieszy mnie fakt, że postać, za którą decydowałem wygrała. Jednakże... znowu nie wygrał facet. Guuki, proponuję, aby następny SimBrother był z samymi facetami i jedną kobietą. Ciekawe kto wygra :v[/spoiler]
Bo Cyrax tańczyć chce!

Obrazek

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Darkling » 19 kwie 2016, 11:11

Szkoda, że to już koniec, bo bardzo fajnie oglądało się ten sezon. W sumie to każdy następny jest coraz lepszy. ^^
[spoiler]Finał oczywiście był świetny. Nie ukrywam, że zwycięzca trochę mnie zaskoczył. Byłem pewny, że wygra Shawn (któremu teraz kibicowałem), ale jednak Vanessa postanowiła utrzymać tradycję z samymi kobietami-zwyciężczyniami. :D
Zastanawia mnie jeszcze, czy ostateczny wynik mógłby się zmienić, gdyby Shawn zdobył jeszcze dwa dodatkowe głosy od uczestników, bo różnica między nim a Vanessą była bardzo mała. Ale nawet jeśli tak, to nie będę czuć się winny, że jako Daisy zagłosowałem na Vanessę, bo trochę dziwnie by było, gdyby zamiast swojej najlepszej przyjaciółki wybrała Shawna. xD
Tak czy inaczej cieszę się, że podejmując decyzje w imieniu Daisy mogłem trochę pomóc przy tworzeniu tej edycji. ^^[/spoiler]

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Galcia » 19 kwie 2016, 12:01

Świetny odcinek finałowy. ^^ Podobało mi zwłaszcza to, jak pozostali wyeliminowani uczestnicy wiwatowali na cześć finalistów, a Daisy stała z nadąsaną miną. :D
[spoiler]Jestem bardzo rozczarowana wynikiem. :P Vanessa od pierwszego odcinka przez cały czas trwania programu wydawała mi się strasznie nijaka i nie spodziewałam się, że ktokolwiek będzie chciał na nią głosować. :D No ale tradycji musiało stać się zadość i znowu wygrała kobieta. Ciekawi mnie tylko, czy gdybym w imieniu Rose zagłosowała na Shawna zamiast Xaviera, szala zwycięstwa przechyliłaby się na jego stronę. :curious: Aczkolwiek Rose głosująca na Shawna... jakoś mi to nie gra. :P To jak z Daisy, musiała oddać głos na Vanessę. Poza tym byłoby to strasznie smutne, gdyby Xavier nie dostał ani jednego głosu od współmieszkańców.[/spoiler]
Dziękuję za podziękowania, cieszę się, że mogłam się na coś przydać. ;)
Obrazek

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Dejmian » 19 kwie 2016, 17:15

To była najlepsza edycja Sim Brothera. :) Dzięki za te emocje!
To, co najbardziej mnie napędzało do oglądania, to ta niesamowita precyzja - precyzja w każdym calu. Nie ma na świecie żadnego innego tak dopracowanego simowego Big Brothera (wiem, bo sprawdzałem).
[spoiler]Trochę jestem zawiedziony zwyciężczynią. :( Liczyłem, że program w końcu wygra facet.[/spoiler]

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Misiek » 19 kwie 2016, 22:53

Wszystko już było wypowiedziane. Mogę tylko dodać ze to druga najlepsza edycja :P według mnie oczywiście xD
Czekam jeszcze na zdjęcie pofinałowe i zapowiedź SimModel :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Guuki » 19 kwie 2016, 22:59

Dziękuję za komentarze. Ciekaw byłem Waszych opinii o zwycięzcy. :)
Miło mi też za słowa pochwały. Cieszę się, że odcinek finałowy, jak i cała edycja, Wam się podobał.

Informacja dla tych, co chcą sobie pobrać uczestników programu - dzisiaj wgrałem ich na Giełdę Wymiany:

Obrazek

>>> POBIERZ


Pozdrawiam.

[spoiler="spekulacje dotyczące finałowego twista"]
Darkling pisze:Zastanawia mnie jeszcze, czy ostateczny wynik mógłby się zmienić, gdyby Shawn zdobył jeszcze dwa dodatkowe głosy od uczestników, bo różnica między nim a Vanessą była bardzo mała.
Galcia pisze:Ciekawi mnie tylko, czy gdybym w imieniu Rose zagłosowała na Shawna zamiast Xaviera, szala zwycięstwa przechyliłaby się na jego stronę. :curious:
Gdyby Shawn dostał dodatkowe 2 punkty od Rose lub od Daisy, wtedy wyniki byłyby takie: Vanessa 43,4%, Shawn 43,00%, Xavier 13,6% - czyli Shawn i tak by nie wygrał, mimo że różnica naprawdę minimalna. :P

Shawn musiałby dostać dodatkowe głosy od wszystkich 5 byłych mieszkańców, by wygrać.
Wtedy wyniki byłyby takie: Shawn 43,8%, Vanessa 42,6%, Xavier 13,6%[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Kasim Hazim » 20 kwie 2016, 1:38

To była świetna i bardzo zaskakująca edycja. ^^
Zdziwiło mnie, że wygrała inna osoba, niż ta którą obstawiałem. :P Ale finał sam w sobie był świetny!
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Dejmian
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 516
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:07

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Dejmian » 21 kwie 2016, 19:27

Shawn w serialu "Przyjemni"

Obrazek

Shawn co prawda nie wygrał Sim Brothera,
ale wygrał rolę w serialu "Pleasant: Przyjemni" i pojawi się w najnowszym sezonie serialu.

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Dodo » 21 kwie 2016, 23:04

Finał był super! Co prawda nie wygrała osoba, która obstawiałam i na która glosowałam, ale oglądało się naprawdę przyjemnie. A w wydaniu EXTRA ta prowokacja i Hugo biegający na golasa po ogrodzie Domu Simowego Brata mnie po prostu powaliły na kolana. :haha:
Ogolnie to nastrojowo było. Ta kolacja i ta muzyka... i Shawn jak zwykle rozwalający cały nastrój swoimi gadkami :yes:
Szkoda, że to już koniec. Lubię Twoje produkcje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Lion » 22 kwie 2016, 23:11

Zgadzam się z przedmówcami, finał był super! Szło poczuć tę uroczystą atmosferę związaną z zakończeniem edycji, coś świetnego! :yes:
[spoiler]Moim zdecydowanym faworytem był Shawn i trochę żałuję, że nie udało mu się wygrać. Według mnie był on najbarwniejszą postacią tej edycji, jednak skoro to Vanessa zdobyła największe uznanie wśród widzów, niech się cieszy wygraną ;)[/spoiler]

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Guuki » 23 kwie 2016, 11:50

Dziękuję za komentarze. :)
I dzięki, Dejmian, za angaż Shawna w Twoim serialu. Mam nadzieję, że wykaże się swoim talentem aktorskim. :D

Zapomniałem wcześniej wstawić pofinałowe zdjęcie pamiątkowe, więc łapcie:

Obrazek

Po kliknięciu otwiera się znacznie większe w nowym oknie.

[spoiler="ZDJĘCIA PAMIĄTKOWE Z POPRZEDNICH EDYCJI"]Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/spoiler]

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Jackob » 23 kwie 2016, 13:50

Świetne pamiątkowe zdjęcie! ^^ Ciężko uwierzyć, że zakończyła się właśnie piątka edycja programu. To już spora, pełna podziwu suma. Tyle pomysłów na odcinki, zadania zakupowe, zachowania uczestników, a co edycja to jeszcze lepiej przemyślana i wykonana! Wyczekuję kolejnej, szóstej już edycji Sim Brothera.

EDIT: Zauważyłem, że sukienka projektu Katy Perry cieszy się popularnością wśród uczestniczek. Kolejny raz jedna z dziewczyn zdecydowała się na tę kreację. :P

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Guuki » 24 kwie 2016, 13:48

Jackob pisze:Zauważyłem, że sukienka projektu Katy Perry cieszy się popularnością wśród uczestniczek. Kolejny raz jedna z dziewczyn zdecydowała się na tę kreację. :P
Haha, faktycznie! Aż mnie to teraz drażni, patrząc na te zdjęcia. soft9
_________________

Wczoraj wywaliłem wszystkie meble z domu Simowego Brata, zostawiając go w surowym stanie, przygotowanym pod nowy wystrój. ^^

Obrazek

Nie wiem jednak czy nowa edycja powstanie. Na razie program mi się znudził i nie planuję do niego wrócić. A jak już, to dopiero w 2017 roku.

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: diamond5 » 25 kwie 2016, 19:02

No i mamy finał :)))

Cóż, i mi się zrobiło tak jakoś smutno, kiedy uczestnicy wznosili toast, przy którym wspominali swój pobyt w domu Simowego Brata. W ogóle ten odcinek miał w sobie bardzo fajny klimat, było czuć, że to ostatnie chwile w tym domu. A, gdy na końcu pogasły światła w pomieszczeniach, kurczę, łezka zakręciła się, poważnie :P

Wygrała Vanessa. Nie jestem zadowolona :/ Wolałam, żeby wygrał Shawn. No, ale nie wygrał... Cieszę się, że chociaż ma drugie miejsce :)

Dziękuję Ci Guuki, za kolejny, super reality show. Bardzo miło mi się oglądało. Uwielbiam Twoje produkcje! Super :) Czekam na kolejne wypociny...

Edit: Nie wiem, jak tutaj robi się "Spoiler", więc jeśli można to, zrobisz to za mnie? Od drugiego akapitu, gdzie wyjawiłam kto zwyciężył...

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Guuki » 16 maja 2016, 19:00

Obrazek

Ponad 1500 subskrypcji mojego kanału YouTube! Dziękuję bardzo!
Z tej okazji mam dla Was małą zabawę. ^^
_________________

"Sim Brother TWIST" był pełen przekrętów i nieoczekiwanych zwrotów akcji - mniejszych, niewiele wpływających na przebieg programu, jak i tych większych, mających ogromne znaczenie dla mieszkańców.

Otwieram głosowanie na Twój ulubiony TWIST tej edycji. :)
Ankietę znajdziesz u góry strony.

#1 WIDZOWIE WYBIERAJĄ MIESZKAŃCÓW
Tym razem to widzowie wybrali 8 mieszkańców - 4 kobiety i 4 mężczyzn, którzy zamieszkali w domu Simowego Brata. Do wyboru mieli 16 kandydatów.

Obrazek

#2 TANISHA AUTOMATYCZNĄ FINALISTKĄ, ROSE NIEOCZEKIWANĄ WYELIMINOWANĄ
Tego chyba nikt się nie spodziewał! Na podstawie głosowania widzów Simowy Brat diametralnie zmienił losy dwóch uczestniczek - jedną obdarowując automatyczną przepustką do finału, drugą natychmiast eliminując z programu.

Obrazek

#3 NOMINACJE W TRAKCIE IMPREZY INTEGRACYJNEJ
Impreza, która miała pomóc mieszkańcom poznać siebie nawzajem, nagle została przerwana... Pora na pierwsze nominacje tej edycji!

Obrazek

#4 NOMINACJE TWARZĄ W TWARZ
Zamiast zwykłych nominacji w pokoju zwierzeń, mieszkańcy musieli nominować tych, których nie lubią, patrząc im prosto w oczy.

Obrazek

#5 ODWRÓCONE WYNIKI NOMINACJI
Tego wieczora Simowy Brat wciąż nie miał dosyć. Na koniec postanowił odwrócić wyniki nominacji, przez co początkowo zagrożone eliminacją osoby ostatecznie mogły czuć się bezpieczne.

Obrazek

#6 ZWYCIĘŻCZYNIE POPRZEDNICH EDYCJI MIESZKAJĄCE W SEKRETNYM POKOJU
Agnes, Dina & Nina, Joanne i Ronny miały za zadanie uważnie podglądać resztę mieszkańców i obserwować ich zachowania.

Obrazek

#7 TANISHA JEDYNĄ NOMINUJĄCĄ... W SEKRECIE
Tym razem to widzowie mieli wybrać nominowanych - tak przynajmniej myśleli mieszkańcy. Tak naprawdę nominowała Tanisha, i musiała to robić w tajemnicy, nie dając się przyłapać.

Obrazek

#8 JOANNE ELIMINUJE JEDNEGO Z NOMINOWANYCH
Spośród trojga wytypowanych przez Tanishę mieszkańców, wyłoniona w głosowaniu widzów Joanne, zwyciężczyni SB2014, musiała kogoś wyeliminować - na podstawie swoich obserwacji podczas pobytu w sekretnym pokoju. Biedny Tyson...

Obrazek

#9 SEKRETNA MISJA SHAWNA... O KTÓREJ WSZYSCY WIEDZIELI
Shawn musiał uzyskać od każdego ze swoich współmieszkańców jakiś komplement. Niestety oni o tym wiedzieli, i musieli zrobić wszystko, by misja Shawna się nie powiodła.

Obrazek

#10 NAGRODA ZA ZADANIE TYLKO DLA JEDNEJ OSOBY
Mimo że w jednym z zadań wysilić musieli się wszyscy mieszkańcy (no, oprócz krnąbrnej Daisy), nagrodę za jego zaliczenie otrzymać mogła tylko jedna osoba. Wszyscy jednogłośnie wybrali Vanessę, która przez chwilę mogła porozmawiać ze swoją babcią.

Obrazek

#11 ILE JEST WARTE MIEJSCE W FINALE?
Tanisha, która pierwszego wieczora otrzymała automatyczną przepustkę do finału, w tym TWIŚCIE mogła wykazać ile to miejsce w finale dla niej znaczy. Mogła wziąć oferowane 15 000 simoleonów i natychmiast opuścić program, lub zostać i walczyć o zwycięstwo, ale eliminując jednego z pozostałych mieszkańców. Ciekawe na co wydała te 15 tysięcy...

Obrazek

#12 JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO
Sztabki złota o wartości 50 000 simoleonów - tyle któryś z finalistów mógł zgarnąć wyłącznie dla siebie. Nikt jednak się na to nie zdecydował, zostawiając nagrodę dla wyłonionego na koniec edycji zwycięzcy.

Obrazek

#13 BYLI MIESZKAŃCY GŁOSUJĄ NA ZWYCIĘZCĘ
W ramach ostatniego TWISTA edycji, wszyscy wyeliminowani uczestnicy również oddali głosy na zwycięzcę. Najwięcej otrzymał Shawn, ale to i tak nie pomogło mu wygrać, jako że po podaniu tych głosów do głosów oddanych przez widzów, mimo wszystko, wygrała Vanessa. Gratulacje!

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Sim Brother TWIST

Postautor: Kapitan Indra » 16 maja 2016, 19:50

Zagłosowałam. Zaznaczyłam wybór mieszkańców przez widzów, bo można było przy tym choć troszkę wpłynąć samemu na losy programu, a gdybym mogła wybrać drugą opcję, to byłby twist z sekretną misją Shawna, bo po prostu uśmiałam się, kiedy robił z siebie głupka domagając się komplementów, a wszyscy wiedzieli, że mają mu ich nie prawić ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości