Rockwell

serial zakończony

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Rockwell

Postautor: Misiek » 23 lut 2015, 16:34

Wiedziałem ze nas nie zawiedziesz. Kolejna dawka humoru. Za bardzo się na gadałem w moim ostatnim komentarzu xD. Mam nadzieję że za tydzień rozpoczynamy nowa serię odcinków. Egipt Studia i wiele więcej możliwości jeszcze zostało.

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Rockwell

Postautor: Mint » 23 lut 2015, 16:58

No no, jak zwykle zabawny i ciekawy odcinek! W każdym odcinku coś się wydarzyło,w każdym odcinku coś niezwykłego się działo,w każdym odcinku były zabawne efekty dźwiękowe. I jeszcze ten podkład na końcu,gdy Rockwell idzie,to jeden z moich ulubionych!! :)

[spoiler]Ten spojler pod filmem w opisie i na tym forum spojler pod filmikiem, zadowolił mnie jeszcze bardziej. Dobrze,że to nie koniec! :)[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Rockwell

Postautor: Galcia » 27 lut 2015, 10:09

Obejrzałam całość (nawet dwa razy) i mogę szczerze napisać, że to najnajnajlepsza simowa produkcja, jaką dane mi było oglądać :D Jeśli chodzi o stronę techniczną, widać postęp - z odcinka na odcinek kadry są coraz bardziej dopracowane (scena z jednorożcem i kosmitami naprawdę robi wrażenie), a ten sportowy montaż... mistrzostwo :D Pod tym względem pierwszy odcinek trochę straszy, ale ratują go dialogi i świetnie zarysowane postaci.

Najbardziej podobały mi się sceny pożaru (ta muzyka!), romansu z Catelyn (znowu plus za podkład muzyczny) i "walka" z Morderczą Pięścią Zagłady (pochwalę się, że od razu zgadłam, kto to będzie :)).

Mam tylko jedno pytanie do odcinka 6: [spoiler]Rockwell z przyszłości naprawdę nazwał swojego syna Rockwell, czy dał mu na imię Richard, ale synalek wolał używać pseudonimu "Rockwell", bo jest bardziej kozacki? :D[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 27 lut 2015, 14:13

Galcia pisze:Mam tylko jedno pytanie do odcinka 6: [spoiler]Rockwell z przyszłości naprawdę nazwał swojego syna Rockwell, czy dał mu na imię Richard, ale synalek wolał używać pseudonimu "Rockwell", bo jest bardziej kozacki? :D[/spoiler]
[spoiler]Najdziwniejsze jest to, że ojciec samego Rockwella (który pojawił się dwa razy) też ma na imię Richard, czyli Rockwell nazywałby się Richard Junior. Czyli Rockwell Junior z przyszłości nazywałby się tak naprawdę Richard Junior Junior... Sam nie wiem, zbyt skomplikowałem tą jego rodzinę :P[/spoiler]

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 02 mar 2015, 14:24

Pierwszy sezon "Rockwella" dobiegł właśnie końca - a oto małe podsumowanie, w którym możecie sprawdzić, jak głosowali widzowie.

Obrazek

Sezon drugi wkrótce.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rockwell

Postautor: Guuki » 02 mar 2015, 15:47

Z tego co pamiętam to tylko w jednym widzowie zagłosowali inaczej niż ja. ;)
Fajne podsumowanie, dzięki.
Czekam na kolejny sezon.
Obrazek

Awatar użytkownika
exodus
Posty: 167
Rejestracja: 20 gru 2013, 17:23

Re: Rockwell

Postautor: exodus » 02 mar 2015, 15:50

Nie komentowalam kolejno wychodzacych odcinkow, ale podsumowac moge bo obejrzalam wszystko chyba po 2 razy, naprawde swietna robota, przyjemnie sie oglada, serial wciaga bardziej niz te w telewizji. Dobrym pomyslem bylo to, ze moza bylo glosowac najwiekszy plusik co tez przyciaga ogladajacych. Licze takze na kolejne serie. Pogratulowac talentu, wysilku, postepuu :)
KasimEdit: No bez przesady...

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Rockwell

Postautor: Misiek » 02 mar 2015, 16:52

W odcinku 1,4 i 7 zaglosowalem inaczej niz większość widzów. Był to super sezon i mam nadzieję ze zrobisz Casting na aktora oraz Rockwell znajdzie sobie żonę.

Saalberg ale przecież w glosowaniu 2 procent głosów byl taki sam jak w 4 xD

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 07 mar 2015, 22:49

Misiek pisze:Saalberg ale przecież w glosowaniu 2 procent głosów byl taki sam jak w 4 xD
W przypadku czwartego głosowania, głosowało po prostu więcej osób. :P

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Rockwell

Postautor: Misiek » 08 mar 2015, 0:07

Ahaa to więc taak. Jakies newsy na temat nowego Rockwella?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rockwell

Postautor: Guuki » 15 kwie 2015, 10:49

Mam nadzieję, że premiera drugiego sezonu będzie jakoś na dniach. Wczoraj dostałem powiadomienie na YouTube, że przesłałeś 11. odcinek, ale potem go już nie było. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 22 maja 2015, 20:27

Odcinek 11, epilog pokazujący dalsze losy Rockwella po Sim Brotherze.


youtu.be/Bjes7HljJWU

Raczej nie będę już pisał nic w tym temacie, ale oczywiście dziękuję wszystkim widzom. Serial już nie powróci, przynajmniej ja go nie zamierzam dalej kręcić. Rockwell Davis jest udostępniony wraz z paroma innymi postaciami (między innymi sepleniącym urzędnikiem i matką), a także wraz ze swoim domem, w czwórkowej Galerii. Jeśli ktoś ma ochotę i pomysły na nowe odcinki, może kontynuować serial, kręcić nowe odcinki w czwórce. Nie miałbym absolutnie nic przeciwko. Dla mnie program jest już jednak skończony.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Rockwell

Postautor: Guuki » 23 maja 2015, 14:14

Spontaniczna eksplozja, haha, nawet jak umierać, to z humorem - za to kocham ten serial. :D
Szkoda, że tylko jakiś przypadkowy kotek się nad nim ulitował, uronił łzę. Gdzie była matka Rockwella?
Niezła imprezka na koniec. Rockwell dał czasu.
Żałuję, że już więcej nie zobaczymy jego przygód... Fajnie się oglądało i bardzo za te wszystkie odcinki dziękuję. :)

Jak zdobyłeś grywalnego Kosiarza? Przydałby mi się do zadania w Sim Brotherze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Rockwell

Postautor: Mint » 23 maja 2015, 15:00

Jestem troszkę zawiedziony i załamany, bo ten sam odcinek obejrzałem z miesiąc temu, po czym stał się niedostępny do oglądania. Nie miałem niespodzianki. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 29 paź 2015, 22:15

"Rockwell" jest już ponownie dostępne na YouTubie. Przepraszam za to, że przez ładnych parę miesięcy wszystkie odcinki były schowane. Ponownie można obejrzeć cały serial. Nigdy to nie było arcydzieło i już na pewno nie zamierzam tego serialu kontynuować, ale wspominam go z sympatią i cieszę się, że w ogóle powstał.


youtu.be/xApKpWolP_0

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Rockwell

Postautor: Lenna » 05 wrz 2016, 14:01

O rany, ten serial jest genialny! Przez wszystkie odcinki śmiałam się jak głupia do monitora :haha: Te postacie, te irracjonalne sytuacje, no po prostu bomba <3 Najbardziej mnie rozwalił sepleniący urzędnik pojawiający się w najmniej spodziewanych momentach XDDDDDDDDD Szkoda, że serial zakończony, trochę niewykorzystany potencjał bo dałoby się jeszcze wiele nowego wymyśleć, tyle miejsc, światów i opcji do wykorzystania. Mimo wszystko gratuluję tych 11 genialnych odcinków :nod:
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Rockwell

Postautor: salberg » 06 wrz 2016, 18:23

Dzięki! Nie spodziewałem się że ktokolwiek kiedyś coś jeszcze napisze w tym temacie, ja już sam zdążyłem zapomnieć o tym serialu. Szok, że minął już ponad rok od premiery ostatniego odcinka. Miło było sobie przelecieć przez te dziesięć odcinków i przypomnieć te piękne czasy, zastanawiając się "co ja sobie w ogóle myślałem robiąc to". Ach, wspomnienia


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości