Promi Sim Brother

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 06 maja 2015, 23:44

Odcinek pojawi się w piątek, przy dobrych wiatrach jutro.
Będzie się działo: dnia piątego na mieszkańców czeka zadanie, eliminacja oraz nominacje.

Łapcie zdjęcie z zadania: :)

Obrazek
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 07 maja 2015, 7:40

Hmmm. Jeśli chodzi o zadanie to myślę że każdy musi narysować portret kogoś z uczestników no ale ten blondaś nikogo nie przypomina, więc nwm :-P

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Promi Sim Brother

Postautor: diamond5 » 07 maja 2015, 7:56

Albo mają narysować Simowego Brata :D

edit:chwila, chwila, co tu robi Jacque?????????????? :wat:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 07 maja 2015, 10:34

Jacqui odpadła dnia piątego, a to będzie relacja z dnia piątego właśnie. Dlatego podczas zadania jest jeszcze w domu.
Każdy odcinek relacjonuje co się działo dnia poprzedniego, stąd np. Hugo mówi zawsze "Zanim przejdziemy do eliminacji, zobaczmy co działo się wczoraj".
Dzięki takiemu rozwiązaniu mogliście zobaczyć co działo się na balu powitalnym, albo jakie nastroje panują po każdej eliminacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Promi Sim Brother

Postautor: brxnely » 07 maja 2015, 13:21

Tak, to dobre rozwiązanie :)

Co do Derricka, to na pomysł, aby on był Simowym Bratem, nigdy bym nie wpadł! Zresztą, swietnie się sprawdził w roli wrednego i czepialskiego Simowego Brata.

A co do zdjęcia z zadania, to cieszę się, że jeszcze w tym odcinku zobaczymy Jacqui. Fajnie będzie oglądało się epizod, znając "przyszłość" eliminacji :P

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 08 maja 2015, 9:57

Obrazek

Mieszkańcy wyrażają siebie poprzez sztukę.
Wieczorem Jacqui żegna się z domem Simowego Brata.

> zapraszam na pierwszą stronę tego tematu <

Proszę nie pisać w komentarzach kto jest nominowany.
Może to zepsuć niespodziankę tym, którzy odcinka jeszcze nie widzieli.
Zaleca się używania opcji "Spoiler".


Miłego oglądania. ^^
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 08 maja 2015, 16:11

Kolejny super odcinek. Fajny pomysł na zadanie. Nominacje mnie nie zaskoczyly. Głosuje na tą co zdobyła więcej nominacji :-P

Przecież każdy z nominowanych dostał po tyle samo nominacji... //Guuki

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Mint » 08 maja 2015, 16:57

Już mam 2 zaległe odcinki + wydanie Extra. Szybko coś wychodzą odcinki, jeszcze chwila, a PSB się skończy. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Kasim Hazim » 08 maja 2015, 19:02

Rony dalej mnie rozwala swoim podrywem. xDDD
Nie zdziwiły mnie nominacje i wiem na kogo głosować.
Zadanie z malowaniem - bomba. ^^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Promi Sim Brother

Postautor: bluekuba » 08 maja 2015, 19:36

Świetny odcinek ^^
Nominacje mnie zadowoliły, gdyż obu tych postaci nie lubię.. więc teraz mam problem na kogo zagłosować XDD
Super motyw z muzyką przy eliminacji - wyszło tak emocjonalnie i fajnie.
Zadanie też niezłe. Rysunki Rockwella :D
Czekam na następne odcinki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Promi Sim Brother

Postautor: brxnely » 08 maja 2015, 19:45

Zadanie z malowaniem ciekawe. Mogliśmy dostrzec co takiego dzieję się w duszach naszych celebrytów.
Fajnie było przeżywać raz jeszcze eliminacje, tym razem z perspektywy uczestników, a nie studia. Dowiedzieliśmy się jak uczestnicy przeżywają (badź nie) pierwszą eliminację.

Lubię takie dramatyczne akcje w serialach, więc spodobały mi się nominacje, chwilę po odpadnięciu Jacqui.
A teraz spoiler:

[spoiler]Co do nominacji, to wybór jest prosty. Odpada Thomas. Definitywnie. Sądzę, że już możesz kręcić kolejny odcinek, gdyż jest to niemożliwe, aby większosć ludzi głosowało na Rockwella...
No chyba, że się mylę xD
Ale to też wydaje się być mało prawdopodobne, moim skromnym zdaniem ;P[/spoiler]

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Kapitan Indra » 08 maja 2015, 20:41

Obejrzałam.
Zadanie było fajne, ostatnie chwile w domu Jacqui, mogła też przez swój obraz pokazać innym, co jej w duszy gra.
Ale zaskoczenie z tymi nominacjami zaraz po wyjściu Jacqui. Pędzisz przez ten program, Guuki, w zawrotnym tempie :)
Ronny coraz bardziej mnie wkurza, jej żałosne próby uwiedzenia Toma i jego mówienie jakby w próżnię, że ona go nie obchodzi.
Co do nominowanych, zaraz zagłosuję. Jestem bardziej niż zdecydowana.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Verion » 08 maja 2015, 22:02

Obejrzane :D.

Zaskoczyły mnie te nagłe nominacje :o. Twoje zadania są świetne (arystokracja, cyrk, teraz malunek), widać że często inspirujesz się BB. W pierwszym wydaniu EXTRA ta scena z wróżką przepowiadającą los uczestnikom - skojarzyło mi się z tym xD

Co do uczestników:

Tom: Jego relacja z Jacqui była pełna sprzeczności - niby mówi że nic ich nie łączy, ale byli tacy bliscy siebie (zwłaszcza po bara-bara). A jak na razie jest dość znośny (i zgadłem, że to on będzie w programie kiedy Guuki dał to zdjęcie z częściami twarzy ;D).

Jacqui: Jacqui była nawet fajną uczestniczką, zdziwiłem się, kiedy to ona odpadła. Byłem do niej trochę uprzedzony na początku, no bo jednak była tylko w produkcji EA, ale mnie zaskoczyła :). A skoro mowa o zaskoczeniach...

Ronny: Pierwszy raz jak ją zobaczyłem w programie to pomyślałem - "Super, Renia w programie :D!", potem zaczęła się zachowywać jak Renia... i zaczęła mnie irytować. Jednak miałem nadzieję, że poza serialem będzie się inaczej zachowywać a jednak - Renia w serialu, a Renia w reality-show... - wolę ją w serialu.

Rockwell: Typowy Rockwell - pozostał sobą w swoim programie jak i w reality-show :D. Owszem, zachowuje się jak obłąkany i trochę irytuje, ale go polubiłem :D. Tylko nie wiem dlaczego ale mi szkoda, że tak często siedzi samotnie :(.

Camila: Taka dobra duszyczka programu - odnoszę wrażenie że na początku trochę była "adorowana" przez Simowego Brata (pierwsze zadanie, często siedziała w Pokoju Zwierzeń, było sekretne zadanie dotyczące jej imienin). Ale jest nawet fajna, aczkolwiek się nie wychyla, chociaż jest bardziej interesująca od:

Thomas: Nie oglądałem Ostatniej Podróży (chyba muszę obejrzeć :o) więc go nie znałem, ale jego zachowanie jest trochę nużące. W ogóle go nie widzę, nie ma jakiś dziwactw (nawet Camila ma to "coś" i jest modelką). Mam nadzieję że pokaże coś, co go wyróżni (tak jak to było z Joanne :D) i nie będzie się zachowywał jakby ten program go nużył :)

Fajnie że odcinki są tak często :D. Gdybym ja tak mógł umieć robić (a nie 3-miesięczne odstępy czasowe robić między odcinkami xD). Standardowo czekam na nowy odcinek :)
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Promi Sim Brother

Postautor: diamond5 » 09 maja 2015, 9:27

Dzień 5 obejrzany :)

Rockwell, jaki bohater! :D

Biedna Ronny tak się stara, nawet buziaczka przesłała, a Tom prosto z mostu dał jej znać, co o niej myśli…

Bardzo podobało mi się zadanie :) Fajnie każdy siebie opisał poprzez obraz…

Ta nominacja spodobała mi się! :)
Tym razem wiem, na kogo zagłosować ;)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 09 maja 2015, 17:37

Dzięki za komentarze. Miło je się czyta. :)
Tymczasem coraz więcej myślę o kolejnej edycji. Tę tak dobrze mi się nagrywa, oglądalność i zainteresowanie są zadowalające, pomysłów wciąż mam mnóstwo, więc czemu by nie zrealizować następnej...? Jeśli miałaby powstać, byłaby to kolejna 12-dniowa, jednak uczestników mogłoby być 8. Na pewno też dom byłby zupełnie inny. Na razie to luźne plany, ale jestem ciekaw jak Wy się na to zapatrujecie.
Obrazek

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Promi Sim Brother

Postautor: brxnely » 09 maja 2015, 18:15

Ja się zapatruję jak najbardziej! :D
Nawet podczas ostatniego odcinka przeszło mi przez chwilę przez myśl: "hm, ciekawe czy Guuki ma w planach kolejną edycję".

W każdym bądź razie, jestem na tak. Jeśli to by była edycja z "przesyłanymi simami", to w tym roku sam bym coś wysłał :)

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 09 maja 2015, 18:21

Tak tak i tak. O ile będzie to edycja z castingiem. Ale skoro bbędzie 8 uczestnikow to nie było by lepiej np. 15-16 dni?

Awatar użytkownika
brxnely
Posty: 135
Rejestracja: 23 sty 2014, 10:07

Re: Promi Sim Brother

Postautor: brxnely » 09 maja 2015, 21:16

Sądzę, że te skrócone dni to mogą być w stylu survivalu. Jednego dnia będzie twist i odpadną dwie osoby na raz. Albo, że w każdym odcnku show będą odpadać uczestnicy.
Już to widzę jak Hugo mówi: "Witamy w nowej edycji Sim Brothera, tym razem z nieco zmienionymi zasadami(...)"

Zresztą, co Guuki zdecyduje to i tak i tak będę oglądać show :)

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Misiek » 09 maja 2015, 22:18

Albo może bedzie to edycja polegająca na zasadach z USA.

EDIT: Guuki a jak bedzie kolejna edycha to zrobisz Casting?

Nie piszemy posta pod postem. Połączyłem. //Guuki

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Promi Sim Brother

Postautor: Guuki » 09 maja 2015, 23:16

Nie chcę na razie podejmować jakichś ostatecznych decyzji, ale jeśli kolejna edycja powstanie, to raczej bez castingu. Bardziej skłaniam się ku czemuś w rodzaju All-Stars (mieszanka byłych mieszkańców) albo Supernatural (postacie nadnaturalne). Zasady też raczej zostaną te z UK. Jeśli mam wzorować się na Big Brotherze z USA, to już w The Sims 4.
Co chcę podkreślić, to to, że są to na razie wstępne plany. Nie wiem czy następna edycja w ogóle powstanie, zobaczymy.
Na razie trwa Promi Sim Brother. W relacji z dnia szóstego planuję zadanie podwodne, tyle że bez wody. ;)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości