Revenge

Serial wykonany w grze The Sims 3.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Revenge

Postautor: Guuki » 12 lut 2016, 21:00

Eq pisze:
Nowy odcinek Revenge już jest! ^^
Serdecznie zapraszam.

youtu.be/Afl6EQZxSa4
Nareszcie!
Tyson budzi się ze śpiączki, a Daisy, pierwsze co, wyzywa go od idiotów. :D
Katheryn w ciąży, której jej matka nie akceptuje. Ciekawy wątek.
Scena łóżkowa... i ta muzyczka... :cwaniak:
Ogólnie bardzo dobrze dobierasz muzyczkę, podkręca klimat każdej sceny. I świetnie operujesz kamerą - ujęcia, ruchy, kadry - wszystko takie dopieszczone, aż oko się cieszy!
A cóż to za nieoczekiwany zwrot akcji na koniec?! :O Nieźle, podsyciłeś apetyt na kolejny odcinek.
Też wielki plus za tę historię opowiadaną przez Rose - w interesujący sposób to przedstawiłeś (postacie na czarnym tle).
Minusów raczej nie mam, może jedynie jeden drobny za brak znaków interpunkcyjnych w paru momentach. I pod koniec napisy ciut za szybko leciały, nie nadążałem czytać.

Warto było tyle czekać. Ten serial jest super! :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Revenge

Postautor: Mint » 13 lut 2016, 14:03

Odcinek trzyma poziom. Wszystko takie klimatyczne. ^^
Duży minus za czas trwania napisów na końcu. Za szybko. Też nie nadążałem tego czytać.
Przez nieregularne pojawianie się odcinków (napisałem to tak, jakbym sam był regularny, ta :curious: ), nie zrozumiałem większości, bo się pozapominało. :unsure:
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Revenge

Postautor: diamond5 » 13 lut 2016, 14:20

No, w końcu ^^

Dobrze, że wybudził się z śpiączki.
Katheryn w ciąży, ups. Na dodatek nie wie, z kim :/ Matka ma rację, ale jak już się stało, to trzeba się z tym pogodzić…

Po takich igraszkach to i Daisy zaraz będzie w ciąży :P

A końcówka? Szok!
I teraz, co? Rose, Daisy nie żyją? :O Jestem ciekawa dalszej części!
Ps. Mi też się podoba dobierana muzyczka :)

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Revenge

Postautor: Kasim Hazim » 13 lut 2016, 19:44

Ruchy kamerą są świetne! A cały odcinek na poziomie, wszystko okej, może za szybko sceny są zmieniane, ale poza tym super! Bardzo fajnie przedstawiłeś historię i ten koniec trzymający w niepewności. ^^

Powiem też to co reszta - świetnie dobierasz muzykę!
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Revenge

Postautor: Sanageyama » 19 lut 2016, 18:42

Popieram moich poprzedników, że świetnie dobierasz muzykę. Super pasują do wszystkich scen i bardziej się wszystko przeżywa, że tak powiem :P
BOŻE TEN KONIEC ;_______; Rób następny odcinek jak najszybciej bo jak nie, to cię zabiję :( XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Revenge

Postautor: Eq » 11 mar 2016, 21:41

Dziękuję wszystkim za miłe słowa :aww: <3
A więc, mała aktualizacja. Mam nakręcone już ponad 2 minuty odcinka 5, lecz niestety, w związku z nadchodzącymi egzaminami gimnazjalnymi będę musiał na trochę wstrzymać produkcję. Mam nadzieję, że skoro wytrwaliście czekając 7 miesięcy na odcinek 4 wytrzymacie jeszcze jeden w oczekiwaniu na odcinek 5. Przepraszam, że tak przedłużam tę produkcję, ale non stop coś zmieniam, bo coś mi się nie podoba.
No i wstawiam też kilka fotek z planu.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam! :)

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Revenge

Postautor: Eq » 16 lip 2016, 1:07

A więc... Co tu dużo pisać. 20 lipca w końcu zobaczycie finał Revenge. ^^
Nie jestem zadowolony z tego zwiastunu, powstał on tylko po to, abym w końcu ogłosił premierę :swelol:

youtu.be/Z-5hj5lTt-k

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Revenge

Postautor: Guuki » 16 lip 2016, 9:48

Dobry zwiastun, nie gadaj. ^^
Czekam, ale przed premierą będę musiał przypomnieć sobie poprzednie odcinki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Revenge

Postautor: Eq » 20 lip 2016, 10:14

Finał Revenge już jest! Zapraszam. ^^

youtu.be/OwJy2AH_1fY

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Revenge

Postautor: ollie » 20 lip 2016, 22:03

W końcu! :D

Odcinek świetny. Dobre zawiązanie fabuły i dobry pomysł z retrospekcją. Simowie jak zawsze omg, love i piękne ubranka ;)

Niestety było kilka błędów, ale najlepszym się zdarza. Trzymam kciuki za dalszą działalność :yes:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Revenge

Postautor: Guuki » 03 sie 2016, 11:19

Wzruszający finał serialu. Świetnie zrealizowany odcinek. Wyjaśniły się wszystkie tajemnice.
Szkoda mi Andrewa. Może i miał problemy psychiczne, jak mówiła Angela, ale z pewnością nie musiało się to tak skończyć. Nawet nie miał okazji poznać małej Lynn. Bardzo podobał mi się ten motyw z księdzem na początku i potem powrót do tego na sam koniec. Nie pomyślałbym, że chodzi o Andrewa właśnie. A co do Angeli, niezła z niej krowa. Nic się nie zmieniła. Skompromitowała się totalnie, hah. A Daisy może i nie ułoży sobie życia z Wesley'em, ale na pewno w końcu znajdzie kogoś bardziej wartościowego.
Gratuluję tak pięknie opowiedzianej historii i dziękuję za te wszystkie odcinki.
Czekam na dalsze produkcje. :yes:

EDIT: Zapomniałem pochwalić za muzykę. Już kiedyś o tym pisałem, ale w tym odcinku było jeszcze lepiej. Ed Sheeran pasował idealnie. <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Revenge

Postautor: Kasim Hazim » 10 sie 2016, 15:24

Przez fakt, że odcinki pojawiają się rzadko ciężko przypomnieć sobie co było wcześniej i trzeba oglądać poprzednie odcinki jeszcze raz. Mogłeś dać coś w stylu "w poprzednim odcinku".

Znowu kamera od dołu, na nogi - nie wygląda to zbyt fajnie. I jak na 4 miesiąc ciąży, to Katheryn powinna mieć chociaż mały brzuszek, a tu jest płaska jak deska do prasowania. Ogólnie trochę chaos, wszystko się tak szybko dzieje, sceny zmieniają co chwilka...

Finał sezonu ciekawy, wzruszający. Śmierć Andrew mnie zaskoczyła - nie spodziewałem się tego. .-. Szczególnie, że okaże się psychiczny. Zaskoczyło mnie też,że Tyson okazał się ojcem dziecka. : o I super pomysł z pogrzebem na początku, retrospekcją i powrotem z tym na sam koniec - dobry sposób by od początku zaciekawić widza. No i jak zwykle świetna muzyka. ^^

Dodałem niektóre rzeczy w spojler. //Eq
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Revenge

Postautor: Lenna » 22 wrz 2016, 19:41

Bardzo dobry serial, podoba mi się przede wszystkim za klimat. Szkoda, że to już koniec, ale mimo, że to tylko 5 odcinków, moim zdaniem dobrze zamyka całą fabułę serialu, która swoją drogą była bardzo ciekawa. Nie zdążyłam się jednak za bardzo zżyć bohaterami, przez co niezbyt obchodziły mnie ich losy, może Daisy tylko jakoś szczególnie polubiłam. No i pod koniec było mi szkoda Andrew...
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości